FC Barcelona

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#22801 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito wrote:
mah sto se mene tice treba sakcionisat svakog ko to radi pa da je i moj ćaća al et njemu se to samo omaklo ba,al evo zamisljam pljuvanje i bacanje na lomacu da je to uradila kristina ili kako ono pejladno penaldo kako vec

a ovaj ce se izvuc 100%
Slazem se.

Ali golemo Mesija mediji skrivaju.
:lol: :lol: :lol:

Država gdje živite se nalazi na ivici siromaštva i socijalnog nemira, toliko socijalne nepravde, krimogenih politicara, tajkuna, nepotizma,, toliko materijala da se zabrinete za sebe i svoju buducnost....ali joook, bolje se brinuti o španskoj ekonomiji, španskom poreznom sistemu, kamatnim stopama Španije, Messiju, njegovom ocu :lol: :lol: :lol:

U šta vama mladost prođe :-? :(
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#22802 Re: FC Barcelona

Post by DonVito »

Otvori nam oci, zasto branis Mesija :roll: i preko njegovi ledja zelis nas postene da povrjedis.. stidi se.
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#22803 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

DonVito wrote:Otvori nam oci, zasto branis Mesija :roll: i preko njegovi ledja zelis nas postene da povrjedis.. stidi se.
Niko ga i ne brani ovdje...nego vidim, da ti napadaš Messija :lol: :lol: a toliko preceg posla imaš u "sopstvenoj avaliji" , u svom društvo - a ne španskom....nešto ne vidim da napadaš bosanske varalice, ratne profitere, kriminalce koji svakodnevno varaju državu, svakodnevna utaja poreza....nešto nisi aktivan po tom pitanju...lakše po forumima blatiti Messija i moralisati o španskoj pravdi :lol: :lol:

aferim momci :thumbup:
Last edited by LSD on 25/06/2013 18:55, edited 1 time in total.
User avatar
studeni76
Posts: 6777
Joined: 03/06/2009 14:12

#22804 Re: FC Barcelona

Post by studeni76 »

Stvarno mi nije jasno zašto je jebenom bosancu bitan španski budžet!? :roll:
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#22805 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

studeni76 wrote:Stvarno mi nije jasno zašto je jebenom bosancu bitan španski budžet!? :roll:
Pa eto, ovdje se vec cetiri stranice piše kako Messi direktno atakuje i ugrožava španski budžet, nanosi im goleme štete...a ne vidim da ti isti pišu a našem budžetu (na predviđenim temama, naravno)...preci im španski budžet jbt kralj :shock: :shock:
Crvena Tifoza
Posts: 11749
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#22806 Re: FC Barcelona

Post by Crvena Tifoza »

DonVito wrote:Otvori nam oci, zasto branis Mesija :roll: i preko njegovi ledja zelis nas postene da povrjedis.. stidi se.
Gdje pise da je kriv Messi? Izgleda da su ga ove Madriste vec razapeli. :D

Ali najjace je da ovi Napolitanci pricaju o utaji poreza, a Maradona ne smije primirisati Italiji. :D
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#22807 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

LSD wrote:
studeni76 wrote:Stvarno mi nije jasno zašto je jebenom bosancu bitan španski budžet!? :roll:
Pa eto, ovdje se vec cetiri stranice piše kako Messi direktno atakuje i ugrožava španski budžet, nanosi im goleme štete...a ne vidim da ti isti pišu a našem budžetu (na predviđenim temama, naravno)...preci im španski budžet jbt kralj :shock: :shock:
Svako ko ne placa porez ugrozava budzet zemlje u kojoj zivi bilo to da je Lionel Messi ili Fahrudin Radoncic, to je valjda svima jasno.
Nema razlike (sustinske) da li je utajio 4 miliona ili 4 hiljade jer je time ostetio najsiromasnije gradjanje zemlje ciji je i sam drzavljanin. Ovamo fura neke UNICEF fazone a sa satrane hapa li hapa :oops:
Vidis, ima pravo da pise ko sta hoce i da mu ako zeli bude preci budzet druge zemlje nego sopstvene isto kao sto je tebi preca Barcelona koja je u drugoj zemlji nego npr. neki klub iz BiH.

Na kraju krajeva i Al Capone je zaglavio radi utaje poreza :D
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#22808 Re: FC Barcelona

Post by LSD »

:lol: :lol: Picajzla bi na pakaš progovorio, ako ne bi mogao na usta :-) samo da mi odgovori
Da napišem kako je mlijeko bijelo, on bi odgovorio da je ipak crno :-) :D

Dobar je mali, talentovan je, uporan i trudi se da me omalovaži u svakoj prilici :lol: :lol:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#22809 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

ja mislim da pojedini simpatizeri reala imaju više postova na temi o barceloni, nego na temi omiljenog tima......
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22810 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

kisni indijanac wrote:ja mislim da pojedini simpatizeri reala imaju više postova na temi o barceloni, nego na temi omiljenog tima......
Ma sta imaju tamo pisati za ovu sezonu, oplakuju Mourinha i to je to pa onda dodju "ovamo" pamet prosipat.

