FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23201 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Minutaza...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23202 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Totenhem je davao cenera za Villu, koliko znam i odbili ga...i sad prodaju za 5 :shock: plus što je druga liga, ne bi ga prodavali konkurenciji....možda jedino da je sam Villa uslovljavao da ostane u Španiji.
Bilo kako bilo, ovo je presmijašan montipajtonovski transfer
To je, nudili su 8 ali Villa nije prihvatio uslove. Hoce L.S. i Spansku ligu. Na kraju, ovo ide preko 5 miliona vidjeces. Atletico je majstor za napadace. I dan danas zive od prodaja Forlana,Aguera i Falcaoa. Strovalice ga oni za najmanje 15 :D . U situaciji u kojoj je bila Bacelona ovo je jos i dobro
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23203 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

ascari wrote:
Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Minutaza...
Pa nije njemu 20-25 godina pa da ganja minutazu. Divi Dzeke u Cityu :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23204 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Nece da bude godinu dana bez igre
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23205 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

skenderija04 wrote:
Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Nece da bude godinu dana bez igre
To se postuje :thumbup:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23206 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Picajzla wrote:
ascari wrote:
Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Minutaza...
Pa nije njemu 20-25 godina pa da ganja minutazu. Divi Dzeke u Cityu :D
Fura se na Thiaga :-D Cekamo sad Songa da zavapi za minutama :-D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23207 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Picajzla wrote:
skenderija04 wrote:
Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Nece da bude godinu dana bez igre
To se postuje :thumbup:
Ovo je bilo najlogicnije . Ako ne igra niti ce zaraditi Villa a ni klubovi. Svi znamo da mu je cilj mundijal i zadnji ugovor kod arapa.
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23208 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

@ascari

Sreca pa ne cekate Dzeku, ogulio bi vas sa klupe kao Kaka Real :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23209 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Ja vizije i politike... kakva meksicka, ovo je kao indijska safunjara :D
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23210 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Picajzla wrote:@ascari

Sreca pa ne cekate Dzeku, ogulio bi vas sa klupe kao Kaka Real :D
Gulio je i Villa zadnju sezonu (nije bas ko Kaka :D)! Saka golova za tolike pare...
Ne znam cemu tolika kritika uprave. Zna se pravilo kad Barca i RM kupuju/prodaju, kako kotiraju igraci.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#23211 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

Picajzla wrote:Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
a zato je prije svega dobar sportista,i on je fudbaler koji bi da igra a ima para moze mu bit 4 zivota, nisu svi falcao,eto,hulk i kompanija :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#23212 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Hoće Villa da igra na SP... iz Barce to sigurno ne bi uspio, u Spursima mu je upitna prilagodba, Atletico mu je najbolja opcija.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23213 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ultima_palabra wrote:Hoće Villa da igra na SP... iz Barce to sigurno ne bi uspio, u Spursima mu je upitna prilagodba, Atletico mu je najbolja opcija.
Naravno.

-32 godine
- Bio bi sesti napadac
- Ove godine bi bio drugi igrac po plati 11 Mil. Messi pa on :D

Ovo je najbolja opcija za sve. Barcelona je pravila transfer obracajuci vise paznje na ovih 11 miliona nego na zaradu. Da li je moglo vise? Moguce da bi koji milion vise mogli navuci, ali svaki klub koji hoce da ga dovede kad cuje da zaradjuje 11 miliona ili pobjegne ili trazi jeftiije od kluba. Villa je znao da je u njegovim rukama kljuc i pametno je odigrao.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#23214 Re: FC Barcelona

Post by limeni »

kakav je ovaj david villa golgeter bio prije onog loma noge :( glavu gore el guaye ides sigurno na svijetsko!
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23215 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

limeni wrote:kakav je ovaj david villa golgeter bio prije onog loma noge :( glavu gore el guaye ides sigurno na svijetsko!
:thumbup:

I samo da dodam... u kako debilnoj utakmici mu se presjece karijera... :roll:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#23216 Re: FC Barcelona

Post by LSD »


Villa je bio zvijer od igraca svojevremeno, samo Messi od napadaca je bio bolji (u sastavu Barce)...no lom noge mu je dobro unazadio karijeru :-?
User avatar
Mikady
Posts: 641
Joined: 18/12/2012 15:06

#23217 Re: FC Barcelona

Post by Mikady »

Uglavnom koristim Google Chrome ali vec pola sata ne mogu da udjem na stranicu Barcelone tj. pojavi mi se ovaj čiko, evo slika :roll: dok druge teme šaltaju na prvu... nema ovog čike sa vrećem da me zakoči.

