SDA-All about

Post Reply
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22651 Re: SDA-All about

Post by XXS »

tutku wrote:Sinoc je na faceu bio smijesan sa komentarom kako se ne bi trebali voditi postupci protiv politicara - jer je historija pokazala da su neefikasni i skupi. Ovo bi tesko proslo u bilo kojoj iole demokratskoj drzavi, no kod nas je ta vladavina prava odavno samo zabluda pa tako i predsjednim drzave moze na takav nacin nedvojbeno utjecati na tuzilastvo i to pod jako perfidnim izgovorom skupih istraga tj. Postupaka u cjelini. Jadni smo mi.
Ne laje kuca sela radi.
Zna on da ce, prije ili kasnije, i njegova (ne)djela neki tuzilac obradjivati.
tutku
Posts: 1359
Joined: 18/06/2011 12:10

#22652 Re: SDA-All about

Post by tutku »

XXS wrote:
tutku wrote:Sinoc je na faceu bio smijesan sa komentarom kako se ne bi trebali voditi postupci protiv politicara - jer je historija pokazala da su neefikasni i skupi. Ovo bi tesko proslo u bilo kojoj iole demokratskoj drzavi, no kod nas je ta vladavina prava odavno samo zabluda pa tako i predsjednim drzave moze na takav nacin nedvojbeno utjecati na tuzilastvo i to pod jako perfidnim izgovorom skupih istraga tj. Postupaka u cjelini. Jadni smo mi.
Ne laje kuca sela radi.
Zna on da ce, prije ili kasnije, i njegova (ne)djela neki tuzilac obradjivati.
Jasno je meni zasto on laje, ali ono se ne smije dopustati. Pritisak na pravosudje ide sad vec prilicno preko bilo koje mjere
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22653 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

tutku wrote:
XXS wrote:
tutku wrote:Sinoc je na faceu bio smijesan sa komentarom kako se ne bi trebali voditi postupci protiv politicara - jer je historija pokazala da su neefikasni i skupi. Ovo bi tesko proslo u bilo kojoj iole demokratskoj drzavi, no kod nas je ta vladavina prava odavno samo zabluda pa tako i predsjednim drzave moze na takav nacin nedvojbeno utjecati na tuzilastvo i to pod jako perfidnim izgovorom skupih istraga tj. Postupaka u cjelini. Jadni smo mi.
Ne laje kuca sela radi.
Zna on da ce, prije ili kasnije, i njegova (ne)djela neki tuzilac obradjivati.
Jasno je meni zasto on laje, ali ono se ne smije dopustati. Pritisak na pravosudje ide sad vec prilicno preko bilo koje mjere

plasirana oblata je rezultat izvrtanja cinjenica - sve sto je Predsjednik rekao je bojim se da ovo nije potpuno isti slucaj kao i sa svim ostalim politicarima....

jako fin nastup - a najbitnije od svega je cilj - nas narod mora napredovati i mora se poboljsati kvalitet zivota.....

SAMO SDA - NA SVIM NIVOIMA

U JEDINSTVU JE SNAGA....
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#22654 Re: SDA-All about

Post by jefff »

Interesantno kako protiv suda i tužilaštva govore Milorad Dodik i Bakir Izetbrgović. Znači pušu u istu tikvu.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#22655 Re: SDA-All about

Post by StupskaBitanga »

A koje taj isti narod totalno unazadio i ko ga je doveo do totalnog kraha?
Vanzemaljci? ET? Alf?
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#22656 Re: SDA-All about

Post by arzuhal »

kamen spoticanja wrote:
-LIBERO- wrote:Prc. Evo rece Bakir, da je fakticki koalicija sa SBB i Fahrom, stvar koja ce zaustaviti istrage od strane Campare. Jer kao, nije potrebno pokretati postupke, kad se zna da nece nista biti dokazano. A kako on to zna :zzzz: :D


Koalicija je dosta jasna. Zapravo razlozi priblizavanja ove dvojice.
Ma naravno
ali je tragikomicno
posebno zbog svih onih koji su se marisali za vrijeme kampanja...
dzukele
sarajevoxxxx
Posts: 26435
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#22657 Re: SDA-All about

Post by sarajevoxxxx »

Ova Bakirova izjava o tužilaštvo je zaista sramotna i prvorazredni skandal.Samo govori koliko su furseta uzeli i koliko su osjećaja izgubili za sva dešavanja.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22658 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

sarajevoxxxx wrote:Ova Bakirova izjava o tužilaštvo je zaista sramotna i prvorazredni skandal.Samo govori koliko su furseta uzeli i koliko su osjećaja izgubili za sva dešavanja.
izjava koja pocinje sa : bojim se da od tih postupaka nema nista - jer jos niti jedan nije optuzen ? potrose se sredstva poreskih obveznika vrijeme ugled i na kraju nista...

formiranje kampanje na vadjenju rijeci iz konteksta je samo dokaz koliko je duboko dno koje je opozicija dotakla.... jos jedna u nizu ubleha..

