Samo slike, nigdje izjava.
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23027 Re: FC Barcelona
Pere Guardiola na TV3 ( Menadzer T. Alcantara) " Sutra se nista nece desiti, sljedece sedmice mozda, ali ni to nije sigurno"
Prema TV3 postoji problem oko klauzule i stvar je u rukama advokata.
Mazinho odhebo novinare i rekao im da prica samo o Rafinhi
Prema TV3 postoji problem oko klauzule i stvar je u rukama advokata.
Mazinho odhebo novinare i rekao im da prica samo o Rafinhi
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#23028 Re: FC Barcelona
Postavio sam ovo i tamo na temi MAN UTD pa reko da i ti vidiš ovo:
http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/
http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23029 Re: FC Barcelona
Sve sami signali, a nista konkretno. Platite vise tu klauzulu pa da se zavrsi sapunicaBadBoy wrote:Postavio sam ovo i tamo na temi MAN UTD pa reko da i ti vidiš ovo:
http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/
Ili ima jos nesto osim Thiaga i klauzule?
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#23030 Re: FC Barcelona
I ja baš isto kažem. Otegla se trakavica, iako je uglavnom podstiču novinari i tabloidi, moraju o nečemu pisati. Isto kao i sa Rooneyem. A koliko ja znam nema ništa više pored toga, osim naravno najveće promjene trenera u skorijoj historiji fudbalaskenderija04 wrote:Sve sami signali, a nista konkretno. Platite vise tu klauzulu pa da se zavrsi sapunicaBadBoy wrote:Postavio sam ovo i tamo na temi MAN UTD pa reko da i ti vidiš ovo:
http://mufclatest.com/exclusive-thiago-is-coming/Guzeljate se evo vec mjesec dana. Platite momku 6 miliona, stavite mu i tu klauzulu da mozze ici ako ne odigra X posto utakmica i sredite Rafinhi posudbu u Everton.
Ili ima jos nesto osim Thiaga i klauzule?
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#23031 Re: FC Barcelona
Skenderija, jeste li vi to odustali od ter Stegena i golmana generalno ili? Vidim nista se ne spominje.
Mozda su ljudi odustali od njega nakon utakmice USA - Njemacka!

- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23032 Re: FC Barcelona
Ne, naprotiv. Momak dolazi sljedece 14/15 sezone. Citam intervju sa njim i kaze da sljedece godine sigurno ostaje.ali da niko ne zna sta nosi buducnost. Izgleda zreliji za godine koje imaBHF_Manijak wrote:Skenderija, jeste li vi to odustali od ter Stegena i golmana generalno ili? Vidim nista se ne spominje.Mozda su ljudi odustali od njega nakon utakmice USA - Njemacka!
![]()
A ja iskreno mislim da ako je golman perfektan nije za Barcelone. Kad sam vidio ono protiv USA samo sam pomislio "ovo je nas covjek"
pratili su ga i kazu da je imao 37% pozitivnih situacija kad je bio sam protiv napadaca, klasicni jedan na jedan. Najbolji ratio u evropi na vise od 30 situacija. To Barcelona trazi.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23033 Re: FC Barcelona
Koliko skontah Barca želi što prije potpisati Ter Stegena i odmah ga ostaviti u Borusiji M. i narednu sezonu (kao neka posudba valjda
)....za njega su se odlucili kao golmana buducnosti, to bi moglo znaciti narednih 10-tak godina.
Bio je i Leno iz Leverkusena dosta zanimljiv, ali ipak su se odlucili za Ter Stegena.
Bio je i Leno iz Leverkusena dosta zanimljiv, ali ipak su se odlucili za Ter Stegena.
Last edited by LSD on 04/07/2013 23:04, edited 1 time in total.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#23034 Re: FC Barcelona
Doduse takav je i Valdes, pa ga onda primi sa jedno 25 i to kroz usi. 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23035 Re: FC Barcelona
Ma nikad Barca nije imala normalne golmane, još od perioda Zubizarete - a to je period od preko 20 godinaBHF_Manijak wrote:Doduse takav je i Valdes, pa ga onda primi sa jedno 25 i to kroz usi.
Valdes isto nije dobar u glavu, kad primi gol - smije se, valjda nekim ironicnim smijehom
Protiv Čelzija u polufinalima LP, ljudi mu opucaju ukupno 4 puta po golu (u dvije tekme) i on primi 3 gola
A Čeh vadi sve živo i odvede ljude do titule.
Nema Barca hronicno srece sa golmanima, sve budala do budale koji su ih koštali mnogih titula.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#23036 Re: FC Barcelona
Ma ni odbrambenih, ono da su svjetska klasa, valjda zato sto ljudi gaje napadacki fudbal, pa im je grehota nesto previse na odbranu i golmane trositi. 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23037 Re: FC Barcelona
haman da je tako - baš ne vole nikako platiti dobrog defanzivca....sad im je najpotrebnija odbrana (poslije onog potopa od Bayerna) i umjesto da ganjaju Silvu, Luiza, bilo kojeg jaceg stopera, beka, golmana, opcenito ojacati odbranu - oni se istovare 55 miliona za Neymara, a u napadu imaju nenormalnu gužvu svakako (jer ce morati prodavati Villu, Alexisa ili Pedra) da bi se to rasteretilo.BHF_Manijak wrote:Ma ni odbrambenih, ono da su svjetska klasa, valjda zato sto ljudi gaje napadacki fudbal, pa im je grehota nesto previse na odbranu i golmane trositi.
