FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23001 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23002 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill :lol:
i :?:
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23003 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:
DonVito wrote:Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill :lol:
i :?:
Odkud Barsi novac... :roll:



Posto znamo da su Iniesta, cesc, Cavi, Pujol, Pike, Messi, Nejmar, Vilja, Alves masno placeni takodjer ostali.. pa jeli Thiago jedan od onih koji ima najmanju platu.


I jos se ubaciva Thiago.S koji nece nista ispod 5,6 milki.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23004 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:
skenderija04 wrote:
DonVito wrote:Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill :lol:
i :?:
Odkud Barsa novac...



Posto znamo da Iniesta, Cavi, Pujol, Pike, Messi, Nejmar, Vilja, Alves su masno placen takodjer ostali.. pa jeli Thiago jedan od onih koji ima najmanju platu.


I jos se ubaciva Thiago.S koji nece nista ispod 5,6 milki.
No sikiriki za novac. Nasao je Sandrusco semu i da parira za plate :D
Naravno da su masno placeni ali kako?
Nego, koga cete vi i Fiorentina dovesti kad vam otmu Cavanija i Jovetica :D
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23005 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Cavani izgleda ostaje jos jednu godinu :) ako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23006 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:Cavani izgleda ostaje jos jednu godinu :) ako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
A ako PSG polozi klauzulu?
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#23007 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:
DonVito wrote:Cavani izgleda ostaje jos jednu godinu :) ako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
A ako PSG polozi klauzulu?
Samo neka udare :mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23008 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

DonVito wrote:
skenderija04 wrote:
DonVito wrote:Cavani izgleda ostaje jos jednu godinu :) ako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
A ako PSG polozi klauzulu?
Samo neka udare :mrgreen:
E to se i ceka. Ja pratim Barcelonu preko izvora koji nisu rezimski Sport ili komercijalni MD. Ovo za Rooneya je jos uvijek u drugom planu ali prica je sljedeca. U zadnjih 48 sati Barca je dobila poziv od Napolija,Fiorentine i Cityja koji su se interesovali za situaciju Alexisa Sancheza. Barcelona je odgovorila da nije na prodaju....ZA SADA. Ti klubovi ocigledno znaju da ce ostati bez Cavanija,Jovetica i Dzeke. Vec gledaju zamjene. Ako se desi karambol i Rooney odluci da ide, Barcelona je tu. Nije najbolje pozicionirana ali nije bez sansi. Rooney nije rekao ne, naprotiv, ali kazu da bi radje ostao u Engleskoj u slucaju da odluci da ide. Tako kazu, uskoro ce to isto napisati Sport i MD :D
A sad lova. Dobro si primijetio i pitao: Otkud Barci pare? Rosell zna da Barcelona po tom pitanju ne moze sa drugim velikim klubovima i zato su trazili formulu kako da udju u trku i izgleda da su je nasli. Barcelona sada igracu nudi platu od 6 miliona npr. Svi znaju da ima ponudu za 9 . Kako namaci ta tri miliona? Prvo, daje mu se 100% marketinskih prava. Nakon toga daju mu pluseve za titule koji se osiguraju. I od ove godine novitet. Sponsor pool. Barcelona nalazi sponzore igracima i nose cijeli dio kolaca. Zbog toga je tu Neymar a ganja se Silva i krajickom oka se prati Rooney. Sve marketinski potentni igraci. Losa stvar toga je sto srednja klasa prestaje da interesuje jer nema para od njih. Ovo moze trajati tri cetiri godine a onda ce da pukne jer ta Rosellova Barcelona je susta suprotnost onoga sto velika vecina navijaca zeli.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23009 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Novi Thiago Silva i David Luiz :D

Image
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#23010 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

skenderija04 wrote:Novi Thiago Silva i David Luiz :D

Image
hahahh :thumbup: :thumbup:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#23011 Re: FC Barcelona

Post by ganjeta »

Image

Baš liče :wink: .
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23012 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Pronadji jednu razliku :D

Image

Prva slika je najava turneje po aziji. Druga je promotivna za nove dresove (originalna slika).
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#23013 Re: AW: FC Barcelona

Post by missko »

skenderija04 wrote:Pronadji jednu razliku :D

Image

Prva slika je najava turneje po aziji. Druga je promotivna za nove dresove (originalna slika).
Znači ode?

