SDA-All about

Post Reply
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#22576 Re: SDA-All about

Post by kakonako »

Hamo je legenda on fura svoju a vi mlatite praznu slamu i to dobro kasira jer u upornosti je snaga,a bogami i pare,dobri moj Hizo.I de malo popravi taj govor hamah te nista ne reazumim.
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#22577 Re: SDA-All about

Post by Lug »

HM 2011 wrote:jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?
:-) eto nije, otac joj je pa nije.. :lol:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#22578 Re: SDA-All about

Post by duh_sa_sjekirom »

HM 2011 wrote: jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?
Pokušaj opravdavanja ovakvog bijednog čina jasno nam govori kakav sve moralni jad i čemer postoji u ovoj državi.
Čak i ako nije znao za podnošenje zahtjeva, sigurno je znao da stipendiju prima, ali mu ipak ni na kraj pameti nije bilo da je vrati ili pokloni nekome kome sigurno treba.
Zaista, jadan je narod koji ima takve "uglednike"
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22579 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Better Man wrote:
HM 2011 wrote:
Better Man wrote:Izbjegavaš odgovor i potvrđuješ da si ono što sam ti rekao. I s tobom zatucanim likom, koji brani i podržava mafiju iz SDA nemam šta više pričati i gubiti vrijeme.
Ne izbjegavam odgovor,

dio sam naroda o kojemu je rijec nista vise nista manje.....

I prema tvome mišljenju - komplet narod koji se izjasnio tako kako se izjasnio / bosnjak islam bosanski / sve go fasista ?

a sigurno ih je bilo i da su se izjasnili bosnjak ateista srpski jezik ili ostale kombinacije ali koliko shvatam stvari / jako je malo tih ljudi / tako da ne preostaje ništa drugo nego da kažem da jedva cekam rezulatate popisa....... Pa da vidim ko mi priča kakve priče o fašizmima i o kojim se tu brojevima radi ?

Uvjek Support za SDA - Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga
Fašizam i rasizam je insistirati na tome da je Bošnjak jednako islam, odnosno da su bopnjaci samo oni koji su islamske vjeroispovjesti kad svi znamo da nije tako.
al evo ti i da se naviknes malo nakon sto pogledas google search

Ja sam Bosnjak, vjera mi je Islam, jezik mi je Bosanski......

detektujes li fasizam ?

Bitno je biti Bosnjak ?

detektujes li sada fasizam ?

prvo i drugo u Kombinaciji - ima li fasizma....

kombinacija svega i dodatak u jedinstvu je snaga samo SDA - to je vec politicki pokret bosnjaka ? ima li fasizma ?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22580 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Lug wrote:
HM 2011 wrote:jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?
:-) eto nije, otac joj je pa nije.. :lol:
punoljetno lice ? mozda je sama aplicirala....

Cengic je predsjedavajuci Sabora IVZ ?

koliko vidim ljudi se satrase u podmetanju bosnjacima - pa od tog satiranja moram reci

SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA - U JEDINSTVU JE SNAGA.
Last edited by HM 2011 on 02/12/2015 22:28, edited 1 time in total.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22581 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22582 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
Predsjednika sabora IVZ BIH !

ja kao bosnjak kazem

audiatur et altera pars !
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#22583 Re: SDA-All about

Post by Lug »

HM 2011 wrote:punoljetno lice ? mozda je sama aplicirala....

Cengic je predsjedavajuci Sabora IVZ ?
:roll:

pa u tom je i problem!
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22584 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Lug wrote:
HM 2011 wrote:punoljetno lice ? mozda je sama aplicirala....

