Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2301 Re: Juventus FC
vidal zasluzio da leti van
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2302 Re: Juventus FC
Vucinicu sve te j.e.b.a..o 
Idi fataj muhe po Niksicu
Idi fataj muhe po Niksicu
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2304 Re: Juventus FC
marchisioooooooooooooooo
oleoleoleoleeeeeeeee juve juve
oleoleoleoleeeeeeeee juve juve
Last edited by čoksa08 on 02/10/2011 22:24, edited 1 time in total.
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2305 Re: Juventus FC
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2306 Re: Juventus FC
Zasluženo. Juve se polako izdvaja kao prvi favorit za Skudeto. Konkurenti Udinese i Napoli, možda Roma 
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2307 Re: Juventus FC
Fino ovaj nas predsjednik cigaru na javnom mjestu 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2309 Re: Juventus FC
a ti seri po mirkuZvek wrote:Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2310 Re: Juventus FC
Forza Juve!
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2312 Re: Juventus FC
Abiatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii braaaaaaaaaaaaaaaavooooooooooooooooo maaaaaaaaaaaajstooooooooooooooooooooooreeeeeeeeeeeeee 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2313 Re: Juventus FC
deriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

- spree
- Posts: 8668
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2315 Re: Juventus FC
pusti je golmane 
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2316 Re: Juventus FC
Potpuno zasluženo. Kakva atmosfera na stadionu. 
-
odsutraopetultra
- Posts: 179
- Joined: 25/05/2010 17:37
#2317 Re: Juventus FC
kako je Conte lud,volim ga 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2318 Re: Juventus FC
Sasvim zasluzeno. 
- spree
- Posts: 8668
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2319 Re: Juventus FC
malo defanzivno, ali zabismo ga nekako. potpuna kontrola utakmice. nisu sanse imali. ponovo borbenost na nivou
. ipak se nadam da cemo u buducnosti igrati s 2 spica.
forza juve!
forza juve!
- dexi
- Posts: 19
- Joined: 24/06/2011 00:21
#2320 Re: Juventus FC
dominacija tokom cijele tekme. uz ovako zalaganje, trcanje i ratnicki duh izgleda da cemo igrati viktorije ove sezone 
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2321 Re: Juventus FC
sto veceras nismo igrali sa dva spica, pa razvalili bi ih davno nego ceakaj sami kraj
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2322 Re: Juventus FC
Ja sam već ranije napisao da je Juve malo promijenio način rada. Igraju dosta brže, fizički su spremniji i nadmoćniji od protivnika, sad imaju najmoderniji stadion u Italiji... čini mi se da su shvatili u kakvoj je dubiozi Serija A, i da je potrebno totalno promijeniti politiku. Prvi su oni i Roma počeli da odskaču od ostatka lige po sistemu rada, vidjet ćemo hoće li uspjeti u tom smjeru nastaviti. Milan i Inter smiješno posluju u ovom momentu, nema nikakvog plana za budućnost niti vizije kako bi igra kluba trebala izgledati.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2323 Re: Juventus FC
Jako sam zadovoljan od prve do zadnje sekunde smo pokazali ko je gazda. Kakvo zalaganje.
I pored nekih zamjerki veliki respekt za ove igrače i za Contea. On ih je naučio koji dres nose i kako se treba boriti na terenu.


- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2324 Re: Juventus FC
Udinese, Napoli su na istom putu. Šteta što je Zampa "luckast" pa od Palerma neće da pravi jaku ekipu, nego su mu novci samo na pameti. Milan ima sasvim OK sastav, trenutno su nekompletni.Baudelaire wrote:Ja sam već ranije napisao da je Juve malo promijenio način rada. Igraju dosta brže, fizički su spremniji i nadmoćniji od protivnika, sad imaju najmoderniji stadion u Italiji... čini mi se da su shvatili u kakvoj je dubiozi Serija A, i da je potrebno totalno promijeniti politiku. Prvi su oni i Roma počeli da odskaču od ostatka lige po sistemu rada, vidjet ćemo hoće li uspjeti u tom smjeru nastaviti. Milan i Inter smiješno posluju u ovom momentu, nema nikakvog plana za budućnost niti vizije kako bi igra kluba trebala izgledati.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2325 Re: Juventus FC
Ma nemaju ok sastav, ne bih se složio. Imaju gomilu polovnih igrača. To im je dovoljno da budu među tri u Italiji, ali u Evropi ne mogu ništa napraviti.
