Aco, momci, komentator
Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- 1941.
- Posts: 435
- Joined: 12/04/2008 17:05
#2326 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Iskocit ce mi dusa...ludilo; dobili smo izgubljenu tekmu.
Aco, momci, komentator
Aco, momci, komentator
Last edited by 1941. on 08/09/2013 16:12, edited 1 time in total.
-
snake c3
- Posts: 485
- Joined: 05/01/2013 21:06
#2327 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dobismo ih,dobismo ih....

- jasko_ba
- Posts: 8474
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2328 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ACO PETROVIC - na tribine narednu utakmicu odmah 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2329 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bravo majstori. A sad sta nama odgovara u ova dva sljedeca meca?
- zalizani
- Posts: 2367
- Joined: 07/05/2008 22:18
#2330 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
popio sam aspirin 100, srce lupa, ubija
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2331 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ma dajte klip!Comrad wrote:daj nek neko gif napravi od one proslave
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#2332 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Protiv koga je sljedeca i kada?skenderija04 wrote:Bravo majstori. A sad sta nama odgovara u ova dva sljedeca meca?
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#2333 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
U inat svima, srce ko dzamija, volim te Bosno

- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2334 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
i ja to pomislih. aco dvije tehnicke u prvoj cetvrtini i nema brige za pobjedu protiv litvanijejasko_ba wrote:ACO PETROVIC - na tribine narednu utakmicu odmah
- _mufljuz_
- Posts: 4976
- Joined: 12/04/2013 19:42
#2335 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
dajte snimak nesto komentatore malo atmosfere ovo ono ne budite pakaši 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2336 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Artest wrote:Gotovo je ovo.
Edin Avdic, ayatolah.
ayatolah,tito,buda,reis,papa
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2337 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ma bravo momci ! Ja sad neću reći ništa, samo ću reći - PUŠITE GA GOVNA FIBA-ška !!! Ovo je skandalozno, neviđeno, grozno, mučno !!! Pobjeda, čista k'o suza...
Trenutno sam pod emocijama, i ne mogu više pisati.
Trenutno sam pod emocijama, i ne mogu više pisati.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2338 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ti stari ko da si naograjisao. ..ubi te defetizamBHF_Manijak wrote:PS Sramotna je ovo posjeta u Sloveniji, sramotna. Pa jebote bas nas u Sloveniji ima milion, a Makedonaca vise bude!!!![]()
![]()
![]()
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2339 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Da Aco nije izasao ne znam da li bi dobili
I proslu utakmicu su sudije nas okrenule na inat a i ovu .. Nadam se da ce i sljedecu ! Evo me mokar u pm kao da sam ja igrao .. Ovakvu utakmicu i da su izgubili ne bi im niko smio nista reci ali NISU IZGUBILI !
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2340 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bravo, Mirza! Bravo, Nikade! Bravo, Zack! Bravo kompletna ekipa, ovako se igra
Aco
45 skokova
12 vise od Makedonaca
Kod Zacka treba provjeriti patike
(da nije kakav nitro ugradjen
)
Aco
45 skokova
Kod Zacka treba provjeriti patike
- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2341 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
prvi smo na tabeli. ale ale zasto sutite 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2342 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sutra sa Litvancima. Nego sta nam je bolje u ovim tekmama Srbija-Latvija i Litvanija - Crna Gora?P308 wrote:Protiv koga je sljedeca i kada?skenderija04 wrote:Bravo majstori. A sad sta nama odgovara u ova dva sljedeca meca?
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2343 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2344 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Hajmo sad nabrzinu:
Sta nam odgovara Litvanija - Crna Gora i Srbija - Latvija???
PS Mor'o sam velikim slovima, u naletu euforije preskocit ce se pitanje!

@Kamen, ma jarane kont'o sam bice nas 5 milja u Sloveniji, kad ono nula bodova.
Sta nam odgovara Litvanija - Crna Gora i Srbija - Latvija???
PS Mor'o sam velikim slovima, u naletu euforije preskocit ce se pitanje!
@Kamen, ma jarane kont'o sam bice nas 5 milja u Sloveniji, kad ono nula bodova.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2345 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Mustang1 wrote:Jooooooooooooooooooooj oci pune suze a srce ko planina
i meni
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#2346 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Bojim se da te nista nisam pito'

-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#2347 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Nama igra samo pobjeda sutra, ostali rezultati nam ništa ne znače.
- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2348 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
odgovara nam jedino da mi pobijedimo litvaniju.BHF_Manijak wrote:Hajmo sad nabrzinu:
Sta nam odgovara Litvanija - Crna Gora i Srbija - Latvija???
PS Mor'o sam velikim slovima, u naletu euforije preskocit ce se pitanje!![]()
![]()
@Kamen, ma jarane kont'o sam bice nas 5 milja u Sloveniji, kad ono nula bodova.
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#2349 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Reci joj(cudnoj gospodji iz FIBA-e) "bojim se da te nista nisam pit`o ":lol:Edin H. wrote:Sta ono rece Mirza Edinu Avdicu?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2350 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zokipfc wrote:Ili 'pak jestekakavdanakneiskustvu wrote:
slažem se ali takvim ponašanjem nije ništa dobro donio svojoj ekipi![]()
moguće,pobjeda je bitna
