Kosovo ALL ABOUT - Preko 80 drzava priznalo nezavisnost!

Post Reply
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#2251 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CSKA »

Ženski Dr.Med wrote:
gate wrote:
CSKA wrote:Samo jedno off pitanje.U kojoj kvalifikacijskoj grupi je Kosovo za SP Brazil 2014 :) ?
U grupi A :D
idemo u off topic... kud nisu u istoj grupi sa srbijom :) a joj :lol:
Brisi ovaj post,da ne vide ljudi provalu :lol: .
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2252 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by mO k3 »

Sta je sporno :shock: ?
Pa volio bih da je kosovo u grupi sa srbijom :)
Kosovari bi sigurno igrali ,dok srbi ...
User avatar
CSKA
Posts: 3628
Joined: 20/02/2008 16:28

#2253 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by CSKA »

Ženski Dr.Med wrote:Sta je sporno :shock: ?
Pa volio bih da je kosovo u grupi sa srbijom :)
Kosovari bi sigurno igrali ,dok srbi ...

To je sad nesto sasvim drugo sto pricas.Moj post je bio usmjeren na zezanciju sto Kosova kao nezavisne drzave nema u kvalifikacijama za SP 2014 ;-) ,na koji si ti ocigledno neobavesten bas o sportu uskocio.Ali nema veze,treba i objasniti :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2254 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by mO k3 »

CSKA wrote:
Ženski Dr.Med wrote:Sta je sporno :shock: ?
Pa volio bih da je kosovo u grupi sa srbijom :)
Kosovari bi sigurno igrali ,dok srbi ...

To je sad nesto sasvim drugo sto pricas.Moj post je bio usmjeren na zezanciju sto Kosova kao nezavisne drzave nema u kvalifikacijama za SP 2014 ;-) ,na koji si ti ocigledno neobavesten bas o sportu uskocio.Ali nema veze,treba i objasniti :)
jah,jah razumio si ono sto si zelio da razumijes :)
User avatar
tbv
Posts: 882
Joined: 19/12/2010 14:46
Location: _______________
Contact:

#2255 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by tbv »

01.08.2011. Povećati pritisak na Srbiju

Srbija je država koja izaziva nemire u regionu, tvrdi nekadašnji Visoki predstavnik u BiH, Christian Schwarz-Schilling u intervjuu za radio Deutschlandfunk, koji prenosimo. On tvrdi da Srbija i dalje minira Kosovo.

Deutschlandfunk (DLF): Gospodine Christian Schwarz-Schilling, žalite se da EU nema jasnu politiku spram Srbije. Zašto?

Christian Schwarz-Schilling: Time ustvari mislim da Evropa nema jedinstvenu politiku spram Srbije. Time što pet država EU nije priznalo nezavisnost Kosova, Unija, odnosno komesarka za vanjsku politiku Catherine Ashton, izbjegavaju slanje jasnih poruka jer smatraju da za to moraju da imaju podršku svih članica. Mislim da je velika greška što Evropska komisija i EU nisu jasno iznijele svoj stav nakon što je Međunarodni sud u Hagu potvrdio da je proglašenje nezavisnosti Kosova proteklo u skladu s međunarodnim pravom. To se nije desilo. EU je morala odmah da pozove pet članica koje nisu priznale Kosovo kako bi se napravio plan djelovanja, te obustavila blokada tih država spram politike koja bi mogla da se vodi prema Srbiji.

DLF: Imate li objašnjenje zašto se to nije desilo?

