SDA-All about

Post Reply
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#22601 Re: SDA-All about

Post by Vidal89 »

HM vidim jos uvijek si aktivan, ocito ti dobro ide posao...

Image

Zabavalja nas pravo :thumbup:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22602 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Vidal89 wrote:HM vidim jos uvijek si aktivan, ocito ti dobro ide posao...

Image

Zabavalja nas pravo :thumbup:
i mene isto.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22603 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

kad porastem želim biti šćer AsanaĆengiča
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#22604 Re: SDA-All about

Post by nemampojma0 »

U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22605 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132

leg'o regres, sucur elhamdulila...
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22606 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

hizo ramidovic wrote:jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132

leg'o regres, sucur elhamdulila...
Izvini ljudino, a šta bi ti htio. Pa moraju i oni što rade u Vladi od nečega živjeti, nahraniti gladnu djecu.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22607 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

The BEN10 wrote:
hizo ramidovic wrote:jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132

leg'o regres, sucur elhamdulila...
Izvini ljudino, a šta bi ti htio. Pa moraju i oni što rade u Vladi od nečega živjeti, nahraniti gladnu djecu.
naravno, ali ne preko tudjih ledja, uzimajuci drugima vec zaradjen novac...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22608 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Regres generalno treba ukinuti. Svi regresi se isplaćuju protivzakonito, ali kako je pos'o dobar, a para laka budžetskim korisnicima je ravno do mora. I niko se, što političari, što pravovjerni sindikati, ne osjeća neugodno što prima regres iz budžeta koji redovno završava u minusu.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#22609 Re: SDA-All about

Post by DaffyDuck »

nemampojma0 wrote:U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949
Kresevo- mjesto od posebnog kulturnog znacaja u FBiH :izet:
u jedinstvu je snaga, ha ya :bih:

:run:
User avatar
Truba
Posts: 93802
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#22610 Re: SDA-All about

Post by Truba »

delegacija općine kreševo i župe sv jakova markijskog
je bila u talijanskoj rodnoj općini i župi jakova markijskog
ostvarena je suradnja i budući projekti kao i karitativno djelovanje
tako da 4000 za jedan simpozij... a ko je ikada orkagnizirao simpozij zna troškove
i nije puno
ona stavka od 40 000 mi je nekako prevelika
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#22611 Re: SDA-All about

Post by DaffyDuck »

Naravno da je prevelika. Sta ima vlada donirati toliki novac profitabilnoj firmi kakva je vecernji list. Jos od posebnog znacaja :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22612 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

DaffyDuck wrote:
nemampojma0 wrote:U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949
Kresevo- mjesto od posebnog kulturnog znacaja u FBiH :izet:
u jedinstvu je snaga, ha ya :bih:

:run:
Šta se Ajvatovica i kosidbi moglo napraviti za četvrt miliona maraka što je DF naštimao svom stranačkom kolegi, ihhh ...

SKANDALOZAN POTEZ KOMŠIĆEVOG MINISTRA: Četvrt miliona uplatio stranačkom kolegi Dubravku Barbariću!

BLIN magazin donosi skandaloznu priču o potezu ministra zdravstva u Vladi Ze-Do kantona, Bojana Gvozdenovića, koji je uplatio četvrt miliona maraka firmi u vlasništvu svog stranačkog kolege i bliskog Komšićevog saradnika, zanemarujući vapaje Kantonalne bolnice u Zenici o nepodnošljivim uvjetima u kojima bolnica radi i očajničke molbe da se iznađe način da se glavnim dobavljačima izmiri dio dugovanja.
Tekst prenosimo u cijelosti, uz priloženu dokumentaciju...
edit: postalo je ofirno, imaju li ovi Komšićevi trolovi kakvih drugih izvora osim policijskih biltena Bakira Alispahića ...
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#22613 Re: SDA-All about

Post by nemampojma0 »

Banksy wrote:
DaffyDuck wrote:
nemampojma0 wrote:U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949
Kresevo- mjesto od posebnog kulturnog znacaja u FBiH :izet:
u jedinstvu je snaga, ha ya :bih:

:run:
Šta se Ajvatovica i kosidbi moglo napraviti za četvrt miliona maraka što je DF naštimao svom stranačkom kolegi, ihhh ...

