SDA-All about

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22551 Re: SDA-All about

Post by Banksy »


čovjek koji je uzeo kredit od javnog preduzeća, kupio od tog novca poslovni prostor i sad od novca koje mu za iznajmljivanje tog prostora daje javno preduzeće može otplaćivati kredit, tako da je krajnji rezultat kao da mu je javno preduzeće poklonilo poslovni prostor.


:lol:

Šerif Isović, nekadašnji direktor u "BH Telecomu" i Fabrici duhana Sarajevo (FDS),

rođak Denisa Zvizdića, predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH,

Zvizdić i Isović usko su povezani rodbinskim vezama, djevojačko prezime Zvizdićeve majke je Isović, kao i Rabije Čampare, koja je Zvizdićeva tetka te majka Dubravka Čampare, državnog tužioca, i Aljoše Čampare, federalnog ministra unutrašnjih poslova.

Zvizdić je samo prije nekoliko dana na poziciju predsjedavajuće Konkurencijskog vijeća BiH imenovao snahu Maidu Čamparu, ujedno suprugu državnog tužioca Čampare, dok je za svog savjetnika imenovao još jednog bliskog rođaka, Suada Zeljkovića, bivšeg premijera Kantona Sarajevo.

Dubravko je državni tužilac za organizirani kriminal i terorizam, Maida nadzire Konkurencijsko vijeće, koje ima veliki utjecaj na tržište i poslovni svijet, a Aljoša je federalni ministar unutrašnjih poslova, koji u svojoj nadležnosti ima i federalnu forenziku. Kao što je poznato, Dubravkova i Aljošina majka Rabija dojučerašnja je alfa i omega sarajevske policije.

Alija Isović, nekadašnji tehnički direktor Skenderije, je Zvizdićev daidža. Isović je bio i predsjednik Upravnog odbora Skenderije, a jedno vrijeme obavljao je i poziciju v. d. direktora. U vrijeme njegovog mandata radnici ove firme krivili su ga za netransparentno trošenje državnog novca te kolaps centra, kojem je prijetilo zatvaranje.


Last edited by Banksy on 02/12/2015 17:09, edited 1 time in total.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22552 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

XXS wrote:
Delegat Naše stranke u Domu naroda Parlamenta FBiH Edin Forto izjavio je da je imenovanjem Šerifa Isovića u Upravu BH Pošte po odluci Vlade FBiH moralno upitno, s obzirom na to da je Isović u prošlosti kontinuirano koristio to preduzeće da pribavi ličnu korist.


- Stvar je jednostavna. Naime, Isović je u ugovornom odnosu prema BH Pošti (zakupodavac - zakupac), jer im još od 2010. izdaje poslovni prostor u Sarajevu (u ulici Trg grada Prato), i to onaj koji je 2008. kupio pomoću kredita koji je dobio od istog tog preduzeća kada je bilo u sastavu PTT saobraćaja - naveo je Forto.


Istakao je da je riječ o čovjeku koji je uzeo kredit od javnog preduzeća, kupio od tog novca poslovni prostor i sad od novca koje mu za iznajmljivanje tog prostora daje javno preduzeće može otplaćivati kredit, tako da je krajnji rezultat kao da mu je javno preduzeće poklonilo poslovni prostor.

Bitno je biti u SDA.
Pravimo drustvo jednakih sansi za sviju. :lol:
Baš tako kao podjelu stipendija "ni po babu ni po stričevima"(još uvijek je "taze").....:
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/250 ... ndije.html

Na svim nivoima u Popl.....u stipendijama je snaga :thumbup:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22553 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

XXS wrote:
Delegat Naše stranke u Domu naroda Parlamenta FBiH Edin Forto izjavio je da je imenovanjem Šerifa Isovića u Upravu BH Pošte po odluci Vlade FBiH moralno upitno, s obzirom na to da je Isović u prošlosti kontinuirano koristio to preduzeće da pribavi ličnu korist.


