Ako je zeleni sa alufelgama imas ga na automobilizmu.ado-šampion wrote:Jutros vidjeh XM u naizgled jako dobrom stanju, ali ne stigoh slikati, dok se ja snadjoh dodje mi raskrsnica na koju trebam.Simpa auto.
Citroen All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2276 Re: Citroen All About
-
ado-šampion
- Posts: 6025
- Joined: 13/07/2004 20:02
- Location: Sarajevo
#2277 Re: Citroen All About
Nije nije, nije u BiH. Sivi je bio. Ne vidjoh alu felge, ali je izgleda kao originalan auto bez napadnih dodataka, vjerovatno cuvan u garazi.tempuser wrote:Ako je zeleni sa alufelgama imas ga na automobilizmu.ado-šampion wrote:Jutros vidjeh XM u naizgled jako dobrom stanju, ali ne stigoh slikati, dok se ja snadjoh dodje mi raskrsnica na koju trebam.Simpa auto.
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#2278 Re: Citroen All About
Razmisljam da uzmem C4 picasso obzirom da sam ga vidjeo kod prijatelja i svidjeo mi se. On mi pohvali 1.6motor i kaze da nije imao problema. Ja sam vidjeo na olx jedan pravo lijep 2012 god. Kakva su vasa iskustva?
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2279 Re: Citroen All About
Samo nadji dobrog majstora, tj. servis ako ga ima, da odrzavas auto.vanjki wrote:Razmisljam da uzmem C4 picasso obzirom da sam ga vidjeo kod prijatelja i svidjeo mi se. On mi pohvali 1.6motor i kaze da nije imao problema. Ja sam vidjeo na olx jedan pravo lijep 2012 god. Kakva su vasa iskustva?
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2281 Re: Citroen All About
ElRe wrote:
DS7
Pornjava zesca.
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2283 Re: Citroen All About
Enterijer je morao biti originalniji, ovako malo Q5, malo Infinity FX...


-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2284 Re: Citroen All About
Unutra odličan, spolja već viđeno.
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#2285 Re: Citroen All About
konektovan wrote:Samo nadji dobrog majstora, tj. servis ako ga ima, da odrzavas auto.vanjki wrote:Razmisljam da uzmem C4 picasso obzirom da sam ga vidjeo kod prijatelja i svidjeo mi se. On mi pohvali 1.6motor i kaze da nije imao problema. Ja sam vidjeo na olx jedan pravo lijep 2012 god. Kakva su vasa iskustva?
ko su najbolji majstori za citroen u sarajevu ne misleci na citroen servise?
- zforumas
- Posts: 8730
- Joined: 25/10/2016 20:35
#2286 Re: Citroen All About
ElRe wrote:Enterijer je morao biti originalniji, ovako malo Q5, malo Infinity FX...
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#2287 Re: Citroen All About
Baš je ispao loše. Možda ciljaju na kinesko tržište, pa tamo ovakav izgled prolazi?ElRe wrote:Enterijer je morao biti originalniji, ovako malo Q5, malo Infinity FX...
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2288 Re: Citroen All About
Meni izgleda elegantno i jednostavno, lijepo izgleda.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2289 Re: Citroen All About
vanjki wrote:konektovan wrote:Samo nadji dobrog majstora, tj. servis ako ga ima, da odrzavas auto.vanjki wrote:Razmisljam da uzmem C4 picasso obzirom da sam ga vidjeo kod prijatelja i svidjeo mi se. On mi pohvali 1.6motor i kaze da nije imao problema. Ja sam vidjeo na olx jedan pravo lijep 2012 god. Kakva su vasa iskustva?
ko su najbolji majstori za citroen u sarajevu ne misleci na citroen servise?
Eh, to je pitanje za milion dolara.
Odgovor na to pitanje trazim vec dugo, dugo, dugo...
Zelim ti svu srecu u potrazi, a ako naletis na nekog javi.
