Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2276 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

LONGMAN wrote:Gdje ima kupiti mljevenih oraha :)
u bingu, merkatoru, interexu, konzumu - imaju oni u kesicama na onom dijelu sa stvarima za kolace (a u merkatoru i na onom dijelu sa tim fazonima, pored voca)
User avatar
LONGMAN
Posts: 3248
Joined: 28/02/2009 18:20
Location: Odmah iza VIOLETE

#2277 Re: Sarajevo shoping

Post by LONGMAN »

Hvalaaa :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2278 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

alica.k wrote: ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150 :D po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
Ma diiivno! super baš ti hvala, to su kvalitetne čarape, a taman debele za ovo vrijeme... :)

Samo mi reci jel to onaj "glavni" merkator na socijalnom, unutra kad uđeš u onaj prostor za kupovinu, tamo kod odjeće ?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2279 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

zamzija wrote:
alica.k wrote: ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150 :D po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
Ma diiivno! super baš ti hvala, to su kvalitetne čarape, a taman debele za ovo vrijeme... :)

Samo mi reci jel to onaj "glavni" merkator na socijalnom, unutra kad uđeš u onaj prostor za kupovinu, tamo kod odjeće ?
jap bas taj i bas tu :)
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2280 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

majke mi, za tako dobre čarape i tu cijenu nije mi teško sjest' u tramvaj i maksuz otići do mercatora po njih :D
Hvala puno :D
velvetlook
Posts: 5
Joined: 22/11/2011 16:08

#2281 Re: Sarajevo shoping

Post by velvetlook »

A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2282 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju :D
termo? u svakom supermarketu.
ja radje cekam te minuse nego ovo suhveli vrijeme ubilo se za prenosenje gripa i gripica.
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2283 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

zna li neko kad pocinju snizenja? konkretno me mango zanima, da li je prije nove?
hvala :-D
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#2284 Re: Sarajevo shoping

Post by LaCici »

Ja bih cekala januar jer su tada najveca snizenja, a ovo prije Nove moze biti max 20% a i to je pitanje hoce li biti.
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#2285 Re: Sarajevo shoping

Post by Rimljanka »

Zna li neko gdje se moze kupiti kostim za djecaka gusjenica ili krokodil? :)
velvetlook
Posts: 5
Joined: 22/11/2011 16:08

#2286 Re: Sarajevo shoping

Post by velvetlook »

alica.k wrote:
velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju :D
termo? u svakom supermarketu.
ja radje cekam te minuse nego ovo suhveli vrijeme ubilo se za prenosenje gripa i gripica.
Ma nisu termo :/ ne znam kako se zovu uglavnom prodavale su se u apoteci ono bas imaju neki sastav koji ti grije kozu ne znam tacno :D
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2287 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

alica.k wrote:
zamzija wrote:
alica.k wrote:ko je trazio pamucne carape od 150 dena? ima ih u merkatoru, marka je innamore, i kostaju 11.60KM
tnx, odlična informacija! Kojih boja ima ? Ili su šarene ?
ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150 :D po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
pogledaj u tiffaniju, H&M, pravo su lijepe, imaju lijep dezen, i nadasve tople :))) ako se dobro sjecam, oko 20 KM...
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#2288 Re: Sarajevo shoping

Post by *zena21 »

zamzija wrote:
alica.k wrote: ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150 :D po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
Ma diiivno! super baš ti hvala, to su kvalitetne čarape, a taman debele za ovo vrijeme... :)

Samo mi reci jel to onaj "glavni" merkator na socijalnom, unutra kad uđeš u onaj prostor za kupovinu, tamo kod odjeće ?

ja kupila ove u Kozmu u Importane... kostale 12,50KM... fenomenalne su.. imaju elastina i ne pravi se ona kesa na koljenu :D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2289 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

A jesu li te pamučne ? :D

Nekako mi pravo ugodno nogama kad nosim duge pamučne čarape, od onih ostalih me nakon sat vremena nosanja uhvati nekakav srklet
vidjela sam da ih ima i u Newyorkeru baš pamučne one su 29,90 KM , tople deblje sa dezenom raznih boja
Anne Boleyn
Posts: 349
Joined: 31/08/2011 16:29
Location: na dvoru

#2290 Re: Sarajevo shoping

Post by Anne Boleyn »

velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju :D
Danas sam te čarape što griju stopala vidjela u Sam shopu...
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2291 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

Ima takvih čarapa na pijaci kamara :D
velvetlook
Posts: 5
Joined: 22/11/2011 16:08

#2292 Re: Sarajevo shoping

Post by velvetlook »

Anne Boleyn wrote:
velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju :D
Danas sam te čarape što griju stopala vidjela u Sam shopu...
Sam shopu? gdje, nisam znala da jos uvijek postoji sam shop :/
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#2293 Re: Sarajevo shoping

Post by *zena21 »

zamzija wrote:A jesu li te pamučne ? :D

Nekako mi pravo ugodno nogama kad nosim duge pamučne čarape, od onih ostalih me nakon sat vremena nosanja uhvati nekakav srklet
vidjela sam da ih ima i u Newyorkeru baš pamučne one su 29,90 KM , tople deblje sa dezenom raznih boja

jesu.. ona marka sto alica napisa... samo sto su malo skuplje nego u mercatoru.. eno alica napisa da su 11 i nesto.. ovemoje ja platih 12,50 :)

pamucne.. tople... mekane :D .. imaju elastina
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#2294 Re: Sarajevo shoping

Post by Mr Hiccup »

ima li negdje kupiti pivskih krigli?
jexy
Posts: 70
Joined: 08/02/2008 00:31

#2295 Re: Sarajevo shoping

Post by jexy »

Gdje povoljno naći novogodišnje i božićne čestitke? Ovo što sam ja gledala se kreće oko 4-5KM, što mi je ipak malo previše s obzirom da mi treba 80-tak komada.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#2296 Re: Sarajevo shoping

Post by MedenoSrce »

jexy wrote:Gdje povoljno naći novogodišnje i božićne čestitke? Ovo što sam ja gledala se kreće oko 4-5KM, što mi je ipak malo previše s obzirom da mi treba 80-tak komada.

Kontaktiraš neku od digitalnih štamparija da ti naprave po tvojoj volji.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#2297 Re: Sarajevo shoping

Post by Cholina_Lokica »

A da probas uzeti one sto prave djeca iz sos sela? one su koliko se sjecam prije bile 1km, a plus sto je humantarnog karaktera
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2298 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

jexy wrote:Gdje povoljno naći novogodišnje i božićne čestitke? Ovo što sam ja gledala se kreće oko 4-5KM, što mi je ipak malo previše s obzirom da mi treba 80-tak komada.
http://srcezadjecu.ba/index.php?option= ... u-cestitku

ove cestitke su crtal djeca... 1 KM je cestitka, a kupovinom se pomaze izgradnja roditeljske kuce za djecu oboljelu od raka...
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2299 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

Cholina_Lokica wrote:A da probas uzeti one sto prave djeca iz sos sela? one su koliko se sjecam prije bile 1km, a plus sto je humantarnog karaktera
Ovo je divna ideja :)
Anne Boleyn
Posts: 349
Joined: 31/08/2011 16:29
Location: na dvoru

#2300 Re: Sarajevo shoping

Post by Anne Boleyn »

velvetlook wrote:
Anne Boleyn wrote:
velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju :D
Danas sam te čarape što griju stopala vidjela u Sam shopu...
Sam shopu? gdje, nisam znala da jos uvijek postoji sam shop :/
U Štrosi ima još uvijek onaj Sam shop.
Post Reply