FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22826 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

marshall_bug wrote:
fixer wrote: Pomno se pravila slika Messija u javnosti, a sad ispade da je krimos. On je i dalje igracina, jedan od najboljih, ali nije takav svetac kakvim se prikazuje.
To je bilo i ostati će i dalje samo mišljenje ljubomornih madridista. Ostali su do sad znali ko je Messi a tako će znati i od sad tako da to što ti pričaš su samo šuplje priče ;)
Zivi bili pa vidjeli. Nije javnost naivna.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22827 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Chmoljo wrote:znate li da je Gete bio osobenjak kakav se rijetko viđa?

i da su Spartanci ševili mlađe dječake?

misliš da će neko u budućnosti obraćati pažnju na vrdanje sa porezima ovog malog genijalca? crtica u životu koja ništa ne znači. baš kao i šprdancija sa Ronaldovom frizurom.

o da... kao da je Leo jedini koji to radi. mislim... od Novaka Đokovića do Šumahera. :D
Nista ovo nece promijeniti misljenje o tome kakav je fudbaler bio, ali itekako hoce kakav je covjek bio.
Prica je bila - igracina i nadasve dobar covjek. Sad ce proci samo ovaj prvi dio.
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#22828 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Dobro je ba fixer sa svojim fix idejama... dođe čovjek da pročita kakav post o tome jel došao kakav igrač, ili odlazi... a pročita 6 stranica čistog sranja.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22829 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

p206 wrote:Dobro je ba fixer sa svojim fix idejama... dođe čovjek da pročita kakav post o tome jel došao kakav igrač, ili odlazi... a pročita 6 stranica čistog sranja.
Dje ces zanimljivije stvari od fudbala plus crne hronike :D
Kurjakk
Posts: 318
Joined: 13/01/2013 00:09

#22830 Re: FC Barcelona

Post by Kurjakk »

Al' se i vi s ovim likovima natežete ko pijan s gacama. Pustite ih vidite da nemaju pametnijeg posla. Prosto me zaboli neka stvar kakav je ko čovjek sve dok mu ostali mogu samo kopacke čistit, između ostalih i zalizani. A bas je strašan grijeh počinio. Mi smo iz svedske, kod nas je ti je to najgore.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#22831 Re: FC Barcelona

Post by strong69 »

fixer wrote:
Chmoljo wrote:znate li da je Gete bio osobenjak kakav se rijetko viđa?

i da su Spartanci ševili mlađe dječake?

misliš da će neko u budućnosti obraćati pažnju na vrdanje sa porezima ovog malog genijalca? crtica u životu koja ništa ne znači. baš kao i šprdancija sa Ronaldovom frizurom.

o da... kao da je Leo jedini koji to radi. mislim... od Novaka Đokovića do Šumahera. :D
Nista ovo nece promijeniti misljenje o tome kakav je fudbaler bio, ali itekako hoce kakav je covjek bio.
Prica je bila - igracina i nadasve dobar covjek. Sad ce proci samo ovaj prvi dio.
Sta prosjecan Bosanac ima od toga kakav je Leo covjek?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#22832 Re: FC Barcelona

Post by Zmijuga loma »

"The former Argentina and Napoli star was ordered to pay 37.2m euros (£32m; $48.6m) in unpaid taxes in 2005."

Đe @DonPito da lamentuje nad jadnim talijanskim narodom. Kako ih nemilosrdno pokra najveći svih vremena, iz usta im kru ote. :oops:
Crvena Tifoza
Posts: 11749
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#22833 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

Madrid wrote:Ne znam sto se toliko prepirete oko ovog, Messievo i Barcino je ionako proslo, bolje se svi pokupite na Bayernovu temu i zahtjevajte da Ribery ide u zatvor zbog kurvanja sa maloljetnicama :mrgreen:

Šta će tek biti ako ih opet krene. U Madridu će zavladati kuga. :D
User avatar
dinty2
Posts: 1267
Joined: 08/09/2008 22:11