Evo sad sam na Mozillu.

Image
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#23218 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

skenderija04 wrote:
ultima_palabra wrote:Hoće Villa da igra na SP... iz Barce to sigurno ne bi uspio, u Spursima mu je upitna prilagodba, Atletico mu je najbolja opcija.
Naravno.

-32 godine
- Bio bi sesti napadac
- Ove godine bi bio drugi igrac po plati 11 Mil. Messi pa on :D

Ovo je najbolja opcija za sve. Barcelona je pravila transfer obracajuci vise paznje na ovih 11 miliona nego na zaradu. Da li je moglo vise? Moguce da bi koji milion vise mogli navuci, ali svaki klub koji hoce da ga dovede kad cuje da zaradjuje 11 miliona ili pobjegne ili trazi jeftiije od kluba. Villa je znao da je u njegovim rukama kljuc i pametno je odigrao.
Upravo! Imajuci u vidu da je:
- ciljao klub koji igra CL,
- po mogucnosti iz Spanije,
- manje od godinu ugovora,
- 11mil plata,
- zalazak karijere uz brojne povrede....

Sta je bolje? Cekati da mu istekne ugovor i ode iz kluba poput Henrya, ili spasiti sto se spasiti moze (13mil minimalno)? Vjerovatno je sam Villa najvise profitirao, ali nisu ni klubovi daleko!
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23219 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izlaze detalji

Atletico preuzeo 11 miliona :shock:

Barcelona dobija preferentan status za eventualnu kupovinu Olivera Torresa
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#23220 Re: FC Barcelona

Post by respo »

BHF_Manijak wrote:
DonVito wrote:
BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju! :mrgreen:
Pa Mascherano u Katalunji jeste štoper.
Pa to i kazem, covjek je dosao u klub kao klasicni zadnji vezni razbijac, da klasicniji ne moze biti, a oni od njega stopera napravise! :lol: :mrgreen: Samo Barca moze imati stopere po 180 cm i nize! :mrgreen:
kod barce su zadnji vezni stoperi :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23221 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Galata se interesuje za Alexisa i nudi u startu 15 miliona

http://amkspor.com/2013/07/09/son-bomba-sanchez.html

Ako neko prati Turski fudbal molio bih ga da nam kaze da li su ove novine pouzdane, i sta stvarno kaze ovaj clanak. Google prevod je konfuzan :D


Image

Iz Cilea dopunjuju informaciju i kazu da je menadzer Alexisa Fernando Felicevich bio u Istambulu u nedjelju na utakmici mundijala U20 Cile - Gana i da se sastao sa predsjednikom Galate
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23222 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Prvo kolo Barcelona - Levante

Uskoro kompletan kalendar

10 kolo el clasico
Barcelona - Real Madrid

27.10.2013

Revans 23.03.2014 u Madridu

Zadnje kolo Barcelona - Atletico
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23223 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Image
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#23224 Re: FC Barcelona

Post by respo »

ja mislim da su oni dobro prosli sa prodajom ville
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava
nemaju na grbaci jednog od najskupljih medju platama tj tih 11 miliona
znaci oni su njega "prodali" za 16 jer ipak on ima 32 godine sklonog povredama
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23225 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

ja mislim da su oni dobro prosli sa prodajom ville
prvo dobili su 5 miliona 50% nekakvih prava

Nisu dobili 5.1 mill sad za sad samo 2.1 mill.


Sljedecu godinu ako bude u Atl.Madridu 2 mill a trecu godinu 1mill.
Ali npr. ako se kojim cudom pojavi neka ekipa da nudi recimo bubam 30 mill za Vilju a At.Madrid odluci ga kao prodati onda Barsi ide 15 mill.. uglavnom mislim da ce ostati na tih 5 milki tj. 3 godine i 35 god..



Evo pisu dace u Atl.Madridu imati 4.5 mill platu plus premije...
Post Reply