FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#23151 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

DonVito wrote:


:oops: samo kad se sjetim.. a kako bi Ronalda objesili da je ovako nesto uradio na Camp Nou.
:thumbup: ne smijem ni pomislit sta bi bilo da je on uradio,al ovo je montaza ba
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23152 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

uporno pominjete Ronalda zajedno sa Messijem i trpate u isti koš i ne umarate se od toga :lol: :lol: Vito je najistrajniji na tom zadatku :-)
a znamo svi da je to poređenje kao da poredite Messija sa Adilovićem :razz:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23153 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

eto fixera :mrgreen:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23154 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

LSD wrote:uporno pominjete Ronalda zajedno sa Messijem i trpate u isti koš i ne umarate se od toga :lol: :lol: Vito je najistrajniji na tom zadatku :-)
a znamo svi da je to poređenje kao da poredite Messija sa Adilovićem :razz:
Druze nije nikakav zadatak, samo ne mogu da zamislim sta bi bilo da je Ronaldo recimo ovo uradio :shock:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23155 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito wrote:
LSD wrote:uporno pominjete Ronalda zajedno sa Messijem i trpate u isti koš i ne umarate se od toga :lol: :lol: Vito je najistrajniji na tom zadatku :-)
a znamo svi da je to poređenje kao da poredite Messija sa Adilovićem :razz:
Druze nije nikakav zadatak, samo ne mogu da zamislim sta bi bilo da je Ronaldo recimo ovo uradio :shock:
A što baš sa Ronaldom svaki put komparirate :-) ima još igraca na svijetu ;-) ...pa nisu vezani pupcanom vrpcom :razz:

Uvijek kad Messi nešto napravi ti pomeneš i Ronalda :D ....sad da siluje prepariranog medvjeda, vi bi nekako našli nacina da i Ronalda ubacite u tu pricu :lol:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23156 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Barca kupuje Balea.
Izvor BH Fudbal :lol: :lol:

http://bhfudbal.ba/ino-fudbal/transfer- ... ekord.html
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23157 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

LSD wrote:
DonVito wrote:
LSD wrote:uporno pominjete Ronalda zajedno sa Messijem i trpate u isti koš i ne umarate se od toga :lol: :lol: Vito je najistrajniji na tom zadatku :-)
a znamo svi da je to poređenje kao da poredite Messija sa Adilovićem :razz:
Druze nije nikakav zadatak, samo ne mogu da zamislim sta bi bilo da je Ronaldo recimo ovo uradio :shock:
A što baš sa Ronaldom svaki put komparirate :-) ima još igraca na svijetu ;-) ...pa nisu vezani pupcanom vrpcom :razz:

Uvijek kad Messi nešto napravi ti pomeneš i Ronalda :D ....sad da siluje prepariranog medvjeda, vi bi nekako našli nacina da i Ronalda ubacite u tu pricu :lol:
Ma nigdje veze.


Stvar je u tome da su svi moralni kriticari kad je u pitanju Ronaldu a Messi nema veze..
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23158 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

VIDEO http://www.cooperativa.cl/noticias/** No links ** ... 25409.html

Cristiano je razbio nos covjeku na Bernabeu :D

Nije vas bilo da komentarisete :run:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23159 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:VIDEO http://www.cooperativa.cl/noticias/** No links ** ... 25409.html

Cristiano je razbio nos covjeku na Bernabeu :D

Nije vas bilo da komentarisete :run:
Eno ga de.. nigdje veze eto razbio nos covjeku na Bernabeu to se moze desiti i Mesiju na Camp Nou.



A gore se Messi naravno nije ni izvinuo nego se cinično kezio.. :oops: zamisli da je to uradio Ronaldo na Camp Nou za sta bi ga moralni kriticari objesili.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23160 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:
skenderija04 wrote:VIDEO http://www.cooperativa.cl/noticias/** No links ** ... 25409.html

Cristiano je razbio nos covjeku na Bernabeu :D

Nije vas bilo da komentarisete :run:
Eno ga de.. nigdje veze eto razbio nos covjeku na Bernabeu to se moze desiti i Mesiju na Camp Nou.



A gore se Messi naravno nije ni izvinuo nego se cinično kezio.. :oops:
Naravno, Messi je htio da povrijedi navijaca, a Cristiano u zaru borbe... I na kraju ga morase natjerati da ovome nevoljniku da dres.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23161 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Valjda neka perverzno neodoljiva furka da se Messi moralno diskredituje :lol: :lol: ako vec ne može igacki ili kako vec....zato se i lijepe nekakvi klipovi i gifovi uz obavezan komentar tipa " kad je Ronaldo ovako nešto uradio" :lol: :lol:
Ko biva Ronaldo je jedinica mjere za moral...ali samo on se koristi kao komparacija i nijedan drugi igrac


jao forumskih moralista :-)
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#23162 Re: FC Barcelona

Post by mali_milojica »

Messi je ko curica,on ne bi ni cvijeta zgazio :D

http://www.24sata.hr/nogomet/maicona-su ... uba-169834
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#23163 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

skenderija04 wrote:VIDEO http://www.cooperativa.cl/noticias/** No links ** ... 25409.html