#22834 Re: FC Barcelona

Post by dinty2 »

fixer wrote:
Chmoljo wrote:znate li da je Gete bio osobenjak kakav se rijetko viđa?

i da su Spartanci ševili mlađe dječake?

misliš da će neko u budućnosti obraćati pažnju na vrdanje sa porezima ovog malog genijalca? crtica u životu koja ništa ne znači. baš kao i šprdancija sa Ronaldovom frizurom.

o da... kao da je Leo jedini koji to radi. mislim... od Novaka Đokovića do Šumahera. :D
Nista ovo nece promijeniti misljenje o tome kakav je fudbaler bio, ali itekako hoce kakav je covjek bio.
Prica je bila - igracina i nadasve dobar covjek. Sad ce proci samo ovaj prvi dio.
:lol: ,, kakav je to covjek ?
bio dijete od 18 godina kada se sve to pocelo desavati. nemoj suplje vise bgt. :-)
opro si ovih dana na temi,,
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22835 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

dinty2 wrote:
:lol: ,, kakav je to covjek ?
bio dijete od 18 godina kada se sve to pocelo desavati. nemoj suplje vise bgt. :-)
opro si ovih dana na temi,,
Em glup, em dijete bio. :D Sa 18 dijete. :D U svijetu fudbala samo je on imao 18. :-)
Sta sve necete pokusati da ga operete? Oformite fond, pa mu vi platite kaznu. Sigurno je da ce poprilicno osiromasiti dok se izvuce iz ovog. :)
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#22836 Re: FC Barcelona

Post by Chmoljo »

fixer wrote: Nista ovo nece promijeniti misljenje o tome kakav je fudbaler bio, ali itekako hoce kakav je covjek bio.
Prica je bila - igracina i nadasve dobar covjek. Sad ce proci samo ovaj prvi dio.
jedino pod uslovom da ga košta karijere. kao što je neuredan život jednog Gaskonja. ako ostane ovako dobar, ili približno, ovo će zaboraviti i naša generacija. ukoliko, hipotetički, Argentina uzme svjetsko prvenstvo, misliš da će neko spominjati mahinacije njegovog oca? de ba... :-)

momak je skroman na terenu, kakav je u stvarnom životu, koga briga ba? sad bi po tome trebalo razbijati glavu i jesu li muzičari koje slušam dobri ljudi? glumci? režiseri? pisci?

druga je stvar kad je neko blizak našem miljeu, pa gajimo posebno poštovanje prema nekim našim sportskim legendama, zbog njihovog ponašanja van terena (Osim, Boša, pokojni Keli).

ali nećemo se lagati, znamo i ja i ti zašto si se upeo po ovom pitanju :D pošteno me nasmijala briga za španski budžet :D
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22837 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Chmoljo wrote:
jedino pod uslovom da ga košta karijere. kao što je neuredan život jednog Gaskonja. ako ostane ovako dobar, ili približno, ovo će zaboraviti i naša generacija. ukoliko, hipotetički, Argentina uzme svjetsko prvenstvo, misliš da će neko spominjati mahinacije njegovog oca? de ba... :-)

momak je skroman na terenu, kakav je u stvarnom životu, koga briga ba? sad bi po tome trebalo razbijati glavu i jesu li muzičari koje slušam dobri ljudi? glumci? režiseri? pisci?

druga je stvar kad je neko blizak našem miljeu, pa gajimo posebno poštovanje prema nekim našim sportskim legendama, zbog njihovog ponašanja van terena (Osim, Boša, pokojni Keli).

ali nećemo se lagati, znamo i ja i ti zašto si se upeo po ovom pitanju :D pošteno me nasmijala briga za španski budžet :D
Kad neko pretendira da bude najbolji, javnost ce itekako uzeti u obzir sve faktore. Koliko puta znas cuti da neko za Maradonu kaze drogeras? Osvojio Svjetsko pa mu opet ne pomaze.

Nisam se ja brinuo za spanski budzet, nego sam samo ilustrirao kakav covjek moras biti da krades od onih koji su ti sve dali. Kad spanski penzioneri mogu placati godisnju kartu da bi njega gledali, pritom uredno placaju svoje poreze, onda mozes i ti. Ne samo mozes, nego trebas.

