ja sam dobio neke , ne znam ni koje su , okvirno ti je cijena prednjih na internetu oko 45-50 eura , keramicke imaju na serijskom broj zadnje slovo Ccondy wrote:Koliko su koštale ?
Škoda all about
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2301 Re: Škoda all about
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#2302 Re: Škoda all about
Da li keramičke disk pločice idu na obične diskove?
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2303 Re: Škoda all about
Zavisi jel ih stavljas sa fugom ili bez fuge! 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2304 Re: Škoda all about
idu , samo su tvrdje pa samim tim skrate vijek diskovimaWarashii wrote:Da li keramičke disk pločice idu na obične diskove?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2305 Re: Škoda all about
Spanske su vrh!tempuser wrote:Zavisi jel ih stavljas sa fugom ili bez fuge!
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
#2306 Re: Škoda all about
Koliko mislite realno da mogu da prodam skodu octaviu A5, prvi I jedini vlasnik, 2008 godiste, prvi put registrovana 2009. 1.9 TDI, presla skoro 70 000? Svi servisi uredno radjeni u ovlastenim servisima, upisani u servisnu knjizicu, upravo odradjen redovni servis, zamijenjeni prednji diskovi, filteri, sljedeci servis I zamjena filtera goriva za godinu ili 15000. Ostalo ko pista.
I hvala na pomoci.
I hvala na pomoci.
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#2307 Re: Škoda all about
Ako se ne varam, to je model prije FL? Izmedju 12 i 13 hiljada.
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
#2308 Re: Škoda all about
Jeste prije FL-a.
Na PIK-u sad gledam sa 100 000 predjenih KM su 16-16.5 kKM cijene. I to uvezene, vake-nake.
Ova je ocuvana samo tako, prvi put diskovi sada mijenjani, tako se voza. Ne cupa se mjenjac, koci se motorom itd, samo ja vozim I znam sta radim.
Na PIK-u sad gledam sa 100 000 predjenih KM su 16-16.5 kKM cijene. I to uvezene, vake-nake.
Ova je ocuvana samo tako, prvi put diskovi sada mijenjani, tako se voza. Ne cupa se mjenjac, koci se motorom itd, samo ja vozim I znam sta radim.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2309 Re: Škoda all about
Ne daj ispod 14000 ako ima i finu opremu 
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
#2310 Re: Škoda all about
Ima full opremu. I 16000 mi malo zvuci, placena je 32000 
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2311 Re: Škoda all about
Ne znam , ni ja ne bi mogao uzeti vise od 18000KM za auto 2012 god , fina oprema i 78000km
, novo je placeno oko 40 hiljada , ja 2gi vlasnik 
-
sabanss
- Posts: 4768
- Joined: 13/08/2006 11:20
#2312 Re: Škoda all about
Novo auto kad uzmes vozi ga dok ne bude u stanju da ga mozes gurnuti u jarak.simbabimba wrote:Ima full opremu. I 16000 mi malo zvuci, placena je 32000
Bez uvrede imam slicnu oktaviju i mislim da ne bih mogao uzeti ni 16k KM za nju. 2007 - 2008 na piku sa 150.000+ km na satu (pravih ili laznih ne znam) cijene po 11000 KM.
Tebi niko nece vjerovati da si presao 70.000 osim ako te neko ne poznaje pravo dobro a i tada ti vjerovatno nece dati 16000 maraka. Moj ti je savjet: ne prodaji auto.
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
#2313 Re: Škoda all about
sabanss wrote:Novo auto kad uzmes vozi ga dok ne bude u stanju da ga mozes gurnuti u jarak.simbabimba wrote:Ima full opremu. I 16000 mi malo zvuci, placena je 32000
Bez uvrede imam slicnu oktaviju i mislim da ne bih mogao uzeti ni 16k KM za nju. 2007 - 2008 na piku sa 150.000+ km na satu (pravih ili laznih ne znam) cijene po 11000 KM.
Tebi niko nece vjerovati da si presao 70.000 osim ako te neko ne poznaje pravo dobro a i tada ti vjerovatno nece dati 16000 maraka. Moj ti je savjet: ne prodaji auto.
