Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2301 Re: Serie A

Post by Djokej »

Zato volim Seriu A 8-)
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2302 Re: Serie A

Post by fosil »

2407 wrote:
leo karan wrote:
Majid wrote:ovaj iz Barija Huleksepp nas je pozvao u Anzi, ali on je vjerojatno mislio 'Italija je cool ", i Bari na zadnje mjesto .... uskoro naše Anzi s novim multi-milijunaš će zveckati
ja ne kontam, jebiga.
Ovaj je zaluto ovdje negdje iz Centralne Azije pa pomocu google translate komunicira s nama :mrgreen: il glumi da je to :mrgreen:

:lol: :thumbup:
rufas
Posts: 117
Joined: 21/01/2011 00:30

#2303 Re: Serie A

Post by rufas »

Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste :-)
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2304 Re: Serie A

Post by leo karan »

rufas wrote:Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste :-)
toti sad kao zajeban?

4 utakmice su minimalac za ovo.
i da ga je fulio trebao je dobit jednu utakmicu zabrane
fakat je klosar
rufas
Posts: 117
Joined: 21/01/2011 00:30

#2305 Re: Serie A

Post by rufas »

leo karan wrote:
rufas wrote:Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste :-)
toti sad kao zajeban?

4 utakmice su minimalac za ovo.
i da ga je fulio trebao je dobit jednu utakmicu zabrane
fakat je klosar
Eto nije zajeban,ali ne bi sigurno pao i ostao lezati na travi,cekajuci da sudija reaguje :wink:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2306 Re: Serie A

Post by Point. »

rufas wrote:
leo karan wrote:
rufas wrote:Chivuuuu,haj` tako na zlatana,totija.....jes,frknula bi ti kapica u gledaliste :-)
toti sad kao zajeban?

4 utakmice su minimalac za ovo.
i da ga je fulio trebao je dobit jednu utakmicu zabrane
fakat je klosar
Eto nije zajeban,ali ne bi sigurno pao i ostao lezati na travi,cekajuci da sudija reaguje :wink:
Totti je zajeban kad treba izgazati povrijedjenog Ramellowa na terenu ili hinjski opaliti 10 godina mladjeg Ballotelija sa ledja, onako hinjski kako samo on zna jer ga je zaboga izvrijedjao?! Samo cu ti jednu stvar reci, Totti je jedna od najvecih pickica na dunjaluku i to ne govorim sto nevolim niti Romu niti njene igrace nego jednostavno sto je to tako.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2307 Re: Serie A

Post by 2407 »

Point. wrote:
Totti je zajeban kad treba izgazati povrijedjenog Ramellowa na terenu ili hinjski opaliti 10 godina mladjeg Ballotelija sa ledja, onako hinjski kako samo on zna jer ga je zaboga izvrijedjao?! Samo cu ti jednu stvar reci, Totti je jedna od najvecih pickica na dunjaluku i to ne govorim sto nevolim niti Romu niti njene igrace nego jednostavno sto je to tako.
Fakat, velika fudbalska legenda ali i velika hinja.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2308 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

2407 wrote:
Point. wrote:
Totti je zajeban kad treba izgazati povrijedjenog Ramellowa na terenu ili hinjski opaliti 10 godina mladjeg Ballotelija sa ledja, onako hinjski kako samo on zna jer ga je zaboga izvrijedjao?! Samo cu ti jednu stvar reci, Totti je jedna od najvecih pickica na dunjaluku i to ne govorim sto nevolim niti Romu niti njene igrace nego jednostavno sto je to tako.
Fakat, velika fudbalska legenda ali i velika hinja.
Nekako se prelako u zadnje vrijeme daje epitet legende :roll:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2309 Re: Serie A

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote: Nekako se prelako u zadnje vrijeme daje epitet legende :roll:
E jbg, i ti ga sad pretjera, ako to Totti nije za Italiju a pogotovo za Romu ne znam ko je? Nije onda ni Del Piero nije onda ni Maldini ni Zanetti :-?
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2310 Re: Serie A

Post by ratata »

samo je jedna legenda Serie A:



:dance:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2311 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

2407 wrote:
ultima_palabra wrote: Nekako se prelako u zadnje vrijeme daje epitet legende :roll:
E jbg, i ti ga sad pretjera, ako to Totti nije za Italiju a pogotovo za Romu ne znam ko je? Nije onda ni Del Piero nije onda ni Maldini ni Zanetti :-?
Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2312 Re: Serie A

Post by 2407 »

ratata wrote:samo je jedna legenda Serie A:



:dance:
Mislis na Baggia iz Juventusa i Brescie, ovo sve ostalo mu je bilo za zanemarit, mozda jos kada je igrao za Bolognu da se uzme u obzir.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2313 Re: Serie A

