What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2301 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

*zena21 wrote:
zamzija wrote:Ma meni je ova dobra :)

Ako baš hoćeš iskreno, pošto često gledam na raznoraznim portalima "street style" pogotovo u regiji, većinom se slikaju djevojke, što je u redu, ali ja bih npr voljela vidjeti i stariju ženu lijepo obučenu, ili mladu mamu i dijete, puniju osobu koja je lijepo obučena - dakle raznih godina i profila :-D
Da pokažemo svu raznovrsnost i ljepotu našeg grada - jer ne drže samo djevojke do sebe, postoji puno žena koje i nisu baš savršene građe i proporcija, a opet su šik i imaju svoj stil :)

kad ovo pocnete.. ocekujem da cu osvanuti ovdje :oops: :lol: :lol:

curke.. super ste.. go ahead :thumbup:
Zeno mi pocele :) Alica je pocela fotkanje po gradu, ti se opremi,namjesti gdje na prometno mejsto i zovi alicu :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2302 Re: What to wear???

Post by alica.k »

stalne tacke slikanja, veliki park kod bbi, ispred bbi, ispred katedrale :D. nekako mi tu puno ljudi prolazi... (ako ima ko jos dobrih ideja :) go ahead)

a naravno ak sta uhvatim u letu dobro i jest :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2303 Re: What to wear???

Post by zamzija »

plato ispred alte :) vilsonovo :) samo neki prijedlozi
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2304 Re: What to wear???

Post by zamzija »

Zovem se Zelena wrote: I molim vas, molim vas, ponekad ubacite i nekog dečka :-) Ima ih tako slatkih, dotjeranih... UH :oops: :mrgreen:
:thumbup:
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2305 Re: What to wear???

Post by alica.k »

zamzija wrote:plato ispred alte :) vilsonovo :) samo neki prijedlozi
je eto, ja mislila importanne centar, al u pravu si, alta mi je odmah preko puta fakulteta, a vils s druge strane.

eto da znate kuda cu bit :D naletite...ako vidite ludjakinju sa fotoaparatom kak slika ljude, it's me.
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#2306 Re: What to wear???

Post by pin-up »

Way to go

Ja da sam od tog posla, vrebala bih i na Čeki i kod NP-a
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2307 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

imam osjecaj da bismo sukroo mogle imati vojsku sa fotoaparatima :D kako proganja ljude po gradu hihi
bas se radujem sto je se ovo aktiviralo
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2308 Re: What to wear???

Post by boracha »

hurmasica wrote:
alica.k wrote:
boracha wrote:pa kazi za modni blog, male zenske teme :) a ako nisi u prilici da pitas, mislim ako izmice cura a dobro je obucena, ti samo okini :lol:
ma ja kolko vidim zakon je o tome jasan...sve sto je na javnosti a ne dovodi osobu u kompromitujuci polozaj, moze se slikat :)

i jos nesto, ako je neka od vas voljna da vas poslikam, samo se javite (na pp, ovdje, na mail, wherever :)). u zamjenu dajem sliku visoke rezolucije :) :) spremnu za print.

draga moja bilo kakavo neovlasteno snimanje ili slikanje je KRIVICNO DJELO! Odakle tebi ili bilo kome drugome pravo da slika ljude po gradu i objavljuje njihove slike bez n jihova dopustenja?!!! Nemoj se igrati s time. Nije lijepo, a uz to podji od same sebe, pa ne bi ni ti zeljele da te neko slika bez tvoje dozvole.
jest, zato su paparaci svi u zatvorima :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2309 Re: What to wear???

Post by alica.k »

boracha wrote:jest, zato su paparaci svi u zatvorima :)
da ne spominjem sajtove kao sto su sartorialist ili mr newton

ili cak i na infobar...gdje svakodnevno objavljuju slike ljudi
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2310 Re: What to wear???

Post by zamzija »

pin-up wrote: i na Čeki i kod NP-a
i ovo su dobri prijedlozi :)
Al' nek žena odredi sama, kako joj je najzgodnije i prema svojim obavezama - sad da po cijeli dan čuči u grmlju s aparatom ili hoda od jednog kraja grada do drugog, nema smisla stvarno :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2311 Re: What to wear???

