SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2301 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
meni nije los salon Elit...kod Ramisa ...slatko cose na bascarsiji..
kazu da i eve roche nije los...ali tamo nisam isla
kazu da i eve roche nije los...ali tamo nisam isla
Last edited by Ma.Le.Na on 10/02/2011 10:31, edited 1 time in total.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2302 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja vala sama (ovdje oderu za sve novcano a nisam nikad ni probala
)
vecinom pincetom sredim a ako vidim da imam onih sitnih puno ... onda trakicom koju izrezem pa onda pincetom sto nije otislo
i super mi budu
vecinom pincetom sredim a ako vidim da imam onih sitnih puno ... onda trakicom koju izrezem pa onda pincetom sto nije otislo
i super mi budu
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2303 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja sam prilicno odustala od MF, samo maskare i poneku sjenicu, ostalo ne pamtim kad sam netso i probala, puderi mi ne odgovaraju, olovke se razocarala..ove sjenice sam koristila one su mi bile super,bas sam ih pozelila, negdje sam zijanila zadnjeLotosov cvijet wrote:[
Nadinka hvala ti puno na trudu!!! Divna siJa bih se još i zaletila pa uzela
Inače, ne znam šta je sa Max factorom u zadnje vrijeme... Sve što izbace novo, upitnog je kvaliteta...

