Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2276 Re: Veliki Brat 2013
Oni su svi kompletni idioti
svako na svoj način 
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2277 Re: Veliki Brat 2013
Ma cini ti sede balzac wrote:Oni su svi kompletni idiotisvako na svoj način
- Federenko
- Posts: 78
- Joined: 30/03/2013 01:30
#2278 Re: Veliki Brat 2013
Vendi ne namjerava skinut zeleni kostim i cvike 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2279 Re: Veliki Brat 2013
Ja se ne zajebavam_nevermind_ wrote:Ma cini ti sede balzac wrote:Oni su svi kompletni idiotisvako na svoj način
![]()
![]()
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#2280 Re: Veliki Brat 2013
Sto je najgorede balzac wrote:Ja se ne zajebavam_nevermind_ wrote:Ma cini ti sede balzac wrote:Oni su svi kompletni idiotisvako na svoj način
![]()
![]()
- Federenko
- Posts: 78
- Joined: 30/03/2013 01:30
#2281 Re: Veliki Brat 2013
Soraja traca Maju Nikolic, vise se ne zna ko je s kim u koaliciji...
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2283 Re: Veliki Brat 2013
sindiiiiiiiiiii.......... aj lav ju bejbe, aj lav ju sou mac...
sta se desava nek neko napise jer...
ja ne znam sta se desava, zemlja je tako malena...
sta se desava nek neko napise jer...
ja ne znam sta se desava, zemlja je tako malena...
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2284 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Sinoc se Ava naljutila sto medo puno jede. Kaze on: ''Bolje za nas dvoje da sam ja malo bucko, inace da sam sav u misici, ti bi ubila nekoga''![]()
inace, svaka cast liku jer bi rijetko koji odolio da mu zenska gura dupe u medjunozje
-
dofu89
- Posts: 27
- Joined: 07/04/2013 20:49
#2285 Re: Veliki Brat 2013
Pa prica se da ipak nije odolio...
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2286 Re: Veliki Brat 2013
na svim snimcima se vidi da ona njemu gura dupe ali on ne reaguje i uvijek joj govori "spavaj" 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2287 Re: Veliki Brat 2013
Sve i da je nije protambur'o ona je haman laHka k'o pero, sa muškarca na muškarca. 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2288 Re: Veliki Brat 2013
po.ebace ih ava sve ukljucujuci i bobana. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2289 Re: Veliki Brat 2013
StupskaBitanga wrote:Ava je dobila masne pare za ovo i sve je ovo dogovor
sve je moguće,ali to ništa ne mijenja na činjenici da je cura glupa,grama mozga nema
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2290 Re: Veliki Brat 2013
Izgleda puklo između Milića i Maje zbog radi debakla 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66014
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2292 Re: Veliki Brat 2013
gleda li ko milića sad uživo,je li on o maji n. priča?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2293 Re: Veliki Brat 2013
Popravili ste mi dan...
zajedno s onima s teme o pobjedniku ZMBT 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2295 Re: Veliki Brat 2013
mića danas u ispovjedaonici 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2296 Re: Veliki Brat 2013
sta je to pric'o? 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2297 Re: Veliki Brat 2013
kisni indijanac wrote:o sarajevskom duhu, o nacionalizmu maje n. o tome kako nije istina da bosna nema svog predstavnika u VB ( misleći na sebe )i sl....VenomousV wrote:sta je to pric'o?
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#2298 Re: Veliki Brat 2013
Ne gledam ovo sranje, ali uletim tu i tamo na ovu vasu temu, sve ocekujuci hoce li se vise one zenturace pomarisati, ali tanko, samo se one dvije pjevaljke pocupase malo za kosu, ali sve u svemu - nisam zadovoljan....
Elem, emigrantskom govedu se opet digao kurcic, pa malo o ratu i iskustvima sa prve linije negdje u Danskoj?
I sta ima ko Mici da spocitava bilo sta? Covjek je, kada je trebalo, bio covjek, a da ne govorim o tome kako mogu samo da zamislim koliko mu puca kurac kada mu o ratu popuje emigrantsko govedo koje je isti gledalo preko CNN-a, pa bi sad malo o necemu u cemu nije imao muda da ucestvuje.
Elem, emigrantskom govedu se opet digao kurcic, pa malo o ratu i iskustvima sa prve linije negdje u Danskoj?
I sta ima ko Mici da spocitava bilo sta? Covjek je, kada je trebalo, bio covjek, a da ne govorim o tome kako mogu samo da zamislim koliko mu puca kurac kada mu o ratu popuje emigrantsko govedo koje je isti gledalo preko CNN-a, pa bi sad malo o necemu u cemu nije imao muda da ucestvuje.
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#2299 Re: Veliki Brat 2013
chisumChisum wrote:Ne gledam ovo sranje, ali uletim tu i tamo na ovu vasu temu, sve ocekujuci hoce li se vise one zenturace pomarisati, ali tanko, samo se one dvije pjevaljke pocupase malo za kosu, ali sve u svemu - nisam zadovoljan....
Elem, emigrantskom govedu se opet digao kurcic, pa malo o ratu i iskustvima sa prve linije negdje u Danskoj?
I sta ima ko Mici da spocitava bilo sta? Covjek je, kada je trebalo, bio covjek, a da ne govorim o tome kako mogu samo da zamislim koliko mu puca kurac kada mu o ratu popuje emigrantsko govedo koje je isti gledalo preko CNN-a, pa bi sad malo o necemu u cemu nije imao muda da ucestvuje.
-
senchika
- Posts: 41
- Joined: 12/04/2013 17:04
#2300 Re: Veliki Brat 2013
ti da sutis...
Tvoja miljenica Sindi je gora od svih nas i svih njih u kuci zajedno...Zlo!
Tvoja miljenica Sindi je gora od svih nas i svih njih u kuci zajedno...Zlo!
