Hayat
Moderator: anex
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2301 Re: Hayat
trudit Ću se da budnem Fini... 
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2302 Re: Hayat
nemoj bgtpici wrote:trudit Ću se da budnem Fini...
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2303 Re: Hayat
ja sam djetetu morao blokirati na kompjuteru ovaj forum zbog picijevih vulgarnosti.
- anthraxQ
- Posts: 1936
- Joined: 14/07/2010 11:26
- Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi
#2304 Re: Hayat
Pici pretjeruje stvarno. Moja nena više ne čita novine zbog njega...
-
Bosanac21
- Posts: 268
- Joined: 18/05/2011 16:07
#2305 Re: Hayat
Ko su voditelji vijesti im sada???
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2306 Re: Hayat
Ona Kršo i TomoBosanac21 wrote:Ko su voditelji vijesti im sada???
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2307 Re: Hayat
Ona Krso jadna danas ispade levat kad onaj u sportskom dijelu rece da se neki trener objesio a ona valjda kontajuci da je mislio najaviti da je sve to o sportu rece na kraju ,,pa dobro,,cuj trener se objesio a ova pa dobro,inace je simpaticna mala al izgleda da se previse ljubi uvijek neke fleke na usnama.StupskaBitanga wrote:Ona Kršo i TomoBosanac21 wrote:Ko su voditelji vijesti im sada???
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2308 Re: Hayat
Večeras je sva bila smotana i uopšte se nije snalazilaluckylaka wrote:Ona Krso jadna danas ispade levat kad onaj u sportskom dijelu rece da se neki trener objesio a ona valjda kontajuci da je mislio najaviti da je sve to o sportu rece na kraju ,,pa dobro,,cuj trener se objesio a ova pa dobro,inace je simpaticna mala al izgleda da se previse ljubi uvijek neke fleke na usnama.StupskaBitanga wrote:Ona Kršo i TomoBosanac21 wrote:Ko su voditelji vijesti im sada???
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2309 Re: Hayat
Jojh koje ste vi mahaluse, a me' se cini sve muskarci...i poslije zene k'o biva mahaluse

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2310 Re: Hayat
štaš dokazano je da su muškarci veće mahaluše od žena samo mi to pritajeno radimo i suptilnodusa_raskopuša wrote:Jojh koje ste vi mahaluse, a me' se cini sve muskarci...i poslije zene k'o biva mahaluse![]()
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2311 Re: Hayat
Vidim...pokazali ste 
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2312 Re: Hayat
Zar ona Sara zasluzuje onakve ocjene ? Pa jebem i tebe Ognjene (ako sam potreefio ime), pa pricas da ima gorih, sto ne dade Sari manju ocjenu. 
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2313 Re: Hayat
Evo gledam reprizu ovo do sada je katastrofa sve gori od goreg Gadzo-veceras truba,Mirza Aljovic-truba veca,Sara-nista ne razumijem...Anida -bez premca.Ovo prekinuti i Anidu proglasiti zvijezdom.P.S.Ova mi Amra i veceras pije krv
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2314 Re: Hayat
I ti da prostis mislim da si zavrsio ovdje.Inace ovaj post ide tebi na obraz posto ne znas ni kako je ni gdje mi je mati.FuuujBiH-x wrote:Emina i Mirza i dalje najnormalniji, steta samo sto su i oni poceli forsirati folk![]()
Da prostis: jebo ti Pink materluckylaka wrote:Veceras gledo Pink grand(valjda pijan jebem li ga)pjeva ona Sarajka Nikolina svaka joj cast(prosla je dalje)a Hari V.bio u komisiji kaze odprilike,,ovo je bozanstvo od ljepote,,jes cura bolja i ljepsa od AnideGledam i navijam za Nikolinu next sabado :DP.S.,,Pici,,saltaj u subotu na pink grand da vidis Nikolinu,oborit ce te sa nogu
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2316 Re: Hayat
Mislim da Sara ima sve predipozicije za novu Zvijezdu
.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2317 Re: Hayat
ispade Nermin, a bas mi bio simpa..ima i gorih od njega, ali se nekako provuku..onaj pekar npr
- AC_grom_DC
- Posts: 3266
- Joined: 15/12/2010 09:42
#2318 Re: Hayat
al' kad uvale ona lizala usta
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi
iiiiiiiiiiii
imaju li oni uopšte ćage koje im dozvoljava da se kite tuđim perjem...
zna li recimo Nina Badrić da je ona papanka iz Kiseljaka sinoć JAVNO IZVODILA njenu pjesmu
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi
iiiiiiiiiiii
imaju li oni uopšte ćage koje im dozvoljava da se kite tuđim perjem...
zna li recimo Nina Badrić da je ona papanka iz Kiseljaka sinoć JAVNO IZVODILA njenu pjesmu
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2319 Re: Hayat
AC_grom_DC wrote:al' kad uvale ona lizala usta![]()
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi![]()
LOOOOOL
Zaboravio si ultra mega fejms mljekaru
Last edited by ema_ on 03/12/2011 09:53, edited 1 time in total.
- plain vanilla
- Posts: 70236
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2320 Re: Hayat
AC_grom_DC wrote:al' kad uvale ona lizala usta![]()
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi![]()
iiiiiiiiiiii
imaju li oni uopšte ćage koje im dozvoljava da se kite tuđim perjem...
zna li recimo Nina Badrić da je ona papanka iz Kiseljaka sinoć JAVNO IZVODILA njenu pjesmu
a sto je papanka? jer je iz Kiseljaka? cccc
- AC_grom_DC
- Posts: 3266
- Joined: 15/12/2010 09:42
#2321 Re: Hayat
neplain vanilla wrote: a sto je papanka? jer je iz Kiseljaka? cccc
nevezano za to odakle je
jednostavno je od glave do pete oličenje papanke
jedva čekam da je maknu. nadam se tome...
'ajde žiri brže to malo
-
Mr.Penguin
- Posts: 3239
- Joined: 27/05/2011 20:46
#2322 Re: Hayat
Jel se meni cini ili se Hayat vrti oko Banzuka i Zvijezda mozes biti ti?
Uglavnom znam da je oko nove godine finale, i da ce dan nakon finala poceti audicije.
Trebali nam toliko pjevaca?
I Novinari kao da su na istom kalupu pravljeni istog su karaktera.
Uglavnom znam da je oko nove godine finale, i da ce dan nakon finala poceti audicije.
Trebali nam toliko pjevaca?
I Novinari kao da su na istom kalupu pravljeni istog su karaktera.
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2323 Re: Hayat
Banned user for reason “Krsenje pravila foruma”
» BiH-x
» BiH-x
- dharma
- Posts: 3501
- Joined: 14/06/2010 09:44
- Location: u sobi
#2324 Re: Hayat
Sara je patnja za usi
Ja sinoc gledala i ulijece sestra u sobu, kaze ja kontala neko pravi parodiju na Nininu pjesmu
I nije puno ni pogrijesila. Strasno, nisu ni ostali talenti ali bar ih mozes slusati a da te usi ne zabole
A to sto je drugacija, briga me.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2325 Re: Hayat
dharma wrote:Sara je patnja za usiJa sinoc gledala i ulijece sestra u sobu, kaze ja kontala neko pravi parodiju na Nininu pjesmu
![]()
I nije puno ni pogrijesila. Strasno, nisu ni ostali talenti ali bar ih mozes slusati a da te usi ne zabole
A to sto je drugacija, briga me.
Ma sve je to wannabe Lady Gaga, isto da će svima poći za rukom da budu fejms ako se naprave što većom budalom javno