-
drekalica28
- Posts: 27177
- Joined: 29/05/2008 11:07
#2304 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
@ ma.le.na
čula sam i ja za yve roche, haj' vidjet ću.
sama neću ništa da diram. ako počnem čeprkat....
hvala vam u svakom slučaju.
čula sam i ja za yve roche, haj' vidjet ću.
sama neću ništa da diram. ako počnem čeprkat....
hvala vam u svakom slučaju.
- Lotosov cvijet
- Posts: 12
- Joined: 02/02/2011 10:43
#2305 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja sam prilicno odustala od MF, samo maskare i poneku sjenicu, ostalo ne pamtim kad sam netso i probala, puderi mi ne odgovaraju, olovke se razocarala..ove sjenice sam koristila one su mi bile super,bas sam ih pozelila, negdje sam zijanila zadnje
[/quote]
Te su sjene stvarno bile extra, imala sam ih i ja, ali zelene nijanse, trajale su mi...iiiihhh...baš dugo. Nažalost, nema ih više
A prije neki dan sam u CM-u uzela Catrice četku za rumenilo (dođe u onoj plastičnoj kesici) i moram vam priznati da sam prezadovoljna!!! Cijena i više nego povoljna, a najbitnije od svega je što joj dlačice ne otpadaju po licu, i fino se nanosi rumenilo.
[/quote]Te su sjene stvarno bile extra, imala sam ih i ja, ali zelene nijanse, trajale su mi...iiiihhh...baš dugo. Nažalost, nema ih više
A prije neki dan sam u CM-u uzela Catrice četku za rumenilo (dođe u onoj plastičnoj kesici) i moram vam priznati da sam prezadovoljna!!! Cijena i više nego povoljna, a najbitnije od svega je što joj dlačice ne otpadaju po licu, i fino se nanosi rumenilo.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2306 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Obrve, ja se pustila u salonima - kako dje odem one malo poprave. I jedan dan skontam da su mi toliko tanke obrve da mi lice ne lici na moje. Sad ih pustam ima vec pola god i rastu, pojave se neke dlacice odjednom, sega pravo. Bolje su nek sto su bile svakako.
-
maraska
- Posts: 211
- Joined: 10/12/2008 12:06
#2307 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ja baš danas idem na obrve, ili u Plazu u BBi ili u Ultra Beauty Centar kod Vječne vatre.
Imam pozitivna iskustva i kod jednih i kod drugih. Košta 5-7 KM.
Imam pozitivna iskustva i kod jednih i kod drugih. Košta 5-7 KM.
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#2308 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
mogu li se redovnim posjetama kozmeticarki postici ovakve obrve, tj. oblik?? svoje sad cupkam sama, tj. samo donji dio (one sto strce), ali oblik je kao br. 3 na ovom uputstvu - imaju blagi luk koji se lomi vise na sredini nego na kraju, a ja zelim bas ovako na krajualemaa wrote:Ma ja otisla kod kozmeticarke i ona meni veli sto si dosla ovo ti je tamam kako su ti sada..ona mi samo pocupala one sto su izrasle i uzela 5KM. I to da ja nisam navljivala ne bi ni uzela..al ja sam bas otisla da mi "sredi" obrve. Moram ici kod druge ili naruciti sebi ovo ..
p.s. nadam se da nisam previse iskomlikovala ovo svoje jednostavno pitanje??
tnx
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2309 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
uslikaj obrvu pa nek ti zene kazu.
moje recimo nikad nece moci imati luk, jer su haman pa ravne
moje recimo nikad nece moci imati luk, jer su haman pa ravne
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2310 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mislim da je ovo kako od br. 1 da dodjes do br. 6
Meni su nekako ko na br. 1 i sumnjam da bi mogla doci do br. 6. osim bukvalno pocupam visak pa nacrtam. Al nisam vjesta a i nije mi furka da moram imat te obrve.
Meni su nekako ko na br. 1 i sumnjam da bi mogla doci do br. 6. osim bukvalno pocupam visak pa nacrtam. Al nisam vjesta a i nije mi furka da moram imat te obrve.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2311 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bjezi, pa se probudis malo obrisan eobrve i prepadnes onog pored sebe 
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#2312 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2313 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
sta je ovo opao shopping i tema kako je zavrsila art deco akcija 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2314 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Jes da nema veze sa obrvama ali ima sa bojama
http://www.collegefashion.net/fashion-t ... ct-colors/
Ja sam Soft Summer i sva sreca i nosim te boje uglavnom. Znaciiii, smedja nikad.
http://www.collegefashion.net/fashion-t ... ct-colors/
Ja sam Soft Summer i sva sreca i nosim te boje uglavnom. Znaciiii, smedja nikad.
-
MAN-lion's coach
- Posts: 3323
- Joined: 16/01/2010 02:45
#2315 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Bankrot.Nadinka wrote:sta je ovo opao shopping i tema kako je zavrsila art deco akcija
sad ne preostaje ništa drugo nego da se šminkamo
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2316 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja mislim da cekamo proljetne i ljetne kolekcije...Nadinka wrote:sta je ovo opao shopping i tema kako je zavrsila art deco akcija
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2317 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jos cete me natjerati da te cetke podjem traziti 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2318 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
necemo bona...samo cu ti reci it's a must have 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2319 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
eno sad, ne radi mi to 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2320 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
jest dobar ova sjena:


- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2321 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Šta mislite o ovoj ponudi za DiorShow mascaru:
http://cgi.ebay.com/Diorshow-Backstage- ... 2a0d83ab2e
ima li ko zainteresovan da narucimo mozda?
http://cgi.ebay.com/Diorshow-Backstage- ... 2a0d83ab2e
ima li ko zainteresovan da narucimo mozda?
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2322 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Koliko kod nas kostaju OPI lakovi?? Ja zelim ovaj 

- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2323 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
mislim da je nekih 25-28KMNadinka wrote:Koliko kod nas kostaju OPI lakovi?? Ja zelim ovaj
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2324 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
alemaa u pravu si onda, nisma ja bas iskusna s ovim ebayOM, meni je samo jednom Michunka kupila maskaru
nego ovi OPI su onda poskupi, Michuuuun, ti si spominjala da ih kupujes s eBay-a, kolko platis i daj sellera 
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2325 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
pa jesul ti te narduzbe s ebay-a bile ok? ipak je dosta povoljnije..ako ce ko narucivati da se privalimsemlaca wrote:Ja sam kupila 2 OPI laka u Sarajevu po 23 KM, na ebay-u sam ih plaćala po 6,7 $.