Samo mi smo takav narod da nama ove mahinacije prolaze. Kod nas je filozofija - kradi od drzave, krade i ona od tebe. U svijetu to nije tako. Placanje poreza je nesto na cemu su najosjetljiviji. Pogledaj samo frku oko Applea prije neki mjesec.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#22838 Re: FC Barcelona

Post by Chmoljo »

sad se brineš i za španske penzionere :D

Maradona je imao puno više ekscesa od šmrkanja ;)
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22839 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Chmoljo wrote:sad se brineš i za španske penzionere :D

Maradona je imao puno više ekscesa od šmrkanja ;)
Pa sad ko su mu fanovi i nije cudo sta je uradio. Kad je tebi za ismijavanja cinjenica da lik krade to drustvo koje mu sve daje, nemam ja onda sta s tobom pricat.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#22840 Re: FC Barcelona

Post by Chmoljo »

ne znam koga ubjeđuješ u to što govoriš, nas ili sebe?
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#22841 Re: FC Barcelona

Post by tendzera »

Upalil ga na kraju? 8-)
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#22842 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

fixer wrote:
Chmoljo wrote:sad se brineš i za španske penzionere :D

Maradona je imao puno više ekscesa od šmrkanja ;)
Pa sad ko su mu fanovi i nije cudo sta je uradio. Kad je tebi za ismijavanja cinjenica da lik krade to drustvo koje mu sve daje, nemam ja onda sta s tobom pricat.
Messi je svojim imenom i nastupima donio novca od turista, tv prava i ostalog Španiji toliko da bi ona njemu trebala plaćati porez zbog toga.
Nego momak dođi na proteste za koji dan, uradi nešto korisno za našu djecu. Pusti se šuplje demagogije po forumu.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22843 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

p206 wrote:
fixer wrote:
Chmoljo wrote:sad se brineš i za španske penzionere :D

Maradona je imao puno više ekscesa od šmrkanja ;)
Pa sad ko su mu fanovi i nije cudo sta je uradio. Kad je tebi za ismijavanja cinjenica da lik krade to drustvo koje mu sve daje, nemam ja onda sta s tobom pricat.
Messi je svojim imenom i nastupima donio novca od turista, tv prava i ostalog Španiji toliko da bi ona njemu trebala plaćati porez zbog toga.
Nego momak dođi na proteste za koji dan, uradi nešto korisno za našu djecu. Pusti se šuplje demagogije po forumu.
Kad sam ja hodao po protestima, Messi je jos bio dijete sa jedno 19, 20 godina. Sve mi mozes zamjeriti, ali aktivizam ne mozes.
Messi je imao uticaj na tv prava kao i ja. Znas li koje je godine potpisan ugovor? Ono sto je dobio od reklama, nije htio tu oporezovat. Sasvim jasno.
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22844 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

fixer wrote: Kad neko pretendira da bude najbolji, javnost ce itekako uzeti u obzir sve faktore. Koliko puta znas cuti da neko za Maradonu kaze drogeras? Osvojio Svjetsko pa mu opet ne pomaze.

Nisam se ja brinuo za spanski budzet, nego sam samo ilustrirao kakav covjek moras biti da krades od onih koji su ti sve dali. Kad spanski penzioneri mogu placati godisnju kartu da bi njega gledali, pritom uredno placaju svoje poreze, onda mozes i ti. Ne samo mozes, nego trebas.

Samo mi smo takav narod da nama ove mahinacije prolaze. Kod nas je filozofija - kradi od drzave, krade i ona od tebe. U svijetu to nije tako. Placanje poreza je nesto na cemu su najosjetljiviji. Pogledaj samo frku oko Applea prije neki mjesec.
Kako bolan Maradoni ne pomaze? Pored onoliko skandala pa eto i duga od 32m za poreze opet ga citava fudbalska javnost smatra pored Pelea i Messia jednim od najboljih svih vremena.
Mozda se nadje kakav moralista tvog profila pa mu nesto zbog toga zamjeri al koga briga za takve k'o fol moraliste.