SKANDALOZAN POTEZ KOMŠIĆEVOG MINISTRA: Četvrt miliona uplatio stranačkom kolegi Dubravku Barbariću!

BLIN magazin donosi skandaloznu priču o potezu ministra zdravstva u Vladi Ze-Do kantona, Bojana Gvozdenovića, koji je uplatio četvrt miliona maraka firmi u vlasništvu svog stranačkog kolege i bliskog Komšićevog saradnika, zanemarujući vapaje Kantonalne bolnice u Zenici o nepodnošljivim uvjetima u kojima bolnica radi i očajničke molbe da se iznađe način da se glavnim dobavljačima izmiri dio dugovanja.
Tekst prenosimo u cijelosti, uz priloženu dokumentaciju...
edit: postalo je ofirno, imaju li ovi Komšićevi trolovi kakvih drugih izvora osim policijskih biltena Bakira Alispahića ...
Ja sam shvatio da ti nisi dobra, pa ti ne zamjeram...samo naprdjuj i dalje :wink:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#22614 Re: SDA-All about

Post by DaffyDuck »

Nisu potrebni nikakvi trolovi ni bilteni jer je su korpe prljavog vesa na sve strane. Mislim da uopste nema potrebe da se u nesto sumnja, moze biti samo gore od ovih natpisa.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22615 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

nemampojma0 wrote:
Ja sam shvatio da ti nisi dobra, pa ti ne zamjeram...samo naprdjuj i dalje :wink:
Ja sam i svi smo shvatili da si ti jeftin, plastični DF/Bakir Alispahić trol, stoga trolaj i dalje. :)

(i ne šaljite više Latifovu u emisije, baš se provaljuje ...)
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22616 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

hizo ramidovic wrote:
The BEN10 wrote:
hizo ramidovic wrote:jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:

http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132

leg'o regres, sucur elhamdulila...
Izvini ljudino, a šta bi ti htio. Pa moraju i oni što rade u Vladi od nečega živjeti, nahraniti gladnu djecu.
naravno, ali ne preko tudjih ledja, uzimajuci drugima vec zaradjen novac...
Ma ne smije nikome faliti, nek podignu kredit i eto para za sve. Nemoj samo da ljudi gladuju brate dragi.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22617 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22618 Re: SDA-All about

Post by XXS »

SDA UGOVNICI.

Za 300 000 glasova obecavam 100 000 novih poslova.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22619 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Zanimljiv clanak - al bice to bolje.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22620 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Izetbegović: Naša je dužnost da branimo islam od mržnje, zla i nasilja

sve ti j.... idi ga brani s kozojebima

tvoja je dužnost magarće nepismeni da braniš državu
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#22621 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Hoće li ko ovim nepismenim novinarima objasniti da ne postoji bošnjački član Predsjedništva? :-)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22622 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

JoseMujica wrote:
Izetbegović: Naša je dužnost da branimo islam od mržnje, zla i nasilja

sve ti j.... idi ga brani s kozojebima

tvoja je dužnost magarće nepismeni da braniš državu
Tačno tako. To su riječi, kakve god glupe ili ne, koje u tom kontekstu može izgovoriti samo reis Kavazović, ako i on. To je pokušaj (zapravo, na staroj liniji) da se sam inaugurira u lidera muslimana, a SDA pretvori u svebošnjački pokret.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22623 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

nemampojma0 wrote:
Ja sam shvatio da ti nisi dobra, pa ti ne zamjeram...samo naprdjuj i dalje :wink:

Vidim, odgovorio si na argumente - za aplauza. :)

Htio sam primjetiti, Izetbegović, ko i babo mu, o tekfiru, Islamu..Još nije počeo objašnjavati kako se klanja :roll:
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22624 Re: SDA-All about

Post by XXS »

Izetbegovic: "Nismo na vrijeme uocili opasnost koja dolazi od tekfirske ideologije i ekstremizma"

Ma vi (SDA) niste na vrijeme uocili ni 5 korpusa bivse JNA koji su dosli u BIH iz Slovenije i Hrvatske, a kako cete skontati opasnost od par hiljada vehabija.

Ovo je Kavazovic organizovao, a da se cekalo na SDA opet bi bilo "mirno spavajte, mi vas branimo".
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22625 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

al kmece pojedini.....


BITNO JE BITI BOSNJAK !

U jedinstvu je snaga.....
Post Reply