Ne znaju brate sa transferima pa ga yebi....znam samo da vole dovesti brazilsku zvijezdu i nek se rola za raju.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23038 Re: FC Barcelona
Mi nismo ni svjesni da je Valdes najbolji golman u istoriji Barcelone.
Stoper...Ja bi potpisao samo da dodje jedan igrac za koga kazu da je stoper i samo stoper. To bi mi bilo dovoljno. Eto , Bogi ili Vasilic svejedno.
Stoper...Ja bi potpisao samo da dodje jedan igrac za koga kazu da je stoper i samo stoper. To bi mi bilo dovoljno. Eto , Bogi ili Vasilic svejedno.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23039 Re: FC Barcelona
Vuče mi ovo na kupovinu Thiaga za 3g za 60tak mill.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#23040 Re: FC Barcelona
Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju! 
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23041 Re: FC Barcelona
Pa Mascherano u Katalunji jeste štoper.BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju!
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23042 Re: FC Barcelona
Pa oni su Songa kupili jer im je neko rekao da moze biti stoperBHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju!
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23043 Re: FC Barcelona
To su oni rekli Songu
vala bolje da su Mravca kupili imali bi verziju Pike 2.0 bar po visini/kg.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23044 Re: FC Barcelona
Sreca pa je Song dokazao da nije toliko svestran Zahvaljujuci tome Barcelona je otkrila da je Adriano idealan za tu pozicijuDonVito wrote:To su oni rekli Songu
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23045 Re: FC Barcelona
Fakat je Song 19 bacenih miliona....mislim, možda i nije ni toliko loš igrac- ali kad bi igrao i Barca imala neke koristi od njega...ovako samo služi za odmor Busquetsa.
Čigrinskog su isto platili 25 miliona (frajer ih ukopao u Kupu protiv Seville) i odmah ga vratili nazad u Šahtar, ali za 15
nenadjebivi transfer.
Čigrinskog su isto platili 25 miliona (frajer ih ukopao u Kupu protiv Seville) i odmah ga vratili nazad u Šahtar, ali za 15
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23046 Re: FC Barcelona
Neka Songa.LSD wrote:Fakat je Song 19 bacenih miliona....mislim, možda i nije ni toliko loš igrac- ali kad bi igrao i Barca imala neke koristi od njega...ovako samo služi za odmor Busquetsa.
Čigrinskog su isto platili 25 miliona (frajer ih ukopao u Kupu protiv Seville) i odmah ga vratili nazad u Šahtor, ali za 15![]()
nenadjebivi transfer.
E ti transferi....Pa neka neko opet kaze da je Laporta bio dobar....A ni Guardioli nije mane. Qrac ce mu Uli placati takve ekstravagancije
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#23047 Re: FC Barcelona
Pa to i kazem, covjek je dosao u klub kao klasicni zadnji vezni razbijac, da klasicniji ne moze biti, a oni od njega stopera napravise!DonVito wrote:Pa Mascherano u Katalunji jeste štoper.BHF_Manijak wrote:Ja kad sam vidio da su oni poceli Mascherana polahko ali sigurno na stopera gurati, vidio sam kako funkcionise ta filozofija i kako ljudi razmisljaju!
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23048 Re: FC Barcelona
Ima i onaj brazilski golgeter, slikao se samo kraj grba Barse za 15 mill eura cini se da tekme nije odigra a jos je clan Barse


-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23049 Re: FC Barcelona
što jest jest....Čigrinski je bio baš Guardiolina teža greška, pa je Mascherano odmah nakon toga zaigrao na stoperu - mislim, silom prilika
Jedno vrijeme i nije bilo toliko loše sa Mascherenom na stoperu , dok nisu došle jace ekipe i utakmice gdje se pokazalo ipak nije bezveze covjek tolike godine igrao na poziciji DM
Jedno vrijeme i nije bilo toliko loše sa Mascherenom na stoperu , dok nisu došle jace ekipe i utakmice gdje se pokazalo ipak nije bezveze covjek tolike godine igrao na poziciji DM
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23050 Re: FC Barcelona
E to Don Vito. To se zataskalo i niko da pokrene pitanje . Laporta je platio 24 miliona firmi Traffic za Keirsona i Henriquea. Niti jedan jedini minut. Zato sada nema za stoperaDonVito wrote:Ima i onaj brazilski golgeter, slikao se samo kraj grba Barse za 15 mill eura cini se da tekme nije odigra a jos je clan Barse![]()