Kad je Maradona jedan od najboljih zamisli tek sta ce Messi bit kad zavrsi karijeru. Ako cemo tako onda je i Zizou karina (da izvines) od covjeka s obzirom da je zavrsio karijeru crvenim kartonom zbog namjernog udaranja drugog igraca.
Cristiano R. nula od covjeka, nesretan u Realu zato sto nije najplaceniji na svijetu kakva je to osoba kad ljudi umiru od gladi njemu malo 10m.
Falcao nula cista, otisao u Monaco samo zbog para. Kakav je to covjek umjesto da igra iz ljubavi za neki veliki klub on otisao u Monaco zbog par miliona vise, lesinar.

Eh sad ovo sto sam nabrojao ima smisla koliki i to tvoje moralisanje za Messia. Za koji mjesec toga ce se sjecati samo simpatizeri Reala ako opet ne osvoje ni jednu titulu pa ne bude pametnijih stvari za raspravu ;)

From Tapatalk4 Beta
Last edited by marshall_bug on 26/06/2013 10:39, edited 2 times in total.
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#22845 Re: FC Barcelona

Post by p206 »

Dobro, uredu ako je to istina, a nema razloga da ne bude, izvini...
Al molim te popusti više sa tom pričom na ovoj temi, idi na podforum ekonomija pa raspravljaj o porezu.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22846 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

marshall_bug wrote:
Kako bolan Maradoni ne pomaze? Pored onoliko skandala pa eto i duga od 32m za poreze opet ga citava fudbalska javnost smatra pored Pelea i Messia jednim od najboljih svih vremena.
Mozda se nadje kakav moralista tvog profila pa mu nesto zbog toga zamjeri al koga briga za takve k'o fol moraliste.

Kad je Maradona jedan od najboljih zamisli tek sta ce Messi bit kad zavrsi karijeru. Ako cemo tako onda je i Zizou karina (da izvines) od covjeka s obzirom da je zavrsio karijeru crvenim kartonom zbog namjernog udaranja drugog igraca.
Cristiano R. nula od covjeka, nesretan u Realu zato sto nije najplaceniji na svijetu kakva je to osoba kad ljudi umiru od gladi njemu malo 10m.
Falcao nula cista, otisao u Monaco samo zbog para. Kakav je to covjek umjesto da igra iz ljubavi za neki veliki klub on otisao u Monaco zbog par miliona vise, lesinar.

Eh sad ovo sto sam nabrojao ima smisla koliki i to tvoje moralisanje za Messia. Za koji mjesec toga ce se sjecati samo simpatizeri Reala ako opet ne osvoje ni jednu titulu pa ne bude pametnijih stvari za raspravu ;)

From Tapatalk4 Beta
Zmijuga loma - Narkoman sa guznim haverom, provjerenim antiglobalistom i antifašistom. (slika Maradone i Kusturice)
Jeza u ledja - Ne moze jedan bivsi narkoman koji vodi trening sa cigarom u ustima...
Udrch - Maradona je najveći fudbaler, ali i najveći narkoman među fudbalerima..
Idiot..
Neko je već pitao..ovaj majmun nije pozvao Lisandra Lopeza, ali je pozvao onog đedu od 37 godina, Martina Palerma, jer mu je spasio narkomansku guzicu..
Zaneti kapiten šampiona evrope, a nema mjesta u reprezentaciji..zašto? - pa zato što je pametniji od narkomana..
Burek - Maradona - narkoman?! Naravno da jeste.
Last edited by fixer on 26/06/2013 10:48, edited 1 time in total.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22847 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

p206 wrote:Dobro, uredu ako je to istina, a nema razloga da ne bude, izvini...
Al molim te popusti više sa tom pričom na ovoj temi, idi na podforum ekonomija pa raspravljaj o porezu.
Ja samo odgovaram na citiranja. Kad prestanu ona, prestat cu i ja. Ali nikad necu prestat nazivat stvari pravim imenom.
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22848 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