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
Po broju nastupa i golova za Italij i nije legenda ali ih je vodio do evropskog srebra i svjetskog zlata, i igrao veoma znacajnu ulogu ako ne i glavnu u talijanskoj reprezentaciji u zadnjoj deceniji.
Za to ponasanje stoji ali se to ne bi trebalo mjesati s njegovim zaslugama na terenu po kojima je legendarni fudbaler.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2314 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

2407 wrote:
ultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
Po broju nastupa i golova za Italij i nije legenda ali ih je vodio do evropskog srebra i svjetskog zlata, i igrao veoma znacajnu ulogu ako ne i glavnu u talijanskoj reprezentaciji u zadnjoj deceniji.
Za to ponasanje stoji ali se to ne bi trebalo mjesati s njegovim zaslugama na terenu po kojima je legendarni fudbaler.
Na Euru 2000 jest bio jedan od glavnih, mada je tad najviše doprinijela dominantna odbrana Canna-Nesta-Maldini i Toldo iza njih.
Na Svjetskom 2006 bio je samo epizodista.
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#2315 Re: Serie A

Post by krusty »

ultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
Totti je najbolji strijelac Serie A od aktivnih igraca

toliko o individualnim dostignucima
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2316 Re: Serie A

Post by 2407 »

krusty wrote:
ultima_palabra wrote: Za Romu jest sigurno, za Italiju teško... a ova trojica ga lagano uzimaju i po titulama i po individualnim dostignućima i po dugovječnosti, da ne govorimo da su sva trojica sportisti za primjer protiv kojih ništa ne može reći nijedan navijač bilo koje ekipe.
Totti je najbolji strijelac Serie A od aktivnih igraca

toliko o individualnim dostignucima
I 6. najbolji strijelac Serie A svih vremena ali tu je i Del Piero na 10. mjestu sa 14 golova manje od Tottija.

http://en.wikipedia.org/wiki/Football_r ... oalscoring
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2317 Re: Serie A

Post by hau jes no »

aj tinks :D da je totti najbolji ital. fudbaler nakon 2000-te, da je najbolji del piero bolji od najboljeg tottija, da je baggio iako ima svega 2 skudeta i 1 ili 2 kupa najbolji ital. fudbaler svih vremena.
Majid
Posts: 36
Joined: 01/02/2011 21:57

#2318 Re: Serie A

Post by Majid »

Forza Roma!!! Inter merda :-D
User avatar
motachjointa
Posts: 856
Joined: 27/06/2007 00:49

#2319 Re: Serie A

Post by motachjointa »

hau jes no wrote:aj tinks :D da je totti najbolji ital. fudbaler nakon 2000-te, da je najbolji del piero bolji od najboljeg tottija, da je baggio iako ima svega 2 skudeta i 1 ili 2 kupa najbolji ital. fudbaler svih vremena.
svaka cast :dance: :thumbup:
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2320 Re: Serie A

Post by PasHon1 »

Ponasanje igraca intera je isto kao i ponasanje samoga kluba.
go.vna :run:
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#2321 Re: Serie A

Post by ratata »

PasHon1 wrote:Ponasanje igraca intera je isto kao i ponasanje samoga kluba.
go.vna :run:
ne budi zavidan........
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#2322 Re: Serie A

Post by PasHon1 »

ratata wrote:
ne budi zavidan........
Samo se pitam na cemu bih mogao da zavidim. Ako mislis na trenutno stanje, zaista ne vrijedi. Pogotovo zbog zanimljivog nacina, kako je doslo do trenutnog stanja. Mnogo se pricalo na telefon, a i mnogo se toga sakrilo.
Naravno da se vidi kuda vodi ovo sve, tako da je bolje da ovo sasjecemo, da ne bi otisli predaleko zbog teme.
Sto se tice sl. kola, historija je na nasoj strani :D

Juventus ove sezone ne igra kako bi trebao, ali rasporedom utakmica odlucuje o svojoj sudbini. Kuci ima da rijesi najvaznije, a pocenjemo sa interom.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#2323 Re: Serie A

Post by Van Halen »

Udinese me ugodno iznenadio. Igraju odlično, dok je Di Natale u životnoj formi. Večeras je veliki italijanski derbi,nadam se pobjedi Rome, ali nakon lošeg remija sa slabom Bresciom u prošlom kolu sami su sebe udaljili od vrha tabele.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2324 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

Udinese igra najatraktivniji fudbal u seriji A. Di Natale je trenutno mozda i najbolji igrac u Italiji.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2325 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Dobar je Di Natale, ali ovo je njegov labuđi pjev... Alexis Sanchez je prava zvijer :thumbup:
Post Reply