FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23051 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:što jest jest....Čigrinski je bio baš Guardiolina teža greška, pa je Mascherano odmah nakon toga zaigrao na stoperu - mislim, silom prilika :lol:
Jedno vrijeme i nije bilo toliko loše sa Mascherenom na stoperu , dok nisu došle jace ekipe i utakmice gdje se pokazalo ipak nije bezveze covjek tolike godine igrao na poziciji DM :D
Chigro, posalica sa Zlatanom, Hleb, Martin Caseres.... Pep je Pep, ali je bilo takvih strovaljivanja da ti pamet stane
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23052 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Čigrinski 25 miliona, Ibrahimović 70, Keirrison 14, Henrique 8, Hleb 17, Caceres 16...sve sami promašeni transferi.
Taj divni Laporta :lol:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23053 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23054 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Čigrinski 25 miliona, Ibrahimović 70, Keirrison 14, Henrique 8, Hleb 17, Caceres 16...sve sami promašeni transferi.
Taj divni Laporta :lol:
Rosell je gadan lik, Opus dei, mrtvi desnicar,koketira sa svim i svacim, kazu da ako nogom kroci na tlo Brazila bice priveden jer je svjedok u nekoj opasnoj malverzaciji....
Ali bio je potreban da razdrma ovu zabokrecinu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23055 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
Stani Vito, to su bili ok igraci.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23056 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:
DonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
Stani Vito, to su bili ok igraci.
Bili ok u drugim klubima a u Barsu dosli pred kraj karijere..
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23057 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
Izbaci Deca (Deco je bio sasvim dobar), ali zato dodaj G.Milita :D

Zambrotta i Thuram su dovedeni za male pare kad je Juventus zbog kriminala završio u drugoj ligi i rasprodao citav tim....Ezquerro :lol: :lol: gdje se njega sjeti :lol: :D ta flopina nije odigrala ni 5 utakmica ukupno
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23058 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Deco je bio vazan igrac za Franka,zambrotta je vise nego korektno odradio,Gudi je bio zlatna rezerva kao i Larson... Ne mozes ih u isti kos sa Cigrom i Keirsonom
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23059 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:Čigrinski 25 miliona, Ibrahimović 70, Keirrison 14, Henrique 8, Hleb 17, Caceres 16...sve sami promašeni transferi.
Taj divni Laporta :lol:
Rosell je gadan lik, Opus dei, mrtvi desnicar,koketira sa svim i svacim, kazu da ako nogom kroci na tlo Brazila bice priveden jer je svjedok u nekoj opasnoj malverzaciji....
Ali bio je potreban da razdrma ovu zabokrecinu.
Slažem se zaista....Rosell i jest za ovog vremena u kojem vlada kriza i recesija...dobar je samo u stezanju kaiša :lol: :D zato i ne da ni marke više za transfere od 50 miliona godišnje, cak je ukinu i neke sekcije od kojih Barca nema neke finansijske koristi, a na sisi su (zbog tih detalja bi mogao popušiti na narednim izborima)...ali realno, uspio je dosta dugova vratiti i to treba reci....i onda dovede Neymara za preko 50 miliona :shock: :shock: :lol: znamo šta mu bi....zapravo znamo svi - hoce novi mandat da time pridobije :D :-) namazana je to politika
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23060 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

LSD wrote:
DonVito wrote:Thuram, Zambrotta, Gudjohnsen, Deco, Ezquerro itd..
Izbaci Deca (Deco je bio sasvim dobar), ali zato dodaj G.Milita :D

Zambrotta i Thuram su dovedeni za male pare kad je Juventus zbog kriminala završio u drugoj ligi i rasprodao citav tim....Ezquerro :lol: :lol: gdje se njega sjeti :lol: :D ta flopina nije odigrala ni 5 utakmica ukupno
Ovo mi je poznato.

:lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23061 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pazi, juce citam analizu jednog tipa koji tvrdi da je Rosell u zadnje dvije godine doveo Albu prije EURO12 i Neymara prije Cnfa. i da je time ustedio 40 miliona jer bi nakon tih takmicenja cijena oba igraca bila nedostupna za FCB
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23062 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

:lol: :lol:



Koliko mu je Rosko podbacio..
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23063 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:Pazi, juce citam analizu jednog tipa koji tvrdi da je Rosell u zadnje dvije godine doveo Albu prije EURO12 i Neymara prije Cnfa. i da je time ustedio 40 miliona jer bi nakon tih takmicenja cijena oba igraca bila nedostupna za FCB
To je ocito....da su dovodili Albu nakon Eura i Neymara nakon CNF-a - koštalo bi ih mnogo više definitivno.
Znao ubosti taj tajming za transfer....i Ronaldinha je doveo upravo Rosell dok je bio potrpedsjednik kod Laporte.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23064 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote::lol: :lol:



Koliko mu je Rosko podbacio..
ko je Rosko
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23065 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD

Doveo je Ronaldinha kada su svi veliki igraci zaobilazili Barcelonu. I Deca i Edmilsona
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23066 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:
DonVito wrote::lol: :lol:



Koliko mu je Rosko podbacio..
ko je Rosko
Image



Otjerao Pepa, Krujfa, Ćikija Begiristajna itd..
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23067 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Neka je
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23068 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Krojf je kretenčina, tjeranje istog od Barcelone može samo pomoći imidžu kluba.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23069 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:Krojf je kretenčina, tjeranje istog od Barcelone može samo pomoći imidžu kluba.
Johan je legenda ali uvijek gleda samo svoj interes. Vec je ostario i gubi na refleksima ali meni je gotivan kao opozicionar.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23070 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Pa on je vječita opozicija svemu, a ima i pretjeran ego. Ne valjaju takvi likovi, meni bar :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23071 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:Pa on je vječita opozicija svemu, a ima i pretjeran ego. Ne valjaju takvi likovi, meni bar :D
Dobar komad istorije kluba. Neka serucka, treba i kontrasa. Opozicija cini dobro klubu. Ako nema rasprave klub bi bio u rukama jednog covjeka.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23072 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Pa po tome on je mala maca za ovoga :lol: al nikako da se uvali u neku fotelju u Barsi... dzaba.



Image
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23073 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Ma dobro, ali Hristo je niko i nista u odnosu na Johana.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23074 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Image

Legenda.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23075 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

On je meni trenutno kao Pele, kao Maradona. Trenerčina je za njih, ali svejedno sva trojica daju sebi previše za pravo. Da su gospoda, definitivno nisu.
Post Reply