SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#2301 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hizo ramidovic »

ovdiese postavlja pitanje jeli policia smiela pucat istabi bilo dasuhina pogodili ilda suhin ranili kobi zato odgovaro stosuhin ugrozena ljucka prava lahkoje pucat kadoni bijeze asta dasu oni zapucali ikakosu znali koje utom bemveju stabi bilo dasu tamo nekaki malo ljetnici kobi odgovaro
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2302 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Što mi je u naselju veselo...Moram početi dizati vreće pjeska na balkon....bunker nikad potrebniji.

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160624058
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#2303 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Innovation »

agent_zero wrote:Podržavam pucanje policije, neka uvijek zapucaju u taj ološ.
:thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2304 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

vješalica wrote:ma naći će ih,nema mnogo bmw-ova zelenih,a vidjeli su im i tablice...
likovi sa margina društva,klošari,propalice,i wannabe kriminalci
neki od tvojih bivših momaka ili sadašnjih? :mrgreen: :kiss:
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#2305 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by saabsa »

vješalica wrote:ma naći će ih,nema mnogo bmw-ova zelenih,a vidjeli su im i tablice...
likovi sa margina društva,klošari,propalice,i wannabe kriminalci
Ma nece naci 100% , vjerovatno tek ukraden BMW
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2306 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Dvije, zasada, nepoznate osobe pokušale su vozilom „BMW“ pregaziti policajce nakon što su im u sarajevskom naselju Kovačići signalizirali da se zaustave radi kontrole, potvrđeno je Feni u Operativnom centru Ministarstva unutarnjih poslova Kantona Sarajevo.

Do incidenta je došlo u 11.35 sati u ulici Ljubljanska nakon čega jedan od policajaca ispalio hitac, a vozilo se potom udaljilo u nepoznatom pravcu.

Policijski službenici su prethodno primjetili da su osobe iz automobila, nepoznatih registarskih oznaka, bile naoružane, te su ih pokušali zaustaviti.

Uviđaj u vezi s ovim incidentom je u toku, a policija je angažirana na pronalasku i privođenju osoba, odgovornih za ovaj incident.
Jedan hitac a ispalo je kao da su se porafalali sa barem dva-tri saržera
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#2307 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

DaysleepeR wrote:
Sodom1 wrote:Kako su znali njegov broj?
meni kad su maznuli auto ja sam imao službeni mobitel koji je na ime firme koji sam dao inspektoru i zvali su me na taj broj da im dam pare, a ne na moj privatni

mislim da se odgovor nazire
Inspektora za usi
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2308 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

ili nekog iz firme,prije,ne vjerujem da bi inspektor bio tako glup.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#2309 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

saabsa wrote:Ma doslo je vrijeme da kad kupis oktaviju imas 1/3 vlasnistva ostale 2/3 su od lopova koji kad im zatreba uzimaju i nema otkupa jer odmah ide u dijelove . Kažu najtrazenija roba .
..
Last edited by zigson on 24/06/2016 14:50, edited 1 time in total.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#2310 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

radiša wrote:ili nekog iz firme,prije,ne vjerujem da bi inspektor bio tako glup.
A sto ne BI,jel komesar u USK bio samo taka cvecka, kad je trebao Kao u haps ,ispalio SE preko grane
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21061
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#2311 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by DaysleepeR »

radiša wrote:ili nekog iz firme,prije,ne vjerujem da bi inspektor bio tako glup.
ne zna inspektor na koga glasi mobitel, u tom je kvaka
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2312 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

Sodom1 wrote:
radiša wrote:ili nekog iz firme,prije,ne vjerujem da bi inspektor bio tako glup.
A sto ne BI,jel komesar u USK bio samo taka cvecka, kad je trebao Kao u haps ,ispalio SE preko grane
mozda i jeste ne mogu tvrdit nista 100% kad ne znam ali predpostavljam da nije tako glup...
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#2313 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by saabsa »

Ma najcesce ti trazeci auto zovnes svakog kog mislis da bi poznavao takve osobe e sad moze se desiti da neko zloupotrebi broj pa da iskoristi tvoju muku da se dodatno opari .
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2314 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

da imaju dvije tri osobe broj i inspektor onda bi posumnjo ali ako je od firme ko sve zna da je on vlasnik tog broja jer je davo sigurno mnogima brojeve i dosta ljudi zna da on koristi taj broj,mozda je neko od tih povezan sa lopovima....
ne mora znacit da je inspektor mada nije iskljuceno.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#2315 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

