Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#23226 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ima tih likova koji valjda misle da je golf najbolje auto.
Halo ba, kanta iz C segmenta. Od proizvođača koji je dokazani varalica.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#23227 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

shandrprcSA wrote:
Tacno na ovom mjestu neki dan zena spucala mog jarana. On cekao u redu na semaforu u pravcu Bistrika, auto ispred i i iza njega, zena sa trotoara u krikverc i direkt u vrata. Kaze on, vidim ja da ona mene ne vidi, leg'o na sirenu, a nemam gdje bjezat i tras!
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23228 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

basicm wrote:
On jeste pogrijesio, ali ni tvoja brzina nije bas bezazlena. Ili je to zbog kamere?
Pa vidi se brzina na snimku nije čovjek prešao 40 km/h....
User avatar
semirsar
Posts: 9030
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#23229 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by semirsar »

danaske sam od pofalica do marindvora vozio auto slalom trku na dvije trake a nidje nijesam 60km/h presao, svi oko mene k'o cunjevi mi izgledali, nijesam mog'o vjerovat' sve gledam brzinomjer, kontam ne radi mi jbt :shock:
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23230 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by UmaX »

bitanga_sa_otesa wrote:autohtoni vozac golfa :thumbup:
Nije to toliko golf koliko tedeji
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23231 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

semirsar wrote:danaske sam od pofalica do marindvora vozio auto slalom trku na dvije trake a nidje nijesam 60km/h presao, svi oko mene k'o cunjevi mi izgledali, nijesam mog'o vjerovat' sve gledam brzinomjer, kontam ne radi mi jbt :shock:
ja svaki dan tako, ako uspijem uhvatiti neku rupu,jer se obicno degenerici rasporede u trokut formaciju pa ti ne ostaje nista drugo nego da guslas iza njih...sviranje i blicanje ne jebu ,treba izgleda pocet udarat zguza :twisted:
kakaljin
Posts: 13492
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23232 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Danas gospodjica na relaciji Skenderija vrbanja hladno naglo zakoci pred kamerom ( danas je dozvoljeno 60, a ona je vec vozila 40), i umalo se ne naredase jos tri auta iza nje, sva sreca pa nema one fizicke prepreke izmedju smjerova i nije bilo nikoga iz suprotnog pravca, jedan je pobljegao lijevo, drugi desno treci zakocio na vrijeme.

Hajde sve to ona hladno nastavi dalje kao da nista nije bilo i ja prolazim pored nje sa autom ona tipka na telefon i pravi video u voznji.

I jos joj P pise na autu.

Sivi pezo 206 je bio
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23233 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

instalajv ocam
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23234 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Pisao ja neki dan da je alarmantno koliko pocetnika drka po mobitelu dok vozi.
Stockk
Posts: 241
Joined: 01/02/2018 22:52

#23235 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Stockk »

Optimist wrote:Pisao ja neki dan da je alarmantno koliko pocetnika drka po mobitelu dok vozi.
kako ce ostali saznati da oni voze ako ne stave stori iz auta, eto kako :D
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23236 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Ako je kazna za koristenje mobitela 100 KM, pocetnicima treba biti 200 KM. Ne vlada ni autom, nema uvjezbanu koordinaciju pokreta, daj mu jos i mobitel. Ili svaki auto treba imati ometac signala, kao sto je jedno vrijeme bio trend u nekim ustanovama. :D
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#23237 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by dadoka84 »

Treba biti pričanje na tel 100KM, poruke 500, a fejs i instagram odmah milja.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#23239 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vjeshalica »

Optimist wrote:Ako je kazna za koristenje mobitela 100 KM, pocetnicima treba biti 200 KM. Ne vlada ni autom, nema uvjezbanu koordinaciju pokreta, daj mu jos i mobitel. Ili svaki auto treba imati ometac signala, kao sto je jedno vrijeme bio trend u nekim ustanovama. :D
Njima men se cini tolerisu krupne greske jer su pocetnici
4 boda i ode im vozacka skroz
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#23240 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.

Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23241 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:
Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
taaaakoe roki :D
User avatar
nepass1
Posts: 14669
Joined: 06/07/2017 07:35

#23242 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.

Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
normala, samo viber i messenger
User avatar
Laplace
Posts: 14684
Joined: 19/11/2012 18:37

#23243 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.

Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.
kakaljin
Posts: 13492
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23244 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Laplace wrote:
drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.

Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.

To sve cesce primjecujem da ljudi pricaju na telefon u autima koji sigurno imaju handfree u autu serijski ugradjeno. Mozda bi mogao razumjeti da ima sa njima u autu jos ljudi pa moraju na kratko razgovarati sa nekim, ali sami su u autu i prica na telefon a ima ugradjen handfree u autu.
UmaX
Posts: 2950
Joined: 30/11/2017 13:53

#23245 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by UmaX »

I ja to cesto vidjam.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#23246 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

kakaljin wrote:
Laplace wrote:
drug_profi wrote:Ne znam sta je problem koristiti bluetooth.

Ili je kokuzluk toliki da se nema kredita pa se viber tipka.
Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.

To sve cesce primjecujem da ljudi pricaju na telefon u autima koji sigurno imaju handfree u autu serijski ugradjeno. Mozda bi mogao razumjeti da ima sa njima u autu jos ljudi pa moraju na kratko razgovarati sa nekim, ali sami su u autu i prica na telefon a ima ugradjen handfree u autu.
Ni to ne mogu razumjeti jer ako je tako onda neka se zaustave i obave razgovor... ali najviše mi je strašno to,koliko sam uspio o tome razgovarati sa par ljudi, da je nevjerovatno koliki broj ljudi ne zna uključiti handsfree ili jednostavno nema ni pojma da ga ima... jbg on je želio passata i kupio ga a nema pojma šta je sve došlo od opreme on je tražio sebi auto po boji... sivo manje se prlja.... a bolji je nego komšijin ima i kofer na krovu...
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#23247 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Image

Novi level.. u sred trake
kakaljin
Posts: 13492
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23248 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

JavierBosnia wrote:Image

Novi level.. u sred trake

To cesto vidim tu, da se parkiraju u tu traku za lijevo.

Isto kao u traci do mrkve i montane
kakaljin
Posts: 13492
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#23249 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Travnički Noćni Šetač wrote:
kakaljin wrote:
Laplace wrote:
Znam kolege koji su taj sistem ugradili naknadno u auto, dok mnogi imaju serijski ugrađen a ne koriste ga.

To sve cesce primjecujem da ljudi pricaju na telefon u autima koji sigurno imaju handfree u autu serijski ugradjeno. Mozda bi mogao razumjeti da ima sa njima u autu jos ljudi pa moraju na kratko razgovarati sa nekim, ali sami su u autu i prica na telefon a ima ugradjen handfree u autu.
Ni to ne mogu razumjeti jer ako je tako onda neka se zaustave i obave razgovor... ali najviše mi je strašno to,koliko sam uspio o tome razgovarati sa par ljudi, da je nevjerovatno koliki broj ljudi ne zna uključiti handsfree ili jednostavno nema ni pojma da ga ima... jbg on je želio passata i kupio ga a nema pojma šta je sve došlo od opreme on je tražio sebi auto po boji... sivo manje se prlja.... a bolji je nego komšijin ima i kofer na krovu...
To da ne znaju ljudi sta imaju u autu sam primjetio kada ja odem u neki salon i pocnem sa prodavcem da pricam i kaze mi pa vi skoro sve znate sta ima u kojem paketu opreme, pa samo pitate sta se moze dodati jos naknadno. Ja sam se u pocetku pitao sto me to pita jer mi se podrazumjeva da vidim sta koji paket opreme ima i sta meni treba. Pa mi je par prodavaca reklo da se auta vecinom kupuju po velicini i boji i kupuje se ili najjeftiniji ili najskuplji model tog auta, dok rijetko ko gleda sta od opreme auto ima vec gledaju cijenu, boju i velicinu auta.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39550
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23250 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

JavierBosnia wrote:
Novi level.. u sred trake
joj marve seljacke :twisted:
Post Reply