Čitam evo da je onaj Raul Sanllehi u Brazilu i da će pokušati popričati sa njegovim menadžerom.
Bucki nije problem jer novac busi gdje burgija ne moze... seiku takodjer nije problem
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Čitam evo da je onaj Raul Sanllehi u Brazilu i da će pokušati popričati sa njegovim menadžerom.
Ja bih rekla da je druga opcija u pitanju.HB_BHF wrote:Ma ovo je njemu bila plafon ponuda. Bolje je biti asistent Barce nego trener bilo kojeg tima iz sredine tabele Primere. Lakše se je onda prekombinovati u nešto bolje ako se pokažeš da tu vrijediš. Možda je čovjek baš dobar, a možda mu se je i potrefila ta generacija Girone.skenderija04 wrote: Ovo se moze tumaciti na dva nacina
1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim
Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
Svaka castkisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
Ovo je malo preuveličano... Andres je dioničar u Albaceteu već dugo. Sad je dao klubu 240.000 eura, a oni njemu dali veći udio. Praktično, dokapitalizirao je klub. Oni su te pare iskoristili da isplate plate igračima.fixer wrote:Svaka castkisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.![]()
Ovako se vraca onima koji su te napravili.
Sigurno je imao bolji nacin da ulozi novac. To sto ce oni to njemu priznavati kroz udjele ne znaci da to nije poklon.Entropio wrote:
Ovo je malo preuveličano... Andres je dioničar u Albaceteu već dugo. Sad je dao klubu 240.000 eura, a oni njemu dali veći udio. Praktično, dokapitalizirao je klub. Oni su te pare iskoristili da isplate plate igračima.
Rafa ide u Celtu sa Luis Enriqueom i sa gospodjom mamom Alcantara koja je iz VigaLSD wrote: Rafael "Rafinha" Alcantara potpisao ugovor sa Barcom....ovaj je luđi od svog starijeg buraza, ali ta brazilska prepotencija izlazi iz njih - to se izgleda ne može otkloniti nikako....Thiago fol hoce da se nametne Del Bosqueu za SP 2014, pa zato hoce da ide....to je kao glavna prica i motiv.
Ovaj mali Rafinha je namazan, izabrao Brazilsku selekciju (trenutno igra za njihovu U-20) i prije ce se nametnuti kao reprezentativac nego Thiago u Španiji.
Inace, mislim da ce i Rafinha negdje na posudbu....nema on gdje igrati u trenutnom veznom redu Barce.
Sergi Roberto ce biti prekomandovan u A tim, za narednu sezonu.
Kako god, on je spasio klub.Entropio wrote:Ovo je malo preuveličano... Andres je dioničar u Albaceteu već dugo. Sad je dao klubu 240.000 eura, a oni njemu dali veći udio. Praktično, dokapitalizirao je klub. Oni su te pare iskoristili da isplate plate igračima.fixer wrote:Svaka castkisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.![]()
Ovako se vraca onima koji su te napravili.
A Mančester i nije bas.Riddle wrote:Znaci to da je Barcelona prelijep grad.
To je neospornoRiddle wrote:Znaci to da je Barcelona prelijep grad.
To se nece desiti. Da je i Ronaldo u pitanju, dogovor bi otpao ako bi trazio takvu klauzulu. Zapravo bilo kakvu klauzulu.skenderija04 wrote:To je neospornoRiddle wrote:Znaci to da je Barcelona prelijep grad.Nego, zar vas toliko kosta staviti mu istu klauzulu o broju utakmica i minuta?
Izvor je isti koji je prvi objavio klauzulu. I bez garancije vjerovatno bi igrao ali taj jebeni wc 2014.....Bice ovdje deal koliko vidim. Za koliko bi United pustio Wayna?Riddle wrote:Ako je istina, to je velika steta, ali ce se onda jednostavno potraziti neko drugi. Klauzule United ne dozvoljava. To je stvar principa u istoj mjeri koliko i eliminisanje rizika gubitka tog igraca.
Ekonomski je isplativo.LSD wrote:Pa i ako ode u United, i ako postane glavni igrac tamo, i ako odigra fenomenalnu sezonu - ko i tada garantuje Thiagu da ce ga Brko pozvati na SP 2014 pored živog Xavia, Inieste, Fabregasa, Silve itd.....cemu li se on nada, da mi je znati![]()
Ko njemu daje te garancije....zar ne vidi da Brko najviše forisra upravo igrace Barce
![]()
Fura se da je neki "skretac pažnje" na sebe za SP 2014, a ne znam koliko mu je to pametno i isplativo.
Iskreno, ne znam. Ne znam cak ni sta da ocekujem od kluba nakon ovako velike promjene. Rekao bih 50 miliona na polovini prosle sezone. Ali nesto slabije igre, kao i prica da zeli ici su mu vjerovatno oborili cijenu. Ipak, to ne znaci da je na prodaju. Navodno je njegov zahtjev za transfer odbijen. Unitedu nije bitan samo Rooneyev igracki kvalitet.skenderija04 wrote:Za koliko bi United pustio Wayna?
Možda za FC Barcelonu samo, ali za njega nisam siguran....izgleda da je njemu glavni cilj nastup u Brazilu 2014, pa misli natjerati Brku da ga pozove nekim strahovitim nastupima u Unitedu....samouvjeren decko, nema šta - a zapravo niko mu ne garantuje ni u Unitedu da ce postati zvijezda.. zalijece se opasno....možda ga Brko na kraju i pozove, ali da grije klupu.skenderija04 wrote:Ekonomski je isplativo.LSD wrote:Pa i ako ode u United, i ako postane glavni igrac tamo, i ako odigra fenomenalnu sezonu - ko i tada garantuje Thiagu da ce ga Brko pozvati na SP 2014 pored živog Xavia, Inieste, Fabregasa, Silve itd.....cemu li se on nada, da mi je znati![]()
Ko njemu daje te garancije....zar ne vidi da Brko najviše forisra upravo igrace Barce
![]()
Fura se da je neki "skretac pažnje" na sebe za SP 2014, a ne znam koliko mu je to pametno i isplativo.
U Barceloni koliko vidim prate Arsenal koji je zainteresovan za Rooneya. Riddle, ako mi vjerujes, ja sve vise vjerujem da je Thi samo zavjesa a da je moguci deal Cesc + Rooney. Sve ovo oko Alkantare pocinje da biva idiotski i smijesno.Riddle wrote:Iskreno, ne znam. Ne znam cak ni sta da ocekujem od kluba nakon ovako velike promjene. Rekao bih 50 miliona na polovini prosle sezone. Ali nesto slabije igre, kao i prica da zeli ici su mu vjerovatno oborili cijenu. Ipak, to ne znaci da je na prodaju. Navodno je njegov zahtjev za transfer odbijen. Unitedu nije bitan samo Rooneyev igracki kvalitet.skenderija04 wrote:Za koliko bi United pustio Wayna?