macchiato wrote:Aj kad sam vec zapala na ovu temu iako nisam ljubitelj slatkog, znate li gdje ima kupiti cokolada sa marcipanom, u Zenici konkretno? Je li moguce da nema ama bas nista (osim one shogetten ili kako se vec pise, ona mi nije nesto) ili sam corava?















