FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22976 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Iznenadjujuca izjava potrparola Toni Freixa: " Sa finansijske strane, klub moze izaci u susret svim zahtjevima naseg trenera"

- Ugovor sa MGM na 36 miliona godisnje?
- Prodaja petorice igraca?
- Neki atipicni izvori zarade?
- Trosenje budzeta za sljedecu godinu?

Ovakva izjava se nikada nije mogla cuti u FCB.
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#22977 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

:mrgreen:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22978 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Muniesa u Stoke

http://www.stokecityfc.com/news/article ... 91256.aspx

Bayern zainteresovan za Sergi Roberta

http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 85099.html

Thiao i Manchester je ljetna zanimacija

Rafinha i Deulofeu mogu da biraju gdje ce na posudbu

J.Dos Santos u Anderlechtu.

Ovo ide vec malo na qrac

EDIT: Sastanak Bartra - FCB. Kako stvari stoje, produzice do 2016 i na posudbu :-)
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#22979 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:Muniesa u Stoke

http://www.stokecityfc.com/news/article ... 91256.aspx

Bayern zainteresovan za Sergi Roberta

http://www.tz-online.de/sport/fc-bayern ... 85099.html

Thiao i Manchester je ljetna zanimacija

Rafinha i Deulofeu mogu da biraju gdje ce na posudbu

J.Dos Santos u Anderlechtu.

Ovo ide vec malo na qrac

EDIT: Sastanak Bartra - FCB. Kako stvari stoje, produzice do 2016 i na posudbu :-)
+ pojavljuje se Julio Cesar kao opcija za golmana (3mil)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22980 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Taj je kostao 3 miliona i u proslu subotu pa ga niko ni spomenuo nije. Izgleda mi kao popunjavanje prostora u novinama i portalima u nedostatku pravih vijesti. Sad je na Konfu dobro brranio i sjetise ga se naprasno.

Cat Radio: Barcelona nudi 32 miliona za Thiaga :D Valjda da se pocne sa pregovorima. :lol:

EDIT:

Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"

Ovo se zakotrljalo :D Trajace kao i Fabregasov transfer, ali ce pasti.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22981 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Šeik se je odmah oglasio: "T.Silva ostaje do kraja ugovora" :( ... Biće teško ali vidjet ćemo
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#22982 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija04 wrote:Taj je kostao 3 miliona i u proslu subotu pa ga niko ni spomenuo nije. Izgleda mi kao popunjavanje prostora u novinama i portalima u nedostatku pravih vijesti. Sad je na Konfu dobro brranio i sjetise ga se naprasno.

Cat Radio: Barcelona nudi 32 miliona za Thiaga :D Valjda da se pocne sa pregovorima. :lol:

EDIT:

Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"

Ovo se zakotrljalo :D Trajace kao i Fabregasov transfer, ali ce pasti.
.,,znaci ti mislis da ce kupiti silvu?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22983 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

mali Muniesa iz Barce u Stoku :? :( ovoga će ko Piketa za 3 godine vraćat natrag
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#22984 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

JoseMujica wrote:zahebali su se što Spahića nisu doveli...haman džaba, a brz i pokretan stoper koji bi se sjajno uklopio u Bracin stil igre
Spahić brz i pokretan :shock:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22985 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

pa ko ti vazda popravlja i mete iza drugih nego Spaha
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#22986 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

Ma znam, ali nije to taj nivo fudbala.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#22987 Re: FC Barcelona

Post by tendzera »

Spahic je za svoje godine extra brz i pokretan. 8-)
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22988 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

ultima_palabra wrote:Ma znam, ali nije to taj nivo fudbala.
mislim da potcjenjuješ Spahu....njemu bi kao minuse jedino stavio jedno 5 cm visine što nedostaju za skoka i prgavost
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#22989 Re: FC Barcelona

Post by ultima_palabra »

JoseMujica wrote:
ultima_palabra wrote:Ma znam, ali nije to taj nivo fudbala.
mislim da potcjenjuješ Spahu....njemu bi kao minuse jedino stavio jedno 5 cm visine što nedostaju za skoka i prgavost
Spaha je pošten lik... mislim kad bi i došla takva ponuda da bi se on zahvalio i rekao da to nije za njega. Jeste on Tito kod nas, ali u konkurenciji Pandže, Vranješa i Mravca.
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22990 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

JoseMujica wrote: mislim da potcjenjuješ Spahu....njemu bi kao minuse jedino stavio jedno 5 cm visine što nedostaju za skoka i prgavost
Najveci problem mu je u glavi. Kad se samo sjetim u Francuskoj dok je igrao ubio lika na terenu i dobio par utakmica zabrane. Odradio zabranu i odmah prvu utakmicu opet udari igraca laktom i 7 utakmica zabrane.
Da je OK u glavi daleko bi dogurao.

