Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
LSD wrote:uporno pominjete Ronalda zajedno sa Messijem i trpate u isti koš i ne umarate se od toga Vito je najistrajniji na tom zadatku
a znamo svi da je to poređenje kao da poredite Messija sa Adilovićem
Druze nije nikakav zadatak, samo ne mogu da zamislim sta bi bilo da je Ronaldo recimo ovo uradio
Ronaldo NIJE dio ove teme i nemoj vise tih usporedbi zivota ti. Samo izazoves bezveznu raspravu koja ne vodi nicemu.
I ostali, o Mesiju na ovoj temi do izdaha pisite, komentarisite, kritikujte, hvalite a Ronalda preskocite ovde! NIJE dio teme!
DETALJI: 5,1 maksimalno ako odigra tri godine za Atletico. Barcelona zadrzava 50% eventualnog transfera.
Znaci, za dvije giodine Villa u Kataru ili Emiratima.
Ovi Transferi su Laportino maslo. Po ugovoru, Villa je ovu sezonu trebao naplatiti 11 miliona 4 miliona premija za vjernost + 7 M plate. Bravo Laporta.
Ovi Transferi su Laportino maslo. Po ugovoru, Villa je ovu sezonu trebao naplatiti 11 miliona 4 miliona premija za vjernost + 7 M plate. Bravo Laporta
Druze ne igraju igraci za Barsu iz ljubavi sta ja znam.. svi su masno placeni imao je Vilja u to vrijeme da bira al Barsa masno ponudila, gotivila ga..
Ovi Transferi su Laportino maslo. Po ugovoru, Villa je ovu sezonu trebao naplatiti 11 miliona 4 miliona premija za vjernost + 7 M plate. Bravo Laporta
Druze ne igraju igraci za Barsu iz ljubavi sta ja znam.. svi su masno placeni imao je Vilja u to vrijeme da bira al Barsa masno ponudila, gotivila ga..
Ni za Barsu ni za nikoga. Ali te klauzule su idiotske . Daj mu platu 8 miliona i gotova stvar. 4X8 je isto sto i 3X7+11.
pa eto kad si pametan toliko, ko bi to prodao Villu za 5 miliona nema, ne postoji klub osim Barce....i još ga prodaju konkurenciji u ligi, umjesto negdje u englesku Totenhemu za duplo više para....pa bolje da su ga džabe dali, nego ovako
LSD wrote:Ne znaju sa transferima i jbg....cuj 5 miliona za Villu mogli su ga prodati za 2, manje bi ofirno bilo
Malo. Cijenili su ga 10, odbili 8. Problem ovog transfera je sto su vise gledali da oslobode 11 Miliona cifra koju je Villa trebao da naplati ove sezone. Zadrzavaju 50 posto prava na Villu. Na to puca Atletico,a ga uvale u Katar sljedece sezone nakon mundijala. Izaci ce ovo na kraju 8-10 miliona. Barcelona je platila 40 miliona za njega. Amortizovali su 30.
Sa sportske strane bolje ovako. Villa je igrac koji vise nista ne moze doprinijeti Barceloni.
Totenhem je davao cenera za Villu, koliko znam i odbili ga...i sad prodaju za 5 plus što je druga liga, ne bi ga prodavali konkurenciji....možda jedino da je sam Villa uslovljavao da ostane u Španiji.
Bilo kako bilo, ovo je presmijašan montipajtonovski transfer