- Stvar je jednostavna. Naime, Isović je u ugovornom odnosu prema BH Pošti (zakupodavac - zakupac), jer im još od 2010. izdaje poslovni prostor u Sarajevu (u ulici Trg grada Prato), i to onaj koji je 2008. kupio pomoću kredita koji je dobio od istog tog preduzeća kada je bilo u sastavu PTT saobraćaja - naveo je Forto.


Istakao je da je riječ o čovjeku koji je uzeo kredit od javnog preduzeća, kupio od tog novca poslovni prostor i sad od novca koje mu za iznajmljivanje tog prostora daje javno preduzeće može otplaćivati kredit, tako da je krajnji rezultat kao da mu je javno preduzeće poklonilo poslovni prostor.

Bitno je biti u SDA.
Pravimo drustvo jednakih sansi za sviju. :lol:
meni se pak cini da je u pitanju dio mandata koalcionog partnera....

te neka i to bide materijal za reci samo SDA na svim nivoima u jedinstcu je snaga.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22554 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

sabina1 wrote:
XXS wrote:
Delegat Naše stranke u Domu naroda Parlamenta FBiH Edin Forto izjavio je da je imenovanjem Šerifa Isovića u Upravu BH Pošte po odluci Vlade FBiH moralno upitno, s obzirom na to da je Isović u prošlosti kontinuirano koristio to preduzeće da pribavi ličnu korist.


- Stvar je jednostavna. Naime, Isović je u ugovornom odnosu prema BH Pošti (zakupodavac - zakupac), jer im još od 2010. izdaje poslovni prostor u Sarajevu (u ulici Trg grada Prato), i to onaj koji je 2008. kupio pomoću kredita koji je dobio od istog tog preduzeća kada je bilo u sastavu PTT saobraćaja - naveo je Forto.


Istakao je da je riječ o čovjeku koji je uzeo kredit od javnog preduzeća, kupio od tog novca poslovni prostor i sad od novca koje mu za iznajmljivanje tog prostora daje javno preduzeće može otplaćivati kredit, tako da je krajnji rezultat kao da mu je javno preduzeće poklonilo poslovni prostor.

Bitno je biti u SDA.
Pravimo drustvo jednakih sansi za sviju. :lol:
Baš tako kao podjelu stipendija "ni po babu ni po stričevima"(još uvijek je "taze").....:
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/250 ... ndije.html

Na svim nivoima u Popl.....u stipendijama je snaga :thumbup:
Kome i kako apliciraju punoljetna lica, potomstvo pojedinaca - to je stvar tih punoljetnih lica a ne roditelja - a problem je birkoratije da procjeni i ocjeni opravdanost takvih zahtjeva.

U jedinstvu je snaga....
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22555 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote:
sabina1 wrote:
Baš tako kao podjelu stipendija "ni po babu ni po stričevima"(još uvijek je "taze").....:
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/250 ... ndije.html

Na svim nivoima u Popl.....u stipendijama je snaga :thumbup:
Kome i kako apliciraju punoljetna lica, potomstvo pojedinaca - to je stvar tih punoljetnih lica a ne roditelja - a problem je birkoratije da procjeni i ocjeni opravdanost takvih zahtjeva.

U jedinstvu je snaga....
tako tijeto moi hamo kase svaka sorta petlja upolitiku ihoce znat kakose djele stipendie tosto cenga ima para nekima patreba icerka daima ida izmuze koi kaem odove drzave a nekimaje to krivo nemaju hin babe nikake prihode kakoce studirat pahin ondak netreba nikaka stipendia
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22556 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:
sabina1 wrote:
Baš tako kao podjelu stipendija "ni po babu ni po stričevima"(još uvijek je "taze").....:
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/250 ... ndije.html

Na svim nivoima u Popl.....u stipendijama je snaga :thumbup:
Kome i kako apliciraju punoljetna lica, potomstvo pojedinaca - to je stvar tih punoljetnih lica a ne roditelja - a problem je birkoratije da procjeni i ocjeni opravdanost takvih zahtjeva.

