FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Crvena Tifoza
Posts: 11762
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#22901 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

kory_galaktikos wrote:
mleetavi wrote:Image
+ pedro + alves + buskets i onaj alba mi nije nevinasce ma bit ce ovo milina gledat,kokice i trazi link

:lol:

Našao se madridsta da prica o glumi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ko o cemu, ahem o postenju. 8-)
User avatar
p206
Posts: 8422
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#22902 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

opet stara priča o porezima i padanju

traume iz djetinjstva

Image
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#22903 Re: FC Barcelona

Post by MyTao »

skenderija04 wrote:
MyTao wrote:Ja sigurno je Messi sa svojih 18 godina u to vrijeme, pored svih treninga, utakmica i pritiska imao vremena i da prikrije prihode... Ako ce te nekog nazivati prevarantom onda je to njegov otac i savjetnici...
Tebe cekam :D Dasnas sam vidio da je Liverpool zatrazio pozajmicu Deulofeua. Ima li sta od toga?
Izgleda da ga zele pozajmiti, ali citao sam da on ne zeli iz La Lige... Mislim da je Sevilla isto zainteresovana za njega, tako da mu je to sigurno destinacija slijedece sezone ili neki drugi tim iz La Lige ako vec nema mjesta u prvom timu Barce...

Odlican talenat, al' Liverpool vec ima nekoliko dobrih mladih igraca koji se trebaju dobiti priliku u prvom timu... tako da nevidim zasto zele njega... BR voli Spanske igrace, pa se Liverpool povezuje sa cijelim Barseloninim B timom :)
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22904 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

MyTao wrote:Ja sigurno je Messi sa svojih 18 godina u to vrijeme, pored svih treninga, utakmica i pritiska imao vremena i da prikrije prihode... Ako ce te nekog nazivati prevarantom onda je to njegov otac i savjetnici...
The father was accused of being the brains behind the scheme, allegedly setting it up in 2005 before his son turned 18 on June 24 of that year.
The prosecutor said Messi later agreed with his father's tactics so that he would avoid any taxes on income from the use of his image rights during the period.


Read more: http://www.foxsports.com.au/football/ba ... z2XQTfthND
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22905 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#22906 Re: FC Barcelona

Post by Kurjakk »

fixer wrote:
JoseMujica wrote:ne vadite brojke ...teško će nekima pasti :D
Nikad ja nisam osporavao njegovu fudbalsku stranu.
Kurjakk wrote:ma dzaba mu sve kad nije platio porez :run:
Ono sto ja pricam je spomenuo i Fox sports. Velik je ovo udarac za Messijev image.


If it were to go ahead, it would represent a huge blow to the prestige of Messi, who has long been seen as a more humble figure than most top-class footballers and particularly his Real Madrid rival Cristiano Ronaldo.

Read more: http://www.foxsports.com.au/football/ba ... z2XRawi7W2
pa sta kazu? hajd nam ukratko to prepricaj :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22907 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

pedro najveći genije modernog nogometa
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#22908 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Adrian Bernabe, novo pojacanje Infantil B tima. Kemale, ocijeni ga :-D

Image
Last edited by ascari on 28/06/2013 08:20, edited 1 time in total.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22909 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

ascari wrote:Adrian Bernabe , novo pojacanje Infantil B tima. Kemale, ocijeni ga :-D
Image
moraćemo ga udati za nekog
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#22910 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

Prestanite smarati o Ronaldu na ovoj temi, ima tema o Realu pa opletite.

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22911 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

I uz sve sto si napiso Messi dodje na bilo koji stadion ( osim S.B.) i niko ga ne vrijedja. Zasto? Bice da to sto si napisao a vjeruj mi da znam odakle dolazi, nije dovoljno da bi se ubijedili ljubitelji fudbala i navijaci da je Messi gadan lik. A dovooljno je da npr. Walter Pandiani kaze da mu je Cristiano rekao u Pamploni : " Suti bijednice, koliko zaradjujes ?" da ti isti navijaci steknu sliku o jednoj osobi. Mislim da precjenjujes moc La Masie i pravljenja imagea. Ne mozes varati ljude tolike godine.

I ovo oko Argentinaca ili Portgalaca nema nikakve veze u svoj ovoj prici a ni tebi ne ide u prilog.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22912 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

skenderija04 wrote:I uz sve sto si napiso Messi dodje na bilo koji stadion ( osim S.B.) i niko ga ne vrijedja. Zasto? Bice da to sto si napisao a vjeruj mi da znam odakle dolazi, nije dovoljno da bi se ubijedili ljubitelji fudbala i navijaci da je Messi gadan lik. A dovooljno je da npr. Walter Pandiani kaze da mu je Cristiano rekao u Pamploni : " Suti bijednice, koliko zaradjujes ?" da ti isti navijaci steknu sliku o jednoj osobi. Mislim da precjenjujes moc La Masie i pravljenja imagea. Ne mozes varati ljude tolike godine.