Naci pocelo je.Brao,samo rokaj.Puna podrska milicionerima,posebno ovoj omladini sto je skoro zasnovala radni odnos a ako citaju poruka za njih:nemojte padati pod uticaj pojedinih poratnih strucnjaka za mirujuci saobracaj,citajte i samo citajte pravilnike i zakonske regulative to je vase najjace oruzje,svako vozilo koje odbije da se zaustavi automatizmom postaje sredstvo izvrsenja,pa tako da bi zastitili kako svoj tako i zivot gradjana imate PUNO pravo da ga momentalno preselite na onaj svijet,a na kraju krajeva kad god ste zivotno ugrozeni samo pucajte jer bolje da vas i dvojica vode nego da vas cetvorica nose,ima i jacih advokata od Omara.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2316 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Tercius wrote:Naci pocelo je.Brao,samo rokaj.Puna podrska milicionerima,posebno ovoj omladini sto je skoro zasnovala radni odnos a ako citaju poruka za njih:nemojte padati pod uticaj pojedinih poratnih strucnjaka za mirujuci saobracaj,citajte i samo citajte pravilnike i zakonske regulative to je vase najjace oruzje,svako vozilo koje odbije da se zaustavi automatizmom postaje sredstvo izvrsenja,pa tako da bi zastitili kako svoj tako i zivot gradjana imate PUNO pravo da ga momentalno preselite na onaj svijet,a na kraju krajeva kad god ste zivotno ugrozeni samo pucajte jer bolje da vas i dvojica vode nego da vas cetvorica nose,ima i jacih advokata od Omara.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2317 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Tercius wrote:Naci pocelo je.Brao,samo rokaj.Puna podrska milicionerima,posebno ovoj omladini sto je skoro zasnovala radni odnos a ako citaju poruka za njih:nemojte padati pod uticaj pojedinih poratnih strucnjaka za mirujuci saobracaj,citajte i samo citajte pravilnike i zakonske regulative to je vase najjace oruzje,svako vozilo koje odbije da se zaustavi automatizmom postaje sredstvo izvrsenja,pa tako da bi zastitili kako svoj tako i zivot gradjana imate PUNO pravo da ga momentalno preselite na onaj svijet,a na kraju krajeva kad god ste zivotno ugrozeni samo pucajte jer bolje da vas i dvojica vode nego da vas cetvorica nose,ima i jacih advokata od Omara.
Aferim! :thumbup:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2318 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Black swan wrote:
vješalica wrote:ma naći će ih,nema mnogo bmw-ova zelenih,a vidjeli su im i tablice...
likovi sa margina društva,klošari,propalice,i wannabe kriminalci
neki od tvojih bivših momaka ili sadašnjih? :mrgreen: :kiss:
pusa simpatijo mojaaa :mrgreen: :mrgreen: :kiss:
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#2319 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sunceKOtepsija »

DaysleepeR wrote:
Sodom1 wrote:Kako su znali njegov broj?
meni kad su maznuli auto ja sam imao službeni mobitel koji je na ime firme koji sam dao inspektoru i zvali su me na taj broj da im dam pare, a ne na moj privatni

mislim da se odgovor nazire
policija = mafija, nema neke razlike za obicnog gradanina
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2320 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Tercius wrote:Naci pocelo je.Brao,samo rokaj.Puna podrska milicionerima,posebno ovoj omladini sto je skoro zasnovala radni odnos a ako citaju poruka za njih:nemojte padati pod uticaj pojedinih poratnih strucnjaka za mirujuci saobracaj,citajte i samo citajte pravilnike i zakonske regulative to je vase najjace oruzje,svako vozilo koje odbije da se zaustavi automatizmom postaje sredstvo izvrsenja,pa tako da bi zastitili kako svoj tako i zivot gradjana imate PUNO pravo da ga momentalno preselite na onaj svijet,a na kraju krajeva kad god ste zivotno ugrozeni samo pucajte jer bolje da vas i dvojica vode nego da vas cetvorica nose,ima i jacih advokata od Omara.
:thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2321 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

posto su uvijek dvojica u patroli jel
jednom dati pistolj drugom automat ako ga ovaj sa pistoljom ne zaustavi da ga ovaj sa automatom dokrajci
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2322 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

treci nek bude u steku sa zoljom u slucaju da ova dvojca budu pregazena
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#2323 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!? :roll: :-)
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila

Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.

Naredna sjednica

O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#2324 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Better Man »

The BEN10 wrote:Treba li vam možda i novih zaposlenih (iako ih je dvaput više po glavi stanovnika nego u EU)!?!? :roll: :-)
http://www.avaz.ba/clanak/243226/mulabd ... ova-vozila
MULABDIĆ: Policiji su hitno potrebna nova vozila

Ministar unutrašnjih poslova (MUP) KS Vedran Mulabdić (SBB) kazao je jučer za „Avaz“ da je u MUP-u formirana komisija koja je izvršila popis postojećeg voznog parka. Nakon što je taj posao završen, kako je kazao, utvrđeno je da je hitno potrebno kupiti nova vozila.

Naredna sjednica

O toj temi te o predloženom načinu kupovine 140 vozila za MUP ministar Mulabdić jučer je trebao obavijestiti Vladu, ali je sjednica prekinuta te je ta tačka dnevnog reda odložena za narednu sjednicu.
Čuj. Sad i njemu potrebna nova vozila. To nisu dovoljna ona što ih je kupio bivši ministar Ismir Jusko Švabo ili možda nisu dobra. Ne treba mu odobriti ili treba, ali uz uslov da vozila ne mogu biti iz koncerna VW. Mogu, ali samo ako budu dostavili najeftiniju ponudu u odnosu na ostale i budu nudili više za manje para. U protivnom bi trebalo pokrenuti postupak krivične odgvornosti ne samo ministra, već i ostalih koji su u talu i gdje se samo vozila VW nabavljaju za MUP.
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#2325 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by calculator »

Black swan wrote:
vješalica wrote:ma naći će ih,nema mnogo bmw-ova zelenih,a vidjeli su im i tablice...
likovi sa margina društva,klošari,propalice,i wannabe kriminalci
neki od tvojih bivših momaka ili sadašnjih? :mrgreen: :kiss:
Nazire li se to ljubav medju vama?
Post Reply