Schwarz-Schilling: To je normalno stanje u EU. Kada oko nečega ne postoji konsenzus, to se pitanje ostavlja po strani. Sjetite se primjera Kipra, primjera BiH. Tako je svuda na Balkanu, i zbog toga su Amerikanci nezadovoljni jer EU nije u stanju da se pobrine za red u svom regionu. Ono što se sada odvija na granici Kosova i Srbije je kršenje prava. To je blokada carinske kontrole, blokada građana Kosova koji ne mogu da putuju sa svojim pasošima, to je situacija u kojoj ne postoji normalna robna razmjena preko granice. To znači da srpska strana do cilja, koji je vrlo jasan, pokušava da dođe prekršajima. Cilj je minirati nezavisnost Kosova gdje god je to moguće. Takvu državu, koja se uzgred isto tako ponaša prema BiH i to preko Republike Srpske, dakle s državom koja izaziva nerede na Balkanu, EU sada kao posrednik vodi u pregovore s Kosovom. Nakon presude u Den Haagu pogrešno je reći: "Sada ove dvije države moraju sjesti za sto i stvari riješiti dijalogom." Na taj način Unija ne može održati cilj koji se zove uspostava pravnih država u Evropi.

DLF: Govorite o presudi Međunarodnog suda koji je procijenio da je proglašenje nezavisnog Kosova proteklo u skladu s međunarodnim pravom. Kažete i da EU stvari koje nisu jasne ostavlja po strani. Da li su onda, međunarodno pravno gledano, stvari čiste ili nisu?

Schwarz-Schilling: Nisu čiste kada je politika u pitanju. Srbiji se stalno popušta po tom pitanju. Kada 16 godina nakon holokausta u Srebrenici isporuče Ratka Mladića, onda ih svi tapšu po leđima i kažu: "Izvrsno, put prema EU je otvoren!" To su psihološki gledano nemoguće stvari i EU to ne shvata. Tako se ne postupa prema nekome ko stoji u stalnom, fundamentalnom suprotstavljenom stavu prema susjedima, i to čini po vlastitom nahođenju, a ne na temelju međunarodnog prava, nego na osnovu nacionalističke politike koju očito još uvijek podržava većina Srba.

DLF: Koje mogućnosti pritiska ima EU? Treba li EU odustati od članstva Srbije u EU zbog pitanja Kosova?

Schwarz-Schilling: Da, u ovom trenutku je ulazak Srbije nemoguć. Nemoguće je tu državu u EU primiti prije BiH, Albanije i Kosova jer struktura Srbije ima pravno gledano ima mnoge nedostatke. Pogledajte samo izvještaje u kojima se to spominje. Ovdje se pokazuje da EU vodi politiku na osnovu svojih želja, a ne na osnovu realnog stanja i činjenica. Ne vjerujem da bi Srbija, kada bi joj se jasno postavili uslovi, dugoročno gledano odbila članstvo u EU, mada Tadić danas govori kako će se to desiti ako preduslov za prijem bude priznavanje Kosova. Srbiji se jasno mora staviti do znanja da ovakvom politikom uništava svoju budućnost u EU. Ona mora prestati s pokušajima da manipuliše evropskim i međunarodnim pravom. Prisjetite se hapšenja Ejupa Ganića u Londonu, hapšenja Jovana Divjaka u Beču po nalogu Srbije. Radi se o pokušaju da se ponovo napiše istorija. Mislim da se moraju postaviti uslovi kako bi se stvari radikalno promijenile u samoj Srbiji. Čak i po cijenu da Boris Tadić, koji ne gleda rado na ono što nacionalisti čine, izgubi naredne izbore. Strahujem da će se to i desiti, zato što Tadić nije od Evrope dobio realnu političku poruku. U ovakvoj situaciji nacionalisti mogu da kažu: Mi smo imali uspjeh u našim nastojanjima da pridobijemo EU na svoju stranu. Zašto sada pristaješ na nezavisnost Kosova, umjesto da se u ovom trenutku sto posto staviš na stranu Milorada Dodika, kako bi i u BiH izazvao ovakve poteškoće?

DLF: Sudeći prema vašim riječima, odgovornost za konflikt na Kosovu stoji jasno na strani Srbije. Da li je druga strana, vlada u Prištini, potpuno nedužna?

