juga 1950.-1990.
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2276 Re: juga 1950.-1990.
znaš li gdje je ovo?
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2278 Re: juga 1950.-1990.
pa ove dvije slike, nije boka kotorska...


- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#2280 Re: juga 1950.-1990.
ne vide se slike..... 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2281 Re: juga 1950.-1990.
'to lijevo neka orlušina ...? 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2282 Re: juga 1950.-1990.
ne, no vrabac...Banksy wrote:'to lijevo neka orlušina ...?
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#2284 Re: juga 1950.-1990.
sto ja ne mogu da vidim te slike?
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2285 Re: juga 1950.-1990.
raskinuli sa prošlošću...samo eros ramacoti. 
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2286 Re: juga 1950.-1990.
mnijem, Anna Oxa ipak ne bi prošla...
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2287 Re: juga 1950.-1990.
po sred kolašina, šavnika i ostalih razvijenih regija...ulje u kosu, versaće na ramena i oj-haa...se bastase una kancone, raširenih ruku, jedno koljeno podignuto u vis. 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2288 Re: juga 1950.-1990.
možda je autocenzura? ne moŠ da podneseš ovu ljepotu a la - nema je na svijet....Blek Stena wrote:sto ja ne mogu da vidim te slike?
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#2289 Re: juga 1950.-1990.
ma ne vidim stvarno. nevaljaju ovi kompjuteri u predsjednistvu 
- Blek Stena
- Posts: 4077
- Joined: 13/09/2012 11:05
#2290 Re: juga 1950.-1990.
sad ih vidim od kuce, gdje je ovo?radostan dan wrote:možda je autocenzura? ne moŠ da podneseš ovu ljepotu a la - nema je na svijet....Blek Stena wrote:sto ja ne mogu da vidim te slike?
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2291 Re: juga 1950.-1990.
"Jugoslavija je samo podlo smišljeno ime" - Smiljko Šagolj
"Jugoslavija je, nama Srbima, 50 godina pila krv" - Branislav Brana Crnčević
"Jugoslavija je, nama Srbima, 50 godina pila krv" - Branislav Brana Crnčević
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2292 Re: juga 1950.-1990.
Mišljenje forumaša o Đuri Pucaru Starom?
-
sabanss
- Posts: 4768
- Joined: 13/08/2006 11:20
#2293 Re: juga 1950.-1990.
Pa eto... Fino ime za osnovnu skolu_BataZiv_0809 wrote:Mišljenje forumaša o Đuri Pucaru Starom?
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2294 Re: juga 1950.-1990.
smrt popa mila, popa mila jovovića,Blek Stena wrote:sad ih vidim od kuce, gdje je ovo?radostan dan wrote:možda je autocenzura? ne moŠ da podneseš ovu ljepotu a la - nema je na svijet....Blek Stena wrote:sto ja ne mogu da vidim te slike?
smrt popa mila, popa mila jovovića...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2295 Re: juga 1950.-1990.
De mi baci koju o Djuri Pucaruradostan dan wrote:....
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#2296 Re: juga 1950.-1990.
Nikšićradostan dan wrote: smrt popa mila, popa mila jovovića,
smrt popa mila, popa mila jovovića...
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2297 Re: juga 1950.-1990.
fali jedan na forumu..._BataZiv_0809 wrote:De mi baci koju o Djuri Pucaruradostan dan wrote:....
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2298 Re: juga 1950.-1990.

u dolini rijeke zete
rodilo se crno dijete,
ujaci mu ime dali,
nek se zove pele mali...
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#2299 Re: juga 1950.-1990.
Radosni jes se to ti dokopao loze kad si razvezao deseterac 


-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#2300 Re: juga 1950.-1990.
nisam, batalio sam rakiju svih vrsta...vratio se ljubavi prvoj.