U jedinstvu je snaga....
tako tijeto moi hamo kase svaka sorta petlja upolitiku ihoce znat kakose djele stipendie tosto cenga ima para nekima patreba icerka daima ida izmuze koi kaem odove drzave a nekimaje to krivo nemaju hin babe nikake prihode kakoce studirat pahin ondak netreba nikaka stipendia

Kako se desilo da su joj dodjelili stipendiju, hajde što se opravdano postavlja pitanje treba li joj ista, nego joj i dodjeliše ?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22557 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote:

Kako se desilo da su joj dodjelili stipendiju, hajde što se opravdano postavlja pitanje treba li joj ista, nego joj i dodjeliše ?
mapusti fukaru moi hamo nemaju nikakog posla paonda naprdzuju ovdije poforumu a komisia vidijela papire vide cengina cerka inemase tuj sta pricat pakomece ucinit akonece njemu kolkoje on valjo ovom narodu idrzavi itoje malo daima pravde odma bijojse trebalo radno mijesto nac uvladi ilu drzavnoj sluzbi
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22558 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:

Kako se desilo da su joj dodjelili stipendiju, hajde što se opravdano postavlja pitanje treba li joj ista, nego joj i dodjeliše ?
mapusti fukaru moi hamo nemaju nikakog posla paonda naprdzuju ovdije poforumu a komisia vidijela papire vide cengina cerka inemase tuj sta pricat pakomece ucinit akonece njemu kolkoje on valjo ovom narodu idrzavi itoje malo daima pravde odma bijojse trebalo radno mijesto nac uvladi ilu drzavnoj sluzbi
Opet ublehaški levati - umjesto da za uho uhvate onoga ko je djelio stipendije i pitaju jel opravdano ili nije, oca od imenovane prozivaju.....

Mogli su i njenog pra pra iskopat iz mezara pa i njega na optuženičku stolicu.....

U jedinstvu je snaga.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22559 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote:
hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:

Kako se desilo da su joj dodjelili stipendiju, hajde što se opravdano postavlja pitanje treba li joj ista, nego joj i dodjeliše ?
mapusti fukaru moi hamo nemaju nikakog posla paonda naprdzuju ovdije poforumu a komisia vidijela papire vide cengina cerka inemase tuj sta pricat pakomece ucinit akonece njemu kolkoje on valjo ovom narodu idrzavi itoje malo daima pravde odma bijojse trebalo radno mijesto nac uvladi ilu drzavnoj sluzbi
Opet ublehaški levati - umjesto da za uho uhvate onoga ko je djelio stipendije i pitaju jel opravdano ili nije, oca od imenovane prozivaju.....

Mogli su i njenog pra pra iskopat iz mezara pa i njega na optuženičku stolicu.....

U jedinstvu je snaga.
patoti hocu reknut mozdase komisia malo zbunila ilsuje snekijem zamjenili akake ima veze koje babo jersvi znadu dato kod naske nikako ni je bitno
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#22560 Re: SDA-All about

Post by smjesko071 »

HM 2011 wrote:
hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:

Kako se desilo da su joj dodjelili stipendiju, hajde što se opravdano postavlja pitanje treba li joj ista, nego joj i dodjeliše ?
mapusti fukaru moi hamo nemaju nikakog posla paonda naprdzuju ovdije poforumu a komisia vidijela papire vide cengina cerka inemase tuj sta pricat pakomece ucinit akonece njemu kolkoje on valjo ovom narodu idrzavi itoje malo daima pravde odma bijojse trebalo radno mijesto nac uvladi ilu drzavnoj sluzbi
Opet ublehaški levati - umjesto da za uho uhvate onoga ko je djelio stipendije i pitaju jel opravdano ili nije, oca od imenovane prozivaju.....

