Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, savjeti

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2251 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

Evo samo da javim... Bila sam danas u Madoni, iskoristila ono besplatno farbanje za brinete :) Uglavnom odlucila sam se ipak za skidanje boje, jer su mi rekli da je nece puno ostetiti, jer mi je kvalitetna ali poprilicno suha kosa. I ja sam stvarno prezadovoljna. Obzirom da se nisam mogla odluciti za boju, kombinirali smo ja mislim 3boje :) I stvarno, kosa nije puno ostecena, mozda samo malkice, suha je svakako, pa je i ja sama moram malo bolje tretirati. Rekla mi je da jos jednom dodjem dok traje ova akcija, da me jos jednom ofarba, jer nije 100% to ta boja, tako da cu ja otici bukvalno posljednji dan akcije :)
Uglavnom ja sam prezadovoljna :) I bas mi je drago sto sam se odlucila za ovo :)
I svima preporuka koji se razmisljaju da li da iskoriste ovu akciju, svi su stvarno ljubazni i odlicno rade.
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2252 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

Zaboravih napisati, ja sam za to izletila 75KM, jer sam skidala boju i na kraju naravno feniranje, a kosa mi je bas duga i bas bas gusta.
*mima*

#2253 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by *mima* »

_naida wrote:Zaboravih napisati, ja sam za to izletila 75KM, jer sam skidala boju i na kraju naravno feniranje, a kosa mi je bas duga i bas bas gusta.


75 km na akciji?
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2254 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

*mima* wrote:
_naida wrote:Zaboravih napisati, ja sam za to izletila 75KM, jer sam skidala boju i na kraju naravno feniranje, a kosa mi je bas duga i bas bas gusta.


75 km na akciji?
Akcija je samo na farbanje, znaci sve ostalo placas.
*mima*

#2255 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by *mima* »

a za sta si platila 75 km?
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2256 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

*mima* wrote:a za sta si platila 75 km?
Za skidanje boje i feniranje.
*mima*

#2257 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by *mima* »

_naida wrote:
*mima* wrote:a za sta si platila 75 km?
Za skidanje boje i feniranje.


:shock: .........al su te navukli.........
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2258 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

Mislis? Zasto?
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2260 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

Duza od polovine ledja, ali je problem s mojom kosom sto je bas bas gusta, to mi bas svi frizeri kazu.
*mima*

#2261 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by *mima* »

dobroo....duga ti je kosa......a oprosti sto pitam.....koja ti je bila boja i koja ti je sad boja?
LaCici
Posts: 1571
Joined: 12/03/2010 15:33

#2262 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by LaCici »

Uopste je nisu navukli, skidanje boje je prilicno skupo. Ja sam skidala boju i samo skidanje sam platila 50 KM i to jos u ne tako poznatom salonu kao sto je Madonna. To je sasvim normalna cijena.
*mima*

#2263 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by *mima* »

ama skidala sam i ja boju i ponovo farbala.....ali ok .....kod nje je duga kosa....
_naida
Posts: 43
Joined: 03/02/2012 11:44

#2264 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by _naida »

Pisala sam u postovima prije. farbala sam se u tamno smedju, ali mi je bila bas pretamna. Htjela sam nesto kao boja cokolade, ali moram jos jednom obnoviti, rekla mi je da se nakon tretmana skidanja boje farba brzo ispire, pa cu je upravo zato i ponovo ofarbati za 10-tak dana.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2265 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by swirl »

Lady Saray wrote:jel neka od vas koristila kerastase proizvode? gdje ih ima u sarajevu i kakve su cijene? tnx :D
Koristila sam ja prije nekoliko godina, meni su bili ok - nista specijalno. Imas kupiti Kerastase proizvode u Radicevoj ulici, u Sabic salonu (ne onaj do hotela Dardanija, nego u onom dole iza zgrade Tuzilastva)
crvenkapica555
Posts: 20
Joined: 13/02/2012 19:57

#2266 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by crvenkapica555 »

Kosa mi je tanka i mekana. :sad: Šta predlažete? Hvala ;-)
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#2267 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by Loulou »

enisa wrote:loulou, hvala puno :kiss: gdje mogu naci taj ducray sampon, ima li ga u apotekama?
Trebalo bi biti. Ja sam ga, svojevremeno, kupila u apoteci ispod Mercatora na Socijalnom.
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#2268 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by Lounge Act »

Hvala puno jos jednom :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2269 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by alica.k »

lol, sisala sam se prekjucer.
i sad, kad je kosa mokra, ista je duzina na obje strane, u pitanju je visoki paz.

al kad je osusim, na jednoj strani mi bude kraca kosa a na drugoj duza :lol:.

sad sam zvala frizerku da joj kazem, i kaze nije namjerno to. al eto, govoricu da jes :) mrsko mi ic ponovo
User avatar
anestezija123
Posts: 193
Joined: 06/10/2011 17:16

#2270 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by anestezija123 »

Ja bih samo da se beskarajno zahvalim onome ko je postavio onaj video o uvijanju kose na traku, tj. carapu. Mislim da si bila ti alicia :)
Malte ne svaki drugi dan to uradim, ma cak i ako samo par sati stoji super bude kosa.. Svi me pitaju na koji je fazon uvijam... :-D :-D :-D
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#2271 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by zamzija »

anestezija123 wrote: Malte ne svaki drugi dan to uradim, ma cak i ako samo par sati stoji super bude kosa.. Svi me pitaju na koji je fazon uvijam... :-D :-D :-D
:lol: :thumbup:
na šta uvijaš kosu ?
pa na čarapu ! :D :lol:
User avatar
anestezija123
Posts: 193
Joined: 06/10/2011 17:16

#2272 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by anestezija123 »

Haha pa da znas da jeste smijesno... :D Kako me dragi zeza za to jos kad krenem hodat po kuci pa onako mrmljam "Gdje mi je carapa sad.." A on crce od smijeha...
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2273 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by plain vanilla »

kako na carapu? :?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2274 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by alica.k »

plain vanilla wrote:kako na carapu? :?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70225
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2275 Re: Frizure, sve što ste željeli,a nemate, kakve volite, sav

Post by plain vanilla »

ne izgleda tesko, a i ne zhulja, ali nije joj se kosa uvila
kako izgleda na kraju?
Post Reply