Schwarz-Schilling: Naravno da se može reći kako bi određene stvari ta vlada mogla uraditi bolje. I tamo postoji deficit pravne države. Ali, koja država bi dvanaest godina nakon što je bila u ratu, nakon što je NATO spriječio da Srbija tamo ponovi ono što je učinjeno u BiH, odustala od toga da sprovede odredbe mirovnog plana i to zato što to samo Srbija blokira. Ko bi imao strpljenja da gleda kako se Kosovo, odnosno cijeli privredni razvoj te države razara, te da dozvoli da na taj način Srbija naknadno dobije rat koji je vodila. Želio bih da diplomate, da njemačka diplomatija, to jasno stavi do znanja. Deprimirajuće je za Kosovare da se uvijek stavljaju u istu ravan sa Srbijom i da se od njih traži da pregovaraju i učine nešto kako bi se došlo do rješenja. Imate jednu radikalnu stranu i drugu koja već dvanaest godina nešto pokušava. Sjetite se Ahtisarijevog plana, on je napravljen na incijativu UN-a i EU - taj plan je priznat i njega srpska strana stalno minira. U ovom slučaju mora se prema Srbiji zauzeti jasan stav i uputiti jasna poruka.
:thumbup:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2256 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

PREDSTAVNICI BOŠNJAKA KOSOVA UPUTILI ZAHTJEV PREDSJEDNIŠTVU BIH DA PRIZNAJU PUTNA I DRUGA DOKUMENTA REPUBLIKE KOSOVO
Autor: Bošnjaci.Net
Objavljeno: 01. August 2011. 10:08:16

Image
Poštovani članovi Predsjedništva,

Prošlo je više od tri godine od proglašenja nezavisnosti Republike Kosovo. Kosovo je do sada priznalo više od 75 zemalja svijeta, među kojima i 22 zemlje Evropske Unije te Sjedinjene Američke Države, Kanada, Japan i mnoge druge zemlje širom svijeta. Sve zemlje bivše Jugoslavije, izuzev Srbije i Bosne i Hercegovine, su također priznale Republiku Kosovo.

Neke zemlje koje još nisu priznale nezavisnost Kosova priznaju putne isprave i druga dokumenta Republike Kosovo. Među takvim zemljama su Grčka, Slovačka, Španija i mnoge druge zemlje.
U pregovorima koji se u Briselu vode između Prištine i Beograda, pod pokroviteljstvom Evropske Unije, postignuto je nekoliko dogovora među kojima i dogovor o slobodi kretanja i obostranom priznavanju dokumenata.

Jedina zemlja u regionu i šire koja do sada nije napravila nikakav pozitivan korak u pravcu normalizacije kontakata sa Kosovom je Bosna i Hercegovina. Nama su dobro poznate pozicije i državno ustrojstvo Bosne i Hercegovine, ali se ne može vječno ostati na istim pozicijama kojima se ugrožavaju osnovna ljudska prava, kao što su sloboda kretanja, razmjena intelektualnih i drugih dobara i sl.

Na Kosovu živi značajan broj pripadnika zajednica koje čine i većinu stanovnika Bosne i Hercegovine (Bošnjaci, Srbi, Hrvati) a koji imaju rodbinske i druge veze sa građanima Bosne i Hercegovine. Nepriznavanjem dokumenata Kosova od strane Bosne i Hercegovine ove veze i kontakti su onemogućeni. Posebno je ovaj problem izražen kod pripadnika bošnjačke zajednice, pošto većina Srba sa Kosova posjeduje dokumenta R. Srbije koja su priznata u Bosni i Hercegovini.

Ovim dopisom se politički predstavnici, intelektualci i civilno društvo Bošnjaka Kosova obraćaju Predsjedništvu Republike Bosne i Hercegovine da ozbiljno razmotri naše zahtjeve i na njih pozitivno odgovori.

Ovom prilikom od Vas (članova Predsjednistva BiH) tražimo da u naskorije vrijeme pozovete i primite u posjetu jednu delegaciju s Kosova koja bi Vam prezentirala probleme sa kojima se suočavaju pripadnici naše zajednice na Kosovu.