Mogli su i njenog pra pra iskopat iz mezara pa i njega na optuženičku stolicu.....

U jedinstvu je snaga.
kada treba krasti,praviti budale od jednog citavog naroda, jedinstveni ste.sto jest,jest!(nabijem joj pra pra na ...c!)
smjesko071
Posts: 696
Joined: 07/04/2014 22:48

#22561 Re: SDA-All about

Post by smjesko071 »

HM 2011 wrote:
hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:

Kako se desilo da su joj dodjelili stipendiju, hajde što se opravdano postavlja pitanje treba li joj ista, nego joj i dodjeliše ?
mapusti fukaru moi hamo nemaju nikakog posla paonda naprdzuju ovdije poforumu a komisia vidijela papire vide cengina cerka inemase tuj sta pricat pakomece ucinit akonece njemu kolkoje on valjo ovom narodu idrzavi itoje malo daima pravde odma bijojse trebalo radno mijesto nac uvladi ilu drzavnoj sluzbi
Opet ublehaški levati - umjesto da za uho uhvate onoga ko je djelio stipendije i pitaju jel opravdano ili nije, oca od imenovane prozivaju.....

Mogli su i njenog pra pra iskopat iz mezara pa i njega na optuženičku stolicu.....

U jedinstvu je snaga.
bijednik je ukrao aerodrom i malo mu.daj jos par stoja stipendije
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22562 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

smjesko071 wrote: bijednik je ukrao aerodrom i malo mu.daj jos par stoja stipendije
nemoj tako rodzo jerbo par stoja ni je malo a ni je on nista ukro vegose samo cojk dobro snaso pajesad ovijem stose ni su dobro snasli krivo izavidemu
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22563 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
smjesko071 wrote: bijednik je ukrao aerodrom i malo mu.daj jos par stoja stipendije
nemoj tako rodzo jerbo par stoja ni je malo a ni je on nista ukro vegose samo cojk dobro snaso pajesad ovijem stose ni su dobro snasli krivo izavidemu

Svaki čovjek koji tvrdi da mu je najbolji interes bošnjaka u pitanju bi prvo i osnovno trebao postaviti pitanje - ko iz bošnjačke hazne djeli stipendije djeci koja imaju dovoljno imućne roditelje da mogu i bez stipendija ?

Sve ostalo je šuplja i naravno blaćenje uglednika našeg naroda....
User avatar
Better Man
Posts: 18731
Joined: 01/10/2006 20:10

#22564 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

HM 2011 wrote:
da i tebi ponovim :


slogani koje navodis su slogani moga naroda - vecine moga naroda, sta god ko govorio ili mislio i bio novopeceni......

U jedinstvu je snaga.

bitno je biti bosnjak, jer mi smo Bosnjaci, vjera nam je islam a jezik bosanski..... hoces paradigmu eto ti paradigma.......

Image

Ako pak tvrdis da je moj narod fasisticki opredjeljen zbog toga onda istu opasku uputi i drugim narodima pa sve narode usmjeri na prqvi put...

ako ne - nemoj vrijedjati mene i moj narod.....
Bošnjacima nije vjera samo islam, jer Bošnjaci nisu bili samo muslimani. Ako Ti tvrdiš da jeste tako, onda jesi rasista i fašista, jer vrijeđaš druge koji sebe smatraju bošnjacima, ali im vjera nije islam. I da znaš da ime Bošnjak je starije od islama na ovim prostorima i nikad se ne može vezati samo uz islam. Bošnjaci na ovim prostorima su postajali i prije Turskih osvajanja i širenja islama.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#22565 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Banksy wrote:

čovjek koji je uzeo kredit od javnog preduzeća, kupio od tog novca poslovni prostor i sad od novca koje mu za iznajmljivanje tog prostora daje javno preduzeće može otplaćivati kredit, tako da je krajnji rezultat kao da mu je javno preduzeće poklonilo poslovni prostor.


