FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23076 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23077 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

No no don Vito, tu grijesis. Luis nikada nije imao status legende. Dosao, odusevio,posvadjao se i i otisao na ruzan nacin. A zna se ko je iz tog vremena jedina prava legenda, Kubala.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23078 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Ni Guardiola nije otisao na ugodan nacin, mislim kao igrac.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23079 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Ni Guardiola nije otisao na ugodan nacin, mislim kao igrac.
Ako nista, bez svadje. A u to vrijeme niko nije mogao ici uz vatromet. Isina, bilo je tuzno s obzirom na velicinu igraca
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23080 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Od juce klauzula za Thiaga 27 M? :-) :-) 8-) :?: :?: :?: :?: :?:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23081 Re: AW: FC Barcelona

Post by missko »

skenderija04 wrote:Od juce klauzula za Thiaga 27 M? :-) :-) 8-) :?: :?: :?: :?: :?:
Vidiš da su došli do suda malte ne. Vjerovatni su advokati našli neku caku u vezi minuta u ugovoru pa sad se fataju za to da bi namakli koji miliion

Gesendet von meinem GT-I9505
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23082 Re: AW: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

missko wrote:
skenderija04 wrote:Od juce klauzula za Thiaga 27 M? :-) :-) 8-) :?: :?: :?: :?: :?:
Vidiš da su došli do suda malte ne. Vjerovatni su advokati našli neku caku u vezi minuta u ugovoru pa sad se fataju za to da bi namakli koji miliion

Gesendet von meinem GT-I9505
Nije to izgleda. Barceloni je 18 svakako u slucaju placanja klauzule , samo se Unitedu akumuliraju porezi.

Kako objasnjavaju problem je oko poreza. Klauzula je 18 miliona. Na tu klauzulu sa placa 21% PDV to je taj famozni 21,73 milion. To smo znali, na kraju PDV je neutralan i moze se zatraziti povrat. Ali kako tvrde ovi iz uprave prihoda problem nastaje zato sto je Thiago taj koji placa klauzulu a ne United. Zbog toga uprava prihoda smatra da te pare dolaze iz profesionalne djelatnosti i duzan je da plati 30 % koje idu direktno upravi prihoda . To je dodatnih 5,4 miliona. Da je bilo prekjuce, platili bi 15 posto radi toga sto nije zivio 183 dana u Spaniji.
Navodjeni su razni primjeri od Figa do Martineza. Svi su na kraju otisli saglasno. Fol je sto klub koji zeli da plati klauzulu prvo mora da uputi ponudu klubu cijeg igraca zeli da vodi. Obicno se ponuda prihvata jer je prodavcu svejedno jer nece nista vise zaraditi. Ako bi klub odbio ponudu onda ide placanje klauzule. United se nije obratio Barceloni za Thiaga.

Sve vise sumnjam da se izmedju Uniteda i Barce kuha nesto sto nije samo Thiago.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23083 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

"Rooney zna sta treba da uradi da bi bio medju tri najbolja igraca na svijetu....... Odlicno bi se uklopio" G.Pique
Thug...
Posts: 248
Joined: 20/03/2009 12:07

#23084 Re: FC Barcelona

Post by Thug... »

skenderija04 wrote:"Rooney zna sta treba da uradi da bi bio medju tri najbolja igraca na svijetu....... Odlicno bi se uklopio" G.Pique
"Wayne is not for sale. He is a Manchester United player and will remain a Manchester United player.

"I have had several meetings (with Rooney). He has been training very well. I have seen a glint in his eye and he looks happy.

"All I can do is do what David Moyes has done before. I'll continue the traditions of the club."

Sta bude bice
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23085 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Thug... wrote:
skenderija04 wrote:"Rooney zna sta treba da uradi da bi bio medju tri najbolja igraca na svijetu....... Odlicno bi se uklopio" G.Pique
"Wayne is not for sale. He is a Manchester United player and will remain a Manchester United player.

"I have had several meetings (with Rooney). He has been training very well. I have seen a glint in his eye and he looks happy.

"All I can do is do what David Moyes has done before. I'll continue the traditions of the club."

Sta bude bice
Vidio sam presicu. Ocekivao sam vise ali logicno, danas je bio njegov dan i glupo bi bilo da druga vijest zasjeni prezentaciju.

- Rooney nije na prodaju.. Pametan odgovor, nece protiv svog interesa. Sad jos to isto da ponovi i Rooney.
-Ni rijeci o Alcantari. I to je logicno.

Sljedece sedmice rasplet.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23086 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Bojan u Ajax na posudbu :D

Ako koga zanima, dolazi Vasilis Spanoulis u kosarkasku sekciju
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23087 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Ovaj Bojan propao u profi nogometu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23088 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Ovaj Bojan propao u profi nogometu.
Propao je kao igrac velikih klubova. Moze se guzeljati po Ajaxu
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23089 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:Bojan u Ajax na posudbu :D

Ako koga zanima, dolazi Vasilis Spanoulis u kosarkasku sekciju
Potpisali?!

