Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2301 Re: Hayat

Post by pici »

trudit Ću se da budnem Fini... :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2302 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

pici wrote:trudit Ću se da budnem Fini... :oops:
nemoj bgt
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2303 Re: Hayat

Post by karanana »

ja sam djetetu morao blokirati na kompjuteru ovaj forum zbog picijevih vulgarnosti.
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#2304 Re: Hayat

Post by anthraxQ »

Pici pretjeruje stvarno. Moja nena više ne čita novine zbog njega...
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#2305 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Ko su voditelji vijesti im sada???
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2306 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Bosanac21 wrote:Ko su voditelji vijesti im sada???
Ona Kršo i Tomo
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#2307 Re: Hayat

Post by luckylaka »

StupskaBitanga wrote:
Bosanac21 wrote:Ko su voditelji vijesti im sada???
Ona Kršo i Tomo
Ona Krso jadna danas ispade levat kad onaj u sportskom dijelu rece da se neki trener objesio a ona valjda kontajuci da je mislio najaviti da je sve to o sportu rece na kraju ,,pa dobro,,cuj trener se objesio a ova pa dobro,inace je simpaticna mala al izgleda da se previse ljubi uvijek neke fleke na usnama.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2308 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

luckylaka wrote:
StupskaBitanga wrote:
Bosanac21 wrote:Ko su voditelji vijesti im sada???
Ona Kršo i Tomo
Ona Krso jadna danas ispade levat kad onaj u sportskom dijelu rece da se neki trener objesio a ona valjda kontajuci da je mislio najaviti da je sve to o sportu rece na kraju ,,pa dobro,,cuj trener se objesio a ova pa dobro,inace je simpaticna mala al izgleda da se previse ljubi uvijek neke fleke na usnama.
Večeras je sva bila smotana i uopšte se nije snalazila
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2309 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Jojh koje ste vi mahaluse, a me' se cini sve muskarci...i poslije zene k'o biva mahaluse :lol: :lol:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2310 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

dusa_raskopuša wrote:Jojh koje ste vi mahaluse, a me' se cini sve muskarci...i poslije zene k'o biva mahaluse :lol: :lol:
štaš dokazano je da su muškarci veće mahaluše od žena samo mi to pritajeno radimo i suptilno :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2311 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Vidim...pokazali ste :lol:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2312 Re: Hayat

Post by neo7 »

Zar ona Sara zasluzuje onakve ocjene ? Pa jebem i tebe Ognjene (ako sam potreefio ime), pa pricas da ima gorih, sto ne dade Sari manju ocjenu. :x
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#2313 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Evo gledam reprizu ovo do sada je katastrofa sve gori od goreg Gadzo-veceras truba,Mirza Aljovic-truba veca,Sara-nista ne razumijem...Anida -bez premca.Ovo prekinuti i Anidu proglasiti zvijezdom.P.S.Ova mi Amra i veceras pije krv
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#2314 Re: Hayat

Post by luckylaka »

BiH-x wrote:Emina i Mirza i dalje najnormalniji, steta samo sto su i oni poceli forsirati folk :sad:
luckylaka wrote:Veceras gledo Pink grand(valjda pijan jebem li ga)pjeva ona Sarajka Nikolina svaka joj cast(prosla je dalje)a Hari V.bio u komisiji kaze odprilike,,ovo je bozanstvo od ljepote,,jes cura bolja i ljepsa od Anide :razz: Gledam i navijam za Nikolinu next sabado :DP.S.,,Pici,,saltaj u subotu na pink grand da vidis Nikolinu,oborit ce te sa nogu
Da prostis: jebo ti Pink mater
I ti da prostis mislim da si zavrsio ovdje.Inace ovaj post ide tebi na obraz posto ne znas ni kako je ni gdje mi je mati.Fuuuj
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#2315 Re: Hayat

Post by BiH-x »



^^evo ti malo Granda da se smiris
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2316 Re: Hayat

Post by ema_ »

Mislim da Sara ima sve predipozicije za novu Zvijezdu :D .
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2317 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ispade Nermin, a bas mi bio simpa..ima i gorih od njega, ali se nekako provuku..onaj pekar npr
User avatar
AC_grom_DC
Posts: 3266
Joined: 15/12/2010 09:42

#2318 Re: Hayat

Post by AC_grom_DC »

al' kad uvale ona lizala usta :shock:
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi :-)


iiiiiiiiiiii
imaju li oni uopšte ćage koje im dozvoljava da se kite tuđim perjem...
zna li recimo Nina Badrić da je ona papanka iz Kiseljaka sinoć JAVNO IZVODILA njenu pjesmu :?:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2319 Re: Hayat

Post by ema_ »

AC_grom_DC wrote:al' kad uvale ona lizala usta :shock:
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi :-)


LOOOOOL :lol: :lol: :lol:

Zaboravio si ultra mega fejms mljekaru :mrgreen:
Last edited by ema_ on 03/12/2011 09:53, edited 1 time in total.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70236
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2320 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

AC_grom_DC wrote:al' kad uvale ona lizala usta :shock:
pa kad iza stejdža počnu srkat kahvu i žderat one kekse i sve to komentarisat reklame radi :-)


iiiiiiiiiiii
imaju li oni uopšte ćage koje im dozvoljava da se kite tuđim perjem...
zna li recimo Nina Badrić da je ona papanka iz Kiseljaka sinoć JAVNO IZVODILA njenu pjesmu :?:
:-)

a sto je papanka? jer je iz Kiseljaka? cccc
User avatar
AC_grom_DC
Posts: 3266
Joined: 15/12/2010 09:42

#2321 Re: Hayat

Post by AC_grom_DC »

plain vanilla wrote: a sto je papanka? jer je iz Kiseljaka? cccc
ne
nevezano za to odakle je
jednostavno je od glave do pete oličenje papanke
jedva čekam da je maknu. nadam se tome...
'ajde žiri brže to malo
:)
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#2322 Re: Hayat

Post by Mr.Penguin »

Jel se meni cini ili se Hayat vrti oko Banzuka i Zvijezda mozes biti ti?

Uglavnom znam da je oko nove godine finale, i da ce dan nakon finala poceti audicije.

Trebali nam toliko pjevaca?

I Novinari kao da su na istom kalupu pravljeni istog su karaktera.
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#2323 Re: Hayat

Post by NIN »

Banned user for reason “Krsenje pravila foruma”
» BiH-x
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#2324 Re: Hayat

Post by dharma »

Sara je patnja za usi :-) Ja sinoc gledala i ulijece sestra u sobu, kaze ja kontala neko pravi parodiju na Nininu pjesmu :lol: :lol: I nije puno ni pogrijesila. Strasno, nisu ni ostali talenti ali bar ih mozes slusati a da te usi ne zabole :-) A to sto je drugacija, briga me.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2325 Re: Hayat

Post by ema_ »

dharma wrote:Sara je patnja za usi :-) Ja sinoc gledala i ulijece sestra u sobu, kaze ja kontala neko pravi parodiju na Nininu pjesmu :lol: :lol: I nije puno ni pogrijesila. Strasno, nisu ni ostali talenti ali bar ih mozes slusati a da te usi ne zabole :-) A to sto je drugacija, briga me.

Ma sve je to wannabe Lady Gaga, isto da će svima poći za rukom da budu fejms ako se naprave što većom budalom javno :D
Post Reply