Minutaza...Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23201 Re: FC Barcelona
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23202 Re: FC Barcelona
To je, nudili su 8 ali Villa nije prihvatio uslove. Hoce L.S. i Spansku ligu. Na kraju, ovo ide preko 5 miliona vidjeces. Atletico je majstor za napadace. I dan danas zive od prodaja Forlana,Aguera i Falcaoa. Strovalice ga oni za najmanje 15LSD wrote:Totenhem je davao cenera za Villu, koliko znam i odbili ga...i sad prodaju za 5plus što je druga liga, ne bi ga prodavali konkurenciji....možda jedino da je sam Villa uslovljavao da ostane u Španiji.
Bilo kako bilo, ovo je presmijašan montipajtonovski transfer
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#23203 Re: FC Barcelona
Pa nije njemu 20-25 godina pa da ganja minutazu. Divi Dzeke u Cityuascari wrote:Minutaza...Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23204 Re: FC Barcelona
Nece da bude godinu dana bez igrePicajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#23205 Re: FC Barcelona
To se postujeskenderija04 wrote:Nece da bude godinu dana bez igrePicajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23206 Re: FC Barcelona
Fura se na ThiagaPicajzla wrote:Pa nije njemu 20-25 godina pa da ganja minutazu. Divi Dzeke u Cityuascari wrote:Minutaza...Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23207 Re: FC Barcelona
Ovo je bilo najlogicnije . Ako ne igra niti ce zaraditi Villa a ni klubovi. Svi znamo da mu je cilj mundijal i zadnji ugovor kod arapa.Picajzla wrote:To se postujeskenderija04 wrote:Nece da bude godinu dana bez igrePicajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#23208 Re: FC Barcelona
@ascari
Sreca pa ne cekate Dzeku, ogulio bi vas sa klupe kao Kaka Real
Sreca pa ne cekate Dzeku, ogulio bi vas sa klupe kao Kaka Real
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23209 Re: FC Barcelona
Ja vizije i politike... kakva meksicka, ovo je kao indijska safunjara 
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23210 Re: FC Barcelona
Gulio je i Villa zadnju sezonu (nije bas ko KakaPicajzla wrote:@ascari
Sreca pa ne cekate Dzeku, ogulio bi vas sa klupe kao Kaka Real
Ne znam cemu tolika kritika uprave. Zna se pravilo kad Barca i RM kupuju/prodaju, kako kotiraju igraci.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#23211 Re: FC Barcelona
a zato je prije svega dobar sportista,i on je fudbaler koji bi da igra a ima para moze mu bit 4 zivota, nisu svi falcao,eto,hulk i kompanijaPicajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23212 Re: FC Barcelona
Hoće Villa da igra na SP... iz Barce to sigurno ne bi uspio, u Spursima mu je upitna prilagodba, Atletico mu je najbolja opcija.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23213 Re: FC Barcelona
Naravno.ultima_palabra wrote:Hoće Villa da igra na SP... iz Barce to sigurno ne bi uspio, u Spursima mu je upitna prilagodba, Atletico mu je najbolja opcija.
-32 godine
- Bio bi sesti napadac
- Ove godine bi bio drugi igrac po plati 11 Mil. Messi pa on
Ovo je najbolja opcija za sve. Barcelona je pravila transfer obracajuci vise paznje na ovih 11 miliona nego na zaradu. Da li je moglo vise? Moguce da bi koji milion vise mogli navuci, ali svaki klub koji hoce da ga dovede kad cuje da zaradjuje 11 miliona ili pobjegne ili trazi jeftiije od kluba. Villa je znao da je u njegovim rukama kljuc i pametno je odigrao.
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#23214 Re: FC Barcelona
kakav je ovaj david villa golgeter bio prije onog loma noge
glavu gore el guaye ides sigurno na svijetsko!
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23215 Re: FC Barcelona
limeni wrote:kakav je ovaj david villa golgeter bio prije onog loma nogeglavu gore el guaye ides sigurno na svijetsko!
I samo da dodam... u kako debilnoj utakmici mu se presjece karijera...
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23216 Re: FC Barcelona
Villa je bio zvijer od igraca svojevremeno, samo Messi od napadaca je bio bolji (u sastavu Barce)...no lom noge mu je dobro unazadio karijeru
- Mikady
- Posts: 641
- Joined: 18/12/2012 15:06
#23217 Re: FC Barcelona
Uglavnom koristim Google Chrome ali vec pola sata ne mogu da udjem na stranicu Barcelone tj. pojavi mi se ovaj čiko, evo slika
dok druge teme šaltaju na prvu... nema ovog čike sa vrećem da me zakoči.
Evo sad sam na Mozillu.

Evo sad sam na Mozillu.

- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#23218 Re: FC Barcelona
Upravo! Imajuci u vidu da je:skenderija04 wrote:Naravno.ultima_palabra wrote:Hoće Villa da igra na SP... iz Barce to sigurno ne bi uspio, u Spursima mu je upitna prilagodba, Atletico mu je najbolja opcija.
-32 godine
- Bio bi sesti napadac
- Ove godine bi bio drugi igrac po plati 11 Mil. Messi pa on![]()
Ovo je najbolja opcija za sve. Barcelona je pravila transfer obracajuci vise paznje na ovih 11 miliona nego na zaradu. Da li je moglo vise? Moguce da bi koji milion vise mogli navuci, ali svaki klub koji hoce da ga dovede kad cuje da zaradjuje 11 miliona ili pobjegne ili trazi jeftiije od kluba. Villa je znao da je u njegovim rukama kljuc i pametno je odigrao.
- ciljao klub koji igra CL,
- po mogucnosti iz Spanije,
- manje od godinu ugovora,
- 11mil plata,
- zalazak karijere uz brojne povrede....
Sta je bolje? Cekati da mu istekne ugovor i ode iz kluba poput Henrya, ili spasiti sto se spasiti moze (13mil minimalno)? Vjerovatno je sam Villa najvise profitirao, ali nisu ni klubovi daleko!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23219 Re: FC Barcelona
Izlaze detalji
Atletico preuzeo 11 miliona
Barcelona dobija preferentan status za eventualnu kupovinu Olivera Torresa
Atletico preuzeo 11 miliona
Barcelona dobija preferentan status za eventualnu kupovinu Olivera Torresa
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#23220 Re: FC Barcelona
kod barce su zadnji vezni stoperiBHF_Manijak wrote:Pa to i kazem, covjek je dosao u klub kao klasicni zadnji vezni razbijac, da klasicniji ne moze biti, a oni od njega stopera napravise!DonVito wrote:Pa Mascherano u Katalunji jeste štoper.BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju!![]()
Samo Barca moze imati stopere po 180 cm i nize!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23221 Re: FC Barcelona
Galata se interesuje za Alexisa i nudi u startu 15 miliona
http://amkspor.com/2013/07/09/son-bomba-sanchez.html
Ako neko prati Turski fudbal molio bih ga da nam kaze da li su ove novine pouzdane, i sta stvarno kaze ovaj clanak. Google prevod je konfuzan

Iz Cilea dopunjuju informaciju i kazu da je menadzer Alexisa Fernando Felicevich bio u Istambulu u nedjelju na utakmici mundijala U20 Cile - Gana i da se sastao sa predsjednikom Galate
http://amkspor.com/2013/07/09/son-bomba-sanchez.html
Ako neko prati Turski fudbal molio bih ga da nam kaze da li su ove novine pouzdane, i sta stvarno kaze ovaj clanak. Google prevod je konfuzan

Iz Cilea dopunjuju informaciju i kazu da je menadzer Alexisa Fernando Felicevich bio u Istambulu u nedjelju na utakmici mundijala U20 Cile - Gana i da se sastao sa predsjednikom Galate
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23222 Re: FC Barcelona
Prvo kolo Barcelona - Levante
Uskoro kompletan kalendar
10 kolo el clasico
Barcelona - Real Madrid
27.10.2013
Revans 23.03.2014 u Madridu
Zadnje kolo Barcelona - Atletico
Uskoro kompletan kalendar
10 kolo el clasico
Barcelona - Real Madrid
27.10.2013
Revans 23.03.2014 u Madridu
Zadnje kolo Barcelona - Atletico
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#23224 Re: FC Barcelona
ja mislim da su oni dobro prosli sa prodajom ville
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava
nemaju na grbaci jednog od najskupljih medju platama tj tih 11 miliona
znaci oni su njega "prodali" za 16 jer ipak on ima 32 godine sklonog povredama
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava
nemaju na grbaci jednog od najskupljih medju platama tj tih 11 miliona
znaci oni su njega "prodali" za 16 jer ipak on ima 32 godine sklonog povredama
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23225 Re: FC Barcelona
ja mislim da su oni dobro prosli sa prodajom ville
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava
Nisu dobili 5.1 mill sad za sad samo 2.1 mill.
Sljedecu godinu ako bude u Atl.Madridu 2 mill a trecu godinu 1mill.
Ali npr. ako se kojim cudom pojavi neka ekipa da nudi recimo bubam 30 mill za Vilju a At.Madrid odluci ga kao prodati onda Barsi ide 15 mill.. uglavnom mislim da ce ostati na tih 5 milki tj. 3 godine i 35 god..
Evo pisu dace u Atl.Madridu imati 4.5 mill platu plus premije...
