FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23001 Re: FC Barcelona
Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23002 Re: FC Barcelona
iDonVito wrote:Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23003 Re: FC Barcelona
Odkud Barsi novac...skenderija04 wrote:iDonVito wrote:Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill
Posto znamo da su Iniesta, cesc, Cavi, Pujol, Pike, Messi, Nejmar, Vilja, Alves masno placeni takodjer ostali.. pa jeli Thiago jedan od onih koji ima najmanju platu.
I jos se ubaciva Thiago.S koji nece nista ispod 5,6 milki.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23004 Re: FC Barcelona
No sikiriki za novac. Nasao je Sandrusco semu i da parira za plateDonVito wrote:Odkud Barsa novac...skenderija04 wrote:iDonVito wrote:Koliko Runi ima primanje 9, 10 mill
Posto znamo da Iniesta, Cavi, Pujol, Pike, Messi, Nejmar, Vilja, Alves su masno placen takodjer ostali.. pa jeli Thiago jedan od onih koji ima najmanju platu.
I jos se ubaciva Thiago.S koji nece nista ispod 5,6 milki.
Naravno da su masno placeni ali kako?
Nego, koga cete vi i Fiorentina dovesti kad vam otmu Cavanija i Jovetica
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23005 Re: FC Barcelona
Cavani izgleda ostaje jos jednu godinu
ako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23006 Re: FC Barcelona
A ako PSG polozi klauzulu?DonVito wrote:Cavani izgleda ostaje jos jednu godinuako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#23007 Re: FC Barcelona
Samo neka udareskenderija04 wrote:A ako PSG polozi klauzulu?DonVito wrote:Cavani izgleda ostaje jos jednu godinuako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23008 Re: FC Barcelona
E to se i ceka. Ja pratim Barcelonu preko izvora koji nisu rezimski Sport ili komercijalni MD. Ovo za Rooneya je jos uvijek u drugom planu ali prica je sljedeca. U zadnjih 48 sati Barca je dobila poziv od Napolija,Fiorentine i Cityja koji su se interesovali za situaciju Alexisa Sancheza. Barcelona je odgovorila da nije na prodaju....ZA SADA. Ti klubovi ocigledno znaju da ce ostati bez Cavanija,Jovetica i Dzeke. Vec gledaju zamjene. Ako se desi karambol i Rooney odluci da ide, Barcelona je tu. Nije najbolje pozicionirana ali nije bez sansi. Rooney nije rekao ne, naprotiv, ali kazu da bi radje ostao u Engleskoj u slucaju da odluci da ide. Tako kazu, uskoro ce to isto napisati Sport i MDDonVito wrote:Samo neka udareskenderija04 wrote:A ako PSG polozi klauzulu?DonVito wrote:Cavani izgleda ostaje jos jednu godinuako ode spominje se mali Morata iz Reala ili brazilac Fred.
A sad lova. Dobro si primijetio i pitao: Otkud Barci pare? Rosell zna da Barcelona po tom pitanju ne moze sa drugim velikim klubovima i zato su trazili formulu kako da udju u trku i izgleda da su je nasli. Barcelona sada igracu nudi platu od 6 miliona npr. Svi znaju da ima ponudu za 9 . Kako namaci ta tri miliona? Prvo, daje mu se 100% marketinskih prava. Nakon toga daju mu pluseve za titule koji se osiguraju. I od ove godine novitet. Sponsor pool. Barcelona nalazi sponzore igracima i nose cijeli dio kolaca. Zbog toga je tu Neymar a ganja se Silva i krajickom oka se prati Rooney. Sve marketinski potentni igraci. Losa stvar toga je sto srednja klasa prestaje da interesuje jer nema para od njih. Ovo moze trajati tri cetiri godine a onda ce da pukne jer ta Rosellova Barcelona je susta suprotnost onoga sto velika vecina navijaca zeli.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23009 Re: FC Barcelona
Novi Thiago Silva i David Luiz


-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#23010 Re: FC Barcelona
hahahhskenderija04 wrote:Novi Thiago Silva i David Luiz![]()
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#23011 Re: FC Barcelona

Baš liče
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23012 Re: FC Barcelona
Pronadji jednu razliku

Prva slika je najava turneje po aziji. Druga je promotivna za nove dresove (originalna slika).

