FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#22976 Re: FC Barcelona
Iznenadjujuca izjava potrparola Toni Freixa: " Sa finansijske strane, klub moze izaci u susret svim zahtjevima naseg trenera"
- Ugovor sa MGM na 36 miliona godisnje?
- Prodaja petorice igraca?
- Neki atipicni izvori zarade?
- Trosenje budzeta za sljedecu godinu?
Ovakva izjava se nikada nije mogla cuti u FCB.
- Ugovor sa MGM na 36 miliona godisnje?
- Prodaja petorice igraca?
- Neki atipicni izvori zarade?
- Trosenje budzeta za sljedecu godinu?
Ovakva izjava se nikada nije mogla cuti u FCB.
- p206
- Posts: 8422
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#22978 Re: FC Barcelona
Muniesa u Stoke
http://www.stokecityfc.com/news/article ... 91256.aspx
Bayern zainteresovan za Sergi Roberta
http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 85099.html
Thiao i Manchester je ljetna zanimacija
Rafinha i Deulofeu mogu da biraju gdje ce na posudbu
J.Dos Santos u Anderlechtu.
Ovo ide vec malo na qrac
EDIT: Sastanak Bartra - FCB. Kako stvari stoje, produzice do 2016 i na posudbu
http://www.stokecityfc.com/news/article ... 91256.aspx
Bayern zainteresovan za Sergi Roberta
http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 85099.html
Thiao i Manchester je ljetna zanimacija
Rafinha i Deulofeu mogu da biraju gdje ce na posudbu
J.Dos Santos u Anderlechtu.
Ovo ide vec malo na qrac
EDIT: Sastanak Bartra - FCB. Kako stvari stoje, produzice do 2016 i na posudbu
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#22979 Re: FC Barcelona
+ pojavljuje se Julio Cesar kao opcija za golmana (3mil)skenderija04 wrote:Muniesa u Stoke
http://www.stokecityfc.com/news/article ... 91256.aspx
Bayern zainteresovan za Sergi Roberta
http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 85099.html
Thiao i Manchester je ljetna zanimacija
Rafinha i Deulofeu mogu da biraju gdje ce na posudbu
J.Dos Santos u Anderlechtu.
Ovo ide vec malo na qrac
EDIT: Sastanak Bartra - FCB. Kako stvari stoje, produzice do 2016 i na posudbu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#22980 Re: FC Barcelona
Taj je kostao 3 miliona i u proslu subotu pa ga niko ni spomenuo nije. Izgleda mi kao popunjavanje prostora u novinama i portalima u nedostatku pravih vijesti. Sad je na Konfu dobro brranio i sjetise ga se naprasno.
Cat Radio: Barcelona nudi 32 miliona za Thiaga
Valjda da se pocne sa pregovorima. 
EDIT:
Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"
Ovo se zakotrljalo
Trajace kao i Fabregasov transfer, ali ce pasti.
Cat Radio: Barcelona nudi 32 miliona za Thiaga
EDIT:
Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"
Ovo se zakotrljalo
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#22981 Re: FC Barcelona
Šeik se je odmah oglasio: "T.Silva ostaje do kraja ugovora"
... Biće teško ali vidjet ćemo
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#22982 Re: FC Barcelona
.,,znaci ti mislis da ce kupiti silvu?skenderija04 wrote:Taj je kostao 3 miliona i u proslu subotu pa ga niko ni spomenuo nije. Izgleda mi kao popunjavanje prostora u novinama i portalima u nedostatku pravih vijesti. Sad je na Konfu dobro brranio i sjetise ga se naprasno.
Cat Radio: Barcelona nudi 32 miliona za ThiagaValjda da se pocne sa pregovorima.
EDIT:
Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"
Ovo se zakotrljaloTrajace kao i Fabregasov transfer, ali ce pasti.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#22983 Re: FC Barcelona
mali Muniesa iz Barce u Stoku
ovoga će ko Piketa za 3 godine vraćat natrag
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#22984 Re: FC Barcelona
Spahić brz i pokretanJoseMujica wrote:zahebali su se što Spahića nisu doveli...haman džaba, a brz i pokretan stoper koji bi se sjajno uklopio u Bracin stil igre
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#22985 Re: FC Barcelona
pa ko ti vazda popravlja i mete iza drugih nego Spaha
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#22986 Re: FC Barcelona
Ma znam, ali nije to taj nivo fudbala.
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#22987 Re: FC Barcelona
Spahic je za svoje godine extra brz i pokretan. 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#22988 Re: FC Barcelona
mislim da potcjenjuješ Spahu....njemu bi kao minuse jedino stavio jedno 5 cm visine što nedostaju za skoka i prgavostultima_palabra wrote:Ma znam, ali nije to taj nivo fudbala.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#22989 Re: FC Barcelona
Spaha je pošten lik... mislim kad bi i došla takva ponuda da bi se on zahvalio i rekao da to nije za njega. Jeste on Tito kod nas, ali u konkurenciji Pandže, Vranješa i Mravca.JoseMujica wrote:mislim da potcjenjuješ Spahu....njemu bi kao minuse jedino stavio jedno 5 cm visine što nedostaju za skoka i prgavostultima_palabra wrote:Ma znam, ali nije to taj nivo fudbala.
