u bingu, merkatoru, interexu, konzumu - imaju oni u kesicama na onom dijelu sa stvarima za kolace (a u merkatoru i na onom dijelu sa tim fazonima, pored voca)LONGMAN wrote:Gdje ima kupiti mljevenih oraha
Sarajevo shopping
Moderator: anex
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2276 Re: Sarajevo shoping
- LONGMAN
- Posts: 3248
- Joined: 28/02/2009 18:20
- Location: Odmah iza VIOLETE
#2277 Re: Sarajevo shoping
Hvalaaa 
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2278 Re: Sarajevo shoping
Ma diiivno! super baš ti hvala, to su kvalitetne čarape, a taman debele za ovo vrijeme...alica.k wrote: ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
Samo mi reci jel to onaj "glavni" merkator na socijalnom, unutra kad uđeš u onaj prostor za kupovinu, tamo kod odjeće ?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2279 Re: Sarajevo shoping
jap bas taj i bas tuzamzija wrote:Ma diiivno! super baš ti hvala, to su kvalitetne čarape, a taman debele za ovo vrijeme...alica.k wrote: ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
![]()
Samo mi reci jel to onaj "glavni" merkator na socijalnom, unutra kad uđeš u onaj prostor za kupovinu, tamo kod odjeće ?
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2280 Re: Sarajevo shoping
majke mi, za tako dobre čarape i tu cijenu nije mi teško sjest' u tramvaj i maksuz otići do mercatora po njih
Hvala puno
Hvala puno
-
velvetlook
- Posts: 5
- Joined: 22/11/2011 16:08
#2281 Re: Sarajevo shoping
A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju 
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2282 Re: Sarajevo shoping
termo? u svakom supermarketu.velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju
ja radje cekam te minuse nego ovo suhveli vrijeme ubilo se za prenosenje gripa i gripica.
- miss_heidi
- Posts: 98
- Joined: 02/06/2011 11:45
#2283 Re: Sarajevo shoping
zna li neko kad pocinju snizenja? konkretno me mango zanima, da li je prije nove?
hvala
hvala
-
LaCici
- Posts: 1571
- Joined: 12/03/2010 15:33
#2284 Re: Sarajevo shoping
Ja bih cekala januar jer su tada najveca snizenja, a ovo prije Nove moze biti max 20% a i to je pitanje hoce li biti.
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#2285 Re: Sarajevo shoping
Zna li neko gdje se moze kupiti kostim za djecaka gusjenica ili krokodil? 
-
velvetlook
- Posts: 5
- Joined: 22/11/2011 16:08
#2286 Re: Sarajevo shoping
Ma nisu termo :/ ne znam kako se zovu uglavnom prodavale su se u apoteci ono bas imaju neki sastav koji ti grije kozu ne znam tacnoalica.k wrote:termo? u svakom supermarketu.velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju
ja radje cekam te minuse nego ovo suhveli vrijeme ubilo se za prenosenje gripa i gripica.
- miss_heidi
- Posts: 98
- Joined: 02/06/2011 11:45
#2287 Re: Sarajevo shoping
pogledaj u tiffaniju, H&M, pravo su lijepe, imaju lijep dezen, i nadasve toplealica.k wrote:ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150zamzija wrote:tnx, odlična informacija! Kojih boja ima ? Ili su šarene ?alica.k wrote:ko je trazio pamucne carape od 150 dena? ima ih u merkatoru, marka je innamore, i kostaju 11.60KMpo sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
-
*zena21
- Posts: 472
- Joined: 09/09/2011 15:48
#2288 Re: Sarajevo shoping
zamzija wrote:Ma diiivno! super baš ti hvala, to su kvalitetne čarape, a taman debele za ovo vrijeme...alica.k wrote: ja vidjela samo crne. imaju i neke od 130 dena, i neke od 110 :S al te nisam ni gledala kad sam ugledala ove od 150po sastavu su 71% pamuk, 21% poliamid, 8% elastin
![]()
Samo mi reci jel to onaj "glavni" merkator na socijalnom, unutra kad uđeš u onaj prostor za kupovinu, tamo kod odjeće ?
ja kupila ove u Kozmu u Importane... kostale 12,50KM... fenomenalne su.. imaju elastina i ne pravi se ona kesa na koljenu
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2289 Re: Sarajevo shoping
A jesu li te pamučne ?
