Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2251 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

sejli treba ruke odsjec :-) mlati s njima sve u 16
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2252 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Not My Idea wrote:sejli treba ruke odsjec :-) mlati s njima sve u 16
:shock: :shock: :run:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2253 Re: Hayat

Post by pici »

karanana wrote:mislim da je nju tesko spustiti na zemlju, mada...mozda je drugacija u pravom zivotu.
oooo multitalentirana. nisam znao da zna pjevati i performans raditi iako stalno pjevusi uz nastupe drugih ali se ne cuje.

a pici, jesi gledo u petak? sta velis o ovoj gosci u crvenoj haljini?

a mala je ZmaJ s Velkim J :dance: :mrgreen: ...ima i onu minđu na desnom brku što me dodatno motivira da odgledam neki uradak s fHetiš performansom :dance: :thumbup:
Last edited by pici on 21/11/2011 15:59, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2254 Re: Hayat

Post by karanana »

jeste. dobra je mindza.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2255 Re: Hayat

Post by pici »

karanana wrote:jeste. dobra je mindza.
jesjesjesjes zaheba se pa konta na nosu al na brku je ono FHetiš extra sexi pupundo :dance: ...mala samo manica na nogice malo su premršave za moju aromu al zato bokovi, kukovi i mikrofon na plećkama su extra seksizbilni
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2256 Re: Hayat

Post by samko1974 »

pici wrote:
karanana wrote:jeste. dobra je mindza.
jesjesjesjes zaheba se pa konta na nosu al na brku je ono FHetiš extra sexi pupundo :dance: ...mala samo manica na nogice malo su premršave za moju aromu al zato bokovi, kukovi i mikrofon na plećkama su extra seksizbilni
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zato ga vas dvojica mlatite na nju a anel ce da umace u nju, eh sto ti je biti pjevac :D
samko1974
Posts: 271
Joined: 02/02/2011 04:54

#2257 Re: Hayat

Post by samko1974 »

plain vanilla wrote:
karanana wrote:sejla izgleda dobro nema tu sta, ali da je nadmena i arogantna i da me to u jednu ruku i hladi od nje i to je definitivno.

allenthekiller, koji je to poklon, haj da vidimo.
zar te to ne privlaci da je malo spustis..makar na zemlju :mrgreen:
ma koga moze neka ostrkondza, tracara i mahalusha privuci?????Vala ni mene ne privlaci Sejla ni sekunde, da je ne znam ti kako zgodna dzaba joj. :)
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#2258 Re: Hayat

Post by alenthekiller »

karanana wrote:sejla izgleda dobro nema tu sta, ali da je nadmena i arogantna i da me to u jednu ruku i hladi od nje i to je definitivno.

allenthekiller, koji je to poklon, haj da vidimo.
A reko da ga odvedem do Enesa, da poprica malo sa njim prije koncerta :D Mislim ako mu nije problem i ako hoce hahah :lol: To je moj ''skromni'' poklon :evil:
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#2259 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Hayat-folk uzivam ima sahat :D sve drolja do fukse Indira,Viki,Jelena,Emilija...u zadnjih pola sata .Ako nastave sa ovim zajebace Pink.I neko uziva u ovoj muzici :lol: :run:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2260 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Eto Midheta se oprostila od TV
Sutra zadnji nastup
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2261 Re: Hayat

Post by zaluzinna »

jel joj suza u oku zastala? :D
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#2262 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

StupskaBitanga wrote:Eto Midheta se oprostila od TV
Sutra zadnji nastup
a koji je razlog navela ?
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#2263 Re: Hayat

Post by zaluzinna »

ode zena u Elektroprivredu BiH
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2264 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

zaluzinna wrote:ode zena u Elektroprivredu BiH
aha gdje će za ništa dobijati platu jer taj posao već radi druga osoba a Midheta će biti samo za javnost
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2265 Re: Hayat

Post by neo7 »

