FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#23176 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

DonVito wrote:
LSD wrote:uporno pominjete Ronalda zajedno sa Messijem i trpate u isti koš i ne umarate se od toga :lol: :lol: Vito je najistrajniji na tom zadatku :-)
a znamo svi da je to poređenje kao da poredite Messija sa Adilovićem :razz:
Druze nije nikakav zadatak, samo ne mogu da zamislim sta bi bilo da je Ronaldo recimo ovo uradio :shock:
Ronaldo NIJE dio ove teme i nemoj vise tih usporedbi zivota ti. Samo izazoves bezveznu raspravu koja ne vodi nicemu.

I ostali, o Mesiju na ovoj temi do izdaha pisite, komentarisite, kritikujte, hvalite a Ronalda preskocite ovde! NIJE dio teme!
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#23177 Re: FC Barcelona

Post by Lakat Jebić »

ko je ono trzno pomocnika flasom :lol: :lol:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23178 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Lakat Jebić wrote:ko je ono trzno pomocnika flasom :lol: :lol:
:lol:
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#23179 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

bizi sam jako ovih dana, ne mogu pratiti, jesmol' kupili sta?
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#23180 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

omar little wrote:bizi sam jako ovih dana, ne mogu pratiti, jesmol' kupili sta?
dolazi Ruuuuneeeej... kako kažu braća Englezi
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23181 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Image


Runi za 30 mill

Thiago, Vilja za 26 mill.

:roll:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23182 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

ZVANICNO DAVID VILLA NOVI IGRAC ATLETICO MADRID


DETALJI: 5,1 maksimalno ako odigra tri godine za Atletico. Barcelona zadrzava 50% eventualnog transfera.

Znaci, za dvije giodine Villa u Kataru ili Emiratima. :D

Ovi Transferi su Laportino maslo. Po ugovoru, Villa je ovu sezonu trebao naplatiti 11 miliona :( 4 miliona premija za vjernost + 7 M plate. Bravo Laporta.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23183 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Za 5.1 mill :roll:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23184 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Ovi Transferi su Laportino maslo. Po ugovoru, Villa je ovu sezonu trebao naplatiti 11 miliona 4 miliona premija za vjernost + 7 M plate. Bravo Laporta


Druze ne igraju igraci za Barsu iz ljubavi sta ja znam.. svi su masno placeni imao je Vilja u to vrijeme da bira al Barsa masno ponudila, gotivila ga..
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23185 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

Opari se Barcelona sa ovim prodajama :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23186 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:
Ovi Transferi su Laportino maslo. Po ugovoru, Villa je ovu sezonu trebao naplatiti 11 miliona 4 miliona premija za vjernost + 7 M plate. Bravo Laporta


Druze ne igraju igraci za Barsu iz ljubavi sta ja znam.. svi su masno placeni imao je Vilja u to vrijeme da bira al Barsa masno ponudila, gotivila ga..
Ni za Barsu ni za nikoga. Ali te klauzule su idiotske . Daj mu platu 8 miliona i gotova stvar. 4X8 je isto sto i 3X7+11.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23187 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Picajzla wrote:Opari se Barcelona sa ovim prodajama :D
Buffffffffff :D Oslobodise 11 miliona za Villu sljedece godine.
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#23188 Re: FC Barcelona

Post by omar little »

ma, dajte, ovo za rooneya ozbiljno??

ja kad pitah za kupovinu, mislih glupa i naivna na ono sto nam treba, branici neki, golman i to? oni rooneya kupuju :-)
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23189 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

skenderija04 wrote:
Picajzla wrote:Opari se Barcelona sa ovim prodajama :D
Buffffffffff :D Oslobodise 11 miliona za Villu sljedece godine.

Ne, nego ne sjecam se kad je Barcelona prodala igraca za velike pare, a znam da je masno placala kad je kupovala :?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23190 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Picajzla wrote:
skenderija04 wrote:
Picajzla wrote:Opari se Barcelona sa ovim prodajama :D
Buffffffffff :D Oslobodise 11 miliona za Villu sljedece godine.

Ne, nego ne sjecam se kad je Barcelona prodala igraca za velike pare, a znam da je masno placala kad je kupovala :?
Pa svi veliki klubovi prodaju jeftino i placaju skupo. Sta je masno? Figo 60 miliona, Yaya Toure ? To su slucajnosti kad se nekome otvori guza.
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23191 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

@skenderija

Pa nije da bas svi placaju skupo.
Figa prodali prije 13. godina, ima li sta novije.
Yaya 34 mil. eura, solidno :-D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23192 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Picajzla wrote:@skenderija

Pa nije da bas svi placaju skupo.
Figa prodali prije 13. godina, ima li sta novije.
Yaya 34 mil. eura, solidno :-D
Pa sta je masno? Imas dva transfera godisnje preko 50 miliona. 34 miliona nije malo
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23193 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Zaradili su na Ibri. :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23194 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Ne znaju sa transferima i jbg....cuj 5 miliona za Villu :shock: mogli su ga prodati za 2, manje bi ofirno bilo :-)
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23195 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Čuj ne znaju sa transferima :roll: :lol:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23196 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito wrote:Čuj ne znaju sa transferima :roll: :lol:
pa eto kad si pametan toliko, ko bi to prodao Villu za 5 miliona :? :lol: nema, ne postoji klub osim Barce....i još ga prodaju konkurenciji u ligi, umjesto negdje u englesku Totenhemu za duplo više para....pa bolje da su ga džabe dali, nego ovako
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23197 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Jos godinu dana ugovora, čiko u 12mj. puni 32 godine a iza njega povrede pa sam ne zna kad je odigrao tri tekme zaredom..


Pa kad se sve sabere dobro su i dobili 5 mill.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23198 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Ne znaju sa transferima i jbg....cuj 5 miliona za Villu :shock: mogli su ga prodati za 2, manje bi ofirno bilo :-)
Malo. Cijenili su ga 10, odbili 8. Problem ovog transfera je sto su vise gledali da oslobode 11 Miliona cifra koju je Villa trebao da naplati ove sezone. Zadrzavaju 50 posto prava na Villu. Na to puca Atletico,a ga uvale u Katar sljedece sezone nakon mundijala. Izaci ce ovo na kraju 8-10 miliona. Barcelona je platila 40 miliona za njega. Amortizovali su 30.
Sa sportske strane bolje ovako. Villa je igrac koji vise nista ne moze doprinijeti Barceloni.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23199 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Totenhem je davao cenera za Villu, koliko znam i odbili ga...i sad prodaju za 5 :shock: plus što je druga liga, ne bi ga prodavali konkurenciji....možda jedino da je sam Villa uslovljavao da ostane u Španiji.
Bilo kako bilo, ovo je presmijašan montipajtonovski transfer
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#23200 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

Ne razumijem zasto je onda Villa pristao da ide ako je imao sigurnih 11 mil. za sezonu.
Post Reply