FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- p206
- Posts: 8423
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#23103 Re: FC Barcelona
hasta la vista bejbe
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23104 Re: FC Barcelona
Mali je ispao šupak. Ja se nadam da se neće kao Fabregas vratiti u Barcelonu, tj. da neće za par godina umirati od ljubavi za Barcelonom, a ovi to popušiti i kupiti ga nazad. Da je toliko volio Barcelonu ostao bi, imao bi sigurno veću minutažu nego prošle sezone, a vjerujem da bi nakon svjetskog postao i reprezentativac i standardan u Barceloni ispred Xavija.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23105 Re: FC Barcelona
Divan karakter
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#23106 Re: FC Barcelona
otvara se mjesto za pjanića
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23107 Re: FC Barcelona
Nedo bog takvog mjesta takvim igracima..Kemal Malovčić wrote:otvara se mjesto za pjanića
Thiago dovoljno je pogledati koliko je odigrao u samo zadnjih 5 tekmi La Lige tj. kad je sezona bila gotova.
Doslo i njemu u glavu.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#23108 Re: FC Barcelona
jedan otiso iz kuba jer je malo igro i odma da dodje drugi na istu poziciju,malo neshvatljivo jelde??Kemal Malovčić wrote:otvara se mjesto za pjanića
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#23109 Re: FC Barcelona
Ne znam zašto napadate dečka toliko, zadnja sezona je pokazala da Tito na njega ne računa kao startera. Klub istog renomea ti ponudi status prvotimca i bolju platu, šta biste vi odabrali?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23110 Re: FC Barcelona
Izgleda da sam ja jedini koji misli da je Thiago nista vise nego dobar igrac i da mu je cijena korektna.
Thiagov film ima odlican trailer ali u kompletu je prosjek bar za FCB. Ako nista, momak je bio posten kad je rekao da mu je cilj da uspije u fudbalu a ne u Barceloni. Ako neko dolazi iz La Masie ne znaci da ce igrati za Barcelonu.
Ako se nekad bude vracao, super, znaci da je uspio ali ovaj put klub ce platiti razliku a ne komplet kao sa Fabregasom.
Thiagov film ima odlican trailer ali u kompletu je prosjek bar za FCB. Ako nista, momak je bio posten kad je rekao da mu je cilj da uspije u fudbalu a ne u Barceloni. Ako neko dolazi iz La Masie ne znaci da ce igrati za Barcelonu.
Ako se nekad bude vracao, super, znaci da je uspio ali ovaj put klub ce platiti razliku a ne komplet kao sa Fabregasom.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#23111 Re: FC Barcelona
Slusajte mudrog covjeka neznalice.
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#23112 Re: FC Barcelona
Objasni to LSD-uskenderija04 wrote:Izgleda da sam ja jedini koji misli da je Thiago nista vise nego dobar igrac i da mu je cijena korektna.
Thiagov film ima odlican trailer ali u kompletu je prosjek bar za FCB. Ako nista, momak je bio posten kad je rekao da mu je cilj da uspije u fudbalu a ne u Barceloni. Ako neko dolazi iz La Masie ne znaci da ce igrati za Barcelonu.
Ako se nekad bude vracao, super, znaci da je uspio ali ovaj put klub ce platiti razliku a ne komplet kao sa Fabregasom.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23113 Re: FC Barcelona
Druze, nego sta cemo za Wayna?Riddle wrote:Slusajte mudrog covjeka neznalice.
Ja sam jebeni fan koji bi ga volio vidjeti sa Messijem i Neymarom pa makar i nemali stopera
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23114 Re: FC Barcelona
Ma nije to baš jarane korektna cijena.skenderija04 wrote:Izgleda da sam ja jedini koji misli da je Thiago nista vise nego dobar igrac i da mu je cijena korektna.
Thiagov film ima odlican trailer ali u kompletu je prosjek bar za FCB. Ako nista, momak je bio posten kad je rekao da mu je cilj da uspije u fudbalu a ne u Barceloni. Ako neko dolazi iz La Masie ne znaci da ce igrati za Barcelonu.