:lol:

Šerif Isović, nekadašnji direktor u "BH Telecomu" i Fabrici duhana Sarajevo (FDS),

rođak Denisa Zvizdića, predsjedavajućeg Vijeća ministara BiH,

Zvizdić i Isović usko su povezani rodbinskim vezama, djevojačko prezime Zvizdićeve majke je Isović, kao i Rabije Čampare, koja je Zvizdićeva tetka te majka Dubravka Čampare, državnog tužioca, i Aljoše Čampare, federalnog ministra unutrašnjih poslova.

Zvizdić je samo prije nekoliko dana na poziciju predsjedavajuće Konkurencijskog vijeća BiH imenovao snahu Maidu Čamparu, ujedno suprugu državnog tužioca Čampare, dok je za svog savjetnika imenovao još jednog bliskog rođaka, Suada Zeljkovića, bivšeg premijera Kantona Sarajevo.

Dubravko je državni tužilac za organizirani kriminal i terorizam, Maida nadzire Konkurencijsko vijeće, koje ima veliki utjecaj na tržište i poslovni svijet, a Aljoša je federalni ministar unutrašnjih poslova, koji u svojoj nadležnosti ima i federalnu forenziku. Kao što je poznato, Dubravkova i Aljošina majka Rabija dojučerašnja je alfa i omega sarajevske policije.

Alija Isović, nekadašnji tehnički direktor Skenderije, je Zvizdićev daidža. Isović je bio i predsjednik Upravnog odbora Skenderije, a jedno vrijeme obavljao je i poziciju v. d. direktora. U vrijeme njegovog mandata radnici ove firme krivili su ga za netransparentno trošenje državnog novca te kolaps centra, kojem je prijetilo zatvaranje.


Klasicni feudalizam. Ovo je prekucalo i nepotizam i familijarne veze.


Na svim nivoima podrzimo SDA feudalizam. U feudalizmu je snaga. :mrgreen:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22566 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Better Man wrote:
HM 2011 wrote:
da i tebi ponovim :


slogani koje navodis su slogani moga naroda - vecine moga naroda, sta god ko govorio ili mislio i bio novopeceni......

U jedinstvu je snaga.

bitno je biti bosnjak, jer mi smo Bosnjaci, vjera nam je islam a jezik bosanski..... hoces paradigmu eto ti paradigma.......

Image

Ako pak tvrdis da je moj narod fasisticki opredjeljen zbog toga onda istu opasku uputi i drugim narodima pa sve narode usmjeri na prqvi put...

ako ne - nemoj vrijedjati mene i moj narod.....
Bošnjacima nije vjera samo islam, jer Bošnjaci nisu bili samo muslimani. Ako Ti tvrdiš da jeste tako, onda jesi rasista i fašista, jer vrijeđaš druge koji sebe smatraju bošnjacima, ali im vjera nije islam. I da znaš da ime Bošnjak je starije od islama na ovim prostorima i nikad se ne može vezati samo uz islam. Bošnjaci na ovim prostorima su postajali i prije Turskih osvajanja i širenja islama.
https://www.facebook.com/jasambosnjak

Odnosno probaj sa ovim

https://www.google.ba/search?q=bo%C5%A1 ... 2&ie=UTF-8

NIje teško......i prema tvome mišljenju ovo je sve go fašista ? Dobro ti od ruke idu te generalizacije...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22567 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

HM 2011 wrote:
Svaki čovjek koji tvrdi da mu je najbolji interes bošnjaka u pitanju bi prvo i osnovno trebao postaviti pitanje - ko iz bošnjačke hazne djeli stipendije djeci koja imaju dovoljno imućne roditelje da mogu i bez stipendija ?

Sve ostalo je šuplja i naravno blaćenje uglednika našeg naroda....
Ko li je mudrac koji će dati jedan konfucijevski odgovor.....
Mnogo važnije je....da li će se ikada VRATITI pare....