Post by alica.k »

zamzija wrote:
pin-up wrote: i na Čeki i kod NP-a
i ovo su dobri prijedlozi :)
Al' nek žena odredi sama, kako joj je najzgodnije i prema svojim obavezama - sad da po cijeli dan čuči u grmlju s aparatom ili hoda od jednog kraja grada do drugog, nema smisla stvarno :D
pa treba nam 7 slika sedmicno (sad, zasad)...nije to neki broj, pa da po jednu na svakom mjestu uslikam i eto ti kvote :D
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2312 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Kome, na koji mail slati slike sa ulica?

Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam. :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2313 Re: What to wear???

Post by zamzija »

dogovori se s Nadinkom - na mail: [email protected] :)
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2314 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Allenass wrote:Kome, na koji mail slati slike sa ulica?

Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam. :D
Allenass, a je li se ti inace bavis fotografijom ili?
Cini mi se da se mi znamo :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2315 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

po meni je savrsena lokacija (isprobano) sjesti u kafic onaj u ferhadiji kod vjecne ... i staviti aparat na sto (visina je idealna) i okidati kako prolaze dobre kombinacije .)
IDEALNO!!!
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2316 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Evo prijedloga današnje kombinacije: http://malezensketeme.com/post/6906
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2317 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Partizzanka wrote:po meni je savrsena lokacija (isprobano) sjesti u kafic onaj u ferhadiji kod vjecne ... i staviti aparat na sto (visina je idealna) i okidati kako prolaze dobre kombinacije .)
IDEALNO!!!
u vatru ni mrtva
švicarska
Posts: 93
Joined: 11/08/2010 10:54

#2318 Re: What to wear???

Post by švicarska »

Znam da ovo nije mjesto za to ali moram pitat .Imam neka svečana muška odijela za svadbe sa kravatama , maramicama i brokatnim prslucima za prodaju, košulje također .Sve je novo , ako je iko zanitersiran nek se javi na mail radi dogovora i slika.Hvala
dudu
Posts: 113
Joined: 06/07/2008 11:15

#2319 Re: What to wear???

Post by dudu »

alica.k wrote:
Partizzanka wrote:po meni je savrsena lokacija (isprobano) sjesti u kafic onaj u ferhadiji kod vjecne ... i staviti aparat na sto (visina je idealna) i okidati kako prolaze dobre kombinacije .)
IDEALNO!!!
u vatru ni mrtva
:lol:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2320 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Gospoda Ministarka wrote:
Allenass wrote:Kome, na koji mail slati slike sa ulica?

Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam. :D
Allenass, a je li se ti inace bavis fotografijom ili?
Cini mi se da se mi znamo :D
Tako nekako,ali samo amaterski. Ne znam, ne vjerujem da se znamo. :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2321 Re: What to wear???

Post by alica.k »

alena, sacu ti poslat pp
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2322 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Allenass wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
Allenass wrote:Kome, na koji mail slati slike sa ulica?

Ako stignem nekad usput napravit ću i ja koju, nije mi prvi puta da zaustavljam ljude i slikam. :D
Allenass, a je li se ti inace bavis fotografijom ili?
Cini mi se da se mi znamo :D
Tako nekako,ali samo amaterski. Ne znam, ne vjerujem da se znamo. :D
Poznajem jednu Alenu, koja se isto amaterski bavi fotografijom, ima lijep maslinast ten, malo razmaknute keceve, smedu kosu...ista? :)
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#2323 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Gospoda Ministarka wrote:Poznajem jednu Alenu, koja se isto amaterski bavi fotografijom, ima lijep maslinast ten, malo razmaknute keceve, smedu kosu...ista? :)
Ne, nisam ja. :)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2324 Re: What to wear???

Post by BJB »

Imam jednu veliku molbu. Hajde kad vec svrljate po Sarajevu upratite malo gdje ima mantilica/mantila..
Zaniimaju me crveni, tamno plavi, zeleni, smedji i koliko kostajuuu pa prijavite..Mozete i uslikati...
Image
Image
Image
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2325 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Nova fotka na stil ulice: http://malezensketeme.com/post/7046
Post Reply