Zahtjev su potpisali čelinici stranaka i instuitucija:
Demokratska stranka Bošnjaka
Demokratska stranka Vatan
Nova bošnjačka stranka
Ujedinjena stranka Bosnjaka
Bošnjački savjet Kosova (mreža NVO)
Konsultativno Vijeće zajednica Kosova
(Ispred bosnjackih predstavnika)
Ne samo da Sarajevo treba da prizna kosovske dokumente vec i neovisnost Kosova,apsolutno je nebitno sta o tome misli cetnik Radmanovic i njegovi cetnicki agenti u Banjaluci,....

Sarajevo treba uspostavit diplomatske odnose sa Kosovom,svako odlaganje priznanja Kosova je ohrabrivanje cetnickih velikosrpske anti BH ponizavajuce politike te nastavak slugarstva Srbiji koja je nas najveci historijski dokazani neprijetelj,....

Ovo je najbolji trenutak za priznaje Kosova,upravo u vrijeme kada Pristina preuzima kontorlu sjevernog dijala Kosova,.....

Ovo treba usaglasiti i kordinirati sa Amerikom i drugim zemljama Evrope i Svijeta,.....
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#2257 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by prljavi Hare »

gate wrote:
Komanc wrote: podjeljena je vec :)
Jel ti je žao ? :lol:
A što se vi ovdašnji junaci ne organizujete u kakvu gardu(prijedlog "GARDA PANTELIJE ĆURGUZA" :D ,i ne
idete braniti kolevku,nego ovdje seruckate po forumu? :D
Pa kad Pantelija poviče:"Pravac Priština!!" :D
Ali treba damu za to,a i oni Albanci se ne ponašaju fer,koliko vidim,naoružali se do zuba,a bez ikakva
razloga kada su im prve komšije zemlja mira i prosperiteta,i garant mira u regionu!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


I treba odmah uputiti u parlamentarnu proceduru zahtjev da BiH prizna Kosovo!!!!Prošlo,ne prošlo,čisto
da vama velikosrbima razvlačimo pamet,da ne možete da spavate(zvuči poznato? :D )!
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2258 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by pici »

Image

CrBska mehanizovano motorizovana jedinica ide hrabro u susret slovenaČkim NATO trupama .....joooojj jes napeto :mrgreen:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#2259 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by prljavi Hare »

pici wrote:Image

CrBska mehanizovano motorizovana jedinica ide hrabro u susret slovenaČkim NATO trupama .....joooojj jes napeto :mrgreen:
ImageImage
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2260 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

BiH trpi milionske štete zbog odluke vlasti Kosova o carinama
Autor Tanjug 2011-08-02 17:50:00
Decrease font Enlarge font


"U ovom trenutku skoro sve isporuke iz BiH su obustavljene", rekao je Hasić

BiH trpi velike štete zbog odluke kosovskih vlasti da uvedu carine na proizvode iz BiH, koje dolaze na kosovsko tržište, rekao je danas ekonomski analitičar Spoljnotrgovinske komore BiH Duljko Hasić.

On ističe da je od 20. jula, kada je prištinska vlada uvela carine u iznosu od 10 odsto na robe iz BiH, u potpunosti prekinut slobodan protok robe na kosovsko tržište.

"U ovom trenutku skoro sve isporuke iz BiH su obustavljene", rekao je Hasić i dodao da su ovu situaciju iskoristila preduzeća iz Crne Gore, Hrvatske i Makedonije, koji su plasirala na kosovsko tržište svoju robu.

Prema njegovim riječima, BiH je u prvih šest mjeseci ove godine na kosovsko tržište izvezla robe u vrijednosti oko 159 miliona KM.

"Reč je o jednom od malobrojnih tržišta sa kojima BiH ima izražen suficit", rekao je Hasić i naveo da je u istom ovom periodu s Kosova u BiH uvezeno nešto više od tri miliona KM.


On podsjeća da su Spoljnotrgovinska komora BiH i Privredna komora Srbije zajednički reagovale na jednostranu odluku kosovskih vlasti o uvođenju embarga na robu iz Srbije i uvođenju carine u visini od 10 procenata na robu iz BiH.

