Sad vec pricas ko curica, pa na ovo necu odg.marshall_bug wrote:Ah pa da vidis Messi je vec od danas jedan od najomrazenijih u svijetu fudbala, da nije smijesno bilo bi zalosno.fixer wrote: Ne, ovo su moralisti mog profila, ali koga briga za te moraliste. Jedan je provjeren tvoj drug sa imaginarne tribine.
Da bi bio najbolji, moras pored umijeca imati i simpatije javnosti. Messi je svoje dobro potrosio.
Da provedes kakvu anketu i sad i za godinu dana garantujem ti da bi tvoj zalizani ljubimac opet bio daleko iza Messia po simpatijama javnosti. Sta mislis koliko ljudi je uopste obratilo paznju na to sto Messijev otac nije platio poreze
Kad Zizou i Cantona pored onih gloposti na terenu i dalje mogu imati simpatije javnosti zamisli tek koliko ce javnost obratiti paznju na poreze Messijevog oca, smijesno stvarno.
Ali eto ako ce tebi bit lakse, da ti olaksamo dusu i kazemo Messi je papak od covjeka, ma nula cista, Ronaldo je za njega majka Tereza.
Eto jel sad lakse? Ostali znaju formirati svoje misljenje i bez tvog moralisanja i imas garanciju da ce se samo "tvoji" madridisti sloziti sa tobom, ostali nece znas to i sam
From Tapatalk4 Beta
FC Barcelona
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#22851 Re: FC Barcelona
- marshall_bug
- Posts: 273
- Joined: 14/10/2011 14:17
#22852 Re: FC Barcelona
To se trazi. Jos da ohladis oko Messijevog starog i njegovih firmica i sve 5.fixer wrote: Sad vec pricas ko curica, pa na ovo necu odg.
From Tapatalk4 Beta
- marshall_bug
- Posts: 273
- Joined: 14/10/2011 14:17
#22854 Re: FC Barcelona
Ako moze igrati stopera dobrodosaombenz wrote:hoce odo rooney doci![]()
From Tapatalk4 Beta
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#22855 Re: FC Barcelona
otkad se fudbal pretvorio u Zvezde Granda?fixer wrote:Da bi bio najbolji, moras pored umijeca imati i simpatije javnosti. Messi je svoje dobro potrosio.
- suncica24
- Posts: 4319
- Joined: 22/03/2006 21:29
- Location: Na vrh brda gdje vrba mrda
#22856 Re: FC Barcelona
Koja je najbolja potvrda cinjenice da je Real otisao u helac?
Ta sto se fixer za stalno preselio na temu o Barci
Messi, heroj, ne zlocinac!
Ta sto se fixer za stalno preselio na temu o Barci
Messi, heroj, ne zlocinac!
- ŠEHER_ABLA
- Posts: 121
- Joined: 21/06/2013 08:12
- Location: On coffe in Zenica
#22857 Re: FC Barcelona
Rooney u Barci imal to veze
-
Kurjakk
- Posts: 318
- Joined: 13/01/2013 00:09
#22858 Re: FC Barcelona
Ja mislim da barseloni ne trebaju dozvoliti takmicenje u europi dok ne isporuci messija, na kako bi rekao nikola nikic "strasni sud" ovog foruma. Hebo hag i sve pravne i ekonomske institiucije kakavih mi sao strucnjaka imamo ovdje.
Messi do Haga
Messi do Haga
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#22859 Re: FC Barcelona
@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#22860 Re: FC Barcelona
Odanost Messiji je velika. Nasi politicari trebaju samo naucit dobro lopte igrat, a onda mogu krast koliko zele.Kemal Malovčić wrote:@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#22861 Re: FC Barcelona
jao, hehe, simpafixer wrote:Odanost Messiji je velika. Nasi politicari trebaju samo naucit dobro lopte igrat, a onda mogu krast koliko zele.Kemal Malovčić wrote:@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#22862 Re: FC Barcelona
haman da je smiješnofixer wrote:Odanost Messiji je velika. Nasi politicari trebaju samo naucit dobro lopte igrat, a onda mogu krast koliko zele.Kemal Malovčić wrote:@fixer, tebi je sve vrijeme "curičast" moral
-
fixer
- Posts: 8091
- Joined: 20/05/2006 15:05
- Location: פיקסר אתה קינג
#22863 Re: FC Barcelona
Koja je najbolja potvrda da je Barca inn?suncica24 wrote:Koja je najbolja potvrda cinjenice da je Real otisao u helac?
Ta sto se fixer za stalno preselio na temu o Barci![]()
Messi, heroj, ne zlocinac!
Udahni i skontaj.
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#22864 Re: FC Barcelona
E moj Rosell, nemaš ti pojma 




- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#22865 Re: FC Barcelona
moderni nogomet, nema se golmana na klupi 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#22867 Re: FC Barcelona
da imam vremena, sad bih instaliro, pet godina sve osvojio sa svojim igračima onda kupio cijelu evropu akumuliranim kapitalom 
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#22868 Re: FC Barcelona
Ja sam Messiju rekao da ne smije utajivati porez. To je ključ mog uspjeha 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#22869 Re: FC Barcelona
ne valja ti ovo ništa i zaslužuješ trajni ban...Džeko ti na klupi
hebem ti FM kad ga svako igra 
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#22870 Re: FC Barcelona
Dže Pijanić?
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#22871 Re: FC Barcelona
Igra bolan Džeko. Prvenstvo je riješeno pa sam ga stavio na intenzivniji trening
. A Pjanić i Pedro su u Dortmundu.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#22872 Re: FC Barcelona
- HB_BHF
- Posts: 1798
- Joined: 11/02/2010 20:18
#22873 Re: FC Barcelona
Skauti su mi preporučili Tonija Šunjića 
- ascari
- Posts: 2195
- Joined: 09/04/2011 11:36
#22874 Re: FC Barcelona
Tuzna verzija Ronda na treningu Bayerna...
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#22875 Re: FC Barcelona
ascari wrote:Tuzna verzija Ronda na treningu Bayerna...