I ovo oko Argentinaca ili Portgalaca nema nikakve veze u svoj ovoj prici a ni tebi ne ide u prilog.
Odakle dolazi?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22913 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

fixer wrote:
skenderija04 wrote:I uz sve sto si napiso Messi dodje na bilo koji stadion ( osim S.B.) i niko ga ne vrijedja. Zasto? Bice da to sto si napisao a vjeruj mi da znam odakle dolazi, nije dovoljno da bi se ubijedili ljubitelji fudbala i navijaci da je Messi gadan lik. A dovooljno je da npr. Walter Pandiani kaze da mu je Cristiano rekao u Pamploni : " Suti bijednice, koliko zaradjujes ?" da ti isti navijaci steknu sliku o jednoj osobi. Mislim da precjenjujes moc La Masie i pravljenja imagea. Ne mozes varati ljude tolike godine.

I ovo oko Argentinaca ili Portgalaca nema nikakve veze u svoj ovoj prici a ni tebi ne ide u prilog.
Odakle dolazi?
Prekidamo ovdje, upozoreni smo, a i nije najbolje mjesto za raspravu o Ronaldu.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22914 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Rasprava je o Messiju. Ronaldo nije tema. Ali nema veze.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#22915 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

mleetavi wrote:Image
Jao frizurice :oops: rano je poceo..
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#22916 Re: FC Barcelona

Post by sumirprimus »

ovo ko neki predosjecaj,kad znas ko ce te nervirat i ciji ce golovi da bole jele... :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22917 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

fixer wrote:Rasprava je o Messiju. Ronaldo nije tema. Ali nema veze.
tako je ! ne pričamo o čokama već o fudbalerima
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22918 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Rubi, bivši trener Girone, od danas je i zvanično novi pomoćnik Tita Vilanove.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#22919 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

ZVANIČNO: Brazilski klub Santos će biti Barcelonin protivnik u Gamper Trophy utakmici u Barceloni 2. avgusta u 21:30h. Tako će i Neymarova prva utakmica u dresu Barce biti protiv njegovog bivšeg kluba iz kojeg je i prešao u redove Barcelone.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22920 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote:Rubi, bivši trener Girone, od danas je i zvanično novi pomoćnik Tita Vilanove.
Ovo se moze tumaciti na dva nacina

1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim

Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#22921 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22922 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

kisni indijanac wrote:Andres Iniesta je spasio svoj bivši klub Albacete izbacivanja u 4. ligu tako što je uplatio 240.000€ za plate igračima ovog kluba.
Džentlmen 007
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#22923 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

skenderija04 wrote:
HB_BHF wrote:Rubi, bivši trener Girone, od danas je i zvanično novi pomoćnik Tita Vilanove.
Ovo se moze tumaciti na dva nacina

1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim

Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
Mozda Roura ima neku jaču ponudu nego da bude Barsina marioneta.

Jakih ponuda :roll:

Pa mozda on ima u planu gradit karjeru u Barsi, jer vjerovatno postoji sansa da Tito covjek sa autoritetom napusti nogomet.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22924 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

skenderija04 wrote: Ovo se moze tumaciti na dva nacina

1. Jordi Roura je potpuni bezveznjakovic koji ne uziva povjerenje nikoga
2. Ako Tito opet zaglavi da bar ima neko sa bar malo znanja i autoriteta uz prvi tim

Rubi je proglasen najboljim trenerom druge lige i od Girone ciji je plafon bio opstanak u drugoj ligi, napravio je ekipu koja je do zadnje tekme bila u igri za ulazak u prvu ligu. Odlican takticar. E kao takvom, ponude mu nisu nedostajale. Zasto biti pomocnik ako mozes biti prvi trener i graditi karjeru?
Ma ovo je njemu bila plafon ponuda. Bolje je biti asistent Barce nego trener bilo kojeg tima iz sredine tabele Primere. Lakše se je onda prekombinovati u nešto bolje ako se pokažeš da tu vrijediš. Možda je čovjek baš dobar, a možda mu se je i potrefila ta generacija Girone. Sve u svemu, vidjet ćemo hoće li pomoći Barci sa novim taktičkim idejama...
Nego, pratiš li situaciju za Thiaga Silvu? Obraduj me :D. Čitam evo da je onaj Raul Sanllehi u Brazilu i da će pokušati popričati sa njegovim menadžerom.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22925 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

HB_BHF wrote: Ma ovo je njemu bila plafon ponuda. Bolje je biti asistent Barce nego trener bilo kojeg tima iz sredine tabele Primere. Lakše se je onda prekombinovati u nešto bolje ako se pokažeš da tu vrijediš. Možda je čovjek baš dobar, a možda mu se je i potrefila ta generacija Girone. Sve u svemu, vidjet ćemo hoće li pomoći Barci sa novim taktičkim idejama...
Nego, pratiš li situaciju za Thiaga Silvu? Obraduj me :D. Čitam evo da je onaj Raul Sanllehi u Brazilu i da će pokušati popričati sa njegovim menadžerom.
Rubi je odlican. Srategija i prekidi su mu jaca strana.Ne znam, svi bi klupu primere a on hoce u staff Barcelone i ugovor je na godinu dana???? Ne razumijem ga ali ako je tako odlucio svaka mu cast.

T.Silva puno zaradjuje i to Barsa ne moze da podnese. Vidim da je Sanllehi stigao u Brazil i izgleda da prvo hoce da srede pitanje plate a onda u trgovinu sa PSG om. Barcelona uvijek ima taj adut da 100% marketinskih prava ide igracu. Ne znam, ne treba da pobudale za Silvom
Mene vise cudi ova tisina oko Thiaga.Ne postoji nesto lakse od polaganja klauzule pa niko da je polozi.
Post Reply