zavrzlama wrote:bice interesantno sa kakvim klizecim startom ce dodik i velikosrpski ogranak u BIH uletiti da rastereti velikosrbe na Kosovu

..velikosrpska praksa je obicno da se zakuha na dvije strane,pa da se kao kompezacija smirivanja stanja dobije nesto bar na jednoj strani...stara
taktika" sam izazoves problem,dovedes stanje do usijanja i onda ponudis rjesenje,za koje trazis ustupke"
E kako je lijepo bilo 1990,1991,1992....milina za djelovanje u pravcu dijaloga i konstruktivnog
dogovora,za šta je zvanični Beograd uvjek bio spreman!Ove im komšije pomahnitale,naoružale se,nemaš
više s kim ni progovoriti!
P.S.Ovaj krst od sedam metara treba pojačati trokrstom Babe Stane,lične savjetnice pišopije za natprirodne
sile!Taj trokrst je bio poboden ispred zgrade opštine u Brčkom,kako bi svojim moćima obezbjedio da Brčko
arbitražom pripadne četnitetu!
Ne znam šta je tačno bilo,možda su baterije bile slabe,ali nije djelovao!

Ali možda sada da se stave nove
"duracell" baterije,pa ga priključiti kao pojačanje ovome sedmometarskom!
P.S.Što se ustupaka tiče,neka vide mogu li šta sa Bugarima ili Rumunima dogovoriti,ne pita se ovdje
sam ćelavi matičar!Što se Bošnjaka i ostalih BiH patriota tiče....nikada nismo bili spremniji za ustupke!