Ako se nekad bude vracao, super, znaci da je uspio ali ovaj put klub ce platiti razliku a ne komplet kao sa Fabregasom.
Englezi zacijene svoje olupine tipa Henderson ili Downing po 20-25 miliona, ona soha Carroll koštala 40 i nešto miliona...znaju zacijeniti svoju karinu i prodati muda za bubrege...a Thiaga (koji je za takve kokošare Messi u najmanju ruku) lešinari kradu za bagatelu.
Ali to je Barca sve dozvolila sebi.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#23115 Re: FC Barcelona
Samo da se zna, moj post se odnosio na ono sto je Ultima napisao. Nikad se ne bih slozio s onim svetogrđem sto ti iznese.skenderija04 wrote:Druze, nego sta cemo za Wayna?Riddle wrote:Slusajte mudrog covjeka neznalice.![]()
![]()
![]()
Ja sam jebeni fan koji bi ga volio vidjeti sa Messijem i Neymarom pa makar i nemali stopera
"Wayne Rooney is not for sale. He's a Manchester United player and will remain a Manchester United player." - Sir David.
I zelim da tako ostane. Pogotovo kad vidim kakve se jadne cifre spominju. Neki Cavani ili Suarez su navodno vrijedni po 50 miliona, a on jedva iznad 20. Ne ide to brate da se na glavu nasadis.
Messi, Neymar i Rooney? Ti si brate od danas u mojim ocima jedan teski transfer muppet.
Uklopio bi se on u Barcelonu bez problema, jer je strasno inteligentan, nesebican i prilagodljiv igrac. Gotovo je bezobrazno da United ima dvojicu napadaca svjetske klase sa bas ovim karakteristikama. Ne bih ih razdvajao ni za sta. Koliko god mediji govorili svima koji ih zele slusati da je Robin uzeo njegovo mjesto i stvorio mu probleme, istina je da mu je Wayne namjestio vjerovatno trecinu golova. Njemu ostaje jos pedesetak golova da obori Sir Bobbyev rekord i ne vidim razlog zasto bi i pomislio da ide.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23116 Re: FC Barcelona
Koja je po tebi realna cijena?LSD wrote:Ma nije to baš jarane korektna cijena.skenderija04 wrote:Izgleda da sam ja jedini koji misli da je Thiago nista vise nego dobar igrac i da mu je cijena korektna.
Thiagov film ima odlican trailer ali u kompletu je prosjek bar za FCB. Ako nista, momak je bio posten kad je rekao da mu je cilj da uspije u fudbalu a ne u Barceloni. Ako neko dolazi iz La Masie ne znaci da ce igrati za Barcelonu.
Ako se nekad bude vracao, super, znaci da je uspio ali ovaj put klub ce platiti razliku a ne komplet kao sa Fabregasom.
Englezi zacijene svoje olupine tipa Henderson ili Downing po 20-25 miliona, onaj soha Carroll koštala 40 i nešto miliona...znaju zacijeniti svoju karinu i prodati muda za bubrege...a Thiaga (koji je za takve kokošare Messi u najmanju ruku) lešinari kradu za bagatelu.
Ali to je Barca sve dozvolila sebi.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23117 Re: FC Barcelona
brat bratu 30 milki...pa Isco je toliko koštao Realu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23118 Re: FC Barcelona
@ Riddle
Naravno , @ultima je moj favorit
. Svetogrdje? Ne znam , mozda. Ja jos uvijek nisam na cisto sta United ocekuje od Thiaga? Ako se ocekuje lider na terenu koji ce uvezati sve konce...Mozda. Cijena je realna po meni. Momak koji vuce istu povredu kao Villa prije loma je krhka roba. To sam ti vec rekao
Transfer Muppet? Zasto? Klub gleda da se pojaca tamo gdje skripi a to je napad. Ako bude sanse Barcelona je tu.
