Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2301 Re: Serie A
Zato volim Seriu A 
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2302 Re: Serie A
2407 wrote:Ovaj je zaluto ovdje negdje iz Centralne Azije pa pomocu google translate komunicira s namaleo karan wrote:ja ne kontam, jebiga.Majid wrote:ovaj iz Barija Huleksepp nas je pozvao u Anzi, ali on je vjerojatno mislio 'Italija je cool ", i Bari na zadnje mjesto .... uskoro naše Anzi s novim multi-milijunaš će zveckatiil glumi da je to
-
rufas
- Posts: 117
- Joined: 21/01/2011 00:30
#2303 Re: Serie A
Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste 
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#2304 Re: Serie A
toti sad kao zajeban?rufas wrote:Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste
4 utakmice su minimalac za ovo.
i da ga je fulio trebao je dobit jednu utakmicu zabrane
fakat je klosar
-
rufas
- Posts: 117
- Joined: 21/01/2011 00:30
#2305 Re: Serie A
Eto nije zajeban,ali ne bi sigurno pao i ostao lezati na travi,cekajuci da sudija reagujeleo karan wrote:toti sad kao zajeban?rufas wrote:Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste
4 utakmice su minimalac za ovo.
i da ga je fulio trebao je dobit jednu utakmicu zabrane
fakat je klosar
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2306 Re: Serie A
Totti je zajeban kad treba izgazati povrijedjenog Ramellowa na terenu ili hinjski opaliti 10 godina mladjeg Ballotelija sa ledja, onako hinjski kako samo on zna jer ga je zaboga izvrijedjao?! Samo cu ti jednu stvar reci, Totti je jedna od najvecih pickica na dunjaluku i to ne govorim sto nevolim niti Romu niti njene igrace nego jednostavno sto je to tako.rufas wrote:Eto nije zajeban,ali ne bi sigurno pao i ostao lezati na travi,cekajuci da sudija reagujeleo karan wrote:toti sad kao zajeban?rufas wrote:Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste
4 utakmice su minimalac za ovo.
i da ga je fulio trebao je dobit jednu utakmicu zabrane
fakat je klosar
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2307 Re: Serie A
Fakat, velika fudbalska legenda ali i velika hinja.Point. wrote:
Totti je zajeban kad treba izgazati povrijedjenog Ramellowa na terenu ili hinjski opaliti 10 godina mladjeg Ballotelija sa ledja, onako hinjski kako samo on zna jer ga je zaboga izvrijedjao?! Samo cu ti jednu stvar reci, Totti je jedna od najvecih pickica na dunjaluku i to ne govorim sto nevolim niti Romu niti njene igrace nego jednostavno sto je to tako.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2308 Re: Serie A
Nekako se prelako u zadnje vrijeme daje epitet legende2407 wrote:Fakat, velika fudbalska legenda ali i velika hinja.Point. wrote:
Totti je zajeban kad treba izgazati povrijedjenog Ramellowa na terenu ili hinjski opaliti 10 godina mladjeg Ballotelija sa ledja, onako hinjski kako samo on zna jer ga je zaboga izvrijedjao?! Samo cu ti jednu stvar reci, Totti je jedna od najvecih pickica na dunjaluku i to ne govorim sto nevolim niti Romu niti njene igrace nego jednostavno sto je to tako.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2309 Re: Serie A
E jbg, i ti ga sad pretjera, ako to Totti nije za Italiju a pogotovo za Romu ne znam ko je? Nije onda ni Del Piero nije onda ni Maldini ni Zanettiultima_palabra wrote: Nekako se prelako u zadnje vrijeme daje epitet legende
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#2310 Re: Serie A
samo je jedna legenda Serie A:

- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2311 Re: Serie A
Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.2407 wrote:E jbg, i ti ga sad pretjera, ako to Totti nije za Italiju a pogotovo za Romu ne znam ko je? Nije onda ni Del Piero nije onda ni Maldini ni Zanettiultima_palabra wrote: Nekako se prelako u zadnje vrijeme daje epitet legende
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2312 Re: Serie A
Mislis na Baggia iz Juventusa i Brescie, ovo sve ostalo mu je bilo za zanemarit, mozda jos kada je igrao za Bolognu da se uzme u obzir.ratata wrote:samo je jedna legenda Serie A:
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2313 Re: Serie A
Po broju nastupa i golova za Italij i nije legenda ali ih je vodio do evropskog srebra i svjetskog zlata, i igrao veoma znacajnu ulogu ako ne i glavnu u talijanskoj reprezentaciji u zadnjoj deceniji.ultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
Za to ponasanje stoji ali se to ne bi trebalo mjesati s njegovim zaslugama na terenu po kojima je legendarni fudbaler.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2314 Re: Serie A
Na Euru 2000 jest bio jedan od glavnih, mada je tad najviše doprinijela dominantna odbrana Canna-Nesta-Maldini i Toldo iza njih.2407 wrote:Po broju nastupa i golova za Italij i nije legenda ali ih je vodio do evropskog srebra i svjetskog zlata, i igrao veoma znacajnu ulogu ako ne i glavnu u talijanskoj reprezentaciji u zadnjoj deceniji.ultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
Za to ponasanje stoji ali se to ne bi trebalo mjesati s njegovim zaslugama na terenu po kojima je legendarni fudbaler.