U jedinstvu je snaga.

jos jedan od moriva za reci :

SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA !
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22659 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

-LIBERO- wrote:Prc. Evo rece Bakir, da je fakticki koalicija sa SBB i Fahrom, stvar koja ce zaustaviti istrage od strane Campare. Jer kao, nije potrebno pokretati postupke, kad se zna da nece nista biti dokazano. A kako on to zna :zzzz: :D
Koalicija je dosta jasna. Zapravo razlozi priblizavanja ove dvojice.
Dakle teoretski kada bude padao Dodik , pasce u paketu I ova dvojica.
Vazno je samo da im brak do tada potraje.

Sloboda Dragana Covica mi govori da ova trojica (cetvorica) zapravo nikada nece pasti I da ce uveliko presisati neunistivog Milu Djukanovica.
SDP je imao sansu da pohapsi I zatvori krvopije.
Vaznije su im bile jebene fotelje.....
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22660 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

sabina1 wrote:
-LIBERO- wrote:Prc. Evo rece Bakir, da je fakticki koalicija sa SBB i Fahrom, stvar koja ce zaustaviti istrage od strane Campare. Jer kao, nije potrebno pokretati postupke, kad se zna da nece nista biti dokazano. A kako on to zna :zzzz: :D
Koalicija je dosta jasna. Zapravo razlozi priblizavanja ove dvojice.
Dakle teoretski kada bude padao Dodik , pasce u paketu I ova dvojica.
Vazno je samo da im brak do tada potraje.

Sloboda Dragana Covica mi govori da ova trojica (cetvorica) zapravo nikada nece pasti I da ce uveliko presisati neunistivog Milu Djukanovica.
SDP je imao sansu da pohapsi I zatvori krvopije.
Vaznije su im bile jebene fotelje.....
povezivanje SDA sa Dodikom je nista vise no jos jedna u nizu podvala Bosnjacima.....

Dodik kad padne nasljediti ce ga novi Dodik - a SDA do sada, u poredjenju sa svim predstavljenim alternativama ne moze pasti nego samo rasti a tokom tog rasta BiH moze samo napredovati...

tokom sljedece godine biti ce vidljivi povecani pokusaji podvala prema SDA a samim tim i prema Bosnjacima -

Keep calm and support SDA !

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga.
Last edited by HM 2011 on 06/12/2015 21:17, edited 1 time in total.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#22661 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

HM 2011 wrote:
sabina1 wrote:
-LIBERO- wrote:Prc. Evo rece Bakir, da je fakticki koalicija sa SBB i Fahrom, stvar koja ce zaustaviti istrage od strane Campare. Jer kao, nije potrebno pokretati postupke, kad se zna da nece nista biti dokazano. A kako on to zna :zzzz: :D
Koalicija je dosta jasna. Zapravo razlozi priblizavanja ove dvojice.
Dakle teoretski kada bude padao Dodik , pasce u paketu I ova dvojica.
Vazno je samo da im brak do tada potraje.

Sloboda Dragana Covica mi govori da ova trojica (cetvorica) zapravo nikada nece pasti I da ce uveliko presisati neunistivog Milu Djukanovica.
SDP je imao sansu da pohapsi I zatvori krvopije.
Vaznije su im bile jebene fotelje.....
povezivanje SDA sa Dodikom je nista vise no jojs jedna u nizu podvala Bosnjacima.....

Dodik kad padne nasljediti ce ga novi Dodik - a SDA do sada, u poredjenju sa svim predstavljenim alternativama ne moze pasti nego samo rasti a tokom tog rasta BiH moze samo napredovati...

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga.

SDA = Bosnjaci

:D














:(
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22662 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

fosna2014 wrote:
HM 2011 wrote:
sabina1 wrote:
Dakle teoretski kada bude padao Dodik , pasce u paketu I ova dvojica.
Vazno je samo da im brak do tada potraje.

Sloboda Dragana Covica mi govori da ova trojica (cetvorica) zapravo nikada nece pasti I da ce uveliko presisati neunistivog Milu Djukanovica.
SDP je imao sansu da pohapsi I zatvori krvopije.
Vaznije su im bile jebene fotelje.....
povezivanje SDA sa Dodikom je nista vise no jojs jedna u nizu podvala Bosnjacima.....

