Pitamo Mehanicare ?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#23151 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by channel10 »

Nisam u petoj pokusavao, a i u rikverc ide bez gasa, samim pustanjem kvacila.
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#23152 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

I sta je tu pokvareno?
fordinjo
Posts: 146
Joined: 28/04/2013 09:22

#23153 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by fordinjo »

Kolko sam ja skonto , to je automat :lol: :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#23154 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by channel10 »

basicm wrote:I sta je tu pokvareno?
Ma uredu je za rikverc, ali mi nije jasno ovo za drugu, trecu da ide bez gasa i da se ne gasi, ali hajde racunam da je ravno i nema uzbrdice.
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#23155 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by NediM17 »

Ako i u petoj nastavi ici a da se ne ugasi onda fakat nesto nije u redu. :run:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#23156 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimist »

Ja bi tu otisao do nekog mehanicara da pogleda. Vjerovatno su ti stavili kvacilo od dizela. :roll:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#23157 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by radostan dan »

to ti je kvačilo od automatika.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#23158 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

Optimist wrote:Ja bi tu otisao do nekog mehanicara da pogleda. Vjerovatno su ti stavili kvacilo od dizela. :roll:
Možda su mu zamijenili u motor, turili mu dizlo, a sebi uzeli bemzinski pa će ga heknuti na lpg ko sva normalna fukara, ha ja!
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#23159 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by channel10 »

Posla.loziona..
negredo
Posts: 177
Joined: 27/07/2013 18:35

#23160 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by negredo »

RagibUzoriti wrote:
negredo wrote:Cuje se iz motora sssssssss, :D , znaci nije zvizdanje vec ono kao da usisava zrak prilikom ubrzavanja, crni dim iz auspuha, i malo povecana potrosnja. Nije dpf, auto vuce dobro, U pitanju je psa 2.0 dizel 100 kw. Jel turbina pri kraju?
Da nije : http://uploadslika.eu/image/fb-img-1554133703167.1IVAM

Pogledaj crijeva na sastavu ili da nije jedno malo napuknuce negdje na crijevu. Imao istih problema
:thumbup: Fala tebi i bitanZi,
Napuknuce na crijevu intercoolera, posle zamjene ne susti vise nista al ima opet malo crnog dima iza, ali duplo manje.
User avatar
hellhammer
Posts: 513
Joined: 06/01/2015 19:24

#23161 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by hellhammer »

channel10 wrote:
basicm wrote:I sta je tu pokvareno?
Ma uredu je za rikverc, ali mi nije jasno ovo za drugu, trecu da ide bez gasa i da se ne gasi, ali hajde racunam da je ravno i nema uzbrdice.
Ako je dobar motor i kvacilo krenut ce i u cetvrtoj bez gasa i nece se ugasiti
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#23162 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Naslovnica »

channel10 wrote:Posla.loziona..
Odavno...
:gunjastajl:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#23163 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Optimus09 »

Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#23164 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Maraschino »

Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice :lol:
vidi onaj prekidac sto ga papucica aktivira
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#23165 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by basicm »

Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice :lol:
jeli pezov u pitanju?
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#23166 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by RagibUzoriti »

Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice :lol:

Ako je PSA grupacija,prekidac kod papucice kocnice.

Mana svim francuzima.
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23167 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

RagibUzoriti wrote:
Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice :lol:

Ako je PSA grupacija,prekidac kod papucice kocnice.

Mana svim francuzima.
To je mana koja košta 15 KM i 1 minut za zamjenu. :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#23168 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Ned071 »

nakupi se tih mana dva-tri sata...
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23169 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by konektovan »

Ned071 wrote:nakupi se tih mana dva-tri sata...
Samo ako vozis opela, vw zagarantovano.... :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#23170 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Opel je daleko od toga da je loše auto. U 15 godina, 7 modela u vlasništvu.
Dobro je što naš narod vjeruje da su loša, pa se ne kradu i imaju nisku nabavnu cijenu kao polovna.

Tako da se i ja slažem da je opel kanta, fuj...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#23171 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Throttle »

Sve su to krševi :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#23172 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Ned071 »

drug_profi wrote:Opel je daleko od toga da je loše auto. U 15 godina, 7 modela u vlasništvu.
Dobro je što naš narod vjeruje da su loša, pa se ne kradu i imaju nisku nabavnu cijenu kao polovna.

Tako da se i ja slažem da je opel kanta, fuj...
da nisam kupio biciklo, kupio bih novu astru j 1.4 turbo za 24 milje :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65405
Joined: 16/07/2012 16:00

#23173 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by drug_profi »

Ma đeš to radit. :mrgreen:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#23174 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by Ned071 »

al onda skontas da je to sad galsko smeće i nastavis biciklom
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#23175 Re: Pitamo Mehanicare ?

Post by amar1994 »

slabo su i imali svojih motora,te isuzu,te GM,te VM :D
Post Reply