SDA-All about
-
kakonako
- Posts: 601
- Joined: 20/05/2013 16:26
#22576 Re: SDA-All about
Hamo je legenda on fura svoju a vi mlatite praznu slamu i to dobro kasira jer u upornosti je snaga,a bogami i pare,dobri moj Hizo.I de malo popravi taj govor hamah te nista ne reazumim.
-
Lug
- Posts: 3155
- Joined: 09/02/2009 15:27
#22577 Re: SDA-All about
HM 2011 wrote:jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#22578 Re: SDA-All about
Pokušaj opravdavanja ovakvog bijednog čina jasno nam govori kakav sve moralni jad i čemer postoji u ovoj državi.HM 2011 wrote: jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?
Čak i ako nije znao za podnošenje zahtjeva, sigurno je znao da stipendiju prima, ali mu ipak ni na kraj pameti nije bilo da je vrati ili pokloni nekome kome sigurno treba.
Zaista, jadan je narod koji ima takve "uglednike"
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22579 Re: SDA-All about
al evo ti i da se naviknes malo nakon sto pogledas google searchBetter Man wrote:Fašizam i rasizam je insistirati na tome da je Bošnjak jednako islam, odnosno da su bopnjaci samo oni koji su islamske vjeroispovjesti kad svi znamo da nije tako.HM 2011 wrote:Ne izbjegavam odgovor,Better Man wrote:Izbjegavaš odgovor i potvrđuješ da si ono što sam ti rekao. I s tobom zatucanim likom, koji brani i podržava mafiju iz SDA nemam šta više pričati i gubiti vrijeme.
dio sam naroda o kojemu je rijec nista vise nista manje.....
I prema tvome mišljenju - komplet narod koji se izjasnio tako kako se izjasnio / bosnjak islam bosanski / sve go fasista ?
a sigurno ih je bilo i da su se izjasnili bosnjak ateista srpski jezik ili ostale kombinacije ali koliko shvatam stvari / jako je malo tih ljudi / tako da ne preostaje ništa drugo nego da kažem da jedva cekam rezulatate popisa....... Pa da vidim ko mi priča kakve priče o fašizmima i o kojim se tu brojevima radi ?
Uvjek Support za SDA - Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga
Ja sam Bosnjak, vjera mi je Islam, jezik mi je Bosanski......
detektujes li fasizam ?
Bitno je biti Bosnjak ?
detektujes li sada fasizam ?
prvo i drugo u Kombinaciji - ima li fasizma....
kombinacija svega i dodatak u jedinstvu je snaga samo SDA - to je vec politicki pokret bosnjaka ? ima li fasizma ?
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22580 Re: SDA-All about
punoljetno lice ? mozda je sama aplicirala....Lug wrote:HM 2011 wrote:jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?eto nije, otac joj je pa nije..
Cengic je predsjedavajuci Sabora IVZ ?
koliko vidim ljudi se satrase u podmetanju bosnjacima - pa od tog satiranja moram reci
SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA - U JEDINSTVU JE SNAGA.
Last edited by HM 2011 on 02/12/2015 22:28, edited 1 time in total.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#22581 Re: SDA-All about
u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22582 Re: SDA-All about
Predsjednika sabora IVZ BIH !hizo ramidovic wrote:u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
ja kao bosnjak kazem
audiatur et altera pars !
-
Lug
- Posts: 3155
- Joined: 09/02/2009 15:27
#22583 Re: SDA-All about
HM 2011 wrote:punoljetno lice ? mozda je sama aplicirala....
Cengic je predsjedavajuci Sabora IVZ ?
pa u tom je i problem!
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22584 Re: SDA-All about
Audiatur, Audiatur...... jer bitno je biti bošnjak.Lug wrote:HM 2011 wrote:punoljetno lice ? mozda je sama aplicirala....
Cengic je predsjedavajuci Sabora IVZ ?![]()
pa u tom je i problem!
-
Lug
- Posts: 3155
- Joined: 09/02/2009 15:27
#22585 Re: SDA-All about
familija Cengic je turskih korijena, jel tako?!
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#22586 Re: SDA-All about
takoje hamo nedaj danam dusmani pljuju po uglednicima ate price proturaju ovi koi hoce dase bosnjaci podjeleHM 2011 wrote:Predsjednika sabora IVZ BIH !hizo ramidovic wrote:u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
ja kao bosnjak kazem
audiatur et altera pars !