Nekako mi pravo ugodno nogama kad nosim duge pamučne čarape, od onih ostalih me nakon sat vremena nosanja uhvati nekakav srklet
vidjela sam da ih ima i u Newyorkeru baš pamučne one su 29,90 KM , tople deblje sa dezenom raznih boja
Nekako mi pravo ugodno nogama kad nosim duge pamučne čarape, od onih ostalih me nakon sat vremena nosanja uhvati nekakav srklet
vidjela sam da ih ima i u Newyorkeru baš pamučne one su 29,90 KM , tople deblje sa dezenom raznih boja
-
Anne Boleyn
- Posts: 349
- Joined: 31/08/2011 16:29
- Location: na dvoru
#2290 Re: Sarajevo shoping
Danas sam te čarape što griju stopala vidjela u Sam shopu...velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2291 Re: Sarajevo shoping
Ima takvih čarapa na pijaci kamara 
-
velvetlook
- Posts: 5
- Joined: 22/11/2011 16:08
#2292 Re: Sarajevo shoping
Sam shopu? gdje, nisam znala da jos uvijek postoji sam shop :/Anne Boleyn wrote:Danas sam te čarape što griju stopala vidjela u Sam shopu...velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju
-
*zena21
- Posts: 472
- Joined: 09/09/2011 15:48
#2293 Re: Sarajevo shoping
zamzija wrote:A jesu li te pamučne ?![]()
Nekako mi pravo ugodno nogama kad nosim duge pamučne čarape, od onih ostalih me nakon sat vremena nosanja uhvati nekakav srklet
vidjela sam da ih ima i u Newyorkeru baš pamučne one su 29,90 KM , tople deblje sa dezenom raznih boja
jesu.. ona marka sto alica napisa... samo sto su malo skuplje nego u mercatoru.. eno alica napisa da su 11 i nesto.. ovemoje ja platih 12,50
pamucne.. tople... mekane
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#2294 Re: Sarajevo shoping
ima li negdje kupiti pivskih krigli?
-
jexy
- Posts: 70
- Joined: 08/02/2008 00:31
#2295 Re: Sarajevo shoping
Gdje povoljno naći novogodišnje i božićne čestitke? Ovo što sam ja gledala se kreće oko 4-5KM, što mi je ipak malo previše s obzirom da mi treba 80-tak komada.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2296 Re: Sarajevo shoping
jexy wrote:Gdje povoljno naći novogodišnje i božićne čestitke? Ovo što sam ja gledala se kreće oko 4-5KM, što mi je ipak malo previše s obzirom da mi treba 80-tak komada.
Kontaktiraš neku od digitalnih štamparija da ti naprave po tvojoj volji.
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2297 Re: Sarajevo shoping
A da probas uzeti one sto prave djeca iz sos sela? one su koliko se sjecam prije bile 1km, a plus sto je humantarnog karaktera
- miss_heidi
- Posts: 98
- Joined: 02/06/2011 11:45
#2298 Re: Sarajevo shoping
http://srcezadjecu.ba/index.php?option= ... u-cestitkujexy wrote:Gdje povoljno naći novogodišnje i božićne čestitke? Ovo što sam ja gledala se kreće oko 4-5KM, što mi je ipak malo previše s obzirom da mi treba 80-tak komada.
ove cestitke su crtal djeca... 1 KM je cestitka, a kupovinom se pomaze izgradnja roditeljske kuce za djecu oboljelu od raka...
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2299 Re: Sarajevo shoping
Ovo je divna idejaCholina_Lokica wrote:A da probas uzeti one sto prave djeca iz sos sela? one su koliko se sjecam prije bile 1km, a plus sto je humantarnog karaktera
-
Anne Boleyn
- Posts: 349
- Joined: 31/08/2011 16:29
- Location: na dvoru
#2300 Re: Sarajevo shoping
U Štrosi ima još uvijek onaj Sam shop.velvetlook wrote:Sam shopu? gdje, nisam znala da jos uvijek postoji sam shop :/Anne Boleyn wrote:Danas sam te čarape što griju stopala vidjela u Sam shopu...velvetlook wrote:A zna li neko ima li gdje onih carapa za grijanje stopala, ja sam to negdje vidjela i ne sjecam se gdje. Ne znam kako cu drugacije prezivjeti ove minuse sto nas cekaju