- marshall_bug
- Posts: 273
- Joined: 14/10/2011 14:17
#22990 Re: FC Barcelona
Najveci problem mu je u glavi. Kad se samo sjetim u Francuskoj dok je igrao ubio lika na terenu i dobio par utakmica zabrane. Odradio zabranu i odmah prvu utakmicu opet udari igraca laktom i 7 utakmica zabrane.JoseMujica wrote: mislim da potcjenjuješ Spahu....njemu bi kao minuse jedino stavio jedno 5 cm visine što nedostaju za skoka i prgavost
Da je OK u glavi daleko bi dogurao.
From Tapatalk4 Beta
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#22991 Re: FC Barcelona
Ja mislim da ce ovo tek trajati. Mozda i do kraja avgusta... U ova dva dana smo vidjeli prvo javno spominjanje mogucnosti transfera. Menadzer,T.Silva,Freixa.... Znaci prvi korak koji ima za cilj da PSG pristane da pregovara sa Barcelonom je napravljen. Ako igrac odluci da zeli da ide, PSG ce morati pregovarati. Thiago je dosao u PSG zbog projekta koji je predvodio Ancelotti, sad ga nema i imamo Zlatana i Thiaga na izlaznim vratima. I arapima je bolje uzeti pare i dati ih Blancu da pravi po svom,nego da radi sa nezadovoljnim ljudima koji ne zele da budu tu. Tu vidim sansu za Barcelonu. Kad se udje u pregovore,i kada sve bude pitanje para, bice puno lakse.dinty2 wrote:.,,znaci ti mislis da ce kupiti silvu?skenderija04 wrote:
Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"
Ovo se zakotrljaloTrajace kao i Fabregasov transfer, ali ce pasti.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#22992 Re: FC Barcelona
Toni Freixa: "Klub si može priuštiti što god treneri žele"
a vidi sad ovih novih momenata
...."do juce" ponavljali ko papagaji da nemaju para, da vracaju stare dugove koje je napravio Laporta, da je limit za transfere 45 miliona, da ne daju ni feninga više za transfere i vidi sad ove price odjednom 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#22995 Re: FC Barcelona
Koje je to novinarsko preseravanje i hinjaluk.
Organizovao i odigrao je skoro dvije prijeteljske utakmuce humanitarnog karaktera (u Kolumbiji i Peruu) i niko to da pohvali, da kaže neku lijepu rijec.....ali zato trce da objave o tobože "još jednoj mrlji" na njegovoj karijeri, jer zaboga odustao od jako bitne utakmice u LA-u
Ne znam koji q uopšte organizira i igre te prijateljske utakmice kad je stoka nezahvalna....što ce mu to u životu
Organizovao i odigrao je skoro dvije prijeteljske utakmuce humanitarnog karaktera (u Kolumbiji i Peruu) i niko to da pohvali, da kaže neku lijepu rijec.....ali zato trce da objave o tobože "još jednoj mrlji" na njegovoj karijeri, jer zaboga odustao od jako bitne utakmice u LA-u
Ne znam koji q uopšte organizira i igre te prijateljske utakmice kad je stoka nezahvalna....što ce mu to u životu
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#22996 Re: FC Barcelona
I cetvrta 06.07 u Chicagu ce se odigrati. Samo jedan organizator pravi probleme.LSD wrote:Koje je to novinarsko preseravanje i hinjaluk.
Organizovao i odigrao je skoro dvije prijeteljske utakmuce humanitarnog karaktera (u Kolumbiji i Peruu) i niko to da pohvali, da kaže neku lijepu rijec.....ali zato trce da objave o tobože "još jednoj mrlji" na njegovoj karijeri, jer zabog odustao od utakmice u LA-u.
Ne znam koji q uopšte organizira i igre te prijateljske utakmice kad je stoka nezahvalna....što ce mu to u životu
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#22997 Re: FC Barcelona
skenderija sta se ono pise da united zeli thiaga predstaviti u petak, to kao sve gotovo vec.,,
i sta ima sa silvom?
i sta ima sa silvom?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#22998 Re: FC Barcelona
Pise svasta za Thiaga. Prati slucaj Rooney, moglo bi biti iznenadjenjedinty2 wrote:skenderija sta se ono pise da united zeli thiaga predstaviti u petak, to kao sve gotovo vec.,,![]()
i sta ima sa silvom?
- dinty2
- Posts: 1267
- Joined: 08/09/2008 22:11
#22999 Re: FC Barcelona
,mislis da bi mogli rooneya uzeti? ...,,njima thiago barci rooney. 
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#23000 Re: FC Barcelona
Nije iskljuceno. Vidjecemo da li zeli da ide.dinty2 wrote:,mislis da bi mogli rooneya uzeti?