Haman tako da ce I biti. Ma ni ne prodaje mi se, auto ko lutka, nego mislim ici vani, pa mi je bezveze da sjedi u garazi, da se ne voza.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2314 Re: Škoda all about
Nemoj se uvrijediti, ona je 16 hiljada vrijedila u petoj godini eksploatacije. A ti trazi za nju sto vise mozes, pa ako moze i toliko, super.simbabimba wrote:Ima full opremu. I 16000 mi malo zvuci, placena je 32000
- simbabimba
- Posts: 728
- Joined: 18/03/2008 09:35
#2315 Re: Škoda all about
basicm wrote:Nemoj se uvrijediti, ona je 16 hiljada vrijedila u petoj godini eksploatacije. A ti trazi za nju sto vise mozes, pa ako moze i toliko, super.simbabimba wrote:Ima full opremu. I 16000 mi malo zvuci, placena je 32000
Ma vidi, jasno mi je koliko I kako auto gubi na vrijednosti, iz servisa imam procjenu, gdje je auto po svim tackama ispod ocekivanog raubovanja (npr ocekivana kilometraza je oko 120 000km).
Samo ocekujem da mogu drugacije zacijeniti takvo auto u odnosu na izdrndane, zrele za velikog servisa I ko zna cega jos, automobile.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2316 Re: Škoda all about
To auto ima 8 punih godina i realno ne vrijedi vise od 16 hiljada KM. To je max cijena samo zbog male kilometraze. I nisu to lose pare za to auto to je oko 50% od cijene po kojoj je nov kupljen. Sto za auto od 8 godina je super dobra cijena. Samo zbog male kilometraze. I tvoje auto je zrelo odavno za velikog servisa ako nije radjen, i po toj cijeni ne idu vozila sa vecom kilometrazom vec nizom za 3-4 hiljade KM
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2317 Re: Škoda all about
Jest, al u knjigama sto nema veze sa trzisnom cijenom.basicm wrote:Nemoj se uvrijediti, ona je 16 hiljada vrijedila u petoj godini eksploatacije. A ti trazi za nju sto vise mozes, pa ako moze i toliko, super.simbabimba wrote:Ima full opremu. I 16000 mi malo zvuci, placena je 32000
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2318 Re: Škoda all about
Pa koja je trzisna cijena 9 godina stare Octavije 1.9 TDI sa srednjim paketom, koja je nova kostala 32k? Sljedece pitanje: Koja je cijena 9 godina starog Golfa 5 1.9 TDI sa slicnim kilometrima i opremom, koji je bio makar 4 hiljade skuplji kao nov i koji bolji drzi cijenu? Nije valjda 18 hiljada? Posto za toliko idu sestice 2012. godiste.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2319 Re: Škoda all about
Neki dan moj drug prodao Golfa V starog 10 godina, 1,9 TDI 90 KS, trend line (valjda osnovna oprema), on bio 3 vlasnik, stanje osrednje, presao provjerenoh 90-ak hiljda km, auto kod predhodna dva vlasnika nije udaran, ali su vozaceva vrata prilicno van linije sto znaci da jes fasovao u prednji lijevi cosac nekad davno i prodao ga je u roku od 2 dana preko pika za 12.800.ado-šampion wrote:Pa koja je trzisna cijena 9 godina stare Octavije 1.9 TDI sa srednjim paketom, koja je nova kostala 32k? Sljedece pitanje: Koja je cijena 9 godina starog Golfa 5 1.9 TDI sa slicnim kilometrima i opremom, koji je bio makar 4 hiljade skuplji kao nov i koji bolji drzi cijenu? Nije valjda 18 hiljada? Posto za toliko idu sestice 2012. godiste.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2320 Re: Škoda all about
haha

odma ce ga cipovat neko na 150ks
odma ce ga cipovat neko na 150ks
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2321 Re: Škoda all about
Takav auto se prodaje među familijom, rajom, poznanicima, kolegama, ne trebaju mu nikakvi oglasi. Ja bih lično auto zacijenio 15 hiljada, pustio glas među društvom i ne bih dao ispod. Ko se imalo razumije i traži takav auto platit će bez problema.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2322 Re: Škoda all about
Ja bih licno preplation milju vise auto koji je iz raje i koji provjereno mazen i pazen.
-
ngog
- Posts: 47
- Joined: 15/08/2008 15:50
#2323 Re: Škoda all about
Ljudi imam ostecen keder na zadnjoj lijevoj karoseriji vrata fabie. Negdje je rez na sredini samog kedera pri vrhu vrata. Nije nigdje odljepljen i dobro drzi al bi tu rupicu volio necim zatvorit.sta moze pomoc ?
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#2324 Re: Škoda all about
novi keder , koja je fabia da probam naci kolika je cijenangog wrote:Ljudi imam ostecen keder na zadnjoj lijevoj karoseriji vrata fabie. Negdje je rez na sredini samog kedera pri vrhu vrata. Nije nigdje odljepljen i dobro drzi al bi tu rupicu volio necim zatvorit.sta moze pomoc ?
-
ngog
- Posts: 47
- Joined: 15/08/2008 15:50
#2325 Re: Škoda all about
2006 1.9 tdi koliko kosta sa ugradnjom ?
