Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#23151 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nisam u petoj pokusavao, a i u rikverc ide bez gasa, samim pustanjem kvacila.
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23152 Re: Pitamo Mehanicare ?
I sta je tu pokvareno?
-
fordinjo
- Posts: 146
- Joined: 28/04/2013 09:22
#23153 Re: Pitamo Mehanicare ?
Kolko sam ja skonto , to je automat

-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#23154 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma uredu je za rikverc, ali mi nije jasno ovo za drugu, trecu da ide bez gasa i da se ne gasi, ali hajde racunam da je ravno i nema uzbrdice.basicm wrote:I sta je tu pokvareno?
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#23155 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako i u petoj nastavi ici a da se ne ugasi onda fakat nesto nije u redu. 
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23156 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja bi tu otisao do nekog mehanicara da pogleda. Vjerovatno su ti stavili kvacilo od dizela. 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#23157 Re: Pitamo Mehanicare ?
to ti je kvačilo od automatika.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23158 Re: Pitamo Mehanicare ?
Možda su mu zamijenili u motor, turili mu dizlo, a sebi uzeli bemzinski pa će ga heknuti na lpg ko sva normalna fukara, ha ja!Optimist wrote:Ja bi tu otisao do nekog mehanicara da pogleda. Vjerovatno su ti stavili kvacilo od dizela.
-
negredo
- Posts: 177
- Joined: 27/07/2013 18:35
#23160 Re: Pitamo Mehanicare ?
RagibUzoriti wrote:Da nije : http://uploadslika.eu/image/fb-img-1554133703167.1IVAMnegredo wrote:Cuje se iz motora sssssssss,, znaci nije zvizdanje vec ono kao da usisava zrak prilikom ubrzavanja, crni dim iz auspuha, i malo povecana potrosnja. Nije dpf, auto vuce dobro, U pitanju je psa 2.0 dizel 100 kw. Jel turbina pri kraju?
Pogledaj crijeva na sastavu ili da nije jedno malo napuknuce negdje na crijevu. Imao istih problema
Napuknuce na crijevu intercoolera, posle zamjene ne susti vise nista al ima opet malo crnog dima iza, ali duplo manje.
- hellhammer
- Posts: 513
- Joined: 06/01/2015 19:24
#23161 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ako je dobar motor i kvacilo krenut ce i u cetvrtoj bez gasa i nece se ugasitichannel10 wrote:Ma uredu je za rikverc, ali mi nije jasno ovo za drugu, trecu da ide bez gasa i da se ne gasi, ali hajde racunam da je ravno i nema uzbrdice.basicm wrote:I sta je tu pokvareno?
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#23162 Re: Pitamo Mehanicare ?
Odavno...channel10 wrote:Posla.loziona..
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#23163 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice 
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#23164 Re: Pitamo Mehanicare ?
vidi onaj prekidac sto ga papucica aktiviraOptimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#23165 Re: Pitamo Mehanicare ?
jeli pezov u pitanju?Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#23166 Re: Pitamo Mehanicare ?
Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice
Ako je PSA grupacija,prekidac kod papucice kocnice.
Mana svim francuzima.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23167 Re: Pitamo Mehanicare ?
To je mana koja košta 15 KM i 1 minut za zamjenu.RagibUzoriti wrote:Optimus09 wrote:Ne rade stop svjetla,odnosno kad stavim osigurac onda konstantno rade i bez kocnice
Ako je PSA grupacija,prekidac kod papucice kocnice.
Mana svim francuzima.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23168 Re: Pitamo Mehanicare ?
nakupi se tih mana dva-tri sata...
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23169 Re: Pitamo Mehanicare ?
Samo ako vozis opela, vw zagarantovano....Ned071 wrote:nakupi se tih mana dva-tri sata...
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23170 Re: Pitamo Mehanicare ?
Opel je daleko od toga da je loše auto. U 15 godina, 7 modela u vlasništvu.
Dobro je što naš narod vjeruje da su loša, pa se ne kradu i imaju nisku nabavnu cijenu kao polovna.
Tako da se i ja slažem da je opel kanta, fuj...
Dobro je što naš narod vjeruje da su loša, pa se ne kradu i imaju nisku nabavnu cijenu kao polovna.
Tako da se i ja slažem da je opel kanta, fuj...
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23172 Re: Pitamo Mehanicare ?
da nisam kupio biciklo, kupio bih novu astru j 1.4 turbo za 24 miljedrug_profi wrote:Opel je daleko od toga da je loše auto. U 15 godina, 7 modela u vlasništvu.
Dobro je što naš narod vjeruje da su loša, pa se ne kradu i imaju nisku nabavnu cijenu kao polovna.
Tako da se i ja slažem da je opel kanta, fuj...
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23173 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma đeš to radit. 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#23174 Re: Pitamo Mehanicare ?
al onda skontas da je to sad galsko smeće i nastavis biciklom
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#23175 Re: Pitamo Mehanicare ?
slabo su i imali svojih motora,te isuzu,te GM,te VM 