Specijalni dopis poslat je predsjedavajućem Kabineta CEFTA Robertu Sorensonu i specijalnom predstavniku generalnog sekretara UN (UNMIK), kao i Renati Vitez, direktoru CEFTA Sekretarijata u Briselu u kome se traži da se stavi van snage ova odluka vlade Kosova.

Do sada od međunaordnih institucija, kako navodi Hasić, još nema odgovora na očigledno kršenje Sporazuma o slobodnom protoku roba.
BiH se ponasa kao srbijasnski vazal i poslusnik izbjegavajnjem da prizna neovisno Kosovo,stoga potpuno podrzavam embargo na uvoz proizvoda iz BiH dok BiH ne prizna Kosovo,....Ovim cinom pristinska vlada je pokazala da ima vise drzavnickog vladanja i dala do znanja Sarajevu da je sluga beogradskog rezima koji je to isto Sarajevo cetiri godine bombardovao a njene gradane ubijao,ranjavao i grad rusio,.....

Cetnici respektuju vise one koji im stanu nogom za vrat od kukavica i dupeuvlakaca kakva je sarajevska secijaska praznoglava politicko amaterska klika,......

Sarajevo se nakon odluke Pristine da zabrani uvoz srbijanskih proizvoda ponasa na isti nacin kao i Srbija umjesto da prizna Kosovo i sa njim stvara anti velikosrpsku koaliciju,izgleda da su nekim fakinima drazi cetnici,njihove granate i svo zlo od podrske neovisnom Kosovu,.... :evil:
Last edited by Bosnolog on 02/08/2011 19:17, edited 1 time in total.
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2261 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

pici wrote:Image

CrBska mehanizovano motorizovana jedinica ide hrabro u susret slovenaČkim NATO trupama .....joooojj jes napeto :mrgreen:
Ovo su udarni CeBski dijelovi mehanizovano biciklisticke jedinice Rusije do Kosmosa u naletu prema mrskim NATO okupatorima to jest u ovom slucaju mrskim slovenackim Janezima,. :mrgreen:

Sa Janezima je poceo raspad Tugoslavije sa njima se okoncava taj proces,opet Janezi docekuju na Kosovu ravnom,doduse na prijelazu to jest onom sto je jos ostalo od odlazeceg Kosova,...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2262 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by ultima_palabra »

Šta je potrebno da BiH prizna nezavisnost Kosova, morel' se tu šta preglasat'? :-D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#2263 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by prljavi Hare »

ultima_palabra wrote:Šta je potrebno da BiH prizna nezavisnost Kosova, morel' se tu šta preglasat'? :-D
Treba vidjeti može li se šta majorizacijom uraditi!!! :D Lično,moj omiljeni način! :D
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2264 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

Predsjednistvo BiH donosi odluku po tom pitanju koliko sam upucen,.Imamo 2:1 u korist priznanja,Stoga treba da se to desi sto prije,....
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#2265 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by prljavi Hare »

Bosnolog wrote:Predsjednistvo BiH donosi odluku po tom pitanju koliko sam upucen,.Imamo 2:1 u korist priznanja,Stoga treba da se to desi sto prije,....
Ako je tako,šta onda čekaju?Odmah treba to uraditi! 8-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2266 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by ultima_palabra »

Lično, volio bih vidjeti još jednu rundu jadikovki delegata iz PC-a o tome kako je ovakva BiH nemoguća :-D So go for it :thumbup:
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2267 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

Izbori u srbiji ce biti u znaku Kosova....tu su patriJote nenadmasive....bice interesantno kako ce dodik podnijeti novog sefa(nikolica)....
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#2268 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by ReD aka Socijalista »

zavrzlama wrote:Izbori u srbiji ce biti u znaku Kosova....tu su patriJote nenadmasive....bice interesantno kako ce dodik podnijeti novog sefa(nikolica)....

ja ocekujem rast LDP-a Cede Jovanovica :D
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2269 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

ReD aka Socijalista wrote:
zavrzlama wrote:Izbori u srbiji ce biti u znaku Kosova....tu su patriJote nenadmasive....bice interesantno kako ce dodik podnijeti novog sefa(nikolica)....