Na Svjetskom 2006 bio je samo epizodista.
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#2315 Re: Serie A
Totti je najbolji strijelac Serie A od aktivnih igracaultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
toliko o individualnim dostignucima
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2316 Re: Serie A
I 6. najbolji strijelac Serie A svih vremena ali tu je i Del Piero na 10. mjestu sa 14 golova manje od Tottija.krusty wrote:Totti je najbolji strijelac Serie A od aktivnih igracaultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
toliko o individualnim dostignucima
http://en.wikipedia.org/wiki/Football_r ... oalscoring
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2317 Re: Serie A
aj tinks
da je totti najbolji ital. fudbaler nakon 2000-te, da je najbolji del piero bolji od najboljeg tottija, da je baggio iako ima svega 2 skudeta i 1 ili 2 kupa najbolji ital. fudbaler svih vremena.
- motachjointa
- Posts: 856
- Joined: 27/06/2007 00:49
#2319 Re: Serie A
svaka casthau jes no wrote:aj tinksda je totti najbolji ital. fudbaler nakon 2000-te, da je najbolji del piero bolji od najboljeg tottija, da je baggio iako ima svega 2 skudeta i 1 ili 2 kupa najbolji ital. fudbaler svih vremena.
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2320 Re: Serie A
Ponasanje igraca intera je isto kao i ponasanje samoga kluba.
go.vna
go.vna
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#2321 Re: Serie A
ne budi zavidan........PasHon1 wrote:Ponasanje igraca intera je isto kao i ponasanje samoga kluba.
go.vna
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2322 Re: Serie A
Samo se pitam na cemu bih mogao da zavidim. Ako mislis na trenutno stanje, zaista ne vrijedi. Pogotovo zbog zanimljivog nacina, kako je doslo do trenutnog stanja. Mnogo se pricalo na telefon, a i mnogo se toga sakrilo.ratata wrote:
ne budi zavidan........
Naravno da se vidi kuda vodi ovo sve, tako da je bolje da ovo sasjecemo, da ne bi otisli predaleko zbog teme.
Sto se tice sl. kola, historija je na nasoj strani
Juventus ove sezone ne igra kako bi trebao, ali rasporedom utakmica odlucuje o svojoj sudbini. Kuci ima da rijesi najvaznije, a pocenjemo sa interom.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#2323 Re: Serie A
Udinese me ugodno iznenadio. Igraju odlično, dok je Di Natale u životnoj formi. Večeras je veliki italijanski derbi,nadam se pobjedi Rome, ali nakon lošeg remija sa slabom Bresciom u prošlom kolu sami su sebe udaljili od vrha tabele.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2324 Re: Serie A
Udinese igra najatraktivniji fudbal u seriji A. Di Natale je trenutno mozda i najbolji igrac u Italiji.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2325 Re: Serie A
Dobar je Di Natale, ali ovo je njegov labuđi pjev... Alexis Sanchez je prava zvijer 