Ja sam prije tri dana, bio na dijagnostici u psc mobi, katastrofa. Hoce ljudi da mjenjaju dijelove, ali nisu sigurni da ce motor funkcionisati kako treba, a sve sitnica od preko 1000 KeMala?!
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#2290 Re: Citroen All About
Nije on ispao loše, čak šta više ispao je dobro. Ali sve već viđeno, nema vau efekta kao kod DS5.530i wrote:Baš je ispao loše. Možda ciljaju na kinesko tržište, pa tamo ovakav izgled prolazi?ElRe wrote:Enterijer je morao biti originalniji, ovako malo Q5, malo Infinity FX...
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2291 Re: Citroen All About
Ima neki musan za citroene
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2292 Re: Citroen All About
Definitivno ima zanimljivih detalja. Enterijer je originalan, a i na svjetlosnim grupama ima originalnih efekata (1:06, tekstura zadnjih svjetala)citroen xm wrote:
Nije on ispao loše, čak šta više ispao je dobro. Ali sve već viđeno, nema vau efekta kao kod DS5.
https://www.youtube.com/watch?v=KlvjZRHPdyo
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8007
- Joined: 20/01/2011 11:10
#2293 Re: Citroen All About
Vala ne mogu tih tersanja za svoje pare. Radije ću platiti više u ovlaštenom, nego gubiti živce i vrijeme sa takvim majstorima.supercali wrote:Ima neki musan za citroene
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
- corsa
- Posts: 2594
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#2294 Re: Citroen All About
Ovu informaciju si sigurno cuo na potjeri!supercali wrote:Ima neki musan za citroene
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2295 Re: Citroen All About
Ne znam ga licno tako da ne znam jel ters toliki samo prenosim sta sam cuoDzontra_Volta wrote:Vala ne mogu tih tersanja za svoje pare. Radije ću platiti više u ovlaštenom, nego gubiti živce i vrijeme sa takvim majstorima.supercali wrote:Ima neki musan za citroene
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2296 Re: Citroen All About
supercali wrote:Ima neki musan za citroene
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
Mislim da radi u abc-u ili je radio, nemam previse informacija.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2297 Re: Citroen All About
Eto ti moje iskustvo sa ovlastenim, par postova prije, pa procitaj.Dzontra_Volta wrote:Vala ne mogu tih tersanja za svoje pare. Radije ću platiti više u ovlaštenom, nego gubiti živce i vrijeme sa takvim majstorima.supercali wrote:Ima neki musan za citroene
Poslije posla u cittoenu radi privatno
Kazu da je ekstra majstor samo je potezak da pocne posao valjda
Dok ga valjda uganjas da pocne mora ziva a kad pocne siguran si da ce se kvar otkloniti
To sam cuo od par ljudi koji se medjusobno ne znaju e sad jel stvarno tako ne bih znao
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#2298 Re: Citroen All About
Koji profil gume ide za citroen C4 picasso 2011 (nije grand) i koje celicne felge tj. gdje to mogu pogledati?
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#2299 Re: Citroen All About
vanjki wrote:Koji profil gume ide za citroen C4 picasso 2011 (nije grand) i koje celicne felge tj. gdje to mogu pogledati?
Citroën C4 Picasso 2010 1.6HDi
– Generation: PF2 [2006 .. 2012] [EUDM]
– Power: 109 hp | 81 kW | 110 PS
– Engine: I4, Diesel
– Center Bore: 65.1 mm
– Lug Size: M12 x 1.25
– Wheel Fasteners: Lug bolts
– Trim Production: [2006 .. 2012]
Tire
Rim
PCD
Vehicle's recommended cold tire inflation pressure. It is measured in bars or PSI (pounds per square inch).
205/65R15 94H
6.5Jx15 ET27
4x108
2.3
215/55R16 93V
6.5Jx16 ET26
4x108
2.4
215/50R17 93V
6.5Jx17 ET25
4x108
2.5
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#2300 Re: Citroen All About
ElRe wrote:Enterijer je morao biti originalniji, ovako malo Q5, malo Infinity FX...
to je eksterijer majstore

