FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23226 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

respo wrote:ja mislim da su oni dobro prosli sa prodajom ville
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava
nemaju na grbaci jednog od najskupljih medju platama tj tih 11 miliona
znaci oni su njega "prodali" za 16 jer ipak on ima 32 godine sklonog povredama
To je tacno...Villa je bio poprilicno jak vampir u Barci (zapravo odmah iza Messija po platama :shock: )..naime, sisao je 11 miliona godišnje iz klupske kase i to se moralo prekinuti.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#23227 Re: FC Barcelona

Post by respo »

DonVito wrote:
ja mislim da su oni dobro prosli sa prodajom ville
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava

Nisu dobili 5.1 mill sad za sad samo 2.1 mill.


Sljedecu godinu ako bude u Atl.Madridu 2 mill a trecu godinu 1mill.
Ali npr. ako se kojim cudom pojavi neka ekipa da nudi recimo bubam 30 mill za Vilju a At.Madrid odluci ga kao prodati onda Barsi ide 15 mill.. uglavnom mislim da ce ostati na tih 5 milki tj. 3 godine i 35 god..


Evo pisu dace u Atl.Madridu imati 4.5 mill platu plus premije...
a ne racunas to sto su se rijesili najveceg na platnom poslije mesija a ne igra skoro nikako?
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23228 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Pique pobijedio na pokeraškom turniru Svjetske serije u Vegasu
I dalje ista prica sa njegovim pizdarijama...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#23229 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

ascari wrote:
Pique pobijedio na pokeraškom turniru Svjetske serije u Vegasu
I dalje ista prica sa njegovim pizdarijama...
Što, i Nadal ovo igra? :D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23230 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

ascari wrote:
Pique pobijedio na pokeraškom turniru Svjetske serije u Vegasu
I dalje ista prica sa njegovim pizdarijama...
A bas voli kocku.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23231 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

- Najvažnije stvar za Thiaga u ovom trenutku jest da nastavi dobijati prilike, a ja mislim da najviše može pokazati u Barceloni, jer ga tamo jako cijene – izjavio je del Bosque.
Eto mu Manchester, je*o ga on :D
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23232 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

ascari wrote:
Pique pobijedio na pokeraškom turniru Svjetske serije u Vegasu
I dalje ista prica sa njegovim pizdarijama...
I sta sad? :roll: Covjek radi sa svojim zaradjenim novcem onako kako to on hoce.
Gori ste od bilo kakvih mahaluša.
Crvena Tifoza
Posts: 11771
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#23233 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

DonVito wrote:
ascari wrote:
Pique pobijedio na pokeraškom turniru Svjetske serije u Vegasu
I dalje ista prica sa njegovim pizdarijama...
A bas voli kocku.
Jasta nego voli, otima od usta Madridske nejaci i kocka. Mozes zamislit? :oops:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23234 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Crvena Tifoza wrote:
DonVito wrote: A bas voli kocku.
Jasta nego voli, otima od usta Madridske nejaci i kocka. Mozes zamislit? :oops:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23235 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Crvena Tifoza wrote:
ascari wrote:
Pique pobijedio na pokeraškom turniru Svjetske serije u Vegasu
I dalje ista prica sa njegovim pizdarijama...
I sta sad? :roll: Covjek radi sa svojim zaradjenim novcem onako kako to on hoce.
Gori ste od bilo kakvih mahaluša.
Pa ako je taj novac zaradio od kluba, onda nije sve jedno. Nisam konkretno mislio na kocku, vec na sve sto ga okupira posljednje dvije sezone. Oscilacije u formi (vise los, nego dobar) su dovoljan razlog da se presabere.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23236 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izgleda da Deulo ide u Everton naposudbu

Icardi u Interu. 900.000 formativna prava za Barcelonu.
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23237 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Leonardo dao otkaz. Silva na izlaznim vratima? <3
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23238 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Dogovorili su sve sa igračem. Ostao je još onaj najteži dio, ubijediti Šeika :D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23239 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Song ili Maska + 50 mill za Thiaga.
Mozda upali.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23240 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

:lol: :lol: ma jok ba....bolje Messi + Iniesta + 50 milki = Silva...pa možda i upali
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23241 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

HB_BHF wrote:Dogovorili su sve sa igračem. Ostao je još onaj najteži dio, ubijediti Šeika :D
40mil sto su satro dali za Neymarov transfer + Afellay :D

Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23242 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sve jasno.40 miliona tati. Dobar transfer
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23243 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Sad uzajmiti od tate para za štopera :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23244 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Sad uzajmiti od tate para za štopera :lol:
:-D :-D :-D
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#23246 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ma bjezi, ja mislim nekakvi razgovori se vode a ono u tekstu barce ni u konceptu nema. dzaba se zaintrigirala. :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23247 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

omar little wrote:ma bjezi, ja mislim nekakvi razgovori se vode a ono u tekstu barce ni u konceptu nema. dzaba se zaintrigirala. :D
ispod slike :D
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#23248 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Radije zaganjati Hummelsa iz borusije i dati ako treba istu cifru za njega nego za Silvu koji vec ima 28 godina i sklon je povredama. Moje licno misljenje.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23249 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Vertig0 wrote:Radije zaganjati Hummelsa iz borusije i dati ako treba istu cifru za njega nego za Silvu koji vec ima 28 godina i sklon je povredama. Moje licno misljenje.
U septembru 29....slažem se sa tobom definitivno....prestar je za cijenu od preko 40 miliona koliko ce PSG sigurno tražiti za njega, ako ne i više....nisu ga dovodili kad je bilo mlađi i jeftiniji i sad neka naknadna pamet.
Hummels ili Luiz su mnogo bolje opcije... hem mlađi, hem jeftiniji.
Vertig0
Posts: 2714
Joined: 13/04/2011 23:45

#23250 Re: FC Barcelona

Post by Vertig0 »

Upravo tako, dati 40 mil za nekoga ko ulazi u 30 je van svake pameti, ali s obzirom kakve poteze uprava Barcelone povlaci nista me ne bi cudilo.
Post Reply