Pa morao je i on nesto da uradi sva se prica svela na sta su uradili Dodik i Ivanic.
Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#2301 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Pa morao je i on nesto da uradi sva se prica svela na sta su uradili Dodik i Ivanic.
- Krokodajl
- Posts: 8276
- Joined: 27/01/2016 12:36
#2302 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
@Sadie
Šta žele reći ?
Da je u Bosni 50,11% Bošnjaka ?
Da je u Bosni 50,7% muslimana ?
I jesu li pogriješili ?
Nisu !
Ali šta nas boli za to qrac ?
Šta se mi imamo više kome prilagođavat ?
Pa mi smo većina

Šta žele reći ?
Da je u Bosni 50,11% Bošnjaka ?
Da je u Bosni 50,7% muslimana ?
I jesu li pogriješili ?
Nisu !
Ali šta nas boli za to qrac ?
Šta se mi imamo više kome prilagođavat ?
Pa mi smo većina
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2303 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Da, cetiri gradske opcine. Nije citav kanton.Chmoljo wrote: a za Sarajevo samo uže gradsko jezgro. ispravite me ako griješim...
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#2304 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Jel' izašo podatak koliko nas kjafira ima?
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#2305 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
http://www.popis2013.ba/ -> kaze uskoro.Rizvan wrote:A kad će objaviti rezultate na netu, po opštinama?
- Krokodajl
- Posts: 8276
- Joined: 27/01/2016 12:36
#2306 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
U rangu statističke pogreškemousstapha wrote:Jel' izašo podatak koliko nas kjafira ima?
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#2307 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
zna li se koliko Bosnjaka zivi u RS?

- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2308 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Opetja033 wrote:
Ali se zato, nakon objave rezultata popisa, itekako smijem u facu svim Bosancima (i ostalim slicnim varijacijama) i propagatorima tog mrtvorodjenog, neuspjelog i od strane naroda popisanog projekta.![]()
![]()

