FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#22926 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Čitam evo da je onaj Raul Sanllehi u Brazilu i da će pokušati popričati sa njegovim menadžerom.

Bucki nije problem jer novac busi gdje burgija ne moze... seiku takodjer nije problem :mrgreen: zato ima bucka.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#22927 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

HB_BHF wrote:
skenderija04 wrote: Ovo se moze tumaciti na dva nacina

1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim

Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
Ma ovo je njemu bila plafon ponuda. Bolje je biti asistent Barce nego trener bilo kojeg tima iz sredine tabele Primere. Lakše se je onda prekombinovati u nešto bolje ako se pokažeš da tu vrijediš. Možda je čovjek baš dobar, a možda mu se je i potrefila ta generacija Girone.
Ja bih rekla da je druga opcija u pitanju.
S tim da je HB_BHF u pravu oko toga da je biti pomocni trener u FCB bolja odskocna daska od biti glavnim trenerom u pola timova Primere (onih drugih pola... pitanje je koliko su se bas otimali za Rubija).

Uglavnom, dobar potez.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22928 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Vidjecemo, ne znam sta mu je prioritet. Kazu da ga je Guardiola zvao i da ga je odbio. Neka ga, bar znamo ko je.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22929 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

kisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
Svaka cast :thumbup:
Ovako se vraca onima koji su te napravili.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#22930 Re: FC Barcelona

Post by Entropio »

fixer wrote:
kisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
Svaka cast :thumbup:
Ovako se vraca onima koji su te napravili.
Ovo je malo preuveličano... Andres je dioničar u Albaceteu već dugo. Sad je dao klubu 240.000 eura, a oni njemu dali veći udio. Praktično, dokapitalizirao je klub. Oni su te pare iskoristili da isplate plate igračima.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22931 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Entropio wrote:
Ovo je malo preuveličano... Andres je dioničar u Albaceteu već dugo. Sad je dao klubu 240.000 eura, a oni njemu dali veći udio. Praktično, dokapitalizirao je klub. Oni su te pare iskoristili da isplate plate igračima.
Sigurno je imao bolji nacin da ulozi novac. To sto ce oni to njemu priznavati kroz udjele ne znaci da to nije poklon.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22932 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Izgleda da je Thiago ovog trenutka blize ostanku u Barci nego juce. Sad se prica o parama i duzini ugovora :-) Valjda je vidio Xavija na Confe Kupu pa mu uletile sumnje. Trazi "skoro duplo") upotrebljen izraz) i pet godina.

Nista zvanicno, saradnik lista Mundo Deportivo provlaci pricu sa jucerasnjeg sastanka. Thiago je na odmoru u Grckoj na ostrvu Santorini. Mazinho je u BCN gdje je juce zavrsio novi ugovor sa Rafinhom. Prema ovome pricalo se o Thiagu.

Vidjecemo kako ce se razvijati sapunica.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22933 Re: FC Barcelona

Post by LSD »


Rafael "Rafinha" Alcantara potpisao ugovor sa Barcom....ovaj je luđi od svog starijeg buraza, ali ta brazilska prepotencija izlazi iz njih - to se izgleda ne može otkloniti nikako :roll: ....Thiago fol hoce da se nametne Del Bosqueu za SP 2014, pa zato hoce da ide....to je kao glavna prica i motiv.
Ovaj mali Rafinha je namazan, izabrao Brazilsku selekciju (trenutno igra za njihovu U-20) i prije ce se nametnuti kao reprezentativac nego Thiago u Španiji.
Inace, mislim da ce i Rafinha negdje na posudbu....nema on gdje igrati u trenutnom veznom redu Barce.

Sergi Roberto ce biti prekomandovan u A tim, za narednu sezonu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22934 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote: Rafael "Rafinha" Alcantara potpisao ugovor sa Barcom....ovaj je luđi od svog starijeg buraza, ali ta brazilska prepotencija izlazi iz njih - to se izgleda ne može otkloniti nikako :roll: ....Thiago fol hoce da se nametne Del Bosqueu za SP 2014, pa zato hoce da ide....to je kao glavna prica i motiv.
Ovaj mali Rafinha je namazan, izabrao Brazilsku selekciju (trenutno igra za njihovu U-20) i prije ce se nametnuti kao reprezentativac nego Thiago u Španiji.
Inace, mislim da ce i Rafinha negdje na posudbu....nema on gdje igrati u trenutnom veznom redu Barce.

Sergi Roberto ce biti prekomandovan u A tim, za narednu sezonu.
Rafa ide u Celtu sa Luis Enriqueom i sa gospodjom mamom Alcantara koja je iz Viga :D
Thiago - Izgleda da je Manchester odbio uvrstiti klauzule o utakmicama i minutama u ugovor pa je doslo do nove situacije. Vidjecemo
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22935 Re: FC Barcelona

Post by Logovan »

Entropio wrote:
fixer wrote:
kisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
Svaka cast :thumbup:
Ovako se vraca onima koji su te napravili.
Ovo je malo preuveličano... Andres je dioničar u Albaceteu već dugo. Sad je dao klubu 240.000 eura, a oni njemu dali veći udio. Praktično, dokapitalizirao je klub. Oni su te pare iskoristili da isplate plate igračima.
Kako god, on je spasio klub. :thumbup: Svaka mu čast na tome.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#22936 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

Prema javljanju španskih medija, Thiago Alcantara je blizu potpisivanja novog ugovora sa FC Barcelonom! Dogovor je pao nakon što je Špancu obećana veća minutaža u narednoj sezoni, te plaća.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22937 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

thi_alcantara91
I ❤Barcelona

http://instagram.com/p/bJ30r4kYH8/


Nakon potpisane lopte sad imamo i Thiagov instagram . Mozda nesto znaci :D
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#22938 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Znaci to da je Barcelona prelijep grad. :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#22939 Re: FC Barcelona

