Chigro, posalica sa Zlatanom, Hleb, Martin Caseres.... Pep je Pep, ali je bilo takvih strovaljivanja da ti pamet staneLSD wrote:što jest jest....Čigrinski je bio baš Guardiolina teža greška, pa je Mascherano odmah nakon toga zaigrao na stoperu - mislim, silom prilika![]()
Jedno vrijeme i nije bilo toliko loše sa Mascherenom na stoperu , dok nisu došle jace ekipe i utakmice gdje se pokazalo ipak nije bezveze covjek tolike godine igrao na poziciji DM
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23051 Re: FC Barcelona
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23052 Re: FC Barcelona
Čigrinski 25 miliona, Ibrahimović 70, Keirrison 14, Henrique 8, Hleb 17, Caceres 16...sve sami promašeni transferi.
Taj divni Laporta
Taj divni Laporta
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23053 Re: FC Barcelona
Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23054 Re: FC Barcelona
Rosell je gadan lik, Opus dei, mrtvi desnicar,koketira sa svim i svacim, kazu da ako nogom kroci na tlo Brazila bice priveden jer je svjedok u nekoj opasnoj malverzaciji....LSD wrote:Čigrinski 25 miliona, Ibrahimović 70, Keirrison 14, Henrique 8, Hleb 17, Caceres 16...sve sami promašeni transferi.
Taj divni Laporta
Ali bio je potreban da razdrma ovu zabokrecinu.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23055 Re: FC Barcelona
Stani Vito, to su bili ok igraci.DonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23056 Re: FC Barcelona
Bili ok u drugim klubima a u Barsu dosli pred kraj karijere..skenderija04 wrote:Stani Vito, to su bili ok igraci.DonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23057 Re: FC Barcelona
Izbaci Deca (Deco je bio sasvim dobar), ali zato dodaj G.MilitaDonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
Zambrotta i Thuram su dovedeni za male pare kad je Juventus zbog kriminala završio u drugoj ligi i rasprodao citav tim....Ezquerro
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23058 Re: FC Barcelona
Deco je bio vazan igrac za Franka,zambrotta je vise nego korektno odradio,Gudi je bio zlatna rezerva kao i Larson... Ne mozes ih u isti kos sa Cigrom i Keirsonom
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23059 Re: FC Barcelona
Slažem se zaista....Rosell i jest za ovog vremena u kojem vlada kriza i recesija...dobar je samo u stezanju kaišaskenderija04 wrote:Rosell je gadan lik, Opus dei, mrtvi desnicar,koketira sa svim i svacim, kazu da ako nogom kroci na tlo Brazila bice priveden jer je svjedok u nekoj opasnoj malverzaciji....LSD wrote:Čigrinski 25 miliona, Ibrahimović 70, Keirrison 14, Henrique 8, Hleb 17, Caceres 16...sve sami promašeni transferi.
Taj divni Laporta
Ali bio je potreban da razdrma ovu zabokrecinu.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23060 Re: FC Barcelona
Ovo mi je poznato.LSD wrote:Izbaci Deca (Deco je bio sasvim dobar), ali zato dodaj G.MilitaDonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
Zambrotta i Thuram su dovedeni za male pare kad je Juventus zbog kriminala završio u drugoj ligi i rasprodao citav tim....Ezquerro![]()
gdje se njega sjeti
![]()
ta flopina nije odigrala ni 5 utakmica ukupno
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23061 Re: FC Barcelona
Pazi, juce citam analizu jednog tipa koji tvrdi da je Rosell u zadnje dvije godine doveo Albu prije EURO12 i Neymara prije Cnfa. i da je time ustedio 40 miliona jer bi nakon tih takmicenja cijena oba igraca bila nedostupna za FCB
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23062 Re: FC Barcelona
Koliko mu je Rosko podbacio..
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23063 Re: FC Barcelona
To je ocito....da su dovodili Albu nakon Eura i Neymara nakon CNF-a - koštalo bi ih mnogo više definitivno.skenderija04 wrote:Pazi, juce citam analizu jednog tipa koji tvrdi da je Rosell u zadnje dvije godine doveo Albu prije EURO12 i Neymara prije Cnfa. i da je time ustedio 40 miliona jer bi nakon tih takmicenja cijena oba igraca bila nedostupna za FCB
Znao ubosti taj tajming za transfer....i Ronaldinha je doveo upravo Rosell dok je bio potrpedsjednik kod Laporte.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23064 Re: FC Barcelona
ko je RoskoDonVito wrote:![]()
Koliko mu je Rosko podbacio..
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23065 Re: FC Barcelona
LSD
Doveo je Ronaldinha kada su svi veliki igraci zaobilazili Barcelonu. I Deca i Edmilsona
Doveo je Ronaldinha kada su svi veliki igraci zaobilazili Barcelonu. I Deca i Edmilsona
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23066 Re: FC Barcelona
skenderija04 wrote:ko je RoskoDonVito wrote:![]()
Koliko mu je Rosko podbacio..
Otjerao Pepa, Krujfa, Ćikija Begiristajna itd..
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23068 Re: FC Barcelona
Krojf je kretenčina, tjeranje istog od Barcelone može samo pomoći imidžu kluba.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23069 Re: FC Barcelona
Johan je legenda ali uvijek gleda samo svoj interes. Vec je ostario i gubi na refleksima ali meni je gotivan kao opozicionar.Sarajevo1946 wrote:Krojf je kretenčina, tjeranje istog od Barcelone može samo pomoći imidžu kluba.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23070 Re: FC Barcelona
Pa on je vječita opozicija svemu, a ima i pretjeran ego. Ne valjaju takvi likovi, meni bar 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23071 Re: FC Barcelona
Dobar komad istorije kluba. Neka serucka, treba i kontrasa. Opozicija cini dobro klubu. Ako nema rasprave klub bi bio u rukama jednog covjeka.Sarajevo1946 wrote:Pa on je vječita opozicija svemu, a ima i pretjeran ego. Ne valjaju takvi likovi, meni bar
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23072 Re: FC Barcelona
Pa po tome on je mala maca za ovoga
al nikako da se uvali u neku fotelju u Barsi... dzaba.


- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23073 Re: FC Barcelona
Ma dobro, ali Hristo je niko i nista u odnosu na Johana.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23075 Re: FC Barcelona
On je meni trenutno kao Pele, kao Maradona. Trenerčina je za njih, ali svejedno sva trojica daju sebi previše za pravo. Da su gospoda, definitivno nisu.