Dodik kad padne nasljediti ce ga novi Dodik - a SDA do sada, u poredjenju sa svim predstavljenim alternativama ne moze pasti nego samo rasti a tokom tog rasta BiH moze samo napredovati...

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga.

SDA = Bosnjaci

:D














:(

SDA je politicka partija u BiH koja je okupila i okuplja nevjerovatno velik broj najkvalitetnijih kadrova naseg naroda ali i ostalih....

Gledajuci kroz to SDA je snaga BiH - podrzi SDA na svim nivoima....
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#22663 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

I dalje. Ono kad mislis da je 17% Bosnjaka vise od 83%. :D























:(
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22664 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote: SDA je politicka partija u BiH koja je okupila i okuplja nevjerovatno velik broj najkvalitetnijih kadrova naseg naroda ali i ostalih....
antologijska recenica...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#22665 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

slična tvojim satiričnim samo što je on ozbiljan.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22666 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

fosna2014 wrote:I dalje. Ono kad mislis da je 17% Bosnjaka vise od 83%. :D























:(
vrijeme je da prestane rasipanje glasova bosnjaka i njihovo razjedinjavanje laznim obecanjima -

Pokazi odgovornost trazi odgovornost - U jedinstvu je snaga....
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#22667 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

JThomas wrote:slična tvojim satiričnim samo što je on ozbiljan.
I to je ustvari veliki problem. :D
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22668 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

fosna2014 wrote:
JThomas wrote:slična tvojim satiričnim samo što je on ozbiljan.
I to je ustvari veliki problem. :D
toliki vremenski period pokusavate da od jednog naroda napravite blecka zloupotrebljavajuci njegovo povjerenje.....

ali no no

nema vise

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#22669 Re: SDA-All about

Post by fosna2014 »

HM 2011 wrote:
fosna2014 wrote:
JThomas wrote:slična tvojim satiričnim samo što je on ozbiljan.
I to je ustvari veliki problem. :D
toliki vremenski period pokusavate da od jednog naroda napravite blecka zloupotrebljavajuci njegovo povjerenje.....

ali no no

nema vise

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga.
I na kraju (prije spavanja) mislis da si ustvari samo ti narod. :D
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#22670 Re: SDA-All about

Post by jefff »

JThomas wrote:slična tvojim satiričnim samo što je on ozbiljan.
Ja mislim da oni tjeraju šalu sa nama.
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22671 Re: SDA-All about

Post by XXS »

JThomas wrote:slična tvojim satiričnim samo što je on ozbiljan.
Ma kakvi ozbiljan, on je lazovcina sa dna SDA kace koja je placena da pise lazi i prosipa SDA propagandu.

ps - Fahrin avaz cijeli dan drzi, kao udarnu vijest, saopstenje SDA povodom SDP prozivke.........a ne tako davno po tri dan je stajala slika Bakirove matere uz naslov "Jednu vrecu za mog Bakira" :lol:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22672 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

I to je ustvari veliki problem. :D[/quote]

toliki vremenski period pokusavate da od jednog naroda napravite blecka zloupotrebljavajuci njegovo povjerenje.....

ali no no

nema vise

Samo SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga.[/quote]

I na kraju (prije spavanja) mislis da si ustvari samo ti narod. :D[/quote]

ovakav stav samo pokazuje koliko si neozbiljan -

Iskreno se nadam da takvima kao ti bosnjaci nikada vise nece ukazati povjerenje da ih vode....

Samo SDA - na svim nivoima...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22673 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Direktor Direkcije za evropske integracije

DILBEROVIĆ: Dobit ćemo išaret EU da predamo aplikaciju
kakav Superhik Allahu dragi :jbt:

jašta moj Dilbere.... opaliče te qhorchem u ćelo na vakat


Image

vake struĆnjake samo iznjedriti more SDA :D

U JEDINSTVU JE SNAGA!
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#22674 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote: SDA je politicka partija u BiH koja je okupila i okuplja nevjerovatno velik broj najkvalitetnijih kadrova naseg naroda ali i ostalih....
antologijska recenica...
On je kod mene odavno izgubio rejting ozbiljnog sugovornika. Tako da ono, klasicni stranacki bot :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22675 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

JoseMujica wrote:
Direktor Direkcije za evropske integracije

DILBEROVIĆ: Dobit ćemo išaret EU da predamo aplikaciju
kakav Superhik Allahu dragi :jbt:

jašta moj Dilbere.... opaliče te qhorchem u ćelo na vakat


Image

vake struĆnjake samo iznjedriti more SDA :D

U JEDINSTVU JE SNAGA!
novoimenovani direktor Direkcije za evropske integracije (DEI) Edin Dilberović.

:jbt: :jbt: :jbt:
Post Reply