Post by tendzera »

Riddle wrote:Znaci to da je Barcelona prelijep grad. :D
A Mančester i nije bas. 8-)
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22940 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:Znaci to da je Barcelona prelijep grad. :D
To je neosporno :D Nego, zar vas toliko kosta staviti mu istu klauzulu o broju utakmica i minuta?
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#22941 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

skenderija04 wrote:
Riddle wrote:Znaci to da je Barcelona prelijep grad. :D
To je neosporno :D Nego, zar vas toliko kosta staviti mu istu klauzulu o broju utakmica i minuta?
To se nece desiti. Da je i Ronaldo u pitanju, dogovor bi otpao ako bi trazio takvu klauzulu. Zapravo bilo kakvu klauzulu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22942 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

E tu je zapelo
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#22943 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

Ako je istina, to je velika steta, ali ce se onda jednostavno potraziti neko drugi. Klauzule United ne dozvoljava. To je stvar principa u istoj mjeri koliko i eliminisanje rizika gubitka tog igraca.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22944 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:Ako je istina, to je velika steta, ali ce se onda jednostavno potraziti neko drugi. Klauzule United ne dozvoljava. To je stvar principa u istoj mjeri koliko i eliminisanje rizika gubitka tog igraca.
Izvor je isti koji je prvi objavio klauzulu. I bez garancije vjerovatno bi igrao ali taj jebeni wc 2014.....Bice ovdje deal koliko vidim. Za koliko bi United pustio Wayna?
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22945 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Pa i ako ode u United, i ako postane glavni igrac tamo, i ako odigra fenomenalnu sezonu - ko i tada garantuje Thiagu da ce ga Brko pozvati na SP 2014 pored živog Xavia, Inieste, Fabregasa, Silve itd.....cemu li se on nada, da mi je znati :?
Ko njemu daje te garancije i ko ga fura na to :?: ....zar ne vidi da Brko najviše forisra upravo igrace Barce :?
Fura se da je neki "skretac pažnje" na sebe za SP 2014, a ne znam koliko mu je to pametno i isplativo.
Last edited by LSD on 29/06/2013 23:33, edited 1 time in total.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22946 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

LSD wrote:Pa i ako ode u United, i ako postane glavni igrac tamo, i ako odigra fenomenalnu sezonu - ko i tada garantuje Thiagu da ce ga Brko pozvati na SP 2014 pored živog Xavia, Inieste, Fabregasa, Silve itd.....cemu li se on nada, da mi je znati :?
Ko njemu daje te garancije :?: ....zar ne vidi da Brko najviše forisra upravo igrace Barce :?
Fura se da je neki "skretac pažnje" na sebe za SP 2014, a ne znam koliko mu je to pametno i isplativo.
Ekonomski je isplativo.
User avatar
Riddle
Posts: 8503
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#22947 Re: FC Barcelona

Post by Riddle »

skenderija04 wrote:Za koliko bi United pustio Wayna?
Iskreno, ne znam. Ne znam cak ni sta da ocekujem od kluba nakon ovako velike promjene. Rekao bih 50 miliona na polovini prosle sezone. Ali nesto slabije igre, kao i prica da zeli ici su mu vjerovatno oborili cijenu. Ipak, to ne znaci da je na prodaju. Navodno je njegov zahtjev za transfer odbijen. Unitedu nije bitan samo Rooneyev igracki kvalitet.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22948 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

skenderija04 wrote:
LSD wrote:Pa i ako ode u United, i ako postane glavni igrac tamo, i ako odigra fenomenalnu sezonu - ko i tada garantuje Thiagu da ce ga Brko pozvati na SP 2014 pored živog Xavia, Inieste, Fabregasa, Silve itd.....cemu li se on nada, da mi je znati :?
Ko njemu daje te garancije :?: ....zar ne vidi da Brko najviše forisra upravo igrace Barce :?
Fura se da je neki "skretac pažnje" na sebe za SP 2014, a ne znam koliko mu je to pametno i isplativo.
Ekonomski je isplativo.
Možda za FC Barcelonu samo, ali za njega nisam siguran....izgleda da je njemu glavni cilj nastup u Brazilu 2014, pa misli natjerati Brku da ga pozove nekim strahovitim nastupima u Unitedu....samouvjeren decko, nema šta - a zapravo niko mu ne garantuje ni u Unitedu da ce postati zvijezda.. zalijece se opasno....možda ga Brko na kraju i pozove, ali da grije klupu.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22949 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Riddle wrote:
skenderija04 wrote:Za koliko bi United pustio Wayna?
Iskreno, ne znam. Ne znam cak ni sta da ocekujem od kluba nakon ovako velike promjene. Rekao bih 50 miliona na polovini prosle sezone. Ali nesto slabije igre, kao i prica da zeli ici su mu vjerovatno oborili cijenu. Ipak, to ne znaci da je na prodaju. Navodno je njegov zahtjev za transfer odbijen. Unitedu nije bitan samo Rooneyev igracki kvalitet.
U Barceloni koliko vidim prate Arsenal koji je zainteresovan za Rooneya. Riddle, ako mi vjerujes, ja sve vise vjerujem da je Thi samo zavjesa a da je moguci deal Cesc + Rooney. Sve ovo oko Alkantare pocinje da biva idiotski i smijesno.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22950 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

@ LSD

Sa 1,8 bi isao na mnogo vecu sumu. Thiago je okruzen ljudima koji znaju o fudbalu i mislim da je vidio da Xavi nije konkurencija kakvu je zamisljao.
Post Reply