u ovome je kljuc,u ovome je kljuc....Sicily wrote:@giordania, ti ovamo u desni dio sa mnom i ruzom, ovaj lijevi nam je rezervisan za ovu omladinu![]()
@BHF, ma to zvjezdica onako malo nece da se hvali, da bude jaci dojam kad ti to probas...ako docekas
Ramazan, opet ;)
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2276 Re: Ramazan, opet ;)
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2277 Re: Ramazan, opet ;)
Uh,dobra kahva,hvala lijepa.........gdje bjese ona terasaBHF_Manijak wrote:giordania wrote:ccccc,djaba ja podigla dva prsta,nigdje kahvegiordania wrote:
Evo je stize,friska![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2278 Re: Ramazan, opet ;)
Bujrum


- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2279 Re: Ramazan, opet ;)
BHF_Manijak wrote:Bujrum![]()
Ne bi prespavala samo sehur.......nego i iftar,garantovano
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2280 Re: Ramazan, opet ;)
We selam hadzinice,bujrum,eehlen we sehlen!!

- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2281 Re: Ramazan, opet ;)
Alejkumu selam hadzinice
Jesi se odmorila od iftara?
Jesi se odmorila od iftara?
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2282 Re: Ramazan, opet ;)
Hajd ti samo muti,ja jos imam malo vremena.......a omladina se usutilaSicily wrote:evo i kod hadzinice bile mantije, a ja bas gledajuci njen zapis sa youtube napravila danas svojeodoh mahnuti koju mantiju i jedan "dud", pristaviti kafu i eto me...
![]()
odoh ja lagano kljukusu pripremati...giordania, ti se ne mici sa secije, keep an eye na ovu omladinu u cosku
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2283 Re: Ramazan, opet ;)
Ne moze omladina sama sa sobom muhabetit
ovo sto je bilo,rasulo se,al eto,doci ce,sad sam na usliz,ako kakvu kahu treba narpaviti,kolac iznijet i tako to 
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2284 Re: Ramazan, opet ;)
BHF_Manijak wrote:Ne moze omladina sama sa sobom muhabetit![]()
ovo sto je bilo,rasulo se,al eto,doci ce,sad sam na usliz,ako kakvu kahu treba narpaviti,kolac iznijet i tako to
Pobjegla znaci........jamda si puno o utakmici muhabetio
Nego,sahan nam se ne javlja nikako........
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2285 Re: Ramazan, opet ;)
Jes Giordania,Bogme pobjeze ko metak
A ne zna sta nam je sa Sahanom,nema ga bas nesto dugo...da i njega nisu uganjale kakve,Bogami poslije price o asikovanju i planovima kojekakvim,Sahane nestade u akciji

A ne zna sta nam je sa Sahanom,nema ga bas nesto dugo...da i njega nisu uganjale kakve,Bogami poslije price o asikovanju i planovima kojekakvim,Sahane nestade u akciji
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#2286 Re: Ramazan, opet ;)
Eh eto,bas sam fino posjedila,hvala na kahvi,vrijeme da se ide sta pripremit....
Selam svima koji su bili i koji nisu...........sve najbolje vam zelim.......
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2287 Re: Ramazan, opet ;)
We alejkumu selam...lahak post,ugodan dan...giordania wrote:![]()
![]()
Eh eto,bas sam fino posjedila,hvala na kahvi,vrijeme da se ide sta pripremit....
Selam svima koji su bili i koji nisu...........sve najbolje vam zelim.......
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2288 Re: Ramazan, opet ;)
Šta je ovo, đe su svi?
ev me ko istočnjak
Vidim, kljukuše se prave, ovo-ono
Odo i ja u somun ubacit kiflu... 
Vidim, kljukuše se prave, ovo-ono
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2289 Re: Ramazan, opet ;)
Hvala vel'ka!
A vidga ba jest se razabro, štono kažu za kadaif: da more mrav proć kroz njega!

- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2290 Re: Ramazan, opet ;)
A ja kontam što mi svaki put nako slijepi...jes vidioSicily wrote:haha e sto me nasmijajest', razabran ko' sto i treba da bude, skontala sam da je fol u agdi i temperaturi pri zalijevanju...pa nek znas ako odlucis da pravis
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2291 Re: Ramazan, opet ;)
Selam vam!!
evo i Istocnjaka wallahi

evo i Istocnjaka wallahi
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2292 Re: Ramazan, opet ;)
Wes-selamBHF_Manijak wrote:Selam vam!!
evo i Istocnjaka wallahi![]()
![]()
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2293 Re: Ramazan, opet ;)
Al da ga pustimo da na miru pročita 17 stranica što je prespavo 
-
istocnjak
- Posts: 1314
- Joined: 03/09/2008 23:58
- Location: Virtualni dzemat :)
#2294 Re: Ramazan, opet ;)
Alejkumu selam svima evo malo uranio zoru prevario. Vidim @hadzinica od ribanja rerne bas zaribala.BHF_Manijak wrote:Selam vam!!
evo i Istocnjaka wallahi![]()
![]()
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2295 Re: Ramazan, opet ;)
arzuhal wrote:Al da ga pustimo da na miru pročita 17 stranica što je prespavo
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
-
istocnjak
- Posts: 1314
- Joined: 03/09/2008 23:58
- Location: Virtualni dzemat :)
#2297 Re: Ramazan, opet ;)
Ama suti ba ... sta mi radite vas dvojica ti i sahan ...BHF_Manijak wrote:arzuhal wrote:Al da ga pustimo da na miru pročita 17 stranica što je prespavoVidis ga da je on jos na onim stranicama od prosle noci,kad Hadzinica riba rerne
Istocnjak,reko onako usput da kazem,danas je srijeda pa et`....
![]()
Moram danas ici u općinu Stari grad na usvajanje budzeta za sanaciju klizista sto izazvali ispod svih onih pendzera.
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2298 Re: Ramazan, opet ;)
Jest, ovo je naš istočnjakistocnjak wrote:Ama suti ba ... sta mi radite vas dvojica ti i sahan ...BHF_Manijak wrote:arzuhal wrote:Al da ga pustimo da na miru pročita 17 stranica što je prespavoVidis ga da je on jos na onim stranicama od prosle noci,kad Hadzinica riba rerne
Istocnjak,reko onako usput da kazem,danas je srijeda pa et`....
![]()
Moram danas ici u općinu Stari grad na usvajanje budzeta za sanaciju klizista sto izazvali ispod svih onih pendzera.
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2299 Re: Ramazan, opet ;)
Ne brini ti za kliziste,nije to nista strasno,mada sumnjam da ce ti u opstini ista pomoci,reci ce ti vrlo jednostavno :"pa gospodine dragi,a kad ste vi ta ista klizista kalemili niste dolazili da nam vazite o usvajanju budzeta za sanaciju istih!"
Jes Arzuhale,evo nam ga vratio se u formu!

Jes Arzuhale,evo nam ga vratio se u formu!
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#2300 Re: Ramazan, opet ;)
Lijepi moji, selam alejkum we rahmetullah! Uzeh abdest, pa odo u džamiju lagano, američki nako
Vidimo se, inša-Allah.
Vidimo se, inša-Allah.


