Sto se mene tice mogu oni biti ponosni na sve svoje clanove i na osnivace i na sve ostale koji su im pristupili nakon osnivanja. Mogu im podijeliti recimo plakete zasluga...ali to je interna stvar Nase Stranke...zli jezici bi rekli da je Emina Ganic mogla biti PR Nase Stranke....srecom PR je neko drugi....starisalko wrote:Danis je prije par mjeseci KUPIO KUCU koja se renovira,i trebala bi biti ubrzo useljiva.Tu informaciju ima i onaj DF-ov dvojac bez kormilara,koji je sve ovo i pokrenuo prije nego se preseli i vrati opstini stan. Pedja i Albin se nemaju razloga crveniti,trebaju bit ponosni sto im je Danis clan i jedan od osnivaca NS.tvsabina wrote: ....Danise izvini ali kupi sebi stan a nek ti recimo drzava bude jemac da dobijes minimalne kamate zbog svih zasluga za nase drustvo.
Pedja i Albineneko dobro napisa da Vam je red da se crvenite zbog Danisa....
ps
Za ovo gore uvecano sto si napisala,mogla bi se bar malo zacrveniti
Uglavnom nisam direktorka niti sluzbenica banke da se crvenim jer ne koristim forum da saljem bankarske ponude....Danis Tanovic je veliki reprezent kulture ove zemlje i najveci nas brend u zadnje dvije decenije...ukoliko je OSTECEN na nekoj listi cekanja neka kaze i svi ce reagovati ako je neko irelevantniji ostvario njegovo pravo...svaka dalja rasprava o njegovom stambenom stanju prelazi granice dobrog ukusa...Nasa Stranka mora ostati principijelna i cvrsta da je Danis na kvadrat u pitanju i svi ostali Danisi u NS-u jer samo tako ce ovo drustvo stati na zelenu granu.
Ne vidim nista lose ni pogresno u tome da Danis Tanovic shodno osnovama politicko-ekonomskog liberalizma koji promovise stranka koju je osnovao kupi stan a da drzava statutarno pomogne u kupovini bilo da bude jemac bilo da sama osigura sredstva ili kako vec da covjek prodje sto jeftinije jer je to zaradio promocijom iste i ovog drustva.
Ko ima kucu neka kupi stan ako mu treba.
Crveniti se trebaju svi ono koji bi hljeba pored pogace...