Naravno , @ultima je moj favorit
Transfer Muppet? Zasto? Klub gleda da se pojaca tamo gdje skripi a to je napad. Ako bude sanse Barcelona je tu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23119 Re: FC Barcelona
Isco i Illara su placeni toliko jer Real u Spaniji uvijek placa dodatni plus. Ja za Thiaga ne bi platio 30 miliona.LSD wrote:brat bratu 30 milki...pa Isco je toliko koštao Realu
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23120 Re: FC Barcelona
Nije ni bitan Real toliko....eto United je masno placao nekakve bezveznjakovice tipa Bebe, Anderson, sad nekog drugoligaša Zahu platiše 12 milionaskenderija04 wrote:Isco i Illara su placeni toliko jer Real u Spaniji uvijek placa dodatni plus. Ja za Thiaga ne bi platio 30 miliona.LSD wrote:brat bratu 30 milki...pa Isco je toliko koštao Realu
To nisu realne stvari jbg
Last edited by LSD on 06/07/2013 18:45, edited 1 time in total.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23121 Re: FC Barcelona
Kako neko moze da poredi Isca i Thiaga jedan igrao citavu sezonu tj. LP, dok drugi nista..
Uprava Barse za Thiaga ako dobije 20 milki moze se udariti nogom u guzicu, EP za mlade je dobro doslo..
Uprava Barse za Thiaga ako dobije 20 milki moze se udariti nogom u guzicu, EP za mlade je dobro doslo..
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#23122 Re: FC Barcelona
Meni se cini da je bilo likova u Barci koji su se htjeli njega rijesiti. Volio bih da je ostao. Forsirali bi ga da igra, a on nije nivo Xavija.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#23123 Re: FC Barcelona
Ne znam sta United ocekuje od Thiaga, ali znam sta ja ocekujem. Da kontrolise utakmicu i mijenja tempo po potrebi. Da bude neko ko ne gubi loptu tako lako pod pritiskom. Unitedu nije problem stvoriti sansu i dati gol. Mirno privođenje utakmice kraju jeste. Ne znam zasto, ali to je bio tako veliki problem prosle sezone, a i ranije. Moze biti da postanu neozbiljni ili ko zna sta vec, ali taj jedan nedostatak u veznom redu je mislim najbolja dijagnoza.skenderija04 wrote:@ Riddle
Naravno , @ultima je moj favorit. Svetogrdje? Ne znam , mozda. Ja jos uvijek nisam na cisto sta United ocekuje od Thiaga? Ako se ocekuje lider na terenu koji ce uvezati sve konce...Mozda. Cijena je realna po meni. Momak koji vuce istu povredu kao Villa prije loma je krhka roba. To sam ti vec rekao
Transfer Muppet? Zasto? Klub gleda da se pojaca tamo gdje skripi a to je napad. Ako bude sanse Barcelona je tu.
Cijena jeste realna, ali ne na danasnjem trzistu. Takođe se placa i potencijal (vise nego ikad i Michael Jordan je o ovom pricao), a ovaj ga momak ima u izobilju.
Svako ko izgovori ta tri imena zajedno je transfer muppet.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23124 Re: FC Barcelona
To Englesko trziste funkcionise samo za sebe i ima neka svoja pravila koja meni nisu jasna. Mislim na vrednovanje igraca. Mozes porediti,naci ces milion primjera. Eto da ne idemo daleko. United je razvlacio Piquea, posudjivao ga Zaragozi i na kraju ga prodao za 5 miliona. Zasto? Zato sto su vise nego pokriveni. Slicna situacija je i sa Thiagom. Moze izgledati da je malo, ok, ali sta sa Thiagom? Da se vucara kao Bojan od nemila do nedraga bez profita ni igracu ni klubu?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#23125 Re: AW: FC Barcelona
Ja se slažem sa svim sto si napisao pa čak i s onim Messi Neymar i Roney zajedno bili bi trio snova. Cijena realna za Tiaga a tačno je i da englezi preplačuju ali moraju jer imaju jedini veliku konkurenciju dok u spanini i njemackoj konkurencije za placanje gotovo da i nema.skenderija04 wrote:Isco i Illara su placeni toliko jer Real u Spaniji uvijek placa dodatni plus. Ja za Thiaga ne bi platio 30 miliona.LSD wrote:brat bratu 30 milki...pa Isco je toliko koštao Realu
Gesendet von meinem GT-I9505

