Stavka broj jedan u izboru. Onda gledam dalje. Sta je sporno?
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#22776 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22777 Re: Dolazi zima - zimske gume
Najljepsu saru imaju Tigar, Sailun, Tracmax i Sunfull. 
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22778 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#22780 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisam uzeo u obzir okus i miris jer ih ne konzumiram. Ali ih gledam, cesto. A ne da mi se u svasta gledati. Alpin 6 mi se ne gleda. Ima drugih ljepsih.
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22781 Re: Dolazi zima - zimske gume
Slazem se da je Alpin 6 ruzan, dok je Alpin 5 lijep, a PA5 najljepsi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#22783 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nisu zimske, ali koliko sada kostaju Conti ljetne u dimenziji 205 55 16, DOT 1022, vozene jedan mjesec, 400 kilometara, vlasnik preminuo, nazalost znam ga?Prodali su auto ali im ostale alu felge i ove gume.
Usput ć, koliko bi dosle alu felge, fabricke sa Golf 7
Usput ć, koliko bi dosle alu felge, fabricke sa Golf 7
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22784 Re: Dolazi zima - zimske gume
Das im 400 za set, ako prodje prodje 
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22786 Re: Dolazi zima - zimske gume
E čuj ružna im guma
a onom se najbolje sijaju 
-
di_natale
- Posts: 232
- Joined: 31/03/2014 21:21
#22787 Re: Dolazi zima - zimske gume
Neće mi je niko ogaditi, a probali su mnogi.

- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22789 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sve češće je tako. Zna zima da malo stegne iza pola januara, februaru bude tu i tamo mix, i mart april zna ponekad uletiti malo snijega i to je toElRe wrote: ↑25/12/2022 07:20 https://ba.n1info.com/vijesti/sladic-za ... rava-zima/
Zima i snijeg kod nas ćao![]()
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22790 Re: Dolazi zima - zimske gume
Postajemo Mostar zimi
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#22791 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja u Mostaru vozim samo nocu, da sacuvam zimske 
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#22792 Re: Dolazi zima - zimske gume

Samo mišelin rođo
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#22793 Re: Dolazi zima - zimske gume
Šta je ovo, neki naci Mishelin , vidi liku kose , brkova i desne ruke
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#22794 Re: Dolazi zima - zimske gume
Samo kineske gume, rođo 
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22795 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma samo CrossClimate, jebo više i zimske gume i mijenjanje.
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#22797 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sta znam, kad vidim ono u Americi, ko zna kakvo ce biti vrijeme, vrijeme je promjenjivo sad vise nego prije.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22798 Re: Dolazi zima - zimske gume
Evo vrtim film zadnjih 5 godina, možda jednom da su me zadesili neki heavy uslovi na cesti, uz Bradinu neki jači snijeg, i to sam sa Alpin 5 i SX4 4x4 pregazio kao plitak potok, ali bih pregazio i sa CrossClimate.artur morgan wrote: ↑25/12/2022 19:55 Sta znam, kad vidim ono u Americi, ko zna kakvo ce biti vrijeme, vrijeme je promjenjivo sad vise nego prije.
- drug_profi
- Posts: 65420
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22799 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ako uspijem kupiti kakav 4x4 suvić, idu na njeg CrossClimate ili GY Vector, gotovo sigurno.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#22800 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije vise miĆko nego hiiĆkoproblemnatravunu wrote: ↑25/12/2022 18:07Šta je ovo, neki naci Mishelin , vidi liku kose , brkova i desne ruke![]()
![]()
