Ja sam uvijek na strani pravde, on je tu iz drugih pobuda.palermo wrote:Bogami se ti i ze kalanga nađoste na istoj strani.....zenit dozic wrote:Majku joj jebem krvavu nadam se da ju je spuco mozdaniHerr Flick wrote:Gadafi slavi tamo nedgdje na onom svijetu![]()
Kurva je nanjela toliko zla u svijetu za razliku od kviska.
Ako misle đikani da ce im biti bolje s trumpom varaju se kao sto se varaju kvazi demokrate da bi nama bilo bolje sa vjesticom.
