FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22876 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Barcelona i Anderlecht postigli dogovor oko J.Dos Santosa. 2,5 miliona. Ceka se ok igraca.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#22877 Re: FC Barcelona

Post by skafiskafsnjak »

User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22878 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

Messijev otac i tuzilastvo dogovorili 15 miliona. Nema sudjenja.
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#22879 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

skenderija04 wrote:Messijev otac i tuzilastvo dogovorili 15 miliona. Nema sudjenja.
+ onih 10 koji su polozeni? Ili?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22880 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

suncica24 wrote:
skenderija04 wrote:Messijev otac i tuzilastvo dogovorili 15 miliona. Nema sudjenja.
+ onih 10 koji su polozeni? Ili?
Da. Tih 10 je dopunska prijava u vremenskom periodu koje je zakonom odredjeno za korekcije. Sada ce vidjeti da li tih 10 pokriva period 2011-2012. Dakle ili ce Messi doplatiti ili ce mu drzava vratiti. 10 je placeno da se izbjegne eventualno pokretanje postupka
- 15 je nagodba sa tuzilastvom za period 2007-2009. 4,1 milion koji su sporni + 2,5 puta kazne.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22881 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

skenderija04 wrote:Messijev otac i tuzilastvo dogovorili 15 miliona. Nema sudjenja.
I sad po tebi, onako, ko bi pristao na ovoliku kaznu a da nije kriv?
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22882 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

fixer wrote:
skenderija04 wrote:Messijev otac i tuzilastvo dogovorili 15 miliona. Nema sudjenja.
I sad po tebi, onako, ko bi pristao na ovoliku kaznu a da nije kriv?
Tako su se nagodili. Sudjenje bi se oteglo dvije godine prema procjenama pravnika. Kazna koju bi mu odredio sud u slucaju da je kriv bi bila 4,1 x 6 i od 2 do pet godina zatvora. Nasli su kompromis. Sudjenjem bi izgubili puno vise i jedni i drugi.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22883 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

HB_BHF wrote:Skauti su mi preporučili Tonija Šunjića :lol:
:thumbup: :lol: a ako ga neće klub prodati onda uzmi Vrsajevića
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#22884 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

fixer wrote:
skenderija04 wrote:Messijev otac i tuzilastvo dogovorili 15 miliona. Nema sudjenja.
I sad po tebi, onako, ko bi pristao na ovoliku kaznu a da nije kriv?
Ja bih.

Za pocetak, nece mu 2 god. razvlaciti ime po novinama i tabloidima.
Mislim, dovoljno je ovih pola mjeseca da se "okusi" na sta to lici.

Razvlacenjem bi mogao ostati bez nekih sponzora. Cak i ako nije napravio za sta je optuzen.
Jer, marketing je zeznuta stvar.

I nece ga razvlaciti po sudjenju.


S druge strane, da si ti tuzilac i da imas u rukavu ovako debelu lovinu i dobru optuznicu, bi li se nagodio? :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79543
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#22885 Re: FC Barcelona

Post by Velkoski »

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22886 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

dobro će se uklopiti s našim Buskom :lol:
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22887 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

JoseMujica wrote:dobro će se uklopiti s našim Buskom :lol:
Ma neka je, pogledaj kako petica desnom nogom ide na loptu :D . Pa nije ni debitovao a da ka skrse. 57 miliona nije malo.
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#22888 Re: FC Barcelona

Post by MeanMachine »

ascari wrote:Tuzna verzija Ronda na treningu Bayerna...
Image
Image

:thumbup:
Adoxxx
Posts: 1170
Joined: 15/06/2012 21:52

#22889 Re: FC Barcelona

Post by Adoxxx »

Image

:-D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22890 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

suncica24 wrote:
Ja bih.

Za pocetak, nece mu 2 god. razvlaciti ime po novinama i tabloidima.
Mislim, dovoljno je ovih pola mjeseca da se "okusi" na sta to lici.

Razvlacenjem bi mogao ostati bez nekih sponzora. Cak i ako nije napravio za sta je optuzen.
Jer, marketing je zeznuta stvar.

I nece ga razvlaciti po sudjenju.