A ovo za "uglednike".... :pisnula: :pisnula: :pisnula: :pisnula:
User avatar
Better Man
Posts: 18731
Joined: 01/10/2006 20:10

#22568 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

Izbjegavaš odgovor i potvrđuješ da si ono što sam ti rekao. I s tobom zatucanim likom, koji brani i podržava mafiju iz SDA nemam šta više pričati i gubiti vrijeme.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22569 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Better Man wrote:Izbjegavaš odgovor i potvrđuješ da si ono što sam ti rekao. I s tobom zatucanim likom, koji brani i podržava mafiju iz SDA nemam šta više pričati i gubiti vrijeme.
Ne izbjegavam odgovor,

dio sam naroda o kojemu je rijec nista vise nista manje.....

I prema tvome mišljenju - komplet narod koji se izjasnio tako kako se izjasnio / bosnjak islam bosanski / sve go fasista ?

a sigurno ih je bilo i da su se izjasnili bosnjak ateista srpski jezik ili ostale kombinacije ali koliko shvatam stvari / jako je malo tih ljudi / tako da ne preostaje ništa drugo nego da kažem da jedva cekam rezulatate popisa....... Pa da vidim ko mi priča kakve priče o fašizmima i o kojim se tu brojevima radi ?

Uvjek Support za SDA - Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga -

a sve oblate koje se plasiraju treba usmjeriti na sud i tužilaštvo, a pošto su sve to samo oblate ni od toga nema ništa....

U jedinstvu je snaga.....
User avatar
Better Man
Posts: 18731
Joined: 01/10/2006 20:10

#22570 Re: SDA-All about

Post by Better Man »

HM 2011 wrote:
Better Man wrote:Izbjegavaš odgovor i potvrđuješ da si ono što sam ti rekao. I s tobom zatucanim likom, koji brani i podržava mafiju iz SDA nemam šta više pričati i gubiti vrijeme.
Ne izbjegavam odgovor,

dio sam naroda o kojemu je rijec nista vise nista manje.....

I prema tvome mišljenju - komplet narod koji se izjasnio tako kako se izjasnio / bosnjak islam bosanski / sve go fasista ?

a sigurno ih je bilo i da su se izjasnili bosnjak ateista srpski jezik ili ostale kombinacije ali koliko shvatam stvari / jako je malo tih ljudi / tako da ne preostaje ništa drugo nego da kažem da jedva cekam rezulatate popisa....... Pa da vidim ko mi priča kakve priče o fašizmima i o kojim se tu brojevima radi ?

Uvjek Support za SDA - Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga
Fašizam i rasizam je insistirati na tome da je Bošnjak jednako islam, odnosno da su bopnjaci samo oni koji su islamske vjeroispovjesti kad svi znamo da nije tako.
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22571 Re: SDA-All about

Post by XXS »

Better Man wrote: Fašizam i rasizam je insistirati na tome da je Bošnjak jednako islam, odnosno da su bopnjaci samo oni koji su islamske vjeroispovjesti kad svi znamo da nije tako.
Jos uvijek nije tako ali gledajuci SDA politiku od devedesetih, ocigledno je sta je konacni cilj.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22572 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote: Svaki čovjek koji tvrdi da mu je najbolji interes bošnjaka u pitanju bi prvo i osnovno trebao postaviti pitanje - ko iz bošnjačke hazne djeli stipendije djeci koja imaju dovoljno imućne roditelje da mogu i bez stipendija ?

Sve ostalo je šuplja i naravno blaćenje uglednika našeg naroda....
nemojseti plaho sikirat moi hamo zbog radi ovije ubleha jerbo idijeca znaju date komisie za stipendie birajuse od strucnije ljudi ida nemaju nikake veze sa strankama jedino dasuhina morebit dodik i covic poturili bosnjacima pada namijerno tako rade
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5421
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#22573 Re: SDA-All about

Post by duh_sa_sjekirom »

HM 2011 wrote:
Svaki čovjek koji tvrdi da mu je najbolji interes bošnjaka u pitanju bi prvo i osnovno trebao postaviti pitanje - ko iz bošnjačke hazne djeli stipendije djeci koja imaju dovoljno imućne roditelje da mogu i bez stipendija ?

