kory_galaktikos wrote:+ pedro + alves + buskets i onaj alba mi nije nevinasce ma bit ce ovo milina gledat,kokice i trazi linkmleetavi wrote:
Našao se madridsta da prica o glumi.
Ko o cemu, ahem o postenju.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
kory_galaktikos wrote:+ pedro + alves + buskets i onaj alba mi nije nevinasce ma bit ce ovo milina gledat,kokice i trazi linkmleetavi wrote:

Izgleda da ga zele pozajmiti, ali citao sam da on ne zeli iz La Lige... Mislim da je Sevilla isto zainteresovana za njega, tako da mu je to sigurno destinacija slijedece sezone ili neki drugi tim iz La Lige ako vec nema mjesta u prvom timu Barce...skenderija04 wrote:Tebe cekamMyTao wrote:Ja sigurno je Messi sa svojih 18 godina u to vrijeme, pored svih treninga, utakmica i pritiska imao vremena i da prikrije prihode... Ako ce te nekog nazivati prevarantom onda je to njegov otac i savjetnici...Dasnas sam vidio da je Liverpool zatrazio pozajmicu Deulofeua. Ima li sta od toga?
The father was accused of being the brains behind the scheme, allegedly setting it up in 2005 before his son turned 18 on June 24 of that year.MyTao wrote:Ja sigurno je Messi sa svojih 18 godina u to vrijeme, pored svih treninga, utakmica i pritiska imao vremena i da prikrije prihode... Ako ce te nekog nazivati prevarantom onda je to njegov otac i savjetnici...
pa sta kazu? hajd nam ukratko to prepricajfixer wrote:Nikad ja nisam osporavao njegovu fudbalsku stranu.JoseMujica wrote:ne vadite brojke ...teško će nekima pasti
Ono sto ja pricam je spomenuo i Fox sports. Velik je ovo udarac za Messijev image.Kurjakk wrote:ma dzaba mu sve kad nije platio porez
If it were to go ahead, it would represent a huge blow to the prestige of Messi, who has long been seen as a more humble figure than most top-class footballers and particularly his Real Madrid rival Cristiano Ronaldo.
Read more: http://www.foxsports.com.au/football/ba ... z2XRawi7W2

moraćemo ga udati za nekogascari wrote:Adrian Bernabe , novo pojacanje Infantil B tima. Kemale, ocijeni ga![]()
Odakle dolazi?skenderija04 wrote:I uz sve sto si napiso Messi dodje na bilo koji stadion ( osim S.B.) i niko ga ne vrijedja. Zasto? Bice da to sto si napisao a vjeruj mi da znam odakle dolazi, nije dovoljno da bi se ubijedili ljubitelji fudbala i navijaci da je Messi gadan lik. A dovooljno je da npr. Walter Pandiani kaze da mu je Cristiano rekao u Pamploni : " Suti bijednice, koliko zaradjujes ?" da ti isti navijaci steknu sliku o jednoj osobi. Mislim da precjenjujes moc La Masie i pravljenja imagea. Ne mozes varati ljude tolike godine.
I ovo oko Argentinaca ili Portgalaca nema nikakve veze u svoj ovoj prici a ni tebi ne ide u prilog.
Prekidamo ovdje, upozoreni smo, a i nije najbolje mjesto za raspravu o Ronaldu.fixer wrote:Odakle dolazi?skenderija04 wrote:I uz sve sto si napiso Messi dodje na bilo koji stadion ( osim S.B.) i niko ga ne vrijedja. Zasto? Bice da to sto si napisao a vjeruj mi da znam odakle dolazi, nije dovoljno da bi se ubijedili ljubitelji fudbala i navijaci da je Messi gadan lik. A dovooljno je da npr. Walter Pandiani kaze da mu je Cristiano rekao u Pamploni : " Suti bijednice, koliko zaradjujes ?" da ti isti navijaci steknu sliku o jednoj osobi. Mislim da precjenjujes moc La Masie i pravljenja imagea. Ne mozes varati ljude tolike godine.
I ovo oko Argentinaca ili Portgalaca nema nikakve veze u svoj ovoj prici a ni tebi ne ide u prilog.
Jao frizuricemleetavi wrote:
tako je ! ne pričamo o čokama već o fudbalerimafixer wrote:Rasprava je o Messiju. Ronaldo nije tema. Ali nema veze.
Ovo se moze tumaciti na dva nacinaHB_BHF wrote:Rubi, bivši trener Girone, od danas je i zvanično novi pomoćnik Tita Vilanove.
Džentlmen 007kisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
Mozda Roura ima neku jaču ponudu nego da bude Barsina marioneta.skenderija04 wrote:Ovo se moze tumaciti na dva nacinaHB_BHF wrote:Rubi, bivši trener Girone, od danas je i zvanično novi pomoćnik Tita Vilanove.
1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim
Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
Ma ovo je njemu bila plafon ponuda. Bolje je biti asistent Barce nego trener bilo kojeg tima iz sredine tabele Primere. Lakše se je onda prekombinovati u nešto bolje ako se pokažeš da tu vrijediš. Možda je čovjek baš dobar, a možda mu se je i potrefila ta generacija Girone. Sve u svemu, vidjet ćemo hoće li pomoći Barci sa novim taktičkim idejama...skenderija04 wrote: Ovo se moze tumaciti na dva nacina
1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim
Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
Rubi je odlican. Srategija i prekidi su mu jaca strana.Ne znam, svi bi klupu primere a on hoce u staff Barcelone i ugovor je na godinu dana???? Ne razumijem ga ali ako je tako odlucio svaka mu cast.HB_BHF wrote: Ma ovo je njemu bila plafon ponuda. Bolje je biti asistent Barce nego trener bilo kojeg tima iz sredine tabele Primere. Lakše se je onda prekombinovati u nešto bolje ako se pokažeš da tu vrijediš. Možda je čovjek baš dobar, a možda mu se je i potrefila ta generacija Girone. Sve u svemu, vidjet ćemo hoće li pomoći Barci sa novim taktičkim idejama...
Nego, pratiš li situaciju za Thiaga Silvu? Obraduj me. Čitam evo da je onaj Raul Sanllehi u Brazilu i da će pokušati popričati sa njegovim menadžerom.