Juhu! :D

To se zove transfer (ni deset dana nije trajalo) :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23090 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:
skenderija04 wrote:Bojan u Ajax na posudbu :D

Ako koga zanima, dolazi Vasilis Spanoulis u kosarkasku sekciju
Potpisali?!

Juhu! :D

To se zove transfer (ni deset dana nije trajalo) :D
Ne volim na brzinu. Nema drazi :D
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23091 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Btw, gdje iskopa vijest?
Ja ne mogu da nadjem...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23092 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:Btw, gdje iskopa vijest?
Ja ne mogu da nadjem...
http://www.mundodeportivo.com/index.html
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23093 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:
suncica24 wrote:
skenderija04 wrote:Bojan u Ajax na posudbu :D

Ako koga zanima, dolazi Vasilis Spanoulis u kosarkasku sekciju
Potpisali?!

Juhu! :D

To se zove transfer (ni deset dana nije trajalo) :D
Ne volim na brzinu. Nema drazi :D
Jest vala, dosadno ovo vako.
Zato se natezu zivci sa Thiagom :D
Cisto... da ne bude dosadno cijelo ljeto :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23094 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Thiago se zavrsava sljedece sedmice. :(

Ali nema veze doci meni nova sapunica Stoper :D

Vise volim Barcin prelazni rok od 50% utakmica
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23095 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:
suncica24 wrote:Btw, gdje iskopa vijest?
Ja ne mogu da nadjem...
http://www.mundodeportivo.com/index.html
Opet ne mogu naci da su potpisali, samo clanak na temu o tome da hoce da ide iz Olympiacosa :-?

Btw, sta ovo Dzeksona sele u Atletico :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23096 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:
skenderija04 wrote:
suncica24 wrote:Btw, gdje iskopa vijest?
Ja ne mogu da nadjem...
http://www.mundodeportivo.com/index.html
Opet ne mogu naci da su potpisali, samo clanak na temu o tome da hoce da ide iz Olympiacosa :-?

Btw, sta ovo Dzeksona sele u Atletico :D
aaa Kosarka

Cat. Radio
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23097 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:Thiago se zavrsava sljedece sedmice. :(

Ali nema veze doci meni nova sapunica Stoper :D

Vise volim Barcin prelazni rok od 50% utakmica
A ta serija "Stoper" ce kao biti emitovana? Cuj :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23098 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:
skenderija04 wrote:Thiago se zavrsava sljedece sedmice. :(

Ali nema veze doci meni nova sapunica Stoper :D

Vise volim Barcin prelazni rok od 50% utakmica
A ta serija "Stoper" ce kao biti emitovana? Cuj :D
To ce biti spektakl
Glavne uloge: Thiago Silva, Familia Al Khelaifi,Sandro Rosell, Vilas Boas, David Villa , ... i ostali

Sinopsis: Nakon sto je dobio po prstima od sponzora QATAR AIRWAIS, zbog uznemiravanja clana porodice oko Thiaga Silve, Sandro Rosell mora da ostvari plan B. Put ga vodi u London. Na tecnom portugalskom/Brasileiro se dogovara sa AVB-om oko transfera Davida Ville u Tottenham. Ipak Sandrove namjere su druge prirode . Interesuje ga jedan igrac pijetlova......
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23099 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

To ce biti spektakl
Glavne uloge: Thiago Silva, Familia Al Khelaifi,Sandro Rosell, Vilas Boas, David Villa , ... i ostali

Sinopsis: Nakon sto je dobio po prstima od sponzora QATAR AIRWAIS, zbog uznemiravanja clana porodice oko Thiaga Silve, Sandro Rosell mora da ostvari plan B. Put ga vodi u London. Na tecnom portugalskom/Brasileiro se dogovara sa AVB-om oko transfera Davida Ville u Tottenham. Ipak Sandrove namjere su druge prirode . Interesuje ga jedan igrac pijetlova......
:lol: :lol: :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23100 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:
To ce biti spektakl
Glavne uloge: Thiago Silva, Familia Al Khelaifi,Sandro Rosell, Vilas Boas, David Villa , ... i ostali

Sinopsis: Nakon sto je dobio po prstima od sponzora QATAR AIRWAIS, zbog uznemiravanja clana porodice oko Thiaga Silve, Sandro Rosell mora da ostvari plan B. Put ga vodi u London. Na tecnom portugalskom/Brasileiro se dogovara sa AVB-om oko transfera Davida Ville u Tottenham. Ipak Sandrove namjere su druge prirode . Interesuje ga jedan igrac pijetlova......
:lol: :lol: :lol:
Nastavak u sljedecem broju. Putesestvije se nastavljaju u Rimu.......................
Post Reply