-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2309 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Čeka nas mirnih pet godina bez popisa ... 
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2310 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Nećemo, mi smo vjerovatno najsekularniji islamizirani narod svijeta i nama šerijatski zakoni nisu potrebni. Bošnjaci imaju i evropsko i islamsko kulturno naslijeđe, bogatstvo samo po sebi.statixx wrote:Braco Bosnjaci, hocemo li praviti tu serijatsku drzvu, ili cemo, k'o Srbi, kukati da smo preglasani.
-
Rizvan
- Posts: 1401
- Joined: 27/11/2013 09:25
#2311 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
pih, kad to "uskoro" može biti.BHCluster wrote:http://www.popis2013.ba/ -> kaze uskoro.Rizvan wrote:A kad će objaviti rezultate na netu, po opštinama?
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2312 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
50,11%
Wow, od danas ništa više neće biti isto
Hoće li biti dostupan podatak koliko nas Jugoslavena ima?
Wow, od danas ništa više neće biti isto
Hoće li biti dostupan podatak koliko nas Jugoslavena ima?
Last edited by cyprus on 30/06/2016 12:22, edited 1 time in total.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2313 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Pa kad sabereš ove ne-kjafire, ispadne oko 4% da fali do 100%mousstapha wrote:Jel' izašo podatak koliko nas kjafira ima?
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#2314 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Jao koliko vjernika samo ima pa sad mi je jasno sto smo ovako napredni
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2315 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
14 %SanskiBiser wrote:zna li se koliko Bosnjaka zivi u RS?![]()
![]()
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#2316 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
hvala!Tomahawk11 wrote:14 %SanskiBiser wrote:zna li se koliko Bosnjaka zivi u RS?![]()
![]()
-
Rick_Grimes
- Posts: 90
- Joined: 14/06/2016 02:21
#2317 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Moze se reci da su se svi bosanski cafiri sabrali na ovom forumu, to je tih 3 %. 
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2318 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Sta sam slagao sviju ti? Je li mrtvorodjen projekat? Je li neuspio projekat? Je li popisan i odbacen od strane svih na nivou BiH? A pogotovo od strane onih kojima je prvenstveno i bio namijenjen.Chmoljo wrote:Opetja033 wrote:
Ali se zato, nakon objave rezultata popisa, itekako smijem u facu svim Bosancima (i ostalim slicnim varijacijama) i propagatorima tog mrtvorodjenog, neuspjelog i od strane naroda popisanog projekta.![]()
![]()
Sjecas se i sam rasprava ovdje, pa se baratalo procentima. Govorilo se i o tome da ima 10% Bosanaca, itd, itd. Sada ispade na nivou statisticke greske. Oko 2%, vjerovatno i ispod. Vidjecemo kada se objave detalji za "Ostale".
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#2319 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Krokodajl wrote:@Sadie
Šta žele reći ?
Da je u Bosni 50,11% Bošnjaka ?
Da je u Bosni 50,7% muslimana ?
I jesu li pogriješili ?
Nisu !
Ali šta nas boli za to qrac ?
Šta se mi imamo više kome prilagođavat ?
Pa mi smo većina![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ostali na aparatima, pored svih kampanja koje su vodili
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#2320 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Mene zanima samo jedno: koliko ima nas džedaja?
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2321 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Po cemu su gubitnici? Po tome sto ih na teritoriju RS-a ima 85%. I zasta si potrosio te ratne godine boreci se za Bosnjastvo ili drzavu Bosnu i Hercegovinu jer Srbi su se samo borili za RS. Znaci sve zaboli kurac za Bosnom i Hercegovinom samo nek su nasi na vlasti....pr4edsjednik inace moj dobar prijateljins wrote:Potpuno svjestan tvog razmišljanja ni ja ne slavim kao ni ti, ali ponosan jesamhrasno38 wrote:Ovo su strasni i porazavajuci rezultati popisa u BiH......od broja Bosnjaka a pogotovo Hrvata u RS-u do isto tako strasnog broja Srba u F BiH. Ko se sa ovim ponosi i ko ovakve rezultate slavi taj nije dobar u glavi nikako!!!
Onaj popis 1991 je po mnogima je trebao biti moj zadnji na kojem sam se mogao izjasniti kako želim. Ovaj popis iz 2013 pokazuje da nisam uzalud potrošio godine svog života 1992 - 1995. To su moje godine za ponos.
Ne znam za tebe, ali po meni ovaj popis samo jo dokazuje da se "rješavanje" nacionalnog pitanja u BiH najčešće kao bumerang vrati onome ko ga je pokrenuo, jer je jasno da su upravo Srbi najveći gubitnici između dva popisa, jednako kao što su bili i prilikom prethodna dva pokušaja "rješavanja" nacionalnog pitanja u BiH
- sigh
- Posts: 1173
- Joined: 22/08/2014 23:12
#2322 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Ma broj ateista i agnostika je u stvarnosti veci, vjerovatno se po manjim mjestima nisu iskreno izjasnjavali 
-
mirzaaa33
- Posts: 725
- Joined: 28/05/2016 13:04
#2323 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
Dovoljno i dobro smo raspoređeni.mousstapha wrote:Jel' izašo podatak koliko nas kjafira ima?
Tuga što najviše o kjafirima ovdje pričaju ali to pkazuje koliko smo jaki.
- DaysleepeR
- Posts: 21044
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#2324 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
vidim da su tolerantni muslimani, baš onako staloženo ramazanski jedva dočekali da izraze svoju dominaciju mase nad manjinama
baš demokratski, kad će šerijatska policija i šipkice na ulicu?
baš demokratski, kad će šerijatska policija i šipkice na ulicu?
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2325 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina
količina bahatosti koju ispoljavaš izaziva povraćanje i enterokolitis.Opetja033 wrote:
Sta sam slagao sviju ti? Je li mrtvorodjen projekat? Je li neuspio projekat? Je li popisan i odbacen od strane svih na nivou BiH? A pogotovo od strane onih kojima je prvenstveno i bio namijenjen.
Sjecas se i sam rasprava ovdje, pa se baratalo procentima. Govorilo se i o tome da ima 10% Bosanaca, itd, itd. Sada ispade na nivou statisticke greske. Oko 2%, vjerovatno i ispod. Vidjecemo kada se objave detalji za "Ostale".
boli me nježnik za procentima. ja ću i sutra morati dumati kako obezbjediti kredit za krov nad glavom.