Cengic je predsjedavajuci Sabora IVZ ?
:roll:

pa u tom je i problem!
Audiatur, Audiatur...... jer bitno je biti bošnjak.
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#22585 Re: SDA-All about

Post by Lug »

familija Cengic je turskih korijena, jel tako?!
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22586 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote:
hizo ramidovic wrote:u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
Predsjednika sabora IVZ BIH !

ja kao bosnjak kazem

audiatur et altera pars !
takoje hamo nedaj danam dusmani pljuju po uglednicima ate price proturaju ovi koi hoce dase bosnjaci podjele
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22587 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:
hizo ramidovic wrote:u jedinstvu uglednika poput cenge je snaga
Predsjednika sabora IVZ BIH !

ja kao bosnjak kazem

audiatur et altera pars !
takoje hamo nedaj danam dusmani pljuju po uglednicima ate price proturaju ovi koi hoce dase bosnjaci podjele

Znaš li ti šta je Hamo obećao ?
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22588 Re: SDA-All about

Post by XXS »

Ma ja, vazda je ogledalo krivo kad ti se ne svidja sta sta vidis u njemu.

Kakvi uglednici, USERNICI, lopovi, barabe i kriminalci.
Jednom rijecju, SDA.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22589 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote: Znaš li ti šta je Hamo obećao ?
nepratim tija bas puno ovosve alznam daje hamo dobar covijek ida ima samse dabudne priznat uglednik
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#22590 Re: SDA-All about

Post by Lug »

Hamdija :D
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22591 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote: Znaš li ti šta je Hamo obećao ?
nepratim tija bas puno ovosve alznam daje hamo dobar covijek ida ima samse dabudne priznat uglednik
to za šanse to je samo uzgred, ali ugleda kakvog Vi smatrate za ugledom - već odavno nemam - nedostaje mi "vremena" - žao mi je što nisi u toku - evo zato tu je najsiromašniji od svih predsjednika Hose da objasni....
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22592 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

XXS wrote:Ma ja, vazda je ogledalo krivo kad ti se ne svidja sta sta vidis u njemu.

Kakvi uglednici, USERNICI, lopovi, barabe i kriminalci.
Jednom rijecju, SDA.

Samo SDA , Na svim nivoima, U jedinstvu je snaga -

glasaj za mene kako ikada budem na listi i ako živiš u mojoj regiji - donosim pozitivne promjene obećavam
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#22595 Re: SDA-All about

Post by smjesko071 »

evo jošjedno

http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html

i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22596 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

smjesko071 wrote:jos jedan uglednik
http://www.avaz.ba/image_galleries/view ... cle_images
Alal kamata :mrgreen:

Hoće to da predsjednik banke najvie uloži u gradnju džamije - halal porijeklo imovine, samo bez certifikata.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22597 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

smjesko071 wrote:evo jošjedno

http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html

i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse

Hajde i ti do ujutro, samo te moram pitati imaš li kakve uradke na temu alternativi SDA-u ?

Samo SDA na svim nivoima, u jedinstvu je snaga.
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22598 Re: SDA-All about

Post by XXS »

HM 2011 wrote: glasaj za mene kako ikada budem na listi i ako živiš u mojoj regiji - donosim pozitivne promjene obećavam
Prvo mi reci dze sam ja tu, pa cemo lako za glas. Znas kako to u SDA radi. Kakva stipendija, radno mjesto ili poslovni prostor.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22599 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

XXS wrote:
HM 2011 wrote: glasaj za mene kako ikada budem na listi i ako živiš u mojoj regiji - donosim pozitivne promjene obećavam
Prvo mi reci dze sam ja tu, pa cemo lako za glas. Znas kako to u SDA radi. Kakva stipendija, radno mjesto ili poslovni prostor.
ti si kao i svi ostali u tu, kada dobijem ovlastenja za rad u opstem javnom interesu.....

moj rad na ostvarenju istoga ne bi trebao proci nezapazeno.

podrzi SDA na svim nivoima - jer u jedinstvu je snaga.
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#22600 Re: SDA-All about

Post by sarajevo999999 »

HM 2011 wrote:
smjesko071 wrote:evo jošjedno

http://narod-ne-zna.weebly.com/alija-bu ... udnjo.html

i mogao bi ovako do ujutro, ali cu daviti previse

Hajde i ti do ujutro, samo te moram pitati imaš li kakve uradke na temu alternativi SDA-u ?

Samo SDA na svim nivoima, u jedinstvu je snaga.
Nemoj biti naporan jebo te stranka
Post Reply