Majku mu Fixer procitaj optuznicu i vijestfixer wrote:Dopunsku prijavu.skenderija04 wrote: Napravio je dopunsku prijavu prihoda za 2010 i 2011. Za taj period ga niko ne tereti. Napravio je pametan potez. Stavio je 10 miliona poreznoj upravi, i za taj period ga niko vise ne moze tuziti. 17 septembra je izjava pred sudijom za period 2007-2009. Ako dokazu da nije postojala citava sprega firmi u porezkim rajevima sa jedinim ciljem da se izbjegne placanje poreza Spanskoj drzavi, ne samo da mu vracaju tih 10 miliona vec ce uslijediti i tuzba protiv drzave. A to sto je napravio je prvi put da neko radi. Kad je Rafa Nadal isto uradio jedva da se moglo pronaci, ali naravno, jedan je idol nacije a drugog treba zatrpati govnima.Kao nisu mu bili poznati prihodi u 2010. godini, pa se sad sjetio.
Skenderija, gotivan si forumas, samo poceo si sa prostituisanjem prava i pravde. Cak i ako se izvuce, vidljivo je da je rijec o prevari.
Sve ti je na netu. Niko kaze da nije uradio utaju. Samo ti kazem da nije dokazano i da nije osudjen. 17.09 je sudjenje. Naravno da postoje dopunske prijave.