S druge strane, da si ti tuzilac i da imas u rukavu ovako debelu lovinu i dobru optuznicu, bi li se nagodio? :oops:
On je ovim priznao da je kriv. Postignuta je vansudska nagodba, nema presude, ali takodjer kad imas nekog narkomana pa se nagodi sa tuziocem, moze li neko kasnije reci on nije kriv - nema presude?
Sad takodjer moze ostati bez sponzora.
On je pristao na nagodbu, jer s ovim je izbjegnuta kazna zatvora.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22891 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

A sto su ovi pristali na nagodbu ako su mogli uzeti jos 15 miliona za svoje porezne obveznike?

EDIT: Daba pricamo, Messijev advokat demantuje nagodbu sa tuzilastvom. Kome trebaju sve ove zajebancije?
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22892 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

skenderija04 wrote:A sto su ovi pristali na nagodbu ako su mogli uzeti jos 15 miliona za svoje porezne obveznike?
Pa uzeli su puno vise nego je stvarna steta bila, skratili su sebi vrijeme dolaska do tih para, poslali su jasnu poruku drugim poreskim lopinama i postedili se parnice. Pritom su izbjegli gnjev dijela spanske javnosti koja bi sigurno imala Stokholmski sindrom, pa bi branila onog koji nije imao obzira kad je muljao njih.
Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#22893 Re: FC Barcelona

Post by Kurjakk »

priznajte mu svi da je kriv, da je najgori, da je messi rinaka ko covjek i ko igrac ako treba, samo nek ovaj fikser prestane smarat ode tema u neka stvar.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22894 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Kurjakk wrote:priznajte mu svi da je kriv, da je najgori, da je messi rinaka ko covjek i ko igrac ako treba, samo nek ovaj fikser prestane smarat ode tema u neka stvar.
Ja i skenderija normalno komuniciramo. A tebi ko je kriv sto ti je idol prevarant.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22895 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

fixer wrote:
suncica24 wrote:
Ja bih.

Za pocetak, nece mu 2 god. razvlaciti ime po novinama i tabloidima.
Mislim, dovoljno je ovih pola mjeseca da se "okusi" na sta to lici.

Razvlacenjem bi mogao ostati bez nekih sponzora. Cak i ako nije napravio za sta je optuzen.
Jer, marketing je zeznuta stvar.

I nece ga razvlaciti po sudjenju.


S druge strane, da si ti tuzilac i da imas u rukavu ovako debelu lovinu i dobru optuznicu, bi li se nagodio? :oops:
On je ovim priznao da je kriv. Postignuta je vansudska nagodba, nema presude, ali takodjer kad imas nekog narkomana pa se nagodi sa tuziocem, moze li neko kasnije reci on nije kriv - nema presude?
Sad takodjer moze ostati bez sponzora.
On je pristao na nagodbu, jer s ovim je izbjegnuta kazna zatvora.
de ba fixer ojhani malo...ovo je pdf fudbal i tema Barcelona..eno ti pdfova ekonomija i politika pa tamo otvoraj teme o poreznim prevarama
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22896 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Uvijek je ovo bio pdf fudbal, pa se govorilo da je Maradona narkoman, Ronaldo peder - zalizani, Portugalci cigani, Pedro glumac, pa sta je problem da Messija zovemo prevarant?
aut
Posts: 236
Joined: 05/09/2010 14:43

#22897 Re: FC Barcelona

Post by aut »

Nije uredu što je Mesi ovo napravio zemlji u kojoj živi i zarađuje.
Isto kao što nije bilo uredu kada je na ovom forumu jedna konjina reprezntativcu zemlje u kojoj živi poželjela lom noge zato što je tamo nekom španskom klubu zabio gol.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#22898 Re: FC Barcelona

Post by skenderija04 »

MyTao wrote:Ja sigurno je Messi sa svojih 18 godina u to vrijeme, pored svih treninga, utakmica i pritiska imao vremena i da prikrije prihode... Ako ce te nekog nazivati prevarantom onda je to njegov otac i savjetnici...
Tebe cekam :D Dasnas sam vidio da je Liverpool zatrazio pozajmicu Deulofeua. Ima li sta od toga?
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#22899 Re: FC Barcelona

Post by kory_galaktikos »

mleetavi wrote:Image
+ pedro + alves + buskets i onaj alba mi nije nevinasce ma bit ce ovo milina gledat,kokice i trazi link
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#22900 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

Fixer navalio na Messija, evo punu sedmicu samo o njemu piše, poziva na pravdu i pravosuđe i nece se smiriti dok ga ne strpa u zatvor :lol: :lol: :lol:
Post Reply