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22587 Re: SDA-All about
hizo ramidovic wrote:takoje hamo nedaj danam dusmani pljuju po uglednicima ate price proturaju ovi koi hoce dase bosnjaci podjeleHM 2011 wrote:Predsjednika sabora IVZ BIH !hizo ramidovic wrote:u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
ja kao bosnjak kazem
audiatur et altera pars !
Znaš li ti šta je Hamo obećao ?
- XXS
- Posts: 1702
- Joined: 29/11/2009 19:32
#22588 Re: SDA-All about
Ma ja, vazda je ogledalo krivo kad ti se ne svidja sta sta vidis u njemu.
Kakvi uglednici, USERNICI, lopovi, barabe i kriminalci.
Jednom rijecju, SDA.
Kakvi uglednici, USERNICI, lopovi, barabe i kriminalci.
Jednom rijecju, SDA.
-
hizo ramidovic
- Posts: 4462
- Joined: 26/03/2013 18:20
- Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene
#22589 Re: SDA-All about
nepratim tija bas puno ovosve alznam daje hamo dobar covijek ida ima samse dabudne priznat uglednikHM 2011 wrote: Znaš li ti šta je Hamo obećao ?
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22591 Re: SDA-All about
to za šanse to je samo uzgred, ali ugleda kakvog Vi smatrate za ugledom - već odavno nemam - nedostaje mi "vremena" - žao mi je što nisi u toku - evo zato tu je najsiromašniji od svih predsjednika Hose da objasni....hizo ramidovic wrote:nepratim tija bas puno ovosve alznam daje hamo dobar covijek ida ima samse dabudne priznat uglednikHM 2011 wrote: Znaš li ti šta je Hamo obećao ?
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22592 Re: SDA-All about
XXS wrote:Ma ja, vazda je ogledalo krivo kad ti se ne svidja sta sta vidis u njemu.
Kakvi uglednici, USERNICI, lopovi, barabe i kriminalci.
Jednom rijecju, SDA.
Samo SDA , Na svim nivoima, U jedinstvu je snaga -
glasaj za mene kako ikada budem na listi i ako živiš u mojoj regiji - donosim pozitivne promjene obećavam
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#22593 Re: SDA-All about
jos jedan uglednik
http://www.avaz.ba/image_galleries/view ... cle_images
http://www.avaz.ba/image_galleries/view ... cle_images
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
-
smjesko071
- Posts: 696
- Joined: 07/04/2014 22:48
#22595 Re: SDA-All about
evo jošjedno
http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html
i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse
http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html
i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22596 Re: SDA-All about
Alal kamatasmjesko071 wrote:jos jedan uglednik
http://www.avaz.ba/image_galleries/view ... cle_images
Hoće to da predsjednik banke najvie uloži u gradnju džamije - halal porijeklo imovine, samo bez certifikata.
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22597 Re: SDA-All about
smjesko071 wrote:evo jošjedno
http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html
i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse
Hajde i ti do ujutro, samo te moram pitati imaš li kakve uradke na temu alternativi SDA-u ?
Samo SDA na svim nivoima, u jedinstvu je snaga.
- XXS
- Posts: 1702
- Joined: 29/11/2009 19:32
#22598 Re: SDA-All about
Prvo mi reci dze sam ja tu, pa cemo lako za glas. Znas kako to u SDA radi. Kakva stipendija, radno mjesto ili poslovni prostor.HM 2011 wrote: glasaj za mene kako ikada budem na listi i ako živiš u mojoj regiji - donosim pozitivne promjene obećavam
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#22599 Re: SDA-All about
ti si kao i svi ostali u tu, kada dobijem ovlastenja za rad u opstem javnom interesu.....XXS wrote:Prvo mi reci dze sam ja tu, pa cemo lako za glas. Znas kako to u SDA radi. Kakva stipendija, radno mjesto ili poslovni prostor.HM 2011 wrote: glasaj za mene kako ikada budem na listi i ako živiš u mojoj regiji - donosim pozitivne promjene obećavam
moj rad na ostvarenju istoga ne bi trebao proci nezapazeno.
podrzi SDA na svim nivoima - jer u jedinstvu je snaga.
-
sarajevo999999
- Posts: 852
- Joined: 28/02/2012 14:44
#22600 Re: SDA-All about
Nemoj biti naporan jebo te strankaHM 2011 wrote:smjesko071 wrote:evo jošjedno
http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html
i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse
Hajde i ti do ujutro, samo te moram pitati imaš li kakve uradke na temu alternativi SDA-u ?
Samo SDA na svim nivoima, u jedinstvu je snaga.