U februaru prošle godine, simpatični voditelj Hayat TV-a Fikret Hodžić je pronašao svoju srodnu dušu. Na svadbenom slavlju, pored brojne rodbine i prijatelja, pojavili su se Elvir i Alma Švrakić, ali i Ahmed i Ema Švrakić. Osim njih, veselile su se i Fikretove radne kolege, a dan nakon vjenčanja, ovaj mladi bračni par otputovao je na medeni mjesec u Tuhelj. Ekskluzivno pravo na fotografije sa vjenčanja, dobio je magazin Azra, a od web portala, upravo ekskluziva.ba

http://ekskluziva.ba/vijest-1083
Karanana vidi jeeeeeeeeeeeee! XD
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2266 Re: Hayat

Post by ema_ »

Jesu simpatični :thumbup: :thumbup:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2267 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

cura je preslatka. a i on je, bas se vidi da su sretni i zaljubljeni. nek im je sretno ;-)

ovog seljaka sacira i ovu kosulju ne bih komentarisala...a tek umjetnika memu...
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2268 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Jadni smo m iako je vijest da jedan polunovinar jedne mahalske televizije se ženi u hotelu Zaklopače komerc uz put ka aerodromu
Jadni mi sa sobom samima
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#2269 Re: Hayat

Post by BiH-x »

StupskaBitanga wrote:Jadni smo m iako je vijest da jedan polunovinar jedne mahalske televizije se ženi u hotelu Zaklopače komerc uz put ka aerodromu
Jadni mi sa sobom samima
A inace, jel ti dobro?

Neka im je sa srecom, ali kuda bas u Tuhelj na medeni...
User avatar
Paunovac
Posts: 8872
Joined: 22/11/2011 16:14

#2270 Re: Hayat

Post by Paunovac »

StupskaBitanga wrote:Jadni smo m iako je vijest da jedan polunovinar jedne mahalske televizije se ženi u hotelu Zaklopače komerc uz put ka aerodromu
Jadni mi sa sobom samima
:thumbup: Ma kakav polunovinar....nije ni to..više mu priliči pokušaj zabavljača mase..Ali kakvih ima :-) ..i on je nekada podnošljiv..dok ne uzmeš daljinski :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2271 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

A inace, jel ti dobro?
nije jer vidim gdje živim
Evo upravo mi oni sa Hayat folka padaju na pamet jer ispod mog prozoa lola je stao otvorio vrata i imam koncert Haytuša uživo
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#2272 Re: Hayat

Post by BiH-x »

^^Kakvi komentari na ovoj temi: "mama gleda pa sam prisiljen i ja da gledam", "komsije imaju otvorena vrata pa moram da slusam" :lol: . A da lijepo priznajte da gledajte po svojoj slobodnoj volji, da mozete da prebacite na drugi kanal ali da to necete jer nebiste imali o cemu kukati na sarajevo-x.

Pacenici.
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#2273 Re: Hayat

Post by hljebarnik »

BiH-x wrote:^^Kakvi komentari na ovoj temi: "mama gleda pa sam prisiljen i ja da gledam", "komsije imaju otvorena vrata pa moram da slusam" :lol: . A da lijepo priznajte da gledajte po svojoj slobodnoj volji, da mozete da prebacite na drugi kanal ali da to necete jer nebiste imali o cemu kukati na sarajevo-x.

Pacenici.
Jes' brate, evo lazem na sa-x forumu jer mi zivot ovisi od toga. Dobar, ti ?
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2274 Re: Hayat

Post by karanana »

ooooooo
http://ekskluziva.ba/vijest-1083

ne losa ova fichina mala. nisam ni sumnjao u sevalu.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2275 Re: Hayat

Post by pici »

karanana wrote:ooooooo
http://ekskluziva.ba/vijest-1083

ne losa ova fichina mala. nisam ni sumnjao u sevalu.

oopaaa jel to Fiko oženio Ševalu :thumbup: ...hajd nek je sa sreĆom...neg ona crnka na jednoj fotci jel ti to Fiko svastika :dance: :thumbup: ... :mrgreen:

samo za mladence



ovaj momak FENOMENALNO pjeva...imal kakav menadjer il ovaj Hayat prdakšen da pogura ovog momka ma kakav rezultat bio ovog takmičenja jer glas nije za 10 neg...nema ocjene za ovaj fenomenalni Tenor :thumbup:
Post Reply