Sve ostalo je šuplja i naravno blaćenje uglednika našeg naroda....
Jadan li je "uglednik" koji ne zna šta će s para a dozvoljava sebi da mu kćerka prima stipendiju, pored toliko djece kojima je ista puno potrebnija.
Još je jadniji narod koji ima takve "uglednike".
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22574 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

Better Man wrote:
HM 2011 wrote:
Better Man wrote:Izbjegavaš odgovor i potvrđuješ da si ono što sam ti rekao. I s tobom zatucanim likom, koji brani i podržava mafiju iz SDA nemam šta više pričati i gubiti vrijeme.
Ne izbjegavam odgovor,

dio sam naroda o kojemu je rijec nista vise nista manje.....

I prema tvome mišljenju - komplet narod koji se izjasnio tako kako se izjasnio / bosnjak islam bosanski / sve go fasista ?

a sigurno ih je bilo i da su se izjasnili bosnjak ateista srpski jezik ili ostale kombinacije ali koliko shvatam stvari / jako je malo tih ljudi / tako da ne preostaje ništa drugo nego da kažem da jedva cekam rezulatate popisa....... Pa da vidim ko mi priča kakve priče o fašizmima i o kojim se tu brojevima radi ?

Uvjek Support za SDA - Pokaži odgovornost - traži odgovornost - u jedinstvu je snaga
Fašizam i rasizam je insistirati na tome da je Bošnjak jednako islam, odnosno da su bopnjaci samo oni koji su islamske vjeroispovjesti kad svi znamo da nije tako.
poenta je da sam ja bosnjak da mi je vjera islam i da mi jezik bosanski kao i ogroman broj drugih koji su se izjasnili na potpuno isti nacin....

u mom i masi drugih slucaja koincidiraju i islam i bosanski jezik i cinjenica da je lice u pitanju bosnjak..... sad to otvara jako veliki set drugih pitanja poput pitanja o preduidjima kriscanstva, pitanja o pravu bosnjaka na clanstvo u porodici Europskih naroda, pitanja o medjusobnim odnosima bosnjaka sa hrvatima i srbima ali i ostalim narodima.....

to je ono sto tvrdim -

ti tvrdis da ima i drugih - ja kazem super - broj bosnjaka je i veci nego sam mislilo - samo SDA na svim nivoima - u jedinstvu je snaga.... .

a ovo o fasizmu je interesantan pokusaj inputa koji mnogo toga govori o tebi....

bosnjani, bosnjaci, Bosanci i Hercegovci - svi smo mi Hercegovci i Bosanci

al bitno je biti Bosnjak - to je jedna cinjenica koja je neprikosnovena.....

Samo SDA na svim nivoima u jedinstvu je snaga.
Last edited by HM 2011 on 02/12/2015 22:17, edited 2 times in total.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22575 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

duh_sa_sjekirom wrote:
HM 2011 wrote:
Svaki čovjek koji tvrdi da mu je najbolji interes bošnjaka u pitanju bi prvo i osnovno trebao postaviti pitanje - ko iz bošnjačke hazne djeli stipendije djeci koja imaju dovoljno imućne roditelje da mogu i bez stipendija ?

Sve ostalo je šuplja i naravno blaćenje uglednika našeg naroda....
Jadan li je "uglednik" koji ne zna šta će s para a dozvoljava sebi da mu kćerka prima stipendiju, pored toliko djece kojima je ista puno potrebnija.
Još je jadniji narod koji ima takve "uglednike".
prica nema drugu stranu ima samo jednu - a to je plasirana vijest.

jel Cengic znao za podnosenje zahtjeva za stipendiju ?
Post Reply