Prva slika je najava turneje po aziji. Druga je promotivna za nove dresove (originalna slika).
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#23013 Re: AW: FC Barcelona
Znači ode?skenderija04 wrote:Pronadji jednu razliku![]()
Prva slika je najava turneje po aziji. Druga je promotivna za nove dresove (originalna slika).
Gesendet von meinem GT-I9505
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23014 Re: FC Barcelona
Vjerovatno ide. Ova slika je najava azijske turneje i kako Barcelona ne moze garantovati njegovo prisustvo lagano su ga izbrisali. Da poslije organizator ne bi tuzio zbog lazne reklame.
Barcelona se nista ne pita ako poloze pare ide, ako ne ostaje.Zavisi od njega.
Barcelona se nista ne pita ako poloze pare ide, ako ne ostaje.Zavisi od njega.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#23015 Re: FC Barcelona
Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23016 Re: FC Barcelona
Ima i toga ali hiperprodukcija je velika. Ne mogu imati 35 igraca.Sarajevo1946 wrote:Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#23017 Re: FC Barcelona
Lijepo je to ali zasto bas, od toliko mladih igraca, da se njega rijese? Znam da se oni ne pitaju i da ima ta klauzula ali do te cijene je doslo radi toga sto ga neko nije stavljao da igra. A taj neko je jedan od trenera. Steta bi bilo da ode, dobar je a mlad.skenderija04 wrote:Ima i toga ali hiperprodukcija je velika. Ne mogu imati 35 igraca.Sarajevo1946 wrote:Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#23018 Re: FC Barcelona
ma malo im je paglu politika s ovim klauzulama
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#23019 Re: FC Barcelona
Nema to više veze sa klauzulom (koja jest glupost Barce)...klauzula je samo izgovor.
Da je klauzula 18 maraka, a ne miliona - ako Thiago nece da ide, ako želi ostaviti trag i napraviti uspjeh u maticnom klubu koji ga je odškolovao i napravio igracem - onda United može nuditi plate 200 miliona, obecavati da ce biti alfa i omega tima, nuditi i svoje rodice pod Thiaga....od te price nema ništa, ako igrac hoce da ostane....i Xaviju (baš kad je bio Thiagovih godina) se Milan nudio i obracao svojevremeno, Milan je tad bio najjaci tim evrope, a Barca se borila za 4 mjesto u ligi....pa je ovaj opet ostao vjerujucu u uspjeh u klubu i zato jest danas legenda.
Nego Thiago hoce da ide i otici ce na mala izlazna vrata, zatvoriti ista guzicom.....ispast ce da je zbrisao prvom prilikom cim je došla jaca ponuda, a klauzula mu je samo dodatno pomogla da pobjegne...baš se fino zahvaljuje klubu koji je uložio godine truda u njega....Unitedovo je bilo samo da zabacuje mamac, a riba u potpunosti sarađuje sa ribolovcem.
Niko Thiaga ne tjera iz Barce
to se mora znati i to mora on javno pred medijima reci
i tako se sam po sebi popišati.
Da je klauzula 18 maraka, a ne miliona - ako Thiago nece da ide, ako želi ostaviti trag i napraviti uspjeh u maticnom klubu koji ga je odškolovao i napravio igracem - onda United može nuditi plate 200 miliona, obecavati da ce biti alfa i omega tima, nuditi i svoje rodice pod Thiaga....od te price nema ništa, ako igrac hoce da ostane....i Xaviju (baš kad je bio Thiagovih godina) se Milan nudio i obracao svojevremeno, Milan je tad bio najjaci tim evrope, a Barca se borila za 4 mjesto u ligi....pa je ovaj opet ostao vjerujucu u uspjeh u klubu i zato jest danas legenda.
Nego Thiago hoce da ide i otici ce na mala izlazna vrata, zatvoriti ista guzicom.....ispast ce da je zbrisao prvom prilikom cim je došla jaca ponuda, a klauzula mu je samo dodatno pomogla da pobjegne...baš se fino zahvaljuje klubu koji je uložio godine truda u njega....Unitedovo je bilo samo da zabacuje mamac, a riba u potpunosti sarađuje sa ribolovcem.
Niko Thiaga ne tjera iz Barce
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23020 Re: FC Barcelona
Ja se ne slazem . Ne mozes sastavljati tim misleci na neciju klauzulu. Sta i da je ispunio? Ne mjenja stvar. On zna sta ima u Barceloni. Ako misli da je bolje na drugom mjestu neka ide i sretno mu. A ta klauzula postoji jer je neko predlozio, neko pogurao i neko prihvatio. Ako trener mora sastavljati ekipu u skladu sa klauzulom bolje da ne trenira.Plavih_11 wrote:Lijepo je to ali zasto bas, od toliko mladih igraca, da se njega rijese? Znam da se oni ne pitaju i da ima ta klauzula ali do te cijene je doslo radi toga sto ga neko nije stavljao da igra. A taj neko je jedan od trenera. Steta bi bilo da ode, dobar je a mlad.skenderija04 wrote:Ima i toga ali hiperprodukcija je velika. Ne mogu imati 35 igraca.Sarajevo1946 wrote:Je l' se meni čini ili Barcelona kreće u potpuno drugom smjeru, i da je tek ovo ljeto ustvari pokazatelj promjene u politici između Laporte i Rosella? Skupa pojačanja, zvijezde, rasprodaja pola la Masie... nije ovo Laporta radio, bar ne u tolikoj mjeri.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#23021 Re: FC Barcelona
ko da se tu više igrači pitaju
većina tih stvari je danas u rukama menadžera i investitora....i svima je tu interes da se igrač što više puta proda jer svaki transfer je bonus zarada.
negdje su računali da je najviše para u karijeri zaradio Nikolas Anjelka jer je lik svake sezone mijenjao klub
negdje su računali da je najviše para u karijeri zaradio Nikolas Anjelka jer je lik svake sezone mijenjao klub
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#23022 Re: FC Barcelona
glup je ako ode, jednostavno
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#23023 Re: FC Barcelona
sudeći po blogerima na footbal365 on je već u Man Utd 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23024 Re: FC Barcelona
U 18 Mazinho i Rafinha potpisuju novi ugovor sa FCB. Predvidja se obracanje novinarimaJoseMujica wrote:sudeći po blogerima na footbal365 on je već u Man Utd
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#23025 Re: FC Barcelona
I? Sta bi (bi li ista)?skenderija04 wrote:U 18 Mazinho i Rafinha potpisuju novi ugovor sa FCB. Predvidja se obracanje novinarimaJoseMujica wrote:sudeći po blogerima na footbal365 on je već u Man Utd
