Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23051 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pics or it didn't happen
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#23052 Re: Dolazi zima - zimske gume
Taj garant onda ima cunga lunga gume na bmw-u.
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23054 Re: Dolazi zima - zimske gume
Fiesta mk5 sa lancima izasla ulicom Ispod Zmajevca ( neocisceno) niko nije prosao prije. Prestanite da kmecite.
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#23055 Re: Dolazi zima - zimske gume
kupio sebi zimske gume 100 maraka 4 komada - 2 su zasad ok ima mesa - elham....
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23057 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jbg jucer gledam bolida u alfi 147
Na onom pikliću iz Kraljice jelene na Safeta Hadzica
Stao je on u ravnom dijelu, cekao semafor
I krene regularno, i u pola brda stade, zasto je stao to samo on zna
I onda da krene
Tesko da bi bilo sta sa prednjom vucom krenulo kako treba
I to je 3 puta uradio, a onda je prosao kroz crveno
Velika vecina tog izlazenja i prolazenja negdje je do vozaca
Na onom pikliću iz Kraljice jelene na Safeta Hadzica
Stao je on u ravnom dijelu, cekao semafor
I krene regularno, i u pola brda stade, zasto je stao to samo on zna
I onda da krene
Tesko da bi bilo sta sa prednjom vucom krenulo kako treba
I to je 3 puta uradio, a onda je prosao kroz crveno
Velika vecina tog izlazenja i prolazenja negdje je do vozaca
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23058 Re: Dolazi zima - zimske gume
Cuj zasto je stao. Pa da testira premiJum gume i da moze dati ocjenu na forumu. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23059 Re: Dolazi zima - zimske gume
i cinjenica da je tebi prednji pogon po po trebi salje nazad snagu, a u njega je obratno, bmw da ne stedi na sperama bi bio zajebanQwerty1234 wrote: ↑22/01/2023 14:32Nov dunlop, prva sezona.
S obzirom da je dunlop definitivno bolji od nexena, to nije sporno priznati, ostane same da je haldex quattro > xdrive.![]()
Ili on ne zna vozit...moguce![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23060 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šta znam, ja sam sa jaranovom E46 330xd ostavljao mnoge novije A6 3.0 quattro, a o A4 2.0 da ne pričam.Evolution_IV wrote: ↑22/01/2023 15:22i cinjenica da je tebi prednji pogon po po trebi salje nazad snagu, a u njega je obratno, bmw da ne stedi na sperama bi bio zajebanQwerty1234 wrote: ↑22/01/2023 14:32
Nov dunlop, prva sezona.
S obzirom da je dunlop definitivno bolji od nexena, to nije sporno priznati, ostane same da je haldex quattro > xdrive.![]()
Ili on ne zna vozit...moguce![]()
![]()
![]()
Vjeruj mi da smo sa tim BMW prolazili gdje nijedan Q Audi nije.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23061 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma ide, treba znat vozit i dobre gume..mercedesi su najgoriEFD22 wrote: ↑22/01/2023 15:32Šta znam, ja sam sa jaranovom E46 330xd ostavljao mnoge novije A6 3.0 quattro, a o A4 2.0 da ne pričam.Evolution_IV wrote: ↑22/01/2023 15:22
i cinjenica da je tebi prednji pogon po po trebi salje nazad snagu, a u njega je obratno, bmw da ne stedi na sperama bi bio zajeban![]()
![]()
Vjeruj mi da smo sa tim BMW prolazili gdje nijedan Q Audi nije.
volio bi attesu probat prije svega
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23062 Re: Dolazi zima - zimske gume
To svakako.
A kad smo kod haldexa, bolji je quattro sa torsen milion puta.
Torsen je pravi 4x4, haldex se samo pretvara da je 4x4.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23063 Re: Dolazi zima - zimske gume
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#23064 Re: Dolazi zima - zimske gume
A morali su zbog poprečno ugrađenog motora. Pa su opet ispravili to nazadEvolution_IV wrote: ↑22/01/2023 15:40zavisi sve, 6 mps je haldex, al ima torsen lsd nazad pa je dobra![]()
al nista bez puljke mehanicke![]()
Mehanika je mehanika.
Jebo ti ove lafo AWD kad on ima samo AWD uz pomoć ESPa, koči točak sjeba se, a gubici u diferencijalu strahobalni.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23065 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dunlop WS5 u cetvrtoj zimi bez problema, na vikendicu jucer po prilicno neociscenom, i nazad danas po sasvim cistoj cesti.
Vikendica u brdima.
Vikendica u brdima.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83503
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#23066 Re: Dolazi zima - zimske gume
Tigar/Riken se podsmjehuje ovoj zimi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23067 Re: Dolazi zima - zimske gume
continental 0, cekam da se osusi cesta pa cu polako 20 drugom bez gasa...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#23068 Re: Dolazi zima - zimske gume
sta je mehaniĆka puljka???
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23069 Re: Dolazi zima - zimske gume
nista, zezam se..
mehanicka blokada diferencijala, kako centralnog tako i onih naprijed i nazad
mehanicka blokada diferencijala, kako centralnog tako i onih naprijed i nazad
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#23070 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dobro je, znamo već da si kupio Conti.Evolution_IV wrote: ↑22/01/2023 16:35 continental 0, cekam da se osusi cesta pa cu polako 20 drugom bez gasa...
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23071 Re: Dolazi zima - zimske gume
nemojte dzaba, 120KM po gumi nije sala, a lose...citroen xm wrote: ↑22/01/2023 16:58Dobro je, znamo već da si kupio Conti.Evolution_IV wrote: ↑22/01/2023 16:35 continental 0, cekam da se osusi cesta pa cu polako 20 drugom bez gasa...![]()
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#23072 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne sikiraj, nismo ni mislili. 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#23074 Re: Dolazi zima - zimske gume
Asfalt ili utabana stazadrug_profi wrote: ↑22/01/2023 16:10 Dunlop WS5 u cetvrtoj zimi bez problema, na vikendicu jucer po prilicno neociscenom, i nazad danas po sasvim cistoj cesti.
Vikendica u brdima.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#23075 Re: Dolazi zima - zimske gume
Asfalt brate. Na sta ti ja licim?Truba wrote: ↑22/01/2023 19:25Asfalt ili utabana stazadrug_profi wrote: ↑22/01/2023 16:10 Dunlop WS5 u cetvrtoj zimi bez problema, na vikendicu jucer po prilicno neociscenom, i nazad danas po sasvim cistoj cesti.
Vikendica u brdima.