ja ocekujem rast LDP-a Cede Jovanovica :D
na Kosovu ili u srbiji :D
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#2270 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Bosnolog »

ReD aka Socijalista wrote:
zavrzlama wrote:Izbori u srbiji ce biti u znaku Kosova....tu su patriJote nenadmasive....bice interesantno kako ce dodik podnijeti novog sefa(nikolica)....

ja ocekujem rast LDP-a Cede Jovanovica :D
Zasigurno ce Ceda dobiti najvise glasova do sada ali ni blizu da bi bili neki jaci politicki faktor u Srbiji,njemu ce prici mnogi Botini razocarani glasaci nakon sto su skontali da izmedu njega i Kostunice nema nikakve razlike osim sto je Taditralalo bio bolje presvucen provodeci istu potop velikosrpsku politiku,......

Ja bih ipak najvise volio da na vlas dodu Seseljevi Vadikali u koaliciji sa Tomom grobarom jer bi time skratili patnje sporijeg raspadanje Srbije,ali zbog izdaje Vojvode Vadikalne stranke ,oni nece oprostiti Tomi grobaru,ipak ostaje tiho i malo duze raspadanje Srbije ako raspad iste ne uprza unutarsrbijsnski sukob cetnicke i anticetnicke Srbije,...
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#2271 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by kiky »

što se srba tiče, barikade mogu ostat zavijeka ...
krkanje je za đ., zastava i mitologije u izobilju, oružje podmazano i upucano kako i priliči golorukom narodu ...
nemože nam niko ništa, jači smo od sudbine ...
User avatar
Čitalac
Posts: 8183
Joined: 08/03/2011 07:45
Location: mediteran, uglavnom

#2272 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by Čitalac »

Koalicija radikala i naprednjaka?
Taman sam u fazi preseljenja, u tom slučaju menjam državu...
User avatar
ReD aka Socijalista
Posts: 2187
Joined: 22/08/2010 00:23
Location: U Daytonu General major

#2273 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by ReD aka Socijalista »

Bosnolog wrote:
ReD aka Socijalista wrote:
zavrzlama wrote:Izbori u srbiji ce biti u znaku Kosova....tu su patriJote nenadmasive....bice interesantno kako ce dodik podnijeti novog sefa(nikolica)....

ja ocekujem rast LDP-a Cede Jovanovica :D
Zasigurno ce Ceda dobiti najvise glasova do sada ali ni blizu da bi bili neki jaci politicki faktor u Srbiji,njemu ce prici mnogi Botini razocarani glasaci nakon sto su skontali da izmedu njega i Kostunice nema nikakve razlike osim sto je Taditralalo bio bolje presvucen provodeci istu potop velikosrpsku politiku,......

Ja bih ipak najvise volio da na vlas dodu Seseljevi Vadikali u koaliciji sa Tomom grobarom jer bi time skratili patnje sporijeg raspadanje Srbije,ali zbog izdaje Vojvode Vadikalne stranke ,oni nece oprostiti Tomi grobaru,ipak ostaje tiho i malo duze raspadanje Srbije ako raspad iste ne uprza unutarsrbijsnski sukob cetnicke i anticetnicke Srbije,...
Dobro, bilo dosta sarkazma u toj mojoj izjavi...njihov vrh je 10% u narednih puno godina :D Nazalost.
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2274 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by zavrzlama »

Čitalac wrote:Koalicija radikala i naprednjaka?
Taman sam u fazi preseljenja, u tom slučaju menjam državu...

bar ces se brzo vratiti u normalnu srbiju...
User avatar
dr.gog
Posts: 4960
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#2275 Re: Kosovo ALL ABOUT - Preko 60 drzava priznalo nezavisnost!

Post by dr.gog »

prljavi Hare wrote:
madner wrote: I to sto kazes, ali necemo traziti nazad opstine date Srbiji 1835 ili Crnoj Gori poslje WW2. Merhametli smo.

Da mi je samo znati koji se stari delegat ovo klonirao? :D
Bezbeli ćemo saznati! ;-)
Znam ja : Маднер
Post Reply