
Ja sam ove kupio prije 1,5 godinu... ko nove su a nosam ih znači stalno... sve ostale skupljaju prašinu... udobne, noge ne smrde
Moderator: anex


Lako nam je za tebenekitamopd wrote:Trenutno imam ove:
Neke su malo prljave khm khm





old schoolweedonjaaa wrote:Adidas originals čitav život
Znam da je bilo bruku Puma tena i općenito njihovih stvari u N Sportu(Mercator na Ilidži).saiks wrote:Sta se desava s PUMA patikama,trazim sebi ali ih nigdje ne nalazim,gdje god pogledam vecinom nike airmax koje nebi kupio ni da su 20km
Ima i sad . 90% puma stvari . Imaju milion modela obuce .Butmiran wrote:Znam da je bilo bruku Puma tena i općenito njihovih stvari u N Sportu(Mercator na Ilidži).saiks wrote:Sta se desava s PUMA patikama,trazim sebi ali ih nigdje ne nalazim,gdje god pogledam vecinom nike airmax koje nebi kupio ni da su 20km





sve na kvadrat wrote:http://prntscr.com/4mcqmu Udobne,model za jesen i zimu. Ps.kako sliku ubaciti,da se vidi lijepo?

sviju mi, steve wonder bi bolje izabr'oOp3r4t0r wrote:Prvo sam kupio ove bossovke
a posto su se pokazale fenomenalno udobnim onda sam kupio i ove crne i sad vecinom njih nosim:
Za sportske aktivnosti imam ove Asics: