FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23026 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23027 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pere Guardiola na TV3 ( Menadzer T. Alcantara) " Sutra se nista nece desiti, sljedece sedmice mozda, ali ni to nije sigurno"

Prema TV3 postoji problem oko klauzule i stvar je u rukama advokata.

Mazinho odhebo novinare i rekao im da prica samo o Rafinhi
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#23028 Re: FC Barcelona

Post by BadBoy »

Postavio sam ovo i tamo na temi MAN UTD pa reko da i ti vidiš ovo:

http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23029 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BadBoy wrote:Postavio sam ovo i tamo na temi MAN UTD pa reko da i ti vidiš ovo:

http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/
Sve sami signali, a nista konkretno. Platite vise tu klauzulu pa da se zavrsi sapunica :D Guzeljate se evo vec mjesec dana. Platite momku 6 miliona, stavite mu i tu klauzulu da mozze ici ako ne odigra X posto utakmica i sredite Rafinhi posudbu u Everton.

Ili ima jos nesto osim Thiaga i klauzule?
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#23030 Re: FC Barcelona

Post by BadBoy »

skenderija04 wrote:
BadBoy wrote:Postavio sam ovo i tamo na temi MAN UTD pa reko da i ti vidiš ovo:

http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/
Sve sami signali, a nista konkretno. Platite vise tu klauzulu pa da se zavrsi sapunica :D Guzeljate se evo vec mjesec dana. Platite momku 6 miliona, stavite mu i tu klauzulu da mozze ici ako ne odigra X posto utakmica i sredite Rafinhi posudbu u Everton.

Ili ima jos nesto osim Thiaga i klauzule?
I ja baš isto kažem. Otegla se trakavica, iako je uglavnom podstiču novinari i tabloidi, moraju o nečemu pisati. Isto kao i sa Rooneyem. A koliko ja znam nema ništa više pored toga, osim naravno najveće promjene trenera u skorijoj historiji fudbala :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23031 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Skenderija, jeste li vi to odustali od ter Stegena i golmana generalno ili? Vidim nista se ne spominje. :) Mozda su ljudi odustali od njega nakon utakmice USA - Njemacka! :lol: :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23032 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:Skenderija, jeste li vi to odustali od ter Stegena i golmana generalno ili? Vidim nista se ne spominje. :) Mozda su ljudi odustali od njega nakon utakmice USA - Njemacka! :lol: :mrgreen:
Ne, naprotiv. Momak dolazi sljedece 14/15 sezone. Citam intervju sa njim i kaze da sljedece godine sigurno ostaje.ali da niko ne zna sta nosi buducnost. Izgleda zreliji za godine koje ima

A ja iskreno mislim da ako je golman perfektan nije za Barcelone. Kad sam vidio ono protiv USA samo sam pomislio "ovo je nas covjek" :D

pratili su ga i kazu da je imao 37% pozitivnih situacija kad je bio sam protiv napadaca, klasicni jedan na jedan. Najbolji ratio u evropi na vise od 30 situacija. To Barcelona trazi.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23033 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Koliko skontah Barca želi što prije potpisati Ter Stegena i odmah ga ostaviti u Borusiji M. i narednu sezonu (kao neka posudba valjda :-? )....za njega su se odlucili kao golmana buducnosti, to bi moglo znaciti narednih 10-tak godina.
Bio je i Leno iz Leverkusena dosta zanimljiv, ali ipak su se odlucili za Ter Stegena.
Last edited by LSD on 04/07/2013 23:04, edited 1 time in total.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23034 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Doduse takav je i Valdes, pa ga onda primi sa jedno 25 i to kroz usi. :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23035 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

BHF_Manijak wrote:Doduse takav je i Valdes, pa ga onda primi sa jedno 25 i to kroz usi. :mrgreen:
Ma nikad Barca nije imala normalne golmane, još od perioda Zubizarete - a to je period od preko 20 godina :shock: :lol: nedopustivo za tako veliki klub....vazda se neke budale smjenjivale tokom godina i primale cirkusantske golove.
Valdes isto nije dobar u glavu, kad primi gol - smije se, valjda nekim ironicnim smijehom :shock: ....odbrani nemoguce, a primi što ni amater ne bi primio i tako godinama yebe ljude u zdrav mozak :shock:
Protiv Čelzija u polufinalima LP, ljudi mu opucaju ukupno 4 puta po golu (u dvije tekme) i on primi 3 gola :lol: :lol: ma bježi ba
A Čeh vadi sve živo i odvede ljude do titule.
Nema Barca hronicno srece sa golmanima, sve budala do budale koji su ih koštali mnogih titula.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23036 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Ma ni odbrambenih, ono da su svjetska klasa, valjda zato sto ljudi gaje napadacki fudbal, pa im je grehota nesto previse na odbranu i golmane trositi. :)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23037 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

BHF_Manijak wrote:Ma ni odbrambenih, ono da su svjetska klasa, valjda zato sto ljudi gaje napadacki fudbal, pa im je grehota nesto previse na odbranu i golmane trositi. :)
haman da je tako - baš ne vole nikako platiti dobrog defanzivca....sad im je najpotrebnija odbrana (poslije onog potopa od Bayerna) i umjesto da ganjaju Silvu, Luiza, bilo kojeg jaceg stopera, beka, golmana, opcenito ojacati odbranu - oni se istovare 55 miliona za Neymara, a u napadu imaju nenormalnu gužvu svakako (jer ce morati prodavati Villu, Alexisa ili Pedra) da bi se to rasteretilo.
Ne znaju brate sa transferima pa ga yebi....znam samo da vole dovesti brazilsku zvijezdu i nek se rola za raju.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23038 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Mi nismo ni svjesni da je Valdes najbolji golman u istoriji Barcelone. :D
Stoper...Ja bi potpisao samo da dodje jedan igrac za koga kazu da je stoper i samo stoper. To bi mi bilo dovoljno. Eto , Bogi ili Vasilic svejedno.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23039 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Vuče mi ovo na kupovinu Thiaga za 3g za 60tak mill.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23040 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju! :mrgreen:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23041 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju! :mrgreen:
Pa Mascherano u Katalunji jeste štoper.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23042 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju! :mrgreen:
Pa oni su Songa kupili jer im je neko rekao da moze biti stoper :D :D :D :D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23043 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

To su oni rekli Songu :lol: vala bolje da su Mravca kupili imali bi verziju Pike 2.0 bar po visini/kg.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23044 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:To su oni rekli Songu :lol:
Sreca pa je Song dokazao da nije toliko svestran Zahvaljujuci tome Barcelona je otkrila da je Adriano idealan za tu poziciju :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23045 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Fakat je Song 19 bacenih miliona....mislim, možda i nije ni toliko loš igrac- ali kad bi igrao i Barca imala neke koristi od njega...ovako samo služi za odmor Busquetsa.
Čigrinskog su isto platili 25 miliona (frajer ih ukopao u Kupu protiv Seville) i odmah ga vratili nazad u Šahtar, ali za 15 :lol: :lol: nenadjebivi transfer.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23046 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Fakat je Song 19 bacenih miliona....mislim, možda i nije ni toliko loš igrac- ali kad bi igrao i Barca imala neke koristi od njega...ovako samo služi za odmor Busquetsa.
Čigrinskog su isto platili 25 miliona (frajer ih ukopao u Kupu protiv Seville) i odmah ga vratili nazad u Šahtor, ali za 15 :lol: :lol: nenadjebivi transfer.
Neka Songa. :D Meni je on ok. Ima svojih 20 tekmi i odradi ih. Za te pare odlican.

E ti transferi....Pa neka neko opet kaze da je Laporta bio dobar....A ni Guardioli nije mane. Qrac ce mu Uli placati takve ekstravagancije :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23047 Re: FC Barcelona

Post by BHF_Manijak »

DonVito wrote:
BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju! :mrgreen:
Pa Mascherano u Katalunji jeste štoper.
Pa to i kazem, covjek je dosao u klub kao klasicni zadnji vezni razbijac, da klasicniji ne moze biti, a oni od njega stopera napravise! :lol: :mrgreen: Samo Barca moze imati stopere po 180 cm i nize! :mrgreen:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23048 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Ima i onaj brazilski golgeter, slikao se samo kraj grba Barse za 15 mill eura cini se da tekme nije odigra a jos je clan Barse :-?



Image
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23049 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

što jest jest....Čigrinski je bio baš Guardiolina teža greška, pa je Mascherano odmah nakon toga zaigrao na stoperu - mislim, silom prilika :lol:
Jedno vrijeme i nije bilo toliko loše sa Mascherenom na stoperu , dok nisu došle jace ekipe i utakmice gdje se pokazalo ipak nije bezveze covjek tolike godine igrao na poziciji DM :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23050 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Ima i onaj brazilski golgeter, slikao se samo kraj grba Barse za 15 mill eura cini se da tekme nije odigra a jos je clan Barse :-?



Image
E to Don Vito. To se zataskalo i niko da pokrene pitanje . Laporta je platio 24 miliona firmi Traffic za Keirsona i Henriquea. Niti jedan jedini minut. Zato sada nema za stopera :D
Post Reply