Aha, evo ga. Izvinjavam se na nepaznji.
Jako dobar.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Aha, evo ga. Izvinjavam se na nepaznji.
Ma ja znam samo jedno naše žensko koje slika i snima, ova Toddova mora bit' ŠvabicaButmiran wrote:Je l' naša il' je Švabica?
Potpis.Dammme wrote:Na ovakvo sranje od priče čovjek ne može biti ravnodušan. Čuj vuk ovo, vuk ono. Frajer hladnokrvno prislonio savladanom momku pištolj na glavu i rokno ga i to u njegovoj kafani.
Odavati počast UBICI, a tražiti da se Vedranov ubica kazni je krajnje licemjerstvo.
Boli mene neka stvar kome je Ćelo bio heroj, a kome nije. Rat i ova situacija se ne mogu poistovjetiti ni po čemu.
Onaj transparent je SRAMOTA ZA SVAKOG NORMALNOG NAVIJAČA SARAJEVA i pitaću vas koji pravdate ovaj idiotizam:
Kako se osjećala porodica Amara Mistrića kada su vidjeli ovaj transparent?
Ne pada mi na pamet da pametujem nekome na Sjeveru kako će voditi tribinu, ali je problem u tome što je taj transparent BRUKA ZA SVE NAVIJAČE SARAJEVA i iz tog razloga se tiče i onih koji nisu na Sjeveru.
Ovo je jedina (vrlo glupa i jeftina) mrlja na sinoć FENOMENALNO izdanje Sjevera. Za koreografiju i navijanje i kada smo gubili i nakon utakmice, može se reći samo: SVAKA ČAST MOMCI.
Gore navedeni propust se može ispraviti ako ima dobre volje, ali kao što rekoh nisam na Sjeveru i neću da pametujem o vođenju tribine.
P.S. Je.i ga @Libero neko drugi je pokrenuo priču, a ne mogu ostati ravnodušan na pravdanje sranja.
Hocu i ja da vidim taj klip, gdje ima ?-LIBERO- wrote:Sad pogledah ovaj video klip navijanja, kako smo himnu na pocetku otpjevali....da se najezis
Dobra k`o dobar dan. Ali ona plava iz Norveske je i dalje najbolja!!Butmiran wrote:Je l' naša il' je Švabica?
Najbolja je ona voditeljica, znaš na koju mislim.todd_smith wrote:Dobra k`o dobar dan. Ali ona plava iz Norveske je i dalje najbolja!!Butmiran wrote:Je l' naša il' je Švabica?
Ovaj iznad link, sport033, na pocetku klipa. Jeza.jalijas74 wrote:Hocu i ja da vidim taj klip, gdje ima ?-LIBERO- wrote:Sad pogledah ovaj video klip navijanja, kako smo himnu na pocetku otpjevali....da se najezis
5800 mislim da je bilo i mene ovo zanimapinokio04 wrote:Da se vratimo ljepotici koreografiji
Koliko inače raje je učestvovalo u pripremanju koreografije, koliko traje vremenski da se sve ono stavi u kese, polijepi 5.200 papira...
Koliko ih recimo lijepi na dan utakmice te,papire
Koliko love je potrebno za nešto onako
Koliko vremena je trebalo, jer valja i onaj trans helccome to sarajevo napisat kupit, farbat, pa onaj kostur umsredini tribine isto, mislim to je sigurno dosta novca vremena i lljudi u pogonu, ali se isplati nema šta
Čisto informativno kako se kreće
Sent from my baypas mashyne
Bravo, nema se sta dodati. Mnogi su licemjerni po ovom pitanju, a u istoj situaciji bi isto odreagovali. Eto svi bi se prijatelja i rodbine da su pocinili neko krivicno djeli, bi, da ne govorim kadF&N wrote:Vuk je bio prije jedan od vidjenjih ljudi na sjeveru. Momak koji je svojevremeno i vodio navijanje. Svi koji su ikad bili s njima na stadionu, u busu na nekom gostovanje, u belaju, ce reci da je bio mangup, saljivdzija, veliki zaljubljenik u Sarajevo, rodjeni vodja...
To sta je Vuk uradio mimo stadiona u svom privatnom zivotu je njegova stvar i on za to odgovara. Mada cu vam samo reci da nije sve onako kako je pisalo u novinama i kako se plasiralo u medijima, pritisak javnosti je bio prevelik i sudija nije ni pomislilo da uzme u obzir neke dokaze, no necu o tome dalje nebitno je sada...
Ja ne stojim iza parole, ali cu reci da mi je Vuk bio i bice uvijek draga osoba. To sto je on ubio covjeka u obracunu medjusobnom, odgovara za to. To je njegova stvar. To je njegov idiotluk u koji je sam sebe doveo. No to kao prvo nije bilo dio tribine, hordi, stadiona. Ovdje je Vuku odato priznanje, barem ja to tako vidim, za ono STA JE ON BIO I STA JE ZNACIO SJEVERU.
Pitajte ratne kolege sta misle o Ismetu Ćeli? Isti slucaj.
Libero je zadužen za ovu temu. Ni meni se nije svidjela priča ali čekam da on prvi reaguje, da ne bude poslije kako sam nekoga banovao jer navija za Sarajevo.north wrote:Dakle, Libero, Charuga, burek ili ko već zaustavite ovu priču oko mamlaza i pustite da se diskutuje oko HZ i ništa više...
Mislis ono: jedan spica, drugi ...Silent.Hunter wrote:Truba
To drugo, normalno. Neka trube, baš je špica kada je truba tu.jalijas74 wrote:Mislis ono: jedan spica, drugi ...Silent.Hunter wrote:Truba![]()
Ako je ovo drugo mene je ocarala, tako mi je legla malo je reci.
Dobro si nama je sa tubom spica bez obzira sto su oni trubaSilent.Hunter wrote:To drugo, normalno. Neka trube, baš je špica kada je truba tu.