Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23026 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

EFD22 wrote: 21/01/2023 18:58 Umjesto da idu na Bijaču.

Ja mislio njima destinacija Blidinje, kad ono Jahorina, pa ku’ćeš kralju?
Google is your friend
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#23027 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by lavic »

Forto je rekao da se strpimo malo i sami ocistimo oko kuca. Ako necemo, mozemo cekati jugo da puhne.
User avatar
konektovan
Posts: 51451
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23028 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

lavic wrote: 21/01/2023 19:06 Forto je rekao da se strpimo malo i sami ocistimo oko kuca. Ako necemo, mozemo cekati jugo da puhne.
Šta je pogrešno rekao?
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#23029 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by lavic »

konektovan wrote: 21/01/2023 19:09
lavic wrote: 21/01/2023 19:06 Forto je rekao da se strpimo malo i sami ocistimo oko kuca. Ako necemo, mozemo cekati jugo da puhne.
Šta je pogrešno rekao?
Nista, cekamo jugo a neki mogu vozit grtalice, da se pomogne kro RAD-u, posto vlada i njena preduzeca su zauzata procesom “liderisanja”!
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23030 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Vazda ista prica

Ja jos nisam upoznao nekoga ko ga je ocistio dok pada
Pa da je ne znam sta posuo po cesti
User avatar
konektovan
Posts: 51451
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23031 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

mk ultra wrote: 21/01/2023 19:17 Vazda ista prica

Ja jos nisam upoznao nekoga ko ga je ocistio dok pada
Pa da je ne znam sta posuo po cesti
:thumbup:
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23032 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

koliko serete ova guma valja, ova ne valja padne prvi snijeg kmecite
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#23033 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Evolution_IV »

kabal1337 wrote: 21/01/2023 19:05

Mene uvijek faciniraju ti sto se snijega boje, sto ne znaju voziti po snijegu kako se takvi bogalji uvijek nadju na prvom snijegu.
Kad mi tako Vozi 20-30 a ogranicenje 60 i moze bez problema.
vole da zajebaju ostali svijet :thumbup:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23034 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Maloprije prema Visokom 2 grtalice razvile se u formaciju, zauzele obje trake, voze 50, noževe spustili do asfalta, frcaju varnice na sve strane.
Ko bi narodu ugodio.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23035 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ja sam sebi narucio dodatak 8-)

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23037 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

odlićno yvaćute ako đe yapnem
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23038 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

U tebe je jaĆi, a i goriva ne'am.
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#23039 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Prebaci na bemzin
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23040 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

NediM17 wrote: 21/01/2023 19:40 U tebe je jaĆi, a i goriva ne'am.
kliye mi kvaćilo kako sam se danas ćupo iyonog kana la
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#23041 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by axe22 »

lavic wrote: 21/01/2023 19:06 Forto je rekao da se strpimo malo i sami ocistimo oko kuca. Ako necemo, mozemo cekati jugo da puhne.
Sjetim se Imamovica, gradonacelnika Tuzle prije nekoliko godina, citav grad pod ledom, na ulicama sigurno 10-20cm leda, trotuari nista ocisceni (osim parkinga koji se naplacuju, i to ciste ih vozilima za odrzavanje grada).
Lijepo kaze :" necemo cistit ceste jer vozaci sporije voze, a trotuare cekat cemo dok temperatura bude preko nule pa neka se snjeg otopi".
A prodjes kroz grad s autom i sutra se narucis za zamjenu amortizera i citavog trapa.
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#23042 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Naslovnica »

Štae 3,14ćke
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#23043 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

lik je neizmjerno hrabar il neizmjerno lud,trece nema :lol:
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#23044 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Mozda onaj isti lik sto je danas hodao bos samo u gacama po gradu.
User avatar
nitro_90
Posts: 1115
Joined: 28/09/2020 21:48
Location: Eau Rouge
Grijem se na: Dizel
Vozim: Na benzin

#23045 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by nitro_90 »

Evolution_IV wrote: 21/01/2023 19:20
kabal1337 wrote: 21/01/2023 19:05

Mene uvijek faciniraju ti sto se snijega boje, sto ne znaju voziti po snijegu kako se takvi bogalji uvijek nadju na prvom snijegu.
Kad mi tako Vozi 20-30 a ogranicenje 60 i moze bez problema.
vole da zajebaju ostali svijet :thumbup:
Useru se kad padne koja kap kise, a kamoli snijega.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#23047 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by __Phoenix__ »

Bas su neki pali s marsa ili se prave. Kanton samo neke ceste odrzava, ostalo po opcinama rade privatnici
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#23048 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by kabal1337 »

Juka Jebach wrote: 21/01/2023 21:50 https://crna-hronika.info/video-prevrnu ... ovu/460097

ocistili ga momacki
Iskreno i ljudi su stoka, oni pocetkom zime postave nekada kolce/ stapove koji oznace krajeve ceste. Ljudi ih polome, pocupaju itd.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#23049 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by splinter »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/01/2023 20:01 lik je neizmjerno hrabar il neizmjerno lud,trece nema :lol:
Ronio za krst časni
Qwerty1234
Posts: 1278
Joined: 27/05/2021 09:57

#23050 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Qwerty1234 »

Quattro se probio na jebenu vikendicu, led, snjega preko tonu..bez problema.
Haver sa xdriveom jedva

Zivio audi
Post Reply