fixer wrote: Zmijuga loma - Narkoman sa guznim haverom, provjerenim antiglobalistom i antifašistom. (slika Maradone i Kusturice)
Jeza u ledja - Ne moze jedan bivsi narkoman koji vodi trening sa cigarom u ustima...
Udrch - Maradona je najveći fudbaler, ali i najveći narkoman među fudbalerima..
Idiot..
Neko je već pitao..ovaj majmun nije pozvao Lisandra Lopeza, ali je pozvao onog đedu od 37 godina, Martina Palerma, jer mu je spasio narkomansku guzicu..
Zaneti kapiten šampiona evrope, a nema mjesta u reprezentaciji..zašto? - pa zato što je pametniji od narkomana..
Burek - Maradona - narkoman?! Naravno da jeste.
A ovi svi koje si nabrojao su istaknuti ljudi iz svijeta sporta i pored nekoliko hiljada clanova na forumu ti mozes naci 10ak koji su to rekli eh sad zamisli koji je to procenat :)

I jos ne vidim nigdje da neko spominje Maradonu utajivaca poreza samo kao narkomana. Znaci Messia niko nece ni spomenuti u tom kontekstu onda ;)

From Tapatalk4 Beta
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22849 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

marshall_bug wrote:
fixer wrote: Zmijuga loma - Narkoman sa guznim haverom, provjerenim antiglobalistom i antifašistom. (slika Maradone i Kusturice)
Jeza u ledja - Ne moze jedan bivsi narkoman koji vodi trening sa cigarom u ustima...
Udrch - Maradona je najveći fudbaler, ali i najveći narkoman među fudbalerima..
Idiot..
Neko je već pitao..ovaj majmun nije pozvao Lisandra Lopeza, ali je pozvao onog đedu od 37 godina, Martina Palerma, jer mu je spasio narkomansku guzicu..
Zaneti kapiten šampiona evrope, a nema mjesta u reprezentaciji..zašto? - pa zato što je pametniji od narkomana..
Burek - Maradona - narkoman?! Naravno da jeste.
A ovi svi koje si nabrojao su istaknuti ljudi iz svijeta sporta i pored nekoliko hiljada clanova na forumu ti mozes naci 10ak koji su to rekli eh sad zamisli koji je to procenat :)

From Tapatalk4 Beta
Ne, ovo su moralisti mog profila, ali koga briga za te moraliste. Jedan je provjeren tvoj drug sa imaginarne tribine.
Da bi bio najbolji, moras pored umijeca imati i simpatije javnosti. Messi je svoje dobro potrosio.
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22850 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

fixer wrote: Ne, ovo su moralisti mog profila, ali koga briga za te moraliste. Jedan je provjeren tvoj drug sa imaginarne tribine.
Da bi bio najbolji, moras pored umijeca imati i simpatije javnosti. Messi je svoje dobro potrosio.
Ah pa da vidis Messi je vec od danas jedan od najomrazenijih u svijetu fudbala, da nije smijesno bilo bi zalosno.

Da provedes kakvu anketu i sad i za godinu dana garantujem ti da bi tvoj zalizani ljubimac opet bio daleko iza Messia po simpatijama javnosti. Sta mislis koliko ljudi je uopste obratilo paznju na to sto Messijev otac nije platio poreze :D

Kad Zizou i Cantona pored onih gloposti na terenu i dalje mogu imati simpatije javnosti zamisli tek koliko ce javnost obratiti paznju na poreze Messijevog oca, smijesno stvarno.

Ali eto ako ce tebi bit lakse, da ti olaksamo dusu i kazemo Messi je papak od covjeka, ma nula cista, Ronaldo je za njega majka Tereza.
Eto jel sad lakse? Ostali znaju formirati svoje misljenje i bez tvog moralisanja i imas garanciju da ce se samo "tvoji" madridisti sloziti sa tobom, ostali nece znas to i sam ;)

From Tapatalk4 Beta
Post Reply