Cristiano je razbio nos covjeku na Bernabeu :D

Nije vas bilo da komentarisete :run:
o je priso izvinuo se i poklonio dres,amlk ali barem neki znak paznje i zaljenja i ovo nisu ni blizu iste situacije ronaldo tu nije iso sa namjerom da nekog napuca..

a normalno je da se porede messi i ronaldo 2 najbolja igraca u zadnjih nekoliko godina,nece ga poredit sa pelakom
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23164 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

kory_galaktikos wrote:
skenderija04 wrote:VIDEO http://www.cooperativa.cl/noticias/** No links ** ... 25409.html

Cristiano je razbio nos covjeku na Bernabeu :D

Nije vas bilo da komentarisete :run:
o je priso izvinuo se i poklonio dres,amlk ali barem neki znak paznje i zaljenja i ovo nisu ni blizu iste situacije ronaldo tu nije iso sa namjerom da nekog napuca..

a normalno je da se porede messi i ronaldo 2 najbolja igraca u zadnjih nekoliko godina,nece ga poredit sa pelakom
A ovaj je mucki sa namjerom gadjao starog sa cvikerima?
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23165 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

NE-MOGU-DA-VJERUJEM, here we go again :lol: :lol: :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23166 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

ja volim dzeka.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23167 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

:lol: :okac:




Jao jao kao da vam je Messi nesto u familiji.
Last edited by DonVito on 07/07/2013 22:08, edited 1 time in total.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23168 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

MOSALJOZE wrote:ja volim dzeka.
vilšira?
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23169 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

https://www.youtube.com/watch?v=h5IqZWzJvTY
Jedno pitanje za ove forumske moraliste....je li Guardiola moralna ništarija kad iz cista mira gađa nevinog covjek flašom
:?:


Inace, hoce ga s tim flašama
https://www.youtube.com/watch?v=2p9pxKbYW10

:lol: :-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#23170 Re: FC Barcelona

Post by MOSALJOZE »

Kemal Malovčić wrote:
MOSALJOZE wrote:ja volim dzeka.
vilšira?
daniela
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#23171 Re: FC Barcelona

Post by Layne »

Da je Mourinho uradio ovo što je Pep uradio bio bi medijski linčovan, a možda čak i sudski gonjen :oops:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23172 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Layne wrote:Da je Mourinho uradio ovo što je Pep uradio bio bi medijski linčovan, a možda čak i sudski gonjen :oops:
:D :-) slažem se
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#23173 Re: FC Barcelona

Post by Layne »

Zlostavanje flaše :oops:

Zamisli da je još Messi ovu istu flašu loptom napuc'o :D skandal!
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#23174 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

kory_galaktikos wrote: o je priso izvinuo se i poklonio dres,amlk ali barem neki znak paznje i zaljenja i ovo nisu ni blizu iste situacije ronaldo tu nije iso sa namjerom da nekog napuca..

a normalno je da se porede messi i ronaldo 2 najbolja igraca u zadnjih nekoliko godina,nece ga poredit sa pelakom
Misliš poredi se najbolji i Ronaldo? :D... Ne mogu dvojica biti najbolji :lol: :razz:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#23175 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

skenderija04 wrote:
kory_galaktikos wrote:
skenderija04 wrote:VIDEO http://www.cooperativa.cl/noticias/** No links ** ... 25409.html

Cristiano je razbio nos covjeku na Bernabeu :D

Nije vas bilo da komentarisete :run:
o je priso izvinuo se i poklonio dres,amlk ali barem neki znak paznje i zaljenja i ovo nisu ni blizu iste situacije ronaldo tu nije iso sa namjerom da nekog napuca..

a normalno je da se porede messi i ronaldo 2 najbolja igraca u zadnjih nekoliko godina,nece ga poredit sa pelakom
A ovaj je mucki sa namjerom gadjao starog sa cvikerima?
jedan je loptu udario u zaru borbe da protivnik ne moze doc do nje,a drugi ju je nabio u publiku bez ikakvog uticaja na igru onako iz revolta jer ju nije stigao i to napucao sa svega nekoliko metara u prve redove nije ti to isto druze nikako al ajd...
HB_BHF wrote:
kory_galaktikos wrote: o je priso izvinuo se i poklonio dres,amlk ali barem neki znak paznje i zaljenja i ovo nisu ni blizu iste situacije ronaldo tu nije iso sa namjerom da nekog napuca..

a normalno je da se porede messi i ronaldo 2 najbolja igraca u zadnjih nekoliko godina,nece ga poredit sa pelakom
Misliš poredi se najbolji i Ronaldo? :D... Ne mogu dvojica biti najbolji :lol: :razz:
uvazam :thumbup: svako ima svoje misljenje,ja sam rekao u zadnjih nekoliko godina znaci relativno dug vremenski period i to se odnosilo i kada su toliko navinaku zlatnu loptu osvajali i ronaldo i kaka i ronaldinjo i messi jer je u svom tom periodu ronaldo bio u vrhu ( ups samo je ronaldo u tom periodu bio u vrhu)
Post Reply