Pa mi onda valja ici na sastanak u MZ Vratnik da smirujem narod. Kazu ne mogu od vas po citavu noc oka sklopit'.BHF_Manijak wrote:Ne brini ti za kliziste,nije to nista strasno,mada sumnjam da ce ti u opstini ista pomoci,reci ce ti vrlo jednostavno :"pa gospodine dragi,a kad ste vi ta ista klizista kalemili niste dolazili da nam vazite o usvajanju budzeta za sanaciju istih!"![]()
![]()
Jes Arzuhale,evo nam ga vratio se u formu!![]()
Odoh i ja laganini selam svima ...


