Hayat
Moderator: anex
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2251 Re: Hayat
sejli treba ruke odsjec
mlati s njima sve u 16
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#2252 Re: Hayat
Not My Idea wrote:sejli treba ruke odsjecmlati s njima sve u 16
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2253 Re: Hayat
a mala je ZmaJ s Velkim Jkaranana wrote:mislim da je nju tesko spustiti na zemlju, mada...mozda je drugacija u pravom zivotu.
oooo multitalentirana. nisam znao da zna pjevati i performans raditi iako stalno pjevusi uz nastupe drugih ali se ne cuje.
a pici, jesi gledo u petak? sta velis o ovoj gosci u crvenoj haljini?
Last edited by pici on 21/11/2011 15:59, edited 1 time in total.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2255 Re: Hayat
jesjesjesjes zaheba se pa konta na nosu al na brku je ono FHetiš extra sexi pupundokaranana wrote:jeste. dobra je mindza.
-
samko1974
- Posts: 271
- Joined: 02/02/2011 04:54
#2256 Re: Hayat
pici wrote:jesjesjesjes zaheba se pa konta na nosu al na brku je ono FHetiš extra sexi pupundokaranana wrote:jeste. dobra je mindza....mala samo manica na nogice malo su premršave za moju aromu al zato bokovi, kukovi i mikrofon na plećkama su extra seksizbilni
-
samko1974
- Posts: 271
- Joined: 02/02/2011 04:54
#2257 Re: Hayat
ma koga moze neka ostrkondza, tracara i mahalusha privuci?????Vala ni mene ne privlaci Sejla ni sekunde, da je ne znam ti kako zgodna dzaba joj.plain vanilla wrote:zar te to ne privlaci da je malo spustis..makar na zemljukaranana wrote:sejla izgleda dobro nema tu sta, ali da je nadmena i arogantna i da me to u jednu ruku i hladi od nje i to je definitivno.
allenthekiller, koji je to poklon, haj da vidimo.
-
alenthekiller
- Posts: 737
- Joined: 29/08/2011 11:42
#2258 Re: Hayat
A reko da ga odvedem do Enesa, da poprica malo sa njim prije koncertakaranana wrote:sejla izgleda dobro nema tu sta, ali da je nadmena i arogantna i da me to u jednu ruku i hladi od nje i to je definitivno.
allenthekiller, koji je to poklon, haj da vidimo.
- luckylaka
- Posts: 26215
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2259 Re: Hayat
Hayat-folk uzivam ima sahat
sve drolja do fukse Indira,Viki,Jelena,Emilija...u zadnjih pola sata .Ako nastave sa ovim zajebace Pink.I neko uziva u ovoj muzici

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2260 Re: Hayat
Eto Midheta se oprostila od TV
Sutra zadnji nastup
Sutra zadnji nastup
- moonlight7
- Posts: 4290
- Joined: 04/08/2010 11:39
#2262 Re: Hayat
a koji je razlog navela ?StupskaBitanga wrote:Eto Midheta se oprostila od TV
Sutra zadnji nastup
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2264 Re: Hayat
aha gdje će za ništa dobijati platu jer taj posao već radi druga osoba a Midheta će biti samo za javnostzaluzinna wrote:ode zena u Elektroprivredu BiH
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2265 Re: Hayat
Karanana vidi jeeeeeeeeeeeee! XDU februaru prošle godine, simpatični voditelj Hayat TV-a Fikret Hodžić je pronašao svoju srodnu dušu. Na svadbenom slavlju, pored brojne rodbine i prijatelja, pojavili su se Elvir i Alma Švrakić, ali i Ahmed i Ema Švrakić. Osim njih, veselile su se i Fikretove radne kolege, a dan nakon vjenčanja, ovaj mladi bračni par otputovao je na medeni mjesec u Tuhelj. Ekskluzivno pravo na fotografije sa vjenčanja, dobio je magazin Azra, a od web portala, upravo ekskluziva.ba
http://ekskluziva.ba/vijest-1083
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2267 Re: Hayat
cura je preslatka. a i on je, bas se vidi da su sretni i zaljubljeni. nek im je sretno
ovog seljaka sacira i ovu kosulju ne bih komentarisala...a tek umjetnika memu...
ovog seljaka sacira i ovu kosulju ne bih komentarisala...a tek umjetnika memu...
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2268 Re: Hayat
Jadni smo m iako je vijest da jedan polunovinar jedne mahalske televizije se ženi u hotelu Zaklopače komerc uz put ka aerodromu
Jadni mi sa sobom samima
Jadni mi sa sobom samima
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#2269 Re: Hayat
A inace, jel ti dobro?StupskaBitanga wrote:Jadni smo m iako je vijest da jedan polunovinar jedne mahalske televizije se ženi u hotelu Zaklopače komerc uz put ka aerodromu
Jadni mi sa sobom samima
Neka im je sa srecom, ali kuda bas u Tuhelj na medeni...
- Paunovac
- Posts: 8872
- Joined: 22/11/2011 16:14
#2270 Re: Hayat
StupskaBitanga wrote:Jadni smo m iako je vijest da jedan polunovinar jedne mahalske televizije se ženi u hotelu Zaklopače komerc uz put ka aerodromu
Jadni mi sa sobom samima
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2271 Re: Hayat
nije jer vidim gdje živimA inace, jel ti dobro?
Evo upravo mi oni sa Hayat folka padaju na pamet jer ispod mog prozoa lola je stao otvorio vrata i imam koncert Haytuša uživo
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#2272 Re: Hayat
^^Kakvi komentari na ovoj temi: "mama gleda pa sam prisiljen i ja da gledam", "komsije imaju otvorena vrata pa moram da slusam"
. A da lijepo priznajte da gledajte po svojoj slobodnoj volji, da mozete da prebacite na drugi kanal ali da to necete jer nebiste imali o cemu kukati na sarajevo-x.
Pacenici.
Pacenici.
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#2273 Re: Hayat
Jes' brate, evo lazem na sa-x forumu jer mi zivot ovisi od toga. Dobar, ti ?BiH-x wrote:^^Kakvi komentari na ovoj temi: "mama gleda pa sam prisiljen i ja da gledam", "komsije imaju otvorena vrata pa moram da slusam". A da lijepo priznajte da gledajte po svojoj slobodnoj volji, da mozete da prebacite na drugi kanal ali da to necete jer nebiste imali o cemu kukati na sarajevo-x.
Pacenici.
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2275 Re: Hayat
karanana wrote:ooooooo
http://ekskluziva.ba/vijest-1083
ne losa ova fichina mala. nisam ni sumnjao u sevalu.
oopaaa jel to Fiko oženio Ševalu
samo za mladence
ovaj momak FENOMENALNO pjeva...imal kakav menadjer il ovaj Hayat prdakšen da pogura ovog momka ma kakav rezultat bio ovog takmičenja jer glas nije za 10 neg...nema ocjene za ovaj fenomenalni Tenor
