FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22851 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

marshall_bug wrote:
fixer wrote: Ne, ovo su moralisti mog profila, ali koga briga za te moraliste. Jedan je provjeren tvoj drug sa imaginarne tribine.
Da bi bio najbolji, moras pored umijeca imati i simpatije javnosti. Messi je svoje dobro potrosio.
Ah pa da vidis Messi je vec od danas jedan od najomrazenijih u svijetu fudbala, da nije smijesno bilo bi zalosno.

Da provedes kakvu anketu i sad i za godinu dana garantujem ti da bi tvoj zalizani ljubimac opet bio daleko iza Messia po simpatijama javnosti. Sta mislis koliko ljudi je uopste obratilo paznju na to sto Messijev otac nije platio poreze :D

Kad Zizou i Cantona pored onih gloposti na terenu i dalje mogu imati simpatije javnosti zamisli tek koliko ce javnost obratiti paznju na poreze Messijevog oca, smijesno stvarno.

Ali eto ako ce tebi bit lakse, da ti olaksamo dusu i kazemo Messi je papak od covjeka, ma nula cista, Ronaldo je za njega majka Tereza.
Eto jel sad lakse? Ostali znaju formirati svoje misljenje i bez tvog moralisanja i imas garanciju da ce se samo "tvoji" madridisti sloziti sa tobom, ostali nece znas to i sam ;)

From Tapatalk4 Beta
Sad vec pricas ko curica, pa na ovo necu odg.
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22852 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

fixer wrote: Sad vec pricas ko curica, pa na ovo necu odg.
To se trazi. Jos da ohladis oko Messijevog starog i njegovih firmica i sve 5.

From Tapatalk4 Beta
User avatar
mbenz
Posts: 1019
Joined: 18/06/2013 16:26

#22853 Re: FC Barcelona

Post by mbenz »

hoce odo rooney doci :-D :-D
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22854 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

mbenz wrote:hoce odo rooney doci :-D :-D
Ako moze igrati stopera dobrodosao :)

From Tapatalk4 Beta
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#22855 Re: FC Barcelona

Post by Chmoljo »

fixer wrote:Da bi bio najbolji, moras pored umijeca imati i simpatije javnosti. Messi je svoje dobro potrosio.
otkad se fudbal pretvorio u Zvezde Granda?
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#22856 Re: FC Barcelona

Post by suncica24 »

Koja je najbolja potvrda cinjenice da je Real otisao u helac?
Ta sto se fixer za stalno preselio na temu o Barci :D


Messi, heroj, ne zlocinac! :D
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#22857 Re: FC Barcelona

Post by ŠEHER_ABLA »

Rooney u Barci imal to veze
Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#22858 Re: FC Barcelona

Post by Kurjakk »

Ja mislim da barseloni ne trebaju dozvoliti takmicenje u europi dok ne isporuci messija, na kako bi rekao nikola nikic "strasni sud" ovog foruma. Hebo hag i sve pravne i ekonomske institiucije kakavih mi sao strucnjaka imamo ovdje.

Messi do Haga :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22859 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22860 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Kemal Malovčić wrote:@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
Odanost Messiji je velika. Nasi politicari trebaju samo naucit dobro lopte igrat, a onda mogu krast koliko zele.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22861 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

fixer wrote:
Kemal Malovčić wrote:@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
Odanost Messiji je velika. Nasi politicari trebaju samo naucit dobro lopte igrat, a onda mogu krast koliko zele.
jao, hehe, simpa
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22862 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

fixer wrote:
Kemal Malovčić wrote:@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
Odanost Messiji je velika. Nasi politicari trebaju samo naucit dobro lopte igrat, a onda mogu krast koliko zele.
haman da je smiješno
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22863 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

suncica24 wrote:Koja je najbolja potvrda cinjenice da je Real otisao u helac?
Ta sto se fixer za stalno preselio na temu o Barci :D


Messi, heroj, ne zlocinac! :D
Koja je najbolja potvrda da je Barca inn?
Udahni i skontaj.
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22864 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

E moj Rosell, nemaš ti pojma :lol:

Image

Image
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22865 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

moderni nogomet, nema se golmana na klupi :mrgreen:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22866 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

'ta će mi... Brani Messi :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22867 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

da imam vremena, sad bih instaliro, pet godina sve osvojio sa svojim igračima onda kupio cijelu evropu akumuliranim kapitalom :mrgreen:
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22868 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Ja sam Messiju rekao da ne smije utajivati porez. To je ključ mog uspjeha :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22869 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

ne valja ti ovo ništa i zaslužuješ trajni ban...Džeko ti na klupi :-) hebem ti FM kad ga svako igra :roll:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#22870 Re: FC Barcelona

Post by Muhamed Đakmić »

Dže Pijanić?
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22871 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Igra bolan Džeko. Prvenstvo je riješeno pa sam ga stavio na intenzivniji trening :D. A Pjanić i Pedro su u Dortmundu.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22872 Re: FC Barcelona

Post by JoseMujica »

:lol: sad pokupuj i Spahića i čitavu repku i nek igraju u barci
User avatar
HB_BHF
Posts: 1798
Joined: 11/02/2010 20:18

#22873 Re: FC Barcelona

Post by HB_BHF »

Skauti su mi preporučili Tonija Šunjića :lol:
User avatar
ascari
Posts: 2195
Joined: 09/04/2011 11:36

#22874 Re: FC Barcelona

Post by ascari »

Tuzna verzija Ronda na treningu Bayerna...
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22875 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

ascari wrote:Tuzna verzija Ronda na treningu Bayerna...
8-)
Post Reply