Zeno mi pocele*zena21 wrote:zamzija wrote:Ma meni je ova dobra![]()
Ako baš hoćeš iskreno, pošto često gledam na raznoraznim portalima "street style" pogotovo u regiji, većinom se slikaju djevojke, što je u redu, ali ja bih npr voljela vidjeti i stariju ženu lijepo obučenu, ili mladu mamu i dijete, puniju osobu koja je lijepo obučena - dakle raznih godina i profila
Da pokažemo svu raznovrsnost i ljepotu našeg grada - jer ne drže samo djevojke do sebe, postoji puno žena koje i nisu baš savršene građe i proporcija, a opet su šik i imaju svoj stil
kad ovo pocnete.. ocekujem da cu osvanuti ovdje![]()
![]()
![]()
curke.. super ste.. go ahead
What to wear???
Moderator: anex
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2301 Re: What to wear???
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2302 Re: What to wear???
stalne tacke slikanja, veliki park kod bbi, ispred bbi, ispred katedrale
. nekako mi tu puno ljudi prolazi... (ako ima ko jos dobrih ideja
go ahead)
a naravno ak sta uhvatim u letu dobro i jest
a naravno ak sta uhvatim u letu dobro i jest
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2303 Re: What to wear???
plato ispred alte
vilsonovo
samo neki prijedlozi
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2304 Re: What to wear???
Zovem se Zelena wrote: I molim vas, molim vas, ponekad ubacite i nekog dečkaIma ih tako slatkih, dotjeranih... UH
![]()
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2305 Re: What to wear???
je eto, ja mislila importanne centar, al u pravu si, alta mi je odmah preko puta fakulteta, a vils s druge strane.zamzija wrote:plato ispred altevilsonovo
samo neki prijedlozi
eto da znate kuda cu bit
-
pin-up
- Posts: 583
- Joined: 17/11/2006 10:52
#2306 Re: What to wear???
Way to go
Ja da sam od tog posla, vrebala bih i na Čeki i kod NP-a
Ja da sam od tog posla, vrebala bih i na Čeki i kod NP-a
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2307 Re: What to wear???
imam osjecaj da bismo sukroo mogle imati vojsku sa fotoaparatima
kako proganja ljude po gradu hihi
bas se radujem sto je se ovo aktiviralo
bas se radujem sto je se ovo aktiviralo
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2308 Re: What to wear???
jest, zato su paparaci svi u zatvorimahurmasica wrote:alica.k wrote:ma ja kolko vidim zakon je o tome jasan...sve sto je na javnosti a ne dovodi osobu u kompromitujuci polozaj, moze se slikatboracha wrote:pa kazi za modni blog, male zenske temea ako nisi u prilici da pitas, mislim ako izmice cura a dobro je obucena, ti samo okini
i jos nesto, ako je neka od vas voljna da vas poslikam, samo se javite (na pp, ovdje, na mail, wherever). u zamjenu dajem sliku visoke rezolucije
![]()
spremnu za print.
draga moja bilo kakavo neovlasteno snimanje ili slikanje je KRIVICNO DJELO! Odakle tebi ili bilo kome drugome pravo da slika ljude po gradu i objavljuje njihove slike bez n jihova dopustenja?!!! Nemoj se igrati s time. Nije lijepo, a uz to podji od same sebe, pa ne bi ni ti zeljele da te neko slika bez tvoje dozvole.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2309 Re: What to wear???
da ne spominjem sajtove kao sto su sartorialist ili mr newtonboracha wrote:jest, zato su paparaci svi u zatvorima
ili cak i na infobar...gdje svakodnevno objavljuju slike ljudi
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2310 Re: What to wear???
i ovo su dobri prijedlozipin-up wrote: i na Čeki i kod NP-a
Al' nek žena odredi sama, kako joj je najzgodnije i prema svojim obavezama - sad da po cijeli dan čuči u grmlju s aparatom ili hoda od jednog kraja grada do drugog, nema smisla stvarno
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2311 Re: What to wear???
pa treba nam 7 slika sedmicno (sad, zasad)...nije to neki broj, pa da po jednu na svakom mjestu uslikam i eto ti kvotezamzija wrote:i ovo su dobri prijedlozipin-up wrote: i na Čeki i kod NP-a
Al' nek žena odredi sama, kako joj je najzgodnije i prema svojim obavezama - sad da po cijeli dan čuči u grmlju s aparatom ili hoda od jednog kraja grada do drugog, nema smisla stvarno
- Allenass
- Posts: 1398
- Joined: 20/04/2010 01:23
#2312 Re: What to wear???