From Tapatalk4 Beta
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22991 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:
skenderija04 wrote:
Tonietto ( Menadzer T.Silve " Barcenoni se ne moze reci ne, ipak pita se PSG a ne Thiago Silva"

Ovo se zakotrljalo :D Trajace kao i Fabregasov transfer, ali ce pasti.
.,,znaci ti mislis da ce kupiti silvu?
Ja mislim da ce ovo tek trajati. Mozda i do kraja avgusta... U ova dva dana smo vidjeli prvo javno spominjanje mogucnosti transfera. Menadzer,T.Silva,Freixa.... Znaci prvi korak koji ima za cilj da PSG pristane da pregovara sa Barcelonom je napravljen. Ako igrac odluci da zeli da ide, PSG ce morati pregovarati. Thiago je dosao u PSG zbog projekta koji je predvodio Ancelotti, sad ga nema i imamo Zlatana i Thiaga na izlaznim vratima. I arapima je bolje uzeti pare i dati ih Blancu da pravi po svom,nego da radi sa nezadovoljnim ljudima koji ne zele da budu tu. Tu vidim sansu za Barcelonu. Kad se udje u pregovore,i kada sve bude pitanje para, bice puno lakse.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22992 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Toni Freixa: "Klub si može priuštiti što god treneri žele"


:shock: a vidi sad ovih novih momenata :lol: ...."do juce" ponavljali ko papagaji da nemaju para, da vracaju stare dugove koje je napravio Laporta, da je limit za transfere 45 miliona, da ne daju ni feninga više za transfere i vidi sad ove price odjednom :shock:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22995 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Koje je to novinarsko preseravanje i hinjaluk.
Organizovao i odigrao je skoro dvije prijeteljske utakmuce humanitarnog karaktera (u Kolumbiji i Peruu) i niko to da pohvali, da kaže neku lijepu rijec.....ali zato trce da objave o tobože "još jednoj mrlji" na njegovoj karijeri, jer zaboga odustao od jako bitne utakmice u LA-u :lol: :lol:
Ne znam koji q uopšte organizira i igre te prijateljske utakmice kad je stoka nezahvalna....što ce mu to u životu :shock:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22996 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Koje je to novinarsko preseravanje i hinjaluk.
Organizovao i odigrao je skoro dvije prijeteljske utakmuce humanitarnog karaktera (u Kolumbiji i Peruu) i niko to da pohvali, da kaže neku lijepu rijec.....ali zato trce da objave o tobože "još jednoj mrlji" na njegovoj karijeri, jer zabog odustao od utakmice u LA-u.
Ne znam koji q uopšte organizira i igre te prijateljske utakmice kad je stoka nezahvalna....što ce mu to u životu :shock:
I cetvrta 06.07 u Chicagu ce se odigrati. Samo jedan organizator pravi probleme.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#22997 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

skenderija sta se ono pise da united zeli thiaga predstaviti u petak, to kao sve gotovo vec.,, :-)
i sta ima sa silvom? :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22998 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:skenderija sta se ono pise da united zeli thiaga predstaviti u petak, to kao sve gotovo vec.,, :-)
i sta ima sa silvom? :D
Pise svasta za Thiaga. Prati slucaj Rooney, moglo bi biti iznenadjenje :D . Silva, maraton tek pocinje.
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#22999 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

,mislis da bi mogli rooneya uzeti? ...,,njima thiago barci rooney. :-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#23000 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

dinty2 wrote:,mislis da bi mogli rooneya uzeti?
Nije iskljuceno. Vidjecemo da li zeli da ide. :D
Post Reply