Gesendet von meinem GT-I9505
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23014 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vjerovatno ide. Ova slika je najava azijske turneje i kako Barcelona ne moze garantovati njegovo prisustvo lagano su ga izbrisali. Da poslije organizator ne bi tuzio zbog lazne reklame.
Barcelona se nista ne pita ako poloze pare ide, ako ne ostaje.Zavisi od njega.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23015 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23016 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Sarajevo1946 wrote:Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
Ima i toga ali hiperprodukcija je velika. Ne mogu imati 35 igraca.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#23017 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

skenderija04 wrote:
Sarajevo1946 wrote:Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
Ima i toga ali hiperprodukcija je velika. Ne mogu imati 35 igraca.
Lijepo je to ali zasto bas, od toliko mladih igraca, da se njega rijese? Znam da se oni ne pitaju i da ima ta klauzula ali do te cijene je doslo radi toga sto ga neko nije stavljao da igra. A taj neko je jedan od trenera. Steta bi bilo da ode, dobar je a mlad.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#23018 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

ma malo im je paglu politika s ovim klauzulama
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#23019 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Nema to više veze sa klauzulom (koja jest glupost Barce)...klauzula je samo izgovor.
Da je klauzula 18 maraka, a ne miliona - ako Thiago nece da ide, ako želi ostaviti trag i napraviti uspjeh u maticnom klubu koji ga je odškolovao i napravio igracem - onda United može nuditi plate 200 miliona, obecavati da ce biti alfa i omega tima, nuditi i svoje rodice pod Thiaga....od te price nema ništa, ako igrac hoce da ostane....i Xaviju (baš kad je bio Thiagovih godina) se Milan nudio i obracao svojevremeno, Milan je tad bio najjaci tim evrope, a Barca se borila za 4 mjesto u ligi....pa je ovaj opet ostao vjerujucu u uspjeh u klubu i zato jest danas legenda.

Nego Thiago hoce da ide i otici ce na mala izlazna vrata, zatvoriti ista guzicom.....ispast ce da je zbrisao prvom prilikom cim je došla jaca ponuda, a klauzula mu je samo dodatno pomogla da pobjegne...baš se fino zahvaljuje klubu koji je uložio godine truda u njega....Unitedovo je bilo samo da zabacuje mamac, a riba u potpunosti sarađuje sa ribolovcem.

Niko Thiaga ne tjera iz Barce :!: to se mora znati i to mora on javno pred medijima reci :wink: i tako se sam po sebi popišati.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23020 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Plavih_11 wrote:
skenderija04 wrote:
Sarajevo1946 wrote:Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
Ima i toga ali hiperprodukcija je velika. Ne mogu imati 35 igraca.
Lijepo je to ali zasto bas, od toliko mladih igraca, da se njega rijese? Znam da se oni ne pitaju i da ima ta klauzula ali do te cijene je doslo radi toga sto ga neko nije stavljao da igra. A taj neko je jedan od trenera. Steta bi bilo da ode, dobar je a mlad.
Ja se ne slazem . Ne mozes sastavljati tim misleci na neciju klauzulu. Sta i da je ispunio? Ne mjenja stvar. On zna sta ima u Barceloni. Ako misli da je bolje na drugom mjestu neka ide i sretno mu. A ta klauzula postoji jer je neko predlozio, neko pogurao i neko prihvatio. Ako trener mora sastavljati ekipu u skladu sa klauzulom bolje da ne trenira.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#23021 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

ko da se tu više igrači pitaju :roll: većina tih stvari je danas u rukama menadžera i investitora....i svima je tu interes da se igrač što više puta proda jer svaki transfer je bonus zarada.

negdje su računali da je najviše para u karijeri zaradio Nikolas Anjelka jer je lik svake sezone mijenjao klub :-)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#23022 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

glup je ako ode, jednostavno
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#23023 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

sudeći po blogerima na footbal365 on je već u Man Utd :(
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23024 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

JoseMujica wrote:sudeći po blogerima na footbal365 on je već u Man Utd :(
U 18 Mazinho i Rafinha potpisuju novi ugovor sa FCB. Predvidja se obracanje novinarima
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#23025 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:
JoseMujica wrote:sudeći po blogerima na footbal365 on je već u Man Utd :(
U 18 Mazinho i Rafinha potpisuju novi ugovor sa FCB. Predvidja se obracanje novinarima
I? Sta bi (bi li ista)?
Post Reply