
Zabavalja nas pravo

i mene isto.Vidal89 wrote:HM vidim jos uvijek si aktivan, ocito ti dobro ide posao...
Zabavalja nas pravo
Izvini ljudino, a šta bi ti htio. Pa moraju i oni što rade u Vladi od nečega živjeti, nahraniti gladnu djecu.hizo ramidovic wrote:jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132
leg'o regres, sucur elhamdulila...
naravno, ali ne preko tudjih ledja, uzimajuci drugima vec zaradjen novac...The BEN10 wrote:Izvini ljudino, a šta bi ti htio. Pa moraju i oni što rade u Vladi od nečega živjeti, nahraniti gladnu djecu.hizo ramidovic wrote:jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132
leg'o regres, sucur elhamdulila...
Kresevo- mjesto od posebnog kulturnog znacaja u FBiHnemampojma0 wrote:U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949
Šta se Ajvatovica i kosidbi moglo napraviti za četvrt miliona maraka što je DF naštimao svom stranačkom kolegi, ihhh ...DaffyDuck wrote:Kresevo- mjesto od posebnog kulturnog znacaja u FBiHnemampojma0 wrote:U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949![]()
u jedinstvu je snaga, ha ya![]()
edit: postalo je ofirno, imaju li ovi Komšićevi trolovi kakvih drugih izvora osim policijskih biltena Bakira Alispahića ...
SKANDALOZAN POTEZ KOMŠIĆEVOG MINISTRA: Četvrt miliona uplatio stranačkom kolegi Dubravku Barbariću!
BLIN magazin donosi skandaloznu priču o potezu ministra zdravstva u Vladi Ze-Do kantona, Bojana Gvozdenovića, koji je uplatio četvrt miliona maraka firmi u vlasništvu svog stranačkog kolege i bliskog Komšićevog saradnika, zanemarujući vapaje Kantonalne bolnice u Zenici o nepodnošljivim uvjetima u kojima bolnica radi i očajničke molbe da se iznađe način da se glavnim dobavljačima izmiri dio dugovanja.
Tekst prenosimo u cijelosti, uz priloženu dokumentaciju...
Ja sam shvatio da ti nisi dobra, pa ti ne zamjeram...samo naprdjuj i daljeBanksy wrote:Šta se Ajvatovica i kosidbi moglo napraviti za četvrt miliona maraka što je DF naštimao svom stranačkom kolegi, ihhh ...DaffyDuck wrote:Kresevo- mjesto od posebnog kulturnog znacaja u FBiHnemampojma0 wrote:U HDZ-u je snaga. Vise para dobiju kosci na Kupresu, nego Ajvatovica...toliko o "Bosnjak, Islam, bosanski".
http://nap.ba/new/vijest.php?id=18949![]()
u jedinstvu je snaga, ha ya![]()
edit: postalo je ofirno, imaju li ovi Komšićevi trolovi kakvih drugih izvora osim policijskih biltena Bakira Alispahića ...
SKANDALOZAN POTEZ KOMŠIĆEVOG MINISTRA: Četvrt miliona uplatio stranačkom kolegi Dubravku Barbariću!
BLIN magazin donosi skandaloznu priču o potezu ministra zdravstva u Vladi Ze-Do kantona, Bojana Gvozdenovića, koji je uplatio četvrt miliona maraka firmi u vlasništvu svog stranačkog kolege i bliskog Komšićevog saradnika, zanemarujući vapaje Kantonalne bolnice u Zenici o nepodnošljivim uvjetima u kojima bolnica radi i očajničke molbe da se iznađe način da se glavnim dobavljačima izmiri dio dugovanja.
Tekst prenosimo u cijelosti, uz priloženu dokumentaciju...
Ja sam i svi smo shvatili da si ti jeftin, plastični DF/Bakir Alispahić trol, stoga trolaj i dalje.nemampojma0 wrote:
Ja sam shvatio da ti nisi dobra, pa ti ne zamjeram...samo naprdjuj i dalje
Ma ne smije nikome faliti, nek podignu kredit i eto para za sve. Nemoj samo da ljudi gladuju brate dragi.hizo ramidovic wrote:naravno, ali ne preko tudjih ledja, uzimajuci drugima vec zaradjen novac...The BEN10 wrote:Izvini ljudino, a šta bi ti htio. Pa moraju i oni što rade u Vladi od nečega živjeti, nahraniti gladnu djecu.hizo ramidovic wrote:jos jedan u nizu genijalnih poteza vlade ks konkretnije ministara obrazovanja i finansija:
http://www.klix.ba/vijesti/bih/regres-p ... /151202132
leg'o regres, sucur elhamdulila...
Zanimljiv clanak - al bice to bolje.
Izetbegović: Naša je dužnost da branimo islam od mržnje, zla i nasilja
Tačno tako. To su riječi, kakve god glupe ili ne, koje u tom kontekstu može izgovoriti samo reis Kavazović, ako i on. To je pokušaj (zapravo, na staroj liniji) da se sam inaugurira u lidera muslimana, a SDA pretvori u svebošnjački pokret.JoseMujica wrote:Izetbegović: Naša je dužnost da branimo islam od mržnje, zla i nasilja
sve ti j.... idi ga brani s kozojebima
tvoja je dužnost magarće nepismeni da braniš državu
nemampojma0 wrote:
Ja sam shvatio da ti nisi dobra, pa ti ne zamjeram...samo naprdjuj i dalje