Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23226 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima tih likova koji valjda misle da je golf najbolje auto.
Halo ba, kanta iz C segmenta. Od proizvođača koji je dokazani varalica.
Halo ba, kanta iz C segmenta. Od proizvođača koji je dokazani varalica.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#23227 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tacno na ovom mjestu neki dan zena spucala mog jarana. On cekao u redu na semaforu u pravcu Bistrika, auto ispred i i iza njega, zena sa trotoara u krikverc i direkt u vrata. Kaze on, vidim ja da ona mene ne vidi, leg'o na sirenu, a nemam gdje bjezat i tras!shandrprcSA wrote:
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23228 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa vidi se brzina na snimku nije čovjek prešao 40 km/h....basicm wrote:
On jeste pogrijesio, ali ni tvoja brzina nije bas bezazlena. Ili je to zbog kamere?
- semirsar
- Posts: 9030
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#23229 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
danaske sam od pofalica do marindvora vozio auto slalom trku na dvije trake a nidje nijesam 60km/h presao, svi oko mene k'o cunjevi mi izgledali, nijesam mog'o vjerovat' sve gledam brzinomjer, kontam ne radi mi jbt 
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23230 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije to toliko golf koliko tedejibitanga_sa_otesa wrote:autohtoni vozac golfa
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23231 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja svaki dan tako, ako uspijem uhvatiti neku rupu,jer se obicno degenerici rasporede u trokut formaciju pa ti ne ostaje nista drugo nego da guslas iza njih...sviranje i blicanje ne jebu ,treba izgleda pocet udarat zguzasemirsar wrote:danaske sam od pofalica do marindvora vozio auto slalom trku na dvije trake a nidje nijesam 60km/h presao, svi oko mene k'o cunjevi mi izgledali, nijesam mog'o vjerovat' sve gledam brzinomjer, kontam ne radi mi jbt
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23232 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas gospodjica na relaciji Skenderija vrbanja hladno naglo zakoci pred kamerom ( danas je dozvoljeno 60, a ona je vec vozila 40), i umalo se ne naredase jos tri auta iza nje, sva sreca pa nema one fizicke prepreke izmedju smjerova i nije bilo nikoga iz suprotnog pravca, jedan je pobljegao lijevo, drugi desno treci zakocio na vrijeme.
Hajde sve to ona hladno nastavi dalje kao da nista nije bilo i ja prolazim pored nje sa autom ona tipka na telefon i pravi video u voznji.
I jos joj P pise na autu.
Sivi pezo 206 je bio
Hajde sve to ona hladno nastavi dalje kao da nista nije bilo i ja prolazim pored nje sa autom ona tipka na telefon i pravi video u voznji.
I jos joj P pise na autu.
Sivi pezo 206 je bio
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23233 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
instalajv ocam
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23234 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pisao ja neki dan da je alarmantno koliko pocetnika drka po mobitelu dok vozi.
-
Stockk
- Posts: 241
- Joined: 01/02/2018 22:52
#23235 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kako ce ostali saznati da oni voze ako ne stave stori iz auta, eto kakoOptimist wrote:Pisao ja neki dan da je alarmantno koliko pocetnika drka po mobitelu dok vozi.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23236 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako je kazna za koristenje mobitela 100 KM, pocetnicima treba biti 200 KM. Ne vlada ni autom, nema uvjezbanu koordinaciju pokreta, daj mu jos i mobitel. Ili svaki auto treba imati ometac signala, kao sto je jedno vrijeme bio trend u nekim ustanovama. 
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#23237 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Treba biti pričanje na tel 100KM, poruke 500, a fejs i instagram odmah milja.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23238 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Telefoni su zlo...
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#23239 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Njima men se cini tolerisu krupne greske jer su pocetniciOptimist wrote:Ako je kazna za koristenje mobitela 100 KM, pocetnicima treba biti 200 KM. Ne vlada ni autom, nema uvjezbanu koordinaciju pokreta, daj mu jos i mobitel. Ili svaki auto treba imati ometac signala, kao sto je jedno vrijeme bio trend u nekim ustanovama.
4 boda i ode im vozacka skroz
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23240 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23241 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
taaaakoe rokidrug_profi wrote:
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
- nepass1
- Posts: 14669
- Joined: 06/07/2017 07:35
#23242 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
normala, samo viber i messengerdrug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
- Laplace
- Posts: 14684
- Joined: 19/11/2012 18:37
#23243 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23244 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Laplace wrote:Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
To sve cesce primjecujem da ljudi pricaju na telefon u autima koji sigurno imaju handfree u autu serijski ugradjeno. Mozda bi mogao razumjeti da ima sa njima u autu jos ljudi pa moraju na kratko razgovarati sa nekim, ali sami su u autu i prica na telefon a ima ugradjen handfree u autu.
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#23245 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja to cesto vidjam.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#23246 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ni to ne mogu razumjeti jer ako je tako onda neka se zaustave i obave razgovor... ali najviše mi je strašno to,koliko sam uspio o tome razgovarati sa par ljudi, da je nevjerovatno koliki broj ljudi ne zna uključiti handsfree ili jednostavno nema ni pojma da ga ima... jbg on je želio passata i kupio ga a nema pojma šta je sve došlo od opreme on je tražio sebi auto po boji... sivo manje se prlja.... a bolji je nego komšijin ima i kofer na krovu...kakaljin wrote:Laplace wrote:Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
To sve cesce primjecujem da ljudi pricaju na telefon u autima koji sigurno imaju handfree u autu serijski ugradjeno. Mozda bi mogao razumjeti da ima sa njima u autu jos ljudi pa moraju na kratko razgovarati sa nekim, ali sami su u autu i prica na telefon a ima ugradjen handfree u autu.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#23247 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Novi level.. u sred trake
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23248 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
JavierBosnia wrote:
Novi level.. u sred trake
To cesto vidim tu, da se parkiraju u tu traku za lijevo.
Isto kao u traci do mrkve i montane
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#23249 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To da ne znaju ljudi sta imaju u autu sam primjetio kada ja odem u neki salon i pocnem sa prodavcem da pricam i kaze mi pa vi skoro sve znate sta ima u kojem paketu opreme, pa samo pitate sta se moze dodati jos naknadno. Ja sam se u pocetku pitao sto me to pita jer mi se podrazumjeva da vidim sta koji paket opreme ima i sta meni treba. Pa mi je par prodavaca reklo da se auta vecinom kupuju po velicini i boji i kupuje se ili najjeftiniji ili najskuplji model tog auta, dok rijetko ko gleda sta od opreme auto ima vec gledaju cijenu, boju i velicinu auta.Travnički Noćni Šetač wrote:Ni to ne mogu razumjeti jer ako je tako onda neka se zaustave i obave razgovor... ali najviše mi je strašno to,koliko sam uspio o tome razgovarati sa par ljudi, da je nevjerovatno koliki broj ljudi ne zna uključiti handsfree ili jednostavno nema ni pojma da ga ima... jbg on je želio passata i kupio ga a nema pojma šta je sve došlo od opreme on je tražio sebi auto po boji... sivo manje se prlja.... a bolji je nego komšijin ima i kofer na krovu...kakaljin wrote:Laplace wrote:
Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.
To sve cesce primjecujem da ljudi pricaju na telefon u autima koji sigurno imaju handfree u autu serijski ugradjeno. Mozda bi mogao razumjeti da ima sa njima u autu jos ljudi pa moraju na kratko razgovarati sa nekim, ali sami su u autu i prica na telefon a ima ugradjen handfree u autu.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39550
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23250 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
joj marve seljackeJavierBosnia wrote:
Novi level.. u sred trake