From Tapatalk4 Beta
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#22811 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

kisni indijanac wrote:ja mislim da pojedini simpatizeri reala imaju više postova na temi o barceloni, nego na temi omiljenog tima......
Ako si na mene mislio nisam simpatizer Reala, cak mi je Barcelona draza :D
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#22812 Re: FC Barcelona

Post by Picajzla »

LSD wrote::lol: :lol: Picajzla bi na pakaš progovorio, ako ne bi mogao na usta :-) samo da mi odgovori
Da napišem kako je mlijeko bijelo, on bi odgovorio da je ipak crno :-) :D

Dobar je mali, talentovan je, uporan i trudi se da me omalovaži u svakoj prilici :lol: :lol:
Nigdje te nisam omalovazavao samo nam se misljenja cesto razlikuju i to je sve. :-D :-D
Last edited by Picajzla on 25/06/2013 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#22813 Re: FC Barcelona

Post by kisni indijanac »

Picajzla wrote:
kisni indijanac wrote:ja mislim da pojedini simpatizeri reala imaju više postova na temi o barceloni, nego na temi omiljenog tima......
Ako si na mene mislio nisam simpatizer Reala, cak mi je Barcelona draza :D
ne, nisam na tebe mislio....ti odnedavno pišeš ovdje....
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22814 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Layne wrote:
Chmoljo wrote:nisam znao da na forumu imamo ovoliko zabrinutih španskih građana :zoka:
Ja ipak mislim da se samo pretvaraju da brinu za španski narod, njihov zdravstveni sistem i samo žele vidjeti Messija u zatvoru i van fudbalskih/nogometnih terena.

Sramota!!
Gdje sam ja to napisao da ga zelim vidjeti u zatvoru? Jebem ti idole koji ne mogu biti idoli. Ronaldo vam ide na q jer se baca na svaki kontakt, a ovaj vara one koji mu hljeb daju, pa je to ok.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22815 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

LSD wrote: :lol: :lol: :lol:

Država gdje živite se nalazi na ivici siromaštva i socijalnog nemira, toliko socijalne nepravde, krimogenih politicara, tajkuna, nepotizma,, toliko materijala da se zabrinete za sebe i svoju buducnost....ali joook, bolje se brinuti o španskoj ekonomiji, španskom poreznom sistemu, kamatnim stopama Španije, Messiju, njegovom ocu :lol: :lol: :lol:

U šta vama mladost prođe :-? :(
Ovako posrnulom drustvu trebaju veci idoli od Messija, pa gdje tebi mladost prodje.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22816 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

fixer jel tebi mladenović idol?
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#22817 Re: FC Barcelona

Post by Layne »

fixer wrote:Gdje sam ja to napisao da ga zelim vidjeti u zatvoru? Jebem ti idole koji ne mogu biti idoli. Ronaldo vam ide na q jer se baca na svaki kontakt, a ovaj vara one koji mu hljeb daju, pa je to ok.
'alo dečko, kad ćeš skontat da me boli neka stvar za Ronalda? Ja ga i ne spominjem. Ti i onaj galaktikos konstatno pravite neke usporedbe. Pregledaj malo pa ćeš vidjeti, svaki treći post vam Messi, Barcelona, Pep :roll:

Mene recimo više tangira što je Torlak otiš'o iz Sarajeva, nego što je Messi optužen da je utajio porez, a ti se slomi dokazujući njegovu krivicu :-) Brineš za stanovnike Španjolske? hau jes nou :roll: Bilo bi ti malo drago da ga optuže, priznaj.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#22818 Re: FC Barcelona

Post by Charuga »

:?
User avatar
Layne
Posts: 5728
Joined: 24/04/2008 14:12

#22819 Re: FC Barcelona

Post by Layne »

Šta je reć' plavi?
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22820 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

i opet će na kraju mesi biti najbolji 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) ŠTAE 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22821 Re: FC Barcelona

Post by Kemal Malovčić »

BOG LOPTE 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#22822 Re: FC Barcelona

Post by fixer »

Layne wrote: 'alo dečko, kad ćeš skontat da me boli neka stvar za Ronalda? Ja ga i ne spominjem. Ti i onaj galaktikos konstatno pravite neke usporedbe. Pregledaj malo pa ćeš vidjeti, svaki treći post vam Messi, Barcelona, Pep :roll:

Mene recimo više tangira što je Torlak otiš'o iz Sarajeva, nego što je Messi optužen da je utajio porez, a ti se slomi dokazujući njegovu krivicu :-) Brineš za stanovnike Španjolske? hau jes nou :roll: Bilo bi ti malo drago da ga optuže, priznaj.
Niko Messija ne brani, niko. Niko ne pravi poredbe njega i Ronalda, a vamo se izmisljaju neke poreske olaksice, nekih 3 % i slicno.

Pomno se pravila slika Messija u javnosti, a sad ispade da je krimos. On je i dalje igracina, jedan od najboljih, ali nije takav svetac kakvim se prikazuje.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52667
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#22823 Re: FC Barcelona

Post by Chmoljo »

znate li da je Gete bio osobenjak kakav se rijetko viđa?

i da su Spartanci ševili mlađe dječake?

misliš da će neko u budućnosti obraćati pažnju na vrdanje sa porezima ovog malog genijalca? crtica u životu koja ništa ne znači. baš kao i šprdancija sa Ronaldovom frizurom.

o da... kao da je Leo jedini koji to radi. mislim... od Novaka Đokovića do Šumahera. :D
User avatar
marshall_bug
Posts: 273
Joined: 14/10/2011 14:17

#22824 Re: FC Barcelona

Post by marshall_bug »

fixer wrote: Pomno se pravila slika Messija u javnosti, a sad ispade da je krimos. On je i dalje igracina, jedan od najboljih, ali nije takav svetac kakvim se prikazuje.
To je bilo i ostati će i dalje samo mišljenje ljubomornih madridista. Ostali su do sad znali ko je Messi a tako će znati i od sad tako da to što ti pričaš su samo šuplje priče ;)
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#22825 Re: FC Barcelona

Post by Madrid »

Ne znam sto se toliko prepirete oko ovog, Messievo i Barcino je ionako proslo, bolje se svi pokupite na Bayernovu temu i zahtjevajte da Ribery ide u zatvor zbog kurvanja sa maloljetnicama :mrgreen:
Post Reply