Kome, na koji mail slati slike sa ulica?
Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam.
Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam.
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2313 Re: What to wear???
dogovori se s Nadinkom - na mail: [email protected] 
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2314 Re: What to wear???
Allenass, a je li se ti inace bavis fotografijom ili?Allenass wrote:Kome, na koji mail slati slike sa ulica?
Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam.
Cini mi se da se mi znamo
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2315 Re: What to wear???
po meni je savrsena lokacija (isprobano) sjesti u kafic onaj u ferhadiji kod vjecne ... i staviti aparat na sto (visina je idealna) i okidati kako prolaze dobre kombinacije .)
IDEALNO!!!
IDEALNO!!!
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2316 Re: What to wear???
Evo prijedloga današnje kombinacije: http://malezensketeme.com/post/6906
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2317 Re: What to wear???
u vatru ni mrtvaPartizzanka wrote:po meni je savrsena lokacija (isprobano) sjesti u kafic onaj u ferhadiji kod vjecne ... i staviti aparat na sto (visina je idealna) i okidati kako prolaze dobre kombinacije .)
IDEALNO!!!
-
švicarska
- Posts: 93
- Joined: 11/08/2010 10:54
#2318 Re: What to wear???
Znam da ovo nije mjesto za to ali moram pitat .Imam neka svečana muška odijela za svadbe sa kravatama , maramicama i brokatnim prslucima za prodaju, košulje također .Sve je novo , ako je iko zanitersiran nek se javi na mail radi dogovora i slika.Hvala
-
dudu
- Posts: 113
- Joined: 06/07/2008 11:15
#2319 Re: What to wear???
alica.k wrote:u vatru ni mrtvaPartizzanka wrote:po meni je savrsena lokacija (isprobano) sjesti u kafic onaj u ferhadiji kod vjecne ... i staviti aparat na sto (visina je idealna) i okidati kako prolaze dobre kombinacije .)
IDEALNO!!!
- Allenass
- Posts: 1398
- Joined: 20/04/2010 01:23
#2320 Re: What to wear???
Tako nekako,ali samo amaterski. Ne znam, ne vjerujem da se znamo.Gospoda Ministarka wrote:Allenass, a je li se ti inace bavis fotografijom ili?Allenass wrote:Kome, na koji mail slati slike sa ulica?
Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam.
Cini mi se da se mi znamo
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2321 Re: What to wear???
alena, sacu ti poslat pp
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2322 Re: What to wear???
Poznajem jednu Alenu, koja se isto amaterski bavi fotografijom, ima lijep maslinast ten, malo razmaknute keceve, smedu kosu...ista?Allenass wrote:Tako nekako,ali samo amaterski. Ne znam, ne vjerujem da se znamo.Gospoda Ministarka wrote:Allenass, a je li se ti inace bavis fotografijom ili?Allenass wrote:Kome, na koji mail slati slike sa ulica?
Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam.
Cini mi se da se mi znamo
- Allenass
- Posts: 1398
- Joined: 20/04/2010 01:23
#2323 Re: What to wear???
Ne, nisam ja.Gospoda Ministarka wrote:Poznajem jednu Alenu, koja se isto amaterski bavi fotografijom, ima lijep maslinast ten, malo razmaknute keceve, smedu kosu...ista?
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2324 Re: What to wear???
Imam jednu veliku molbu. Hajde kad vec svrljate po Sarajevu upratite malo gdje ima mantilica/mantila..
Zaniimaju me crveni, tamno plavi, zeleni, smedji i koliko kostajuuu pa prijavite..Mozete i uslikati...



Zaniimaju me crveni, tamno plavi, zeleni, smedji i koliko kostajuuu pa prijavite..Mozete i uslikati...



- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2325 Re: What to wear???
Nova fotka na stil ulice: http